Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 23 minuta
  • zvone: Ti bi bilo 7 godina. Makar valjak macpro može.
  • zvone: Mom MBP iz 2014. ne moze na Monterrey koliko sam shvatio.
  • Kloba: I za mobitele je tako. Barem mislim da jest. Uvijek smo tu pisali o sedam godina.
  • Kloba: Sedam godina podrške ima Apple proizvod, samo da dodam. Znači, reervni djelovi u ovlaštenim dućanima, softwareski updatei - taj paket. Znam jel imam laptop iz 2013.
  • Kloba: Jbt, MAK u Jutarnjem... [link]
  • dpenava: Bilo je 5 godina do sada, ali 6S još uvijek dobiva nadogradnje. Nešto sam načuo da će EU natjerati proizvođače na minimum 7 godina podrške.
  • invictus: Negdje sam pročitao taj podatak, ali više ne mogu ga naći. Koliko godina nakon izbacivanja određenog iPhone-a, on dobiva najzadnji iOS sustav? Mota mi se po glavi 5 ili 7? Jel zna netko taj podatak?
  • Riba: BigMac, otvori temu u Jabucnjak forumu i daj vise detalja, ja korisrtim Operu i sve je ok
  • BigMac: riba, još uvijek na operi ne pamti mi pass
  • ZeljkoB: Zgodan app za kontrolu punjenja baterije [link]
  • stefanjos: zato sam ja uzeo base model. sa 512 gb :( ali kod mene je :D
  • catalina: Naručio 16" M1 Max 32-core 64GB, 2TB 28.10. u jednog od naših resellera, još nema apsolutno nikakve novosti...
  • dino82: babinho, da vjerujem da bi moglo! moj je u ducan stigao 12.1. pa su ga poslali isti dan GLS-om u ZG.
  • babinho: Ja sam narucio isto kao Dino 3 dana kasnije, znaci postoji nada da bi moj mogao doci ovaj tjedan
  • dino82: Pro 10 16 jezgri, 32GB RAM, 1TB disk, US tipkovnica, presao sa MBP 2013 15''. Osjetna razlika u svakom pogledu :)
  • catalina: Dino koja konfiguracija?
  • dino82: stigao jucer 14'' BTO narucen 28.10. u iStore
  • frki: 16 M1 BTO čekam od kraja 11 mjeseca
  • babinho: Nego, je li ikome stigao 14" BTO MB pro? Cini mi se da ce prije izaci M2 nego mi dobijemo M1
  • babinho: @ivan.ocd necu ti savjetovati da koristis laznu adresu nekog McDonaldsa u npr. Bostonu kao svoju. Isto tako nemoj napraviti paypal account s tom adresom na kojem bi ti moglo proci placanje HR karticom :)
  • ivan.ocd: Ma ništa od toga, hvala ti. Gledao sam malo i tražio po internetu: prekomplicirano je to za mene.
  • smayoo: Piši u forum. Pitanje će ti odavde iscuriti prije nego ga vidi netko tko ti zna odgovoriti
  • ivan.ocd: Pozdrav svima! Imam jedno pitanje: koji bi bio najbolji način da mogu koristiti sve Apple usluge u Hrvatskoj? Je li preporučljivo (i kako) napraviti američki Apple ID ili neki europski?
  • Kloba: Ovu sam ti prepisku preveo
  • Kloba: I had the same problem. Drove me nuts. Go to settings. Go to cellular. Scroll down to find music. Toggle off. Good luck!
  • Kloba: Ljude to živcira koliko vidim pa pokušavaju to ugasiti. Ovo sam ti našao. Odi u settings, nađi cellular, to scrollaj dolje dok ne nađeš Music - i to stavi na on jer da ti se ne pali treba biti na off što je u tvom mobitelu slučaj. Javi kako je prošlo..
  • Lennon12: Pozdrav, zna li netko isključiti opciju kada upalim airpods da mi se u iphoneu u pozadini odmah ne uključi apple music app? nisam uspio na netu naći..
  • Kloba: Koga zanima slučaj Periš; iako svi znamo da je momak vrlo vjerojatno mrtav - MUP Srbije objavio je 10-minutnu video rekonstrukcije njegova kretanja zbog netočnih navoda medija. Pa koga zanima: [link]
  • nihad: svo pakiranje ima i folije, nema ogrebotine nijedne
  • nihad: plus i magic keyboard 2
  • nihad: Da li je OK cijena za iMac Late 2015 (2.8Ghz 4 jezgre) 8GB RAM i 256SSD, 550eura ?
  • zoranowsky: @zmay, poslao sam ti pm
  • igorsumonja: @catalina uzeo u iStyle pred par dana M1 Max
  • zvone: Jedini minus je sto nisam uzo BTO i do barem 2TB diska. Ostalo je OK.
  • zvone: Za sada sam jako zadovoljan. Tipkovnica je jako ugodna a o ekranu da ne pricam. Brz za svakodnevnu uporabu, sve Blizzardove igre rade brzo na nativnoj rezoluciji.
  • zvone: Ja sam uzeo pred Božić M1 max. Dosao u style u West Centru jedan dan i kaze tip dolaze sutra i ja rezervirao. Zvali me sutra i uzeo. Mislim da je bilo dva tri dana pred Božić.
  • Zmay: Ima tko da prodaje kakav 68k Mac? :)
  • catalina: Ekipa, je li itko u Hrvatskoj zadnjih dana dobio M1 Max model?
  • Kloba: Daj, stvarno je dobar. Navodno piše i knjige
  • stefanjos: poslusam
  • Kloba: Umjetnik, jbt...
  • Kloba: Ne mogu staviti link, treba smo to ime ukucati na YT
  • Kloba: Sve smo to mi, za bolesnu djecu
  • Kloba: [link]
  • Kloba: I himna današnjeg stava normalnih tamo: JBG
  • Kloba: Stvar Pegla, koju treba pogledati i sa riječima: [link]
  • Kloba: Nikada nisam ovdje vidio takvu umjetnost od repa
  • Kloba: Samo bih ovdje nešto objavio što nije za otvaranje teme. Oduvijek sam smatrao TBF i Edu Maajku kao najbolje repere sa ovih prostora a kasnije to prestao i pratiti. Da bi kod Olje Bečković skužio tipa koji se potpisuje Marčelo
  • smayoo: Uzalud bačen novac kad ga neće znati iskoristiti
  • Soffoklo: The man responsible for the Apple silicon transition now works for Intel - [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%