trebam majstora za PVC stolariju
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

trebam majstora za PVC stolariju


17.03.2015 | 08:49
Tražim, u Rijeci i okolici, majstora koji bi mi izradio i montirao mali PVC kupaonski prozor umjesto postojećeg drvenog. Samo taj jedan jedini, za sad.

Dakle, trebam čovjeka koji neće nosom frknuti na mali posao pa me onda zavlačiti i zafušariti na kraju jer mu nije stalo do malog posla (jer bi svi ugovarali hotele od 800 soba).

Bitno mi je da je brz i kvalitetan. Jeftin ne mora biti.

Može li mi netko nekog preporučiti?
17.03.2015 | 09:19
Mogu ti ja preporuciti Troha-Dil, bili su ljubazni i profesionalni, pa mozes ako nista nazvati i provjeriti sto kazu.

goo.gl/maps/cHDZB
17.03.2015 | 09:26
Baš ne volim davati preporuke, ali ja sam recimo bio zadovoljan sa ILSAD-om iz Ozlja. Meni su riješili sve prozore u stanu ima već 12 ili 13 godina, Rehau. I dan danas čujem da su ljudi s njima zadovoljni. Krila su fino ugođena, nigdje ništa ne visi, okovi smješteni kako treba, brtve dan danas odrađuju svoj posao, ništa ne zapinje, ne škripi. Šta da ti kažem, ni nakon 12 godina nije bilo potrebe za ugađanjem. Pred mjesec dana sam mijenjao automat od rolete, koja se diže i spušta, pazi ovo, svaki dan!!!! Raspala se opruga u njemu. I šta je najbolje za 50kn sam dobio novu, identičnu, sa istim rasponom rupa za vijke. Ostao sam iznenađen.
Ukratko prezadovoljan ugradnjom i Rehau stolarijom.
Istina bog od Ozlja do Rijeke ima 50-ak km više no što ima od Ozlja do Zagreba. Možda te mogu usputno ugurat u svoj neki plan jer je ipak u pitanju jedan prozorčić.

www.ilsad.hr/
17.03.2015 | 19:22
Alu-Ben, nisu najjeftiniji, ali su profesionalni i drže rokova.
17.03.2015 | 21:54
Imam ja jednoga. Nazovi da ti dam broj.
17.03.2015 | 21:59
abajo kaže:
Alu-Ben, nisu najjeftiniji, ali su profesionalni i drže rokova.


Svojevremeno sam trebao dva dvokrilna prozora sa škurama. Što je bitno veći posao od ovog sad. Čekao sam da mi naprave ponudu mjesec dana. I onda sam dobio ponudu s plaćanjem 100% avans. Ma hajde...
18.03.2015 | 08:52
Smayoo, ja ti radim u Grad-Export firmi. Mi smo proizvodjaci PVC,ALU & HPL panele koji se ugradjuju u profil i onda dobijes dekorativna vrata. Gotovo sve firme u hrvatskoj koje se bave stolarijama kupuju od nas pa ti mogu reci optprilike kakvi su.

Kupuju od nas i Ilsad i Troha Dih i Alu Ben i masa drugih sa tog podrucja. Recimo sa svom trojicom radim korektno i dugi niz godina. Osobno meni su najdrazi iz Troha Dila.

Ukoliko nadjes koju drugu stolariju slobodno pitaj. Mislim nije uredu da nekog lose reklamiram pa i necu ali mogu sugerirati kod koga ici. Alu Ben si iskljucio i to je ok iako isto mislim da su korektna firma. Imas i recimo Euro Prozor Novi Vinodolski koje mogu preporuciti i znam da rade po Rijeci stolariju. Ako ti od koga treba kontak broj samo pitaj.

LP!
18.03.2015 | 13:51
Nisam nikad to radio, vjerujem da bi znao (samo što bi izgubio 3x više vremena jer sam nevješt), ali ja svoje vrijeme mogu kudikamo skuplje naplatiti, a da ne kažem da se radije družim sa svojom suprugom i djecom nego da montiram prozore.

Razumijem ja da je nekoj većoj firmi tlaka odraditi manji posao. Isto je i kod nas. Ali malo mi ipak idu na živce oni koji nosom frkću na "mali posao", guze se okolo za dobit "veliki posao" pa poslije plaču kako im je građevinar ostao dužan puste milijune i da ih je upropastio. Umjesto da su potrošili 100% resursa firme kroz pola godine na jedan jedini posao na kojem ih je na kraju naručitelj zavaljao za 40% ugovorenog iznosa, mogli su odraditi 40 malih poslova i na svakom naplatiti 100-130% ugovorenog iznosa. Pa ne bi bilo plakanja da nemaju otkud ljude platit i što ja znam...

Što ćeš... Lakomost...

dxdandy, hvala na informacijama. Dobio sam od Tina broj od čovjeka. Ako se to izjalovi, javit ću se u Troha dil.
19.03.2015 | 03:16
Ja cim se sjetim majstora, ugradnje prozora i sl. osjetim lagano zujanje u glavi, i trazim gdje su mi kuglice za meditaciju (da ne bi pistolj trazio po stanu)

Na kakve idiote sam ja naletio, da to nije normalno. Wish you luck Smayoo
17.09.2018 | 21:31
Malo da osvjezim temu
Trazeci po netu adrese Alu/Pvc stolarije po Rijeci , naletio i na ovaj stari post na jabucnjaku .
Nemam bas neki "veliki posao" , radi se o jednim harmo griljama sirine 260 cm i jednim griljama za standardna balkonska vrata pa ......ako netko ima kakva iskustva sa Alu ben , Troha Dil ili nekom drugom stolarijom u regiji molim preporuku.
Hvala i lp
19.09.2018 | 08:42
Pa iskustva su ti iznad. Ono sto znam jest da su ovi drugi zatvorili ured na Trsatu, i malu primjedbu da mi je jedna letvica otpala sa grilja jer je bila prekratka, ali zamijenjena je drugom.
19.09.2018 | 20:33
Riba kaže:
Pa iskustva su ti iznad. Ono sto znam jest da su ovi drugi zatvorili ured na Trsatu, i malu primjedbu da mi je jedna letvica otpala sa grilja jer je bila prekratka, ali zamijenjena je drugom.


Sve OK , dobio preporuku na pp .
Ovi drugi i dalje rade na Trsatu , posjetio sam ih jutros .
pozz
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 50 minuta
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.18 Seconds

Provided by iJoomla SEO