TOASTER NE RADI
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

TOASTER NE RADI


25.07.2008 | 17:06
kad przim cd pojavi se poruka:

Sense key = Medium Error
Sense Code = 0x0c

Uz sve to przilica se cuje jako glasno.
25.07.2008 | 17:10
Ocigledno pitanje koje se namece jest d ali si probao sa drugim medijem, mozda je ovaj ostecen?
25.07.2008 | 23:30
Ako je isprobano sa vise medija najvjerovatnije odlazi sama przilica
26.07.2008 | 13:37
probao sam sve ali ne radi.
tnx!
26.07.2008 | 21:25
ak je panasonic, i ak nije ganc novi onda pocni skupljat pare za novi oni HL-ST-nešto novi mislim LGovi jesu glasniji i to je normalno, al ak nece citat razlicite medije i on vjerovatno odlazi ja sam bio naso 12.5 mm plextora za 600 kn al jos moram vidit dal su na intelima ispravili onu pizdariju da przilica mora hardverski bit setirana na master kanal posto ih vecina dolazi setirana na cable select sto je kod starih mekova kolko sam cito po forumima uzrokovalo to da nemres btat s cda i da kad komp ode u sleep przilica isto zaspe i ne probudi se do reboota. to na panasonicima apple rjesava cstom firmwareom, koji se i da nabavit modificiran za rpc1 al panasonica je osim prek ebaya tesko nabavit i na kraju krajeva 80% ih rikava unutar godinu dve
26.07.2008 | 21:26
p.s. u mom slucaju se radi o 12.5 mm dvd przilici za 17" sa slot-in loadanjem. (bez ladice)
28.07.2008 | 18:43
Da ne razbijaš glavu dalje, kratko i jasno: otišla ti je prža u vječna lovišta. Ako imaš garanciju idi tamo i baci im stroj u glavu i neka ti to zamjene urgentno. Ako nemaš garanciju, ništa strašno, odeš i "pikneš" si novu (preporučam vanjsku sa FireWire sučeljem) i tu je kraj problema. Meni je vanjska zamisli, radila BRŽE nego originalna Macova. Savjetujem ti da se polako rješavaš stroja jer tko zna što će biti sljedeće. Kad jednom krenu kvarovi tu nema kraja, a ako još pritom nemaš garanciju... Ovima u servisu puna šaka brade a tebi noćna mora i VRTOGLAVI iznosi za servise.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 26 minuta
  • Djuro genijalac: Jbm, kak se pastea link u vikalicu?
  • Djuro genijalac: Ne znam jel ovo istina, ali....
  • Air: Ja sam u Zg, reci što i kada trebaš?
  • drlovric: Ima li neka dobra dusa iz Zagreba da mi preuzme hedan mali paket i preusmjeri ga na paketomat ili kakogod u Zupanju? :)
  • smayoo: [link]
  • ydrea: @Vanjuška - imamo! Poslao sam ti pp ;)
  • drlovric: Akom znate nekoga da prodaje SteamDeck, ja bih to kupio...
  • Piko: Zašto WP ? .... ima .... samo ja radim u Laravelu, no WP mi nije stran.. što konkretno treba ?
  • dpasaric: Svi otišli u keramičare. Naš ex-voditelj weba radi s mramorom sada. :)
  • Vanjuška: Imamo li na Jabučnjaku ikoga tko je vičan WordPressu i općenito web hokus pokus?
  • Riba: Anker ili Baseus i na miru si.
  • drlovric: Ja vjerujem Ankeru. Godinama bez problema
  • dpasaric: Ne kupuj nikada jeftine punjače za auto, gomila je uništenih iPhonea na taj način.
  • Yonkis: ima netko za preporučiti autopunjač a da ima USB C i USB A? Ne vjerujem ovima ovim artiklima od 5€.
  • zvone: Vrhunski. Moj prvi OS je 7.5. Digao ga i igrao Sim Tower satima. Kao u stara dobra vremena.
  • smayoo: Evo stavio sam ja [link]
  • dpasaric: To je vrijedan link, nemoj da se izgubi na Vikalici, imamo u forumu grupu MacOS Classic, pa ostavi tamo da ostane
  • IgorD: Da, mogao bih nekom to amjestit full scree da se šokira kad se vrati a komp
  • smayoo: hvala!
  • drlovric: Ovo je tako cool. Svaka cast!!
  • Ender: @IgorD: ovo je sjajno! hvala!
  • IgorD: > Infinite Mac is a collection of classic Macintosh and NeXT system releases and software, all easily accessible from the comfort of a web browser
  • IgorD: Upravo otkrio: [link]
  • m@xym: RIP Deajn Ristanović, jedan od rijetkih koji je postao legenda još za svog života (barem nama koji smo pratili same početke kompjuterizacije u bivšoj državi.
  • smayoo: :(
  • IgorD: Računari itd. RIP
  • Yonkis: Zar Apple nije mogao napraviti bolji emoji za miša, tj za magic mouse?
  • Miro Spiro: Umro Dejan Ristanović :( RIP
  • MacSin: OS stari do X je bio cool
  • MacSin: na poslu su svi na win lenovo aliu kad dodem doma je melem za oci ali kad treba nesto upgarde napravit tad je vec probelm
  • MacSin: OS je i dalje miljama od ostalih no sto se tice hardware to je vec diskutabilno
  • VanjusOS: neki mi javi se privatno, barem ako može kratko posuditi na probu
  • VanjusOS: ljudi, ima li možda netko viška Thunderbolt 2 to Thunderbolt 2 Cable
  • drpongrac23: Davno sam vozio "kockicu"
  • drpongrac23: @Yonkis - Kakav BMW - Uskoro kupujem za sebe Citrć Berlingo, jbg, godine...
  • drpongrac23: A zamjena ekrana preko 500 EUR!
  • drpongrac23: WTF?!? Ušle mi neke "bubice" u ekran na MBA M1. Totalni hit!!! 3 kom. BUBA ŠVABE!!!
  • Yonkis: Drpongrac23: a M5? Ne mislim na BMW.
  • drpongrac23: Preko 30 god. vjerni Apple korisnik - sada je vrijeme da zahvalim svima, ali Apple u mojim očima više nije što je nekad bio.
  • drpongrac23: Ovaj novi MacOS - bye, bye Apple!!! Ćesme od svega!
  • drpongrac23: PC za 400 EUR iz Pevexa žvače taj prastari MacPro za gablec :)
  • drpongrac23: U PC svijetu je DDR5 RAM polako standard - o čemu vi pričate?!?
  • BigMac: i ja kažem, prvo bolja pasta, nego zadnji put, i nižaa temperatura, očito prvi put nisam dobro stegao hladnjake, pa su procesori radili na nižem taktu :(
  • dpasaric: Odlično! :)
  • BigMac: Promjenio pastu na starom mac pro, osvježenje ....
  • smayoo: plus je sigurno problematičan, ali nije jedini
  • dpasaric: Više sam zaboravio koji su sve znakovi u pitanju, ali u tome je stvar.
  • dpasaric: I meni se često dogodi na nešto napišem i samo PUF!
  • dpasaric: Jura, na Vikalici se "progutaju" neki komentari jer postoje neki karakteri koje modul Vikalice ne podnosi i onda to sve samo ode u crnu rupu!
  • jura22: Mozda nezasitan?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

dpasaric, IgorD, Maxxy, Riba, tino1, VanjusOS, Anonimci (673)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.55 Seconds

Provided by iJoomla SEO