iParty 2023
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iParty 2023


13.11.2023 | 14:40
Pozdrav svima!

Iako osobno nažalost premalo aktivan digitalno, da ipak održimo tradiciju fizičkog druženja predlažem

09.12.2023. u 18h u gradu Rijeci (i okolici).

Uvijek bude dobro, tako da se nadamo još većem broju izuzev standardne ekipe.

Nakon dogovorenog datuma idemo u odabir restorana!
13.11.2023 | 17:11
+1, pardon, +2 (siguran sam da će i moja draga htjeti doći, uvijek je boli trbuh od smijeha nakon tih naših druženja )
13.11.2023 | 20:37
Ako će netko ići iz Zagreba, ja ću mu se probati prikrpati.
Auto nemam, pa tako nemam niti drugog izbora.
13.11.2023 | 22:40
Evo ja sam promijenio i zemlju i kontinent ali opet ne mogu doci zbog obiteljsko-skolskih ogranicenja.

Iskoristio bih ovu priliku da podsjetim da je vrijeme darivanja i nakon puno razmisljanja pokrenuo sam malu kampanju za sakupljanje milodara za placanje jabucnjak.hr domene. Zauzvrat necete morati editirati bookmarke i bit ce vam toplo oko srca!

ko-fi.com/jabucnjak/goal?g=0
14.11.2023 | 00:30
Za sada mi je 9. 12. slobodan, pa ću pokušati da tako i ostane.
14.11.2023 | 06:31
9.12 je jedini koji mogu. Dogovoreno.

Baš se pravo radujem.

A i ti Riba!? Rekao si da ćeš ovaj put sigurno i da te ništa neće poremetiti! A ja ti ponudio da dođem na Franju Tuđmana po tebe i da te opet vratim kad ceremonija prođe.
Dajte stvarno sjedniti u auto i dovucite se, imam vam nešto novo za ispričati.
Aj Đuro sedlaj konja i pokupi Novinara, Tina i ostale purgere i dođite.
Aj imenjače, doleti nemoj zajebavat.
14.11.2023 | 12:58
Riba kaže:
Evo ja sam promijenio i zemlju i kontinent ali opet ne mogu doci zbog obiteljsko-skolskih ogranicenja.

Iskoristio bih ovu priliku da podsjetim da je vrijeme darivanja i nakon puno razmisljanja pokrenuo sam malu kampanju za sakupljanje milodara za placanje jabucnjak.hr domene. Zauzvrat necete morati editirati bookmarke i bit ce vam toplo oko srca!

ko-fi.com/jabucnjak/goal?g=0


izgleda da se brzo skupilo
14.11.2023 | 16:12
stefanjos kaže:
Riba kaže:
Evo ja sam promijenio i zemlju i kontinent ali opet ne mogu doci zbog obiteljsko-skolskih ogranicenja.

Iskoristio bih ovu priliku da podsjetim da je vrijeme darivanja i nakon puno razmisljanja pokrenuo sam malu kampanju za sakupljanje milodara za placanje jabucnjak.hr domene. Zauzvrat necete morati editirati bookmarke i bit ce vam toplo oko srca!

ko-fi.com/jabucnjak/goal?g=0


izgleda da se brzo skupilo


Normalno da se skupilo! To je naš portal! U dobru i u zlu.
14.11.2023 | 19:24
tino1 kaže:
9.12 je jedini koji mogu. Dogovoreno.

Baš se pravo radujem.

A i ti Riba!? Rekao si da ćeš ovaj put sigurno i da te ništa neće poremetiti! A ja ti ponudio da dođem na Franju Tuđmana po tebe i da te opet vratim kad ceremonija prođe.
Dajte stvarno sjedniti u auto i dovucite se, imam vam nešto novo za ispričati.
Aj Đuro sedlaj konja i pokupi Novinara, Tina i ostale purgere i dođite.
Aj imenjače, doleti nemoj zajebavat.


Tino, i ostali, nemojte se ljutit, ali od mene ništa ove godine. Sin mi ima promociju na FER-u 9.12. (pravu, ne onu prvostupanjsku). Nadam se da razumijete. Lijepo se provedite
14.11.2023 | 20:43
Čestitke sinu, a i ponosnim roditeljima! Reci, kako tvrdokorna strojarčina poput tebe podnosi to da mu se sin odmetnuo u električare (ili u računarce?)?
14.11.2023 | 22:01
Hvala svima, stanite s donacijama, ima i previse!
14.11.2023 | 23:19
Riba kaže:
Hvala svima, stanite s donacijama, ima i previse!


Kladim se da je uletio Tino i uplatio za sve sadašnje i buduće korisnike Jabučnjaka!
14.11.2023 | 23:32
On placa veceru.
15.11.2023 | 07:10
Riba kaže:
On placa veceru.


Samo dođi, nema nikakvog problema.
15.11.2023 | 07:32
smayoo kaže:
Čestitke sinu, a i ponosnim roditeljima! Reci, kako tvrdokorna strojarčina poput tebe podnosi to da mu se sin odmetnuo u električare (ili u računarce?)?

Emile, hvala na čestitkama. Sam je birao, nisam ga ni pokušao u bilo što usmjeravati. Da te ne razočaram u potpunosti (kao roditelj-influencer) drugi je na FSB-u (suma cum laude) i trenutno je u Brackleyu gdje radi Formulu 1 za Mercedes u sklopu industrial placement programa od godine dana....
15.11.2023 | 11:30
Tatin sin...
15.11.2023 | 12:35
smayoo kaže:
Tatin sin...


A gle, blizanci su, dakle obojica su
15.11.2023 | 12:40
Čestitke djeci i roditeljima!
15.11.2023 | 12:41
Riba kaže:
Hvala svima, stanite s donacijama, ima i previse!


Nek se nađe!
15.11.2023 | 16:22
Djuro genijalac kaže:


Tino, i ostali, nemojte se ljutit, ali od mene ništa ove godine. Sin mi ima promociju na FER-u 9.12. (pravu, ne onu prvostupanjsku). Nadam se da razumijete. Lijepo se provedite


Čestitke junioru i roditeljima!!!
Nisam još ziher za iParty, javim se kroz koji dan dok iskemijam raspored.
15.11.2023 | 19:28
Aj Purgeri nagovorite Žabca da dođe!

Što mislite bi li došo da mu ja ponudim jedan Spa vikend u hotelu Milenij u Opatiji uključeno:
- Brijanje i šišanje kod "Vinka" muški modni frizer s kavom kod Mačka.
- Dvije Escort dame (isprobane).
- Masaža i sauna.

Bili...a...
15.11.2023 | 22:05
Šta niste izbacili žapca?
On više ne postoji, s nama je potpuno nova osoba.
16.11.2023 | 06:19
JOHN kaže:
Šta niste izbacili žapca?
On više ne postoji, s nama je potpuno nova osoba.


Samo na papiru.
16.11.2023 | 09:03
Cini mi se da popis gostiju imamo!

Ajmo odluka restorana!
16.11.2023 | 10:13
Kokolo je uvijek dobra opcija.
Ako ste za egzotiku i pikantnu hranu, predlažem Wayang indonezijski restoran na Diračju
Onaj pileći restoran u Matuljima je bio OK, ali eto… možda da malo promijenimo…?
Pizzeria kod crkve na Donjoj Vežici je dobra. Zaboravio sam kako se zove
Ljubitelji roštilja hvale Kooglanu u Toweru, meni je tak-tak
Možda “Konoba na Sušaku” kod vatrogasaca na Donjoj Vežici? Tamo se fino jede, ali je malo mjesta, treba rezervirati što prije i sa par mjesta rezerve.
Isto vrijedi i za “Oštariju na Fortice” na Kastvu.
16.11.2023 | 11:14
Kokolo i gotovo. Što se imamo mislit?
16.11.2023 | 12:33
Kokolo: ok, ali bili smo vec dosta
Wayang: ja sam za, uvijek spreman nesto novo
Zlatna krila (pileci matulji): se prenamjenio u riblji restoran. zamijenili su lokacije s kastva (cini mi se nemo, a sada su zlatna krila na kastvu, a u matuljima ribarnica nemo)
Vezica pizzeria: nezna na koju mislis, kakvi su s parkingom? (mislis na paris?)
Kooglana: iskreno, malo mi je bzvze da jedemo hranu uz zvuk kugli i smrada cipeli kuglaca
Konoba na susaku: zvuci kul
Ostarija na fortice: isto zvuci kul, mislim da sam cak i bio.

Uvijek mozemo ici u putnik, kao reunion tamo di smo bili nakon budenja ovog eventa (a mozda bi purgere dali nagovoriti da odu onda odmah doma autoputem)

Imamo jos trampov brijeg npr. ali pub u lovranu je kul

osobno glasam za forticu od navedenog.
16.11.2023 | 13:17
stefanjos kaže:
Kokolo: ok, ali bili smo vec dosta
Wayang: ja sam za, uvijek spreman nesto novo
Zlatna krila (pileci matulji): se prenamjenio u riblji restoran. zamijenili su lokacije s kastva (cini mi se nemo, a sada su zlatna krila na kastvu, a u matuljima ribarnica nemo)
Vezica pizzeria: nezna na koju mislis, kakvi su s parkingom? (mislis na paris?)
Kooglana: iskreno, malo mi je bzvze da jedemo hranu uz zvuk kugli i smrada cipeli kuglaca
Konoba na susaku: zvuci kul
Ostarija na fortice: isto zvuci kul, mislim da sam cak i bio.

Uvijek mozemo ici u putnik, kao reunion tamo di smo bili nakon budenja ovog eventa (a mozda bi purgere dali nagovoriti da odu onda odmah doma autoputem)

Imamo jos trampov brijeg npr. ali pub u lovranu je kul

osobno glasam za forticu od navedenog.



Onda gledaj Forticu. Tu ima jako dobra klopa. Parking je odmah do pošte i uvjek ima mijesta.

Koliko nas je?
16.11.2023 | 19:01
stefanjos kaže:
Kokolo: ok, ali bili smo vec dosta


Jesmo, to je istina, ali bili smo i u Maslini dosta puta, dok je nisu porušili...

Vezica pizzeria: nezna na koju mislis, kakvi su s parkingom? (mislis na paris?)


Ne Paris, to je na Vojaku. Bio sam s nekim društvom zimus, bilo je sve na mjestu, a onda opet ljetos, bilo je baš loše. Fail.

Pizzeria se zove Destino

Parking je OK, ima nešto mjesta naokolo i iza crkve, a i u onoj ulici koja dolazi odozgo, s Krimeje (od Orijentovog igrališta).

Uvijek mozemo ici u putnik, kao reunion tamo di smo bili nakon budenja ovog eventa (a mozda bi purgere dali nagovoriti da odu onda odmah doma autoputem)


Nećeš njih nikad nagovoriti. Uz časne iznimke, oni jednostavno imaju u firmware upržen otpor da dolaze na more ako nije ljeto.

Organizirali smo bili okupljanja i u Zagrebu pa je i tamo došlo tek nekoliko ljudi iz ZG, a većina opet odavde. Tako da...

osobno glasam za forticu od navedenog.


Ja sam tamo još malo pa inventar Malo je mjesta, za subotu navečer treba rezervaciju napraviti što prije i s rezervom mjesta jer nema naknadnog povećanja broja ljudi. Sličan problem je i u Konobi na Sušaku.
16.11.2023 | 20:12
Rado bih došao iako nikoga ne poznajem. I još sam iz ZG.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 29 minuta
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.53 Seconds

Provided by iJoomla SEO