Jabučnjak majice za članove
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Jabučnjak majice za članove


31.08.2018 | 17:28
Pozdrav,

Jeste li ikad radili majice za članove zajednice ? Nisam do sad naišao na takav post. Sigurno imamo dosta dizajnera koji bi mogli predložiti svoja rješenja, pa se onda najbolje usvoji. Pitanje je samo jel se nekom da s tim zaebavati i preuzeti taj posao na sebe. Normalno da majice nebi bili besplatne, ali nisu niti preskupe za većinu članova foruma. Ako smijem jedan primjer s drugog foruma, polo majica 80 kn, a obična je bila 50 kn.Slika ispod

s22.postimg.cc/6poowio4x/fr_531.jpg
31.08.2018 | 17:40
Prije par godina (5-6) mislim da je bilo nekih majica,ne sjecam se koji je sistem djeljenja bio ali znam da je bila tema.
31.08.2018 | 17:43
E, ovo je super ideja!
Pa imamo tiskare među članovima, ako se ne varam? Treba bi nam sitotisak, odnosno netko tko radi u takvoj tiskari...
31.08.2018 | 17:44
Jesmo davno, bilo je upita u međuvremenu, možda ne bi bilo loše ponovno aktualizirati tu temu....ali Djipi i Davor su zaduženi za "promociju i marketing".
31.08.2018 | 17:55
Ja sam za.
31.08.2018 | 18:43
Super, neka se onda probaju organizovati da nadju sponzora
31.08.2018 | 18:53
Ja bi kupio jednu crnu i jednu zelenu.
31.08.2018 | 19:05
Imam još negdje apšisanu zelenu, ali sam za tiskanje novih.
31.08.2018 | 20:44
Ja onu prvu još čuvam, ali uvijek mi je bilo šteta da ih njje bilo u polo varijanti

Davoreeeeeee!
31.08.2018 | 20:59
crna non polo za mene pls! Platim koliko treba
31.08.2018 | 21:19
Ako se netko misli toga prihvatiti, mogu vam pomoći okvirnim cijenama i kontaktom (ako nemate nekog svog).

Uglavnom, prošle smo si godine (za deset godišnjicu) radili majice za zainteresirane članove foruma i okvirna cijena ponude je bila:

- 50 naručenih 44 kn/komad
- 100 naručenih: 38 kn/komad
- 200 naručenih: 34 kn/komad

... s time da smo išli na Fruit of the Loom majice zbog kvalitete i jednostavnosti odabira veličine/broja. Da smo išli na jeftinije majice i cijena bi bila manja. Naravno cijena je ovisila i o dizajnu i broju korištenih boja (ali smo išli na minimalizam ).

crna.png


Poštarinu smo riješili putem standardnog cjenika HP-a koji ovisi o težini pa kako su majice teške oko 165 g/m^2 okvirne cijene (slanja u kuverti) su bile:

- 1 majica - 6.20 kn
- 2 majice - 8.80 kn
- 3 majice - 17.60 kn ... itd


E da, ako budete radili majice i ja bi uzeo par komada... ako mi se dizajn svidi
  • Dijete
  • Posjetitelj
31.08.2018 | 21:39
197372DD-42FF-4E69-8AD2-BC5C3B9B8F31.jpeg


Ovo mi je jedina fotka koju imam... radili smo self tape frendu za audiciju u pauzi za rucak snimanja Inland Roada...

Kak drzim poli, ne vidi se rupa koju mi je napravio janjac dok sam asistirao kod markiranja usiju i rezanju repova. Lijepo mi je na Pagu vidjet kak ovce imaju repove, ovdje im rezu zbog muha...

Ja bi isti taj dizajn jako... jel ima to neko spremljeno sa si ak nis drugo uz dozvolu sam isprintam?
31.08.2018 | 21:56
Bili smo ih izradili za iParty prije desetak godina, dok se Apple još vodio iz Hrvatske, pa se imalo s kime pričati i mogla se dobiti kakva-takva podrška za događanje.

Izradili smo za muške zelene majice s ikonama, a za žene crvene sa sloganom "Zagrizi!". Prodavale su se u Muzeju informatike PEEK&POKE i uglavnom su "planule". Mislim da smo ih napravili 50-ak.

Isto je i s majicama Muzeja, uvijek planu čim ih napravimo, dakle potražnja nije problem. Problem je siromaštvo i ne imanje "buffera" da se unaprijed skupi 10-ak tisuća kuna da se napravi pristojna i ekonomična serija, pa onda da se to kasnije ubere nazad kroz prodaju tijekom par mjeseci.



31.08.2018 | 22:15
Pa "buffer" je problem ako idete na veću količinu bez unaprijed određenog broja kupaca, no ako se ide na ciljanu izradu onda se novci skupe prije same izrade, odnosno...

1. Napravi se 2-3 dizajna i anketa gdje glasaju članovi foruma (koji su vjerojatno i budući kupci) - usput, može i ovaj stari dizajn jer je ok
2. Kad se odabere dizajn odredi se period za naručivanje i uplatu (recimo 15 ili 30 dana)
3. Kad sjednu novci od uplate imate i konačan broj naručenih majica ide se u izradu
4. Kad su gotove ide pakiranje i slanje

Jedini je problem što jedan ili više ljudi treba odvojiti malo svog slobodnog vremena (i istrpiti nestrpljive jer se uvijek takvih nađe).
31.08.2018 | 22:17
Pa idemo unaprijed skupiti novce. Članovi se jave preliminarno da vidimo količinu, onda objavimo cijenu, skupimo novce i kad stignu majice posaljemo ih. Ha?
31.08.2018 | 22:35
Može, ja bi 3 kom.
31.08.2018 | 23:09
A koncept bi bio koji točno? Tj motiv? Također i boje? Osobno u zelenom ne izgledam dobro haha
01.09.2018 | 06:53
Mene isto zapisite za tri...
01.09.2018 | 06:55
smayoo kaže:
Pa idemo unaprijed skupiti novce. Članovi se jave preliminarno da vidimo količinu, onda objavimo cijenu, skupimo novce i kad stignu majice posaljemo ih. Ha?


Ajd smayoo otvori novu temu gdje bi se naručivale majice, da se točno vidi kakav je interes.
  • Mate22
  • Posjetitelj
01.09.2018 | 07:24
Pohvaljujem inicajitivu ja ču ih sigurno na moju adresu naručit dva komada.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 10 minuta
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.32 Seconds

Provided by iJoomla SEO