Jailbrake pomoc
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Jailbrake pomoc


16.08.2012 | 12:13
Ovako imam iphone 4 16 gb version 5.1.1. i smaknula mi se cydia i jucer sam htjela da je vratim pa sam instalirala jailbrake pokusala medjutim nije mi uspjelo,,neka slika kostura zelenog neki ananas i absinte i ios firwals i onda kad sam odustala od toga kad nije moglo pokusala sam da napisem poruku ali cijela tastatura mi je pocela skakati previse je senzibilna ne mogu nikako poruku da napisem,,a tako i ikonice apsovi cim primakem prst otvaraju se a nisam ih ni takla,,uradila sam u itunes restore ali nista molim vas pomagajte
16.08.2012 | 12:30
Hajde polako,uradi u iTunes restore ali bez backup-a tj idi na set as new phone pa nakon toga uradi JB sa absinthe
16.08.2012 | 12:42
dzenise jedino da mi polako objasnis sve meni pise version 5.1.1 9b208 a pislo je 206
16.08.2012 | 12:46
Skopcaj iPhone sa racunarom, u itunesu idi na restore (ako bude nekih problema ubaci telefon u DFU mode (imas na forumu par linkova kako) .Kada zavrsi idi na set as new iPhone.Zavrsi aktivaciju(sam iPhone te vodi) kada to zavrsisi skini zadnji Absinthe i samo idi na JB tj prati upute iz programa.Ako nesto zapne samo pitaj.

Ovo sve ide ovako ako ne zavisis od unlocka tj ako nem potrebe za cuvanjem BB
16.08.2012 | 12:54
sad cu da pokusam instaliram itunes evo sad opet i onda cu da uradim restore i sve kako si rekao pa cu da ti jaavim moze li i onda idem na set as new iphone e mozes li mi poslati link za zadnji absinthe jer se ne razumijem bas u to
16.08.2012 | 13:02
daj mi samo zadnji link za absinthe please
16.08.2012 | 13:12
saint kaže:
Skopcaj iPhone sa racunarom, u itunesu idi na restore (ako bude nekih problema ubaci telefon u DFU mode (imas na forumu par linkova kako) .Kada zavrsi idi na set as new iPhone.Zavrsi aktivaciju(sam iPhone te vodi) kada to zavrsisi skini zadnji Absinthe i samo idi na JB tj prati upute iz programa.Ako nesto zapne samo pitaj.

Ovo sve ide ovako ako ne zavisis od unlocka tj ako nem potrebe za cuvanjem BB
e


jesi dobio moju poruku da mi posaljes jeli absinthe to nesto kao crno i ocitava onda ja sam skinula 2.0 za windows
16.08.2012 | 13:32
poslao sam ti PP ali evo i ovdje

Mac : www.iclarified.com/entry/index.php?enid=22185
win : www.iclarified.com/entry/index.php?enid=22184
16.08.2012 | 13:50
hvala ti cijenim jako tvoju pomoc da si blize castila bi kafu ali nikako nema nidje ova zelena ikonica
16.08.2012 | 13:57
pise mi sad ovako

please make a backup i onda eror could noz finnf required files make sure you extracted the entire package







nexia kaže:
saint kaže:
Skopcaj iPhone sa racunarom, u itunesu idi na restore (ako bude nekih problema ubaci telefon u DFU mode (imas na forumu par linkova kako) .Kada zavrsi idi na set as new iPhone.Zavrsi aktivaciju(sam iPhone te vodi) kada to zavrsisi skini zadnji Absinthe i samo idi na JB tj prati upute iz programa.Ako nesto zapne samo pitaj.

Ovo sve ide ovako ako ne zavisis od unlocka tj ako nem potrebe za cuvanjem BB
e


jesi dobio moju poruku da mi posaljes jeli absinthe to nesto kao crno i ocitava onda ja sam skinula 2.0 za windows
16.08.2012 | 14:13
ok evo skinula sam sta sada imam cydiu na telefon sad kako dalje
16.08.2012 | 14:15
Pa nista sada je JB aparat i instaliras sve sto je tebi potrebno,s obzirom da pirateiju ne podrzavamo ovdje mozes dobiti odgovore samo za legalne stvari.
16.08.2012 | 14:22
poslala sam ti time wiwer sve udji i vidi ajde napisi privatnu poruku za svoj
16.08.2012 | 23:07
Eto, saint je učinio nadljudski napor da pomogne neupućenoj nexiji da sredi svoj iPhone. Dočim je i "time wiwer" uljetio možemo si mislit dokle je došlo

Za one koji inače ne znaju "time wiwer" je zapravo Teamviewer tj. program koji omogućuje nekome da preko interneta uđe u nečije računalo (naravno legalno) i da njime upravlja na daljinu kao da sjedi ispred njega.

Na žalost, teamviewer ne omogućuje da se nakon restorea iPhonea i jailbreaka na njega dalje nastavi instalirati potrebne tweakove i aplikacije. Ipak, ako ima neka dobra duša da zna da postoji nešto slično za iPhone, dakle neka aplikacija koja omogućuje legalno upravljanje iPhoneom na daljinu neka se hitno javi ovdje na forumu kako bismo bili u mogućnosti pomoći nexiji oko uređivanja postavki i instaliranja aplikacija na njezin iPhone.

S obzirom da mi ne znamo za nikakvu sličnu aplikaciju, na žalost nismo u mogućnosti da išta dalje učinimo za nexiju dok se neko ne javi s takvim rješenjem. Druga je opcija naravno da nexija u svojoj blizini nađe nekog tko je maher sa ajfonom da joj u tome pomogne.

Hvala svima na razumijevanju!
17.08.2012 | 21:35
Kad napravis Jailbrak to ti dođe nešto kao da hodaš u polu raspadnutoj haljini.... uvijek možeš očekivat da ti pukne tamo gdje najmanje želiš.
17.08.2012 | 21:49
Pa sad, moje iskustvo sa jailbreakom je da dok god ne pretjeraš radi dobro, a kad pretjeraš onda počnu problemi. Svi ti silni tweakovi nisu uvijek baš međusobno kompatibilni, a što je još bolje najčešće zezaju baš oni koji se diraju u iste stvari samo na svoj, samo sebi svojstven način. Najveće probleme izazivaju baš oni koji se diraju u izgled i kopaju po springboardu. Što ih više instalirate to je veća mogućnost da se sve uspori, da počne štekati i da se često pada u tzv. safe mode.

Infinity sim, infinity tam, malo drugog fonta, malo ovog i još samo onog i eto problema. Ako instalirate Barrel (Bačvu), onda nemojte na njega još dodati fitilj, jer slijedeći tweak je šibica koja će upaliti fitilj i onda će Barrel eksplodirati.

Eto to je moje iskustvo, a i mojih nekih prijatelja i poznanika. Tada je jedino rješenje restore i krenuti sve ispočetka, jer vraćanje backupa samo će doliti ulje na vatru koju je teško ugasiti, a naročito u ovih ljetnih vrućina i suše, kad su i vatrogasci nemoćni. Pad iPhonea u more pak stavlja toču na i
18.08.2012 | 10:35
Sank kaže:
Eto, saint je učinio nadljudski napor da pomogne neupućenoj nexiji da sredi svoj iPhone. Dočim je i "time wiwer" uljetio možemo si mislit dokle je došlo

Za one koji inače ne znaju "time wiwer" je zapravo Teamviewer tj. program koji omogućuje nekome da preko interneta uđe u nečije računalo (naravno legalno) i da njime upravlja na daljinu kao da sjedi ispred njega.

Na žalost, teamviewer ne omogućuje da se nakon restorea iPhonea i jailbreaka na njega dalje nastavi instalirati potrebne tweakove i aplikacije. Ipak, ako ima neka dobra duša da zna da postoji nešto slično za iPhone, dakle neka aplikacija koja omogućuje legalno upravljanje iPhoneom na daljinu neka se hitno javi ovdje na forumu kako bismo bili u mogućnosti pomoći nexiji oko uređivanja postavki i instaliranja aplikacija na njezin iPhone.

S obzirom da mi ne znamo za nikakvu sličnu aplikaciju, na žalost nismo u mogućnosti da išta dalje učinimo za nexiju dok se neko ne javi s takvim rješenjem. Druga je opcija naravno da nexija u svojoj blizini nađe nekog tko je maher sa ajfonom da joj u tome pomogne.

Hvala svima na razumijevanju!


www.bomgar.com/micro/os/mobile-iphone-ip...ote+access+%2D+broad
18.08.2012 | 16:35
@tino1, hm da, ali ja sam mislio na software koji omogućuje da preuzmeš kontrolu nad iPhoneom ili iPadom sa nekog računala, a ne obrnuto. Dakle, da na računalu vidim ono što se događa na iĐiđi i da upravljam s njom.
19.08.2012 | 06:59
tako nešto nisam nigdje našao. Kad naiđem na nešto takvo javljam ti.
20.08.2012 | 18:00
Mislim da bi ova aplikacija trebala raditi ono sto se trazi... Znaci RDP konekcija sa racunala na iPad, iPhone, iPod... Posto sam to testirao davnih dana, neznam kakva je situacija sad sa iOS 5, ali cini se da radi...

dottech.org/ios/19264/control-your-iphon...omputer-with-veency/

I ovo je samo jos jedan primjer korisnosti jailbreaka
20.08.2012 | 21:55
Svaka čast civicar, ovo sa Veency je jako blizu. S obzirom da radi unutar WiFi mreže, ostaje pitanje da li se na npr. iPhone preko Veency može spojiti preko interneta. Možda bi kombinacija Teamviewera sa TightVNC i Veency to omogućila? Nešto za provjeriti kad budem u mogućnosti.

Eto Veency instaliran na iPhone 4S sa JB iOS 5.1.1 i prošlo be problema, sad mi ostaje samo isprobati kako radi. Kako za Veency piše da nije kompatibilan sa Apple screen sharingom morat ću pronaći neki drugi VNC klijent.
20.08.2012 | 22:49
Eto, isprobano. Na Macu ne treba nikakav poseban VNC klijent. Na iPhone sam se spojio uz pomoć "Connect to server" opcije. Upisao "vnc:/xxx.xxx.xxx.x" i ekran iPhonea se pojavio na MacBooku Radi dosta dobro, ali sporo se osvježava. Doduše, trenutno su mi i iPhone i MacBook spojeni na iPad preko WiFi tetheringa. Kad se vratim kući probam na pravoj WiFi mreži.
21.08.2012 | 14:38
Odlicno, dobra povratna infomacija. Znaci Veency uspjesno jase i na iOSu 5.
21.08.2012 | 18:30
Definitivno radi, a sa ML se jednostavno spojiti kako sam napisao. Jedva čekam da probam doma na pravom WiFi. Očekujem da će raditi još bolje.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 5 sati
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.47 Seconds

Provided by iJoomla SEO