kalendar problem
(0 korsinik/a gleda/ju temu) 

kalendar problem


09.05.2012 | 22:48
imam ip4s 16gb 5.1.1

kada otvorim kalendar da upišem neki zadatak ili sl, držim prst 2 sec na datumu i izbaci mi add event, okrenem mob u landscape mode stisnem cancel, otvori mi se potpuno bijeli ekran, povučem prstom po njemu i otvori se kako bi i trebao izgledati dnevni raspored po satima i kada ga vratim sa landscapea u normalno on izadje momentalno iz aplikacije, to mi je radio i na 5.0.1 pa sam pričekao update da to riješi ali ništa. Probao sam na još jednom iphone-u i ista stvar.

Probajte na svojim uređajima da vidimo jel imamo svi isti problem sa novijim softwerima ili je nešto drugo u pitanju i nadajmo se rješenje tog pitanja . U principu koristim dosta kalendar pa me iritira spoznaja da mi ne radi kako treba:unsure:



Hvala unaprijed
09.05.2012 | 23:06
iP4 16GB 5.1.1 sve radi ok, na žalost ne mogu pomoći.
10.05.2012 | 04:48
iPhone 4S sa iOS 5.1 i kad napravim kako si ti napisao dogodi mi se potpuno ista stvar. S obzirom da se može ponoviti očito je da se radi o bugu u Kalendar aplikaciji.

Dakle, rješenje problema je da Apple ispravi taj bug u nekoj od slijedećih nadogradnji. Oćeš im taj bug ti prijaviti ili da to ja napravim?

EDIT
Kad odustaneš od upisa i pojavi ti se bijeli ekran, nemoj povlačiti prst da se pojavi tabela po satima, već vrati iPhone u portret položaj i onda će se pojaviti mjesečni prikaz i neće se aplikacija zatvoriti. Definitivno BUG.
10.05.2012 | 08:21
Hvala na brzim odgovorima.

Sank molim te ako ti nije problem ti prijavi bug jer nisam to jos nikada radio pa da ne zeznem nesto.
Ovo sto si stavio u editu sam takodjer prije isprobao;)
10.05.2012 | 08:55
Kad tapnem na datum i okrenem u landscape mode, držim prst na satu za koji hoću novi event, spremim i okrenem u portretni mode i sve ok, aplikacija se ne gasi. Točno kako kaže Sank u EDIT-u. 4S, 5.1.1
10.05.2012 | 16:32
iPhone 4, IOS 5.1, sve se desava tocno kako si opisao.
10.05.2012 | 17:35
Ista stvar na iPhone 4 iOS 5.1
10.05.2012 | 18:11
Hvala decki, eto sada znamo sto je i kada Sank javi velikim sefovima cekamo update;)

Hvala jos jednom
13.05.2012 | 18:31
Meni su misteriozno nestali zadaci koje sam pred par mjeseci upisao u kalendar na iPhonu.. onda sam ih upisivao unazad.. i nije prihvaćalo (to čak ima i smisla) ali neznam di su mi prije kreirani zadaci nestali.. ?
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 31 minuta
  • superstric: obavljeno
  • Yonkis: Obavio svoje
  • dpasaric: Imenso, obavljeno! :)
  • Djuro genijalac: rješeno. Bilo bi lakše da si objavio i točne odgovore, but here we are ;-)
  • imenso: Hvala!
  • Sarek: Riješeno i podijeljeno dalje
  • zoranowsky: Ispunjena anketa
  • smayoo: ispunjena
  • imenso: Svaki glas je važan i hvala unaprijed svakome na rješavanju i(ili) dijeljenju linka. To mi je za sina, za diplomski
  • Yonkis: Nema nas 200 ovdje, samo 300!!!
  • imenso: Ekipa, molio bih ako imate pet minuta vremena da riješite anketu, ne treba više od 5 minuta, moraju skupiti barem 200 odgovora: [link]
  • Djuro genijalac: Meni najbolje: Sori kume, samo Hajduk živi vječno!
  • Ender: chuck norris je pobedio zivot :)
  • smayoo: Rak je prebolio Chucka Norrisa... :)
  • Yonkis: [link] P.U.M Carlos Ray Norris
  • zoranowsky: R.I.P. Chuck Norris
  • Yonkis: generative AI apps paid Apple close to $900 million in App Store fees last year - [link]
  • cariblanco: [link]
  • drlovric: Team MacBook Pro M. Deremo. Ovo je jedna od rijetkih situacija gdje sam ja u vecini :)
  • dpasaric: Anketa je ažurirana novim modelom, znači i dalje ima smisla, govori nam što tko koristi ovdje.
  • Yonkis: p.s. kad će neka nova anketa? :)
  • Yonkis: Može netko Tim Apple pitati što je sa ovim AirDropom, jesu magneti u pitanju ili atmosferski pritisak u pitanju da radi kako je oglašavano?
  • dpasaric: Juhu za Poguea! :)
  • Yonkis: Ajde napokon da se tu nešto slatko pojede, neka bude i kalorijska bomba, preživjeti ćemo :)
  • Performita: Javio mi se David Pogue, pripremam poslasticu za Jabučnjak ????????
  • Yonkis: Ovo nije mjesec ovo je jutro [link]
  • Air: Ha ha, evo radi sa iPhonea - pitam se kad će već ova čuda implementirati u ozbiljnije fotoaparate?
  • Air: [link]
  • Air: probao sam samo C/P, probao sam C/P foru kojom ubacujem link u post, ali nefunkcionira kod mene
  • Riba: Probaj preko nekog url shortenera.
  • Riba: Samo ga upises ali mislim da ju neki znakovi zbune.
  • Air: Kako u vikalicu ubaciti link?
  • smayoo: @Yonkis - meni je to sve poisključivano, uvijek i oduvijek. Jedino imam uključeno da stavlja točku kad lupim dva razmaka i da automatski stavlja veliko slovo iza točke.
  • rusty: First 50 knjiga shipped!
  • Yonkis: Da li i vama iOS tipkovnica krivo ispravlja riječi a zanimljiv mi je ovaj primjer [link]
  • ZoPaj: iPhone Book i iPhone Book Neo
  • Yonkis: Preklopni iPhone, bit će kad tad, samo kako će se zvati? [link]
  • Yonkis: Apple prvih 50 godina [link]
  • Bertone: MA pusti ga, cendra bez veze, da mu je bilo bitno probudio bi se u pet :D
  • Djuro genijalac: A jbg, sori
  • Yonkis: Baš hvala na spoileru. I to ne na Alfi.
  • Djuro genijalac: Dvostruka pobjeda Mercedesa! Opet runda za sve!
  • Djuro genijalac: I ja dam napraviti od jabuka iz vrta, ali to potraje do Božića, maks, ako je dobar urod
  • smayoo: Mi od šogoricinih jabuka iz Požege :)
  • Djuro genijalac: Koji? I ja pijem sok od jabuke. U pravilu onaj iz Lidla 100% kojeg miješam s vodom pola-pola
  • smayoo: Ja ću jedan sok od jabuka, prirodni, mutni. :)
  • Djuro genijalac: Kaj pije jabučnjak? Ja plaćam rundu!
  • Djuro genijalac: Mercedes 1-2 u kvalifikacijama Melbournea!
  • Ender: ranije sam vidjao da linus koristi intel- MB Air. meni je to bilo dovoljno.
  • dpasaric: Linus voli popljuvati Apple, često i opravdano, ali kada on nešto hvali, znači da su zaista odradili dobar posao...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.74 Seconds

Provided by iJoomla SEO