Kako prebaciti igricu s androida na Iphone 4S???
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Kako prebaciti igricu s androida na Iphone 4S???


11.03.2012 | 19:01
Pozdrav svima!

Imam problem, tj. moja supruga.
Do sada je igrala njoj zaraznu igricu Farm Story na tabletu sa androidom. Neki dan je kupila Iphone 4s i sada bi htjela tu svoju farmu prebaciti na njega. Da li je to moguće?

Igra inače postoji i za iOS i za Android. U iOS-u se može seliti s uređaja na uređaj, ali ne znam kako to prebaciti s androida na iOS (iPhone).

Hvala!
11.03.2012 | 19:11
pa mora valjda da skine verziju za iPhone....kako mislis da pokrene igricu od Androida na iPhone?
11.03.2012 | 19:15
Prebaciti je ne može, nije to više ka što se je prije slalo preko IR il blututa
Skine si sa Apple stora tu igricu na iphone i šišaj
11.03.2012 | 19:21
nije problem snimiti igricu, nego to što je već ko zna na kojem nivou i ne bi htjela to izgubiti (uložila je i nešto love).
S iPhonea se može prebaciti na drugi iPhone/iPod/iPad bez da izgubiš nivoe (u postavkama igre ima šifra), ali na tabletu s androidom u postavkama igre nema te mogućnosti/šifre.
11.03.2012 | 19:28
E sad to je pitanje, pa aj odg ovako, jel ima korisnički račun za tu igru? Jer ako ima onda joj je pod tim spremljeno valjda sve (iako ni to ne mora značit da će dobiti na iphone to što je imala na androidu jer su različiti os-ovi i nije na istoj memo spremljeno, to dalje ovisi od igrice i developera kako su uradili)
11.03.2012 | 20:03
Svaki program na AppStoru ima onaj support mail tako da je najbolje njih pitati. Malo je vjerojatno da ste vi prvi koji prelaze s jedne na drugu platformu.
11.03.2012 | 20:11
Malo sam listao forume i našao rješenje na stranicama tvorca igrice. Svejedno hvala svima na trudu!
11.03.2012 | 20:55
Bilo bi lijepo podijeliti s ostalima rješenje ako kome još bude trebalo
11.03.2012 | 21:09
Treba im mailom poslati svoj Id (korisničko ime) iz igre i nivo na kojem si trenutno i UDID broj od novog iOS uređaja, pa ti oni vrate šifru s kojom se prijaviš u igri na tom novom uređaju (kad ju prvi put pokrećeš). Taj UDID broj očitaš kad spojiš iPhone preko Itunes na komp, klikneš na serijski broj uređaja i tada se pokaže 40-znamenkasti kod.

I to je to.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 6 sati
  • Yonkis: hal9000 misliš o norovirusima? Srećom besparica me opet spasila pa nisam na kruzerima :j
  • hal9000: Danas čujem ekipu kako priča o nekim virus killer-ima. Može mi netko objasniti što je to? :D
  • imjasminh: Prodano kolegi s foruma.
  • imjasminh: 750 eur - [link]
  • Yonkis: Moram priznati da je ovo dobro odrađena aplikacija: [link]
  • imjasminh: Pozdrav svima! Prodajem Apple Watch Ultra 3, 49mm Black Titanium, račun garancija. Nije ni 2 mjeseca star, bacite pogled na oglase: [link]
  • dpasaric: I previše su ih prodali s obzirom na sve... oko 600.000
  • user: pa se nije dobro prodavao
  • user: Apple Vision je očito preskup bio
  • Riba: Bas glupost od hardvera.
  • Yonkis: Ok, i nije to neuspjeh, nešto su naučili iz toga, nadam se.
  • Riba: RIP Apple Vision. - [link]
  • drlovric: Lijepo [link]
  • dpasaric: Kao jako su zabirnuti za tvoju privatnost, a istovremeno s druge strane čini sve da je potkopaju...
  • Yonkis: Ova opcija neće nikada biti dostupna u EU ili...? [link]
  • Yonkis: The iOS 26.4.2, iPadOS 26.4.2, iOS 18.7.8, and iPadOS 18.7.8 updates that Apple released today address a security vulnerability that the FBI recently used to extract Signal message previews from an iPhone even after the app was deleted.
  • drlovric: Ja sam zadnji put cuo nikada da mi neko kaze, jao jest mi spor SSD na Mac :) To samo forsiraju ovi YT recenzenti. Nama normalnim smrtnicima totalno nebitna stavka na modernim M Macovima...
  • Yonkis: Zato jer mac diktira koliko će brzo SSD raditi. Ako radi max onda ce se i trošiti max. Ovako radi laganica pa traje dulje. Ovo pričam iz guzice. Možda ima smisla.
  • ZoPaj: mjerim s blackmagic disk speed test: mac studio m4 1tb disk 6380 mb/s read, 5200 write vanjski tb5 samsung 9100pro 4tb u acasis 80gps 6430 mb/s read, 6000 write znači vanjski brži od ugrađenog mac ssd
  • jura22: Uz TB5 i dobro kućište dobiju se velike brzine prijenosa podataka, ne kao interni SSD (otprilike duplo manje).
  • jura22: RAM se ne da "odlemiti" jer je sastavni dio SoC-a.
  • Ender: @cavarovobrdo: ... ili barem SSD.
  • cavarovobrdo: Nadam se da će novi CEO odlemiti RAM ;)
  • cavarovobrdo: Muštuluk: John Ternus to become Apple CEO
  • imenso: John Ternus novi CEO
  • CoffeePod: @yonkis jos me macOS 26 nije vidio a tko zna hoce li 27. Sequioa mi je toliko dobra da nemam razloga updejtati, a cijela prica sa Liquid Glass mi je odvratna.
  • Yonkis: The upcoming macOS 27 release will be compatible with Apple silicon Macs only.
  • dpasaric: Možeš uz search naći svaki
  • dpasaric: Pa zadnji intervju je na naslovnici, a ostali raspršeni tijekom godina
  • Ender: @dpasaric: a gde su ti razgovori? mislim gde se mogu naci?
  • Performita: Omogućuje lako postavljanje novih uređaja, sigurnost podataka i poslovni email bez velikog IT odjela. Cilj je da tvrtke rade jednostavnije i sigurnije na Apple uređajima.
  • drlovric: U cemu je fora sa ti Business? Imamo li mi mali smrtnici neku korist od toga ili je to samo za velike tvrtke?
  • Performita: Kalimera, Dobro jutro... ovo za Apple Business rolls zvuči kao izvrsna vijest!!!
  • Borisone: Apple Business rolls out to 200 countries today - brace for impact - even Croatia!
  • Yonkis: iOS 26.4.1 and iPadOS 26.4.1 This update has no published CVE entries.
  • stefanjos: Treba mi as u rukavu kada me netko pita gdje da ide haha :D
  • smayoo: Ima ih nekoliko koji se oglašavaju kao iPhone serviseri, nijedan mi nije baš ulio povjerenje, ali nemam neposrednih loših iskustava.
  • stefanjos: gdje nositi iphone na popravak u rijeci kada nema jm elektronike?
  • Yonkis: @smayoo Nema na čemu, evo ja upisah.
  • smayoo: @Yonkis, evo, otključano, hvala na upozorenju!
  • dpasaric: Booo?
  • Yonkis: “ Lažu li nas :) ...nastavak sa vikalice.” - tema zaključana a zadnji post završava sa pitanjem?
  • smayoo: Sretan Uskrs!
  • Yonkis: Sretan Uskrs braćo! I sestre!
  • zoranowsky: Sretan Uskrs!
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • user: da bar je propao kao što su Microsoft i ostali predviđali, hvala što si pokrenuo najgori trend u techu Steve.
  • Yonkis: [link] Who’s in Apple’s top 10? Here’s the full list of the most influential people of all time
  • Yonkis: [link] netko fino složio povijest svih modela iPhonea, jako lijepo.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.55 Seconds

Provided by iJoomla SEO