iPhone 4s ( Tele2 )
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 4s ( Tele2 )


24.11.2011 | 16:46
Molim Vas svih za pomoc...dali zna netko u cemu moze biti problem???
Prominio sam i karticu i opet nece ????
Mobitel je tvornicki otkljucan !!

Hvala vam na pomoci

24.11.2011 | 17:05
Prvo pitanje koje se postavlja:

Gdje si kupio taj tvornički otključan iPhone 4S?
24.11.2011 | 17:11
Njemacka....
24.11.2011 | 17:12
Prepozna mi tele2 mrezu i kad ga upalim prvih 10 sekunda mogu uspostavit poziv...i poslije mi odma govori kad me se zove osoba trenutno nije dostupna...
24.11.2011 | 17:16
Probaj sa nekom drugom SIM karticom drugog pružatelja usluge npr. VIP ili T-Mobile. Ako ni s njima ne radi moguće je da je problem u iPhoneu, a ako radi onda nazad u Tele 2.
24.11.2011 | 17:20
a to cemo pokusat napravit...nadan se da ce moc...a ako bude radilo...sto mislis do cega moze biti zasto nece na tele ?
24.11.2011 | 19:29
jer je tele2 banana? to se i meni desava, (dobro moja je kartica stara 2 godine) ali moja je ostrugana koliko sam je vadio i stavljao u prijasnji iphone, vjerujem da zbog toga izgubi signal ali kad nekog nazovem odmah mi se "vrati" pun signal i radi normalno...
sorry na offu ali koje su im to spike da imaju microsimove ali samo za tele2 pretplatnike i da neznaju kad ce it dostupne microsim za normalne bon korisnike? haha?!
24.11.2011 | 20:08
Pa ako ti treba izreži sam karticu na micro format, to bar nije problem LINK. Ili si kupi ovo ako se bojiš sa škarama LINK
25.11.2011 | 00:06
Tele 2 ima microsim kartice...i vec sam dvi prominia...al obe imaju signal i sve...al nemogu niti slat sms niti zvat..cim idem jedno ili drugo....mobitel stane,tj odmah trazi mrezu ponovno ....i to je to...a nikad nisam dostupan ni nemogu uspostavit poziv...
25.11.2011 | 15:47
druge kartice rade?
25.11.2011 | 16:15
Ja škarama izrezao i nema beda, ne puca plastika.
25.11.2011 | 16:43
I ja sam VIPovu karticu škarama izrezao i radila je ok dok ju nisam odjavio i prekinuo pretplatu.
25.11.2011 | 17:49
To mi je bio jedan od boljih poteza (odjava vip pretplate).
25.11.2011 | 17:55
bpodnar kaže:
Pa ako ti treba izreži sam karticu na micro format, to bar nije problem LINK. Ili si kupi ovo ako se bojiš sa škarama LINK


cek ti si to meni postao? ma ja sam svoju odsjeko skarama odavno i radi mi normalno s geveyom :)smiley tarifa 300mb prometa besplatne poruke i deri
25.11.2011 | 19:54
Evo ubacio tmobile karticu i sve radi kako treba puun signal sve odlicno ... iPhone 4s
26.11.2011 | 08:46
@ Sank, Zabac

Moze li nesto vise o nezadovoljstvu s VIP-om? Prije nesto vise od 10 godina krenuo sam s njima te i dan danas imam taj broj koji samo odrzavam na pretplati 25 kn i jedno 8 godina koristim T-Moblie koji mi je kao "glavni broj" te mi ove ponude od VIP-a koje su sada aktualne izgledaju bitno bolje za razliku od T-Mobile ( Total 250 koristim i nakon cca. 3 tjedna stize poruka sve minute potrosene ).

Razmisljao sam o prelasku na VIP ponovo, ali nisam siguran, uglavnom dobivam razlicit feedback od korisnika...neki zadovoljni, neki ne...
26.11.2011 | 11:52
Konkretno, uhvato sam ih kako me varaju. Naocigled. I to nekoliko puta.
Naplacivali su mi besplatne pozive, besplatnu zamjenu SIM-a, duplali data promet, ukljucivali usluge koje su bile odjavljene. To je ukratko. Svaki put se ispricaju. Od onda sam sumnjao na svaki racun. Tko zna sto su mi sve naplatili i koliko su novaca maznuli kroz muljanje s minutama i sekundama razgovora. Ja sam imao isto ru prerplatu 25 i to je bilo previse, tako sam ugasio VIP i mislim kako vise nikad. Nove tarife su ciganske, odabrati moras jednu od mobilnih mreza za koje ti vrijedi mala cijena poziva. Pogotovo kad se ne zna na kojoj je tko mrezi jer pozivni broj nist ne znaci.
26.11.2011 | 11:52
meni cura uzela iphone4 u vipu na pretplatu i neki dan joj nisu poslali račun i dođe joj poruka da je zakasnila s uplatom da joj je kazna nekih 20 kuna ili tako nesto, super su im fore!
26.11.2011 | 12:55
Ja sam na VIP-u i moram reći da sam zadovoljan.

Istina, sadašnje tarife su po meni katastrofa, ali ja sam si uzeo prošle godine kada je bila akcija tarifu "sve za posao 400".

U akciji sam potpisao ugovor i tarifa me košta 200 kn/mj, uključeno 1000 minuta prema svim mrežama (mobilne i fiksne), 300 SMS-a i 2 GB data prometa, uspostava poziva se plaća. Cijena tarife mi je trajna.
Takvu tarifu niko nikada nije imao i mislim da ni neće skoro.

U to vrijeme su tarife u T-mobile-u bile koma u odnosu na ovo.

Mislim da je to normalno, jednostavno se izmjenjuju, malo Vip ima bolje tarife malo T-mobile. To je tako i tako odgovor na potez konkurencije.

Ja iskreno na T-mobile nebi išao nikad iz čistog principa jer mi se gade.

Sad su nakon 15 godina mobitela u Hrvatskoj počeli izbacivati tarife koje su ok prema korisnicima.

Neznam kako je sada jer više ne pratim, ali prošle godine osoba recimo u T-mobile nije mogla dobiti potpunu Blackberry uslugu.
T-mobile je za 99 kn nudio samo email a za datu si morao platitit dodatni paket.
Vip je oduvijek davao kompletnu uslugu za BB za istih tih 91 kn, i email i data.
U konačnici uslugu i ovako i onako daje RIM pa je stvarno teška ciganija da T-mobile na svoju ruku jednostavno odreže datu.

Prije godinu dana ako je čovijek htio VPN unutar firme morao si dodatno plačati na svoju tarifu i VPN, naravno u T-mobile-u.
Ista usluga, VPN, je oduvijek bila besplatna i uključena u svim tarifama u VIP-u, čim si poslovni korisnik imaš i VPN, što je po meni jedino logično.

I takvih primjera je more.
No, kad se podvuče crta, svi su oni isti, pljačkaju ljude gdje god i kad god stignu.

Mislim da je jedino normalno da si osoba pregleda sve tarife koje svi nude, nađe sebi najpovoljniju za njegov način upotrebe mobitela i uzme tu tarifu koji god to operater bio.
I sa jednim i drugim i trečim će kad tad imati problema.
26.11.2011 | 15:31
Kod mene isto ko kod zapca. događale su se nebuloze sa računima, a najzadnja mi je bila najbolja kad su mi na vip-me kartici bez moga znanja i obavijesti uključili data promet pa mi je 3G pocuclao tek uplaćenih 50kn, a da bih ja to skužio tek kad mi je trebalo napraviti poziv, a nije uspio jer da nema love na računu!!!

Zamjenu SIM kartice su mi htjeli naplatiti 50kn, a u T-Mobile sam ih više puta zamjenjivao i to bez problema i naplate.

U svijetu je Vodafone jedan od najskupljih operatera, a VIP je njihova beba, pa kad sam u roamingu uvijek mi se prvo spajalo na Vodafone, a doma su dolazile cifre za dva tri SMSa ili par minuta razgovora ko da se cijelo vrijeme nisam skidao s linije.

Da skratim priču, sve je to bacanje love bez obzira na operatera, trenutno mi više odgovara T-Mobile, ali to ne znači da se možda sutra neće opet promijeniti. Trenutno mi VIP ne nudi ništa puno bolje, a iPhone je kod njih definitivno skuplji i zato nemam razloga napustiti T-Mobile.
26.11.2011 | 17:57
Ono što je cigansko je ograničavanje brzine podatkovnog prometa nakon 1 GB (a na nižim tarifama već nakon nevjerovatnih 512 MB) kod T-Mobilea. Parada s popustima od 900 kn je za one koji se žele dograbiti iPhonea (ili nekog drugog smartphonea) pod svaku cijenu i pokazivati ga svojim prijateljima/prijateljicama. Pa najskuplja XXL tarifa ima 650 minuta. I za to pljunuti 500 kn mjesečno. Pa gdje to ima? Sramota za jednu takvu multimilionersku kompaniju, ma da smatram da je još veći sram i šamar vlastitom samopoštovanju onima koji su njihovi (vjerni) korisnici.

Vip samo Vip, uvijek Vip i kad ga jednom ne bude opet Vip.
26.11.2011 | 20:36
produžio ugovor s vipom,uzeo iphone (200kn mj.),platio gotovinu 1650kn,na gotovinu dobio i popust od 3%.prema vipovcima 0kn,0kn prema fiksnoj (tko je još zove),1giga i tisuću min.prema drugoj mreži (t-mobile).čekam račun.
26.11.2011 | 21:13
zesci off decki, tip je dosao s problemom a mi smo poceli o operaterima razglabat..
26.11.2011 | 21:31
Treba se drzati aktuelnog problema,pa se probajte malo fokusirati
26.11.2011 | 21:44
Pa problem baš i nije riješen osim što je utvrđeno da je iPhone 4S ispravan i radi sa T-Mobile karticom, no još nismo dobili konkretne informacije zašto ne radi sa Tele-2.

Rasprava u vezi operatora jest OFF, a i nije ovisi kako se na to gleda
27.11.2011 | 18:22
ja nisam pametan s tim tvojim problemom, daj probaj pozvat sluzbu za korisnike i pitaj njih? znam da su botovi al jbg mozda ti pomognu
18.12.2011 | 01:40
pozz, imam isti problem sa tele2, jeli se naslo kakvo rjesenje??? moj iphone 4s je kuplen u vipu kao otkljucan.......... radi na sve osim sta ima identicni problem sa tele2, 3 tele2 kartice sam promijenio i nista.........
18.12.2011 | 11:05
Ja sam problem rjesio tako da sam otisao u Tmobile i kupio njihovu karticu! Koja ima najbolji signal... Instalirao viber talkbox tako da imam dosta besplatnih stvari a i takoder sam skoro stalno na wi-fi tako da eto.... Tele2 SUCKS
18.12.2011 | 11:30
culo23 kaže:
Ja sam problem rjesio tako da sam otisao u Tmobile i kupio njihovu karticu! Koja ima najbolji signal... Instalirao viber talkbox tako da imam dosta besplatnih stvari a i takoder sam skoro stalno na wi-fi tako da eto.... Tele2 SUCKS


dobro rijesenje! samo mi je malo cudno da iphone 4 hoce raditi n tele2(prijtelj ima) a iphone 4s nece raditi..je li itko pokusao ici u tele2 poslovnicu i pitati nekog tamo?ako da,sta su vam rekli?
27.12.2011 | 10:51
Da nezna i to je to.... Hahahahaha
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 13 sati
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.
  • Air: Zanimljiv vam je latinski. Uživajte. Između vaših upisa napišite što je potrebno da zatvorim račun na Jabučnjaku ako nije očigledno dovoljno razumljivo ovo što sam napisao na vikalici.
  • smayoo: Canis mater studiorum. Stara studentska. :D
  • dpasaric: @Gjuroo: Per aspera ad astra!
  • Gjuroo: @Air: Illegitimi non carborundum.
  • dpasaric: Chill out i vidjet ćeš kako će ovo sada biti ugodnije, korisnije i pozitivnije mjesto za sve korisnike.
  • dpasaric: Joj ne drami.
  • Air: Molim odgovornu osobu da obriše Air račun.
  • Air: U ovim novim okolnostima transparentnog licemjerstva pojedinca podvlačim crtu. Ja nemam želudac za trpiti to da mi jedan licemjer briše čiste postove samo zato što on ima problem u svojoj glavi. Kako je tino1 rekao bilo mi je zadovoljstvo dolaziti na Jabučnjak radi ljudi. Ovim putem pozdravljam sve dobre ljude Jabučnjaka i HVALA vam! Nakon ovog upisa brišem svoj račun.
  • dpasaric: Sve što je sada obrisano u "kafanskim laprdanjima" je bilo u dogovoru s Djurom, počistili samo za sobom i tko hoće može tamo dalje s "lakim temama".
  • drlovric: @Rusty: Slazem se 100%. Svako bira za sebe. Jedna tema u sekciji Razno, nije smetala nikome ko je dosao da konzumira nesto drugo. Ako sam dosao u ducan da kupim povrce, zasto bi mi smetalo sto prodaju i hranu za bebe? :)
  • rusty: Evo kao dugogodišnji član foruma, moram priznati da niti jednom nisam otvorio političke teme niti sudjelovao u njima na forumu. Dolazim vidjeti non političke, non automobili teme. I jedna i druga su mi kao nogomet, besmislene i ne interesantne. Da li će mi faliti, ne. Da li ću manje dolaziti na forum, ne.
  • dpasaric: To je tvoje viđenje.
  • dpasaric: Obećajem da ćemo je izreklamirati na forumu, pa tko voli…
  • Air: Znam tvoje ovlasti. Nije u tome problem. Problem je što se Jabučnjak predstavlja kao pozitivan, a ovo što ti radiš je negativno!
  • dpasaric: Evo, pokreni i ti moderiraj Signal grupu za vaše političke rasprave.
  • dpasaric: I probaj biti koristan. Pokreni nešto pametno i svima korisno.
  • dpasaric: Pročitaj kućni red još jednom.
  • Air: @dpasaric Otvorio si javni komunikacijski kanal. Tko si ti da brišeš postove iste tematike o kojoj sam pišeš, ako ti postovi nisu uvredljivi i ne krše nikakav zakon?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.51 Seconds

Provided by iJoomla SEO