veliki problem
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

veliki problem


19.07.2011 | 02:51
molim vas momci pomagajte,isao sam da restore iphone 4 i prekinulo mi se rekli su da ima neki problem.i sada je iphone skroz ubagovan samo stoji slika itunes-a i USB ne znam kako da ga vratim,pomagajte (
19.07.2011 | 07:45
Osim restore, napravio si i upgrade, moraš ga otključati potraži teme o jailbreak ili redsn0w i prati upute
19.07.2011 | 10:50
Oprosti prijatelju, ali tebi može pomoći samo vidovnjak na osnovu ovako malo informacija. Osim što znamo da se radi o iPhoneu 4 ništa drugo nije jasno. Da li ti je prije ovog neuspjelog restorea iPhone već bio jailbreakan i možda unlockan?

Jesi li radio restore sa službenim firmwareom koji je sada iOS 4.3.4 ili nekim drugim? Tko ti je rekao da ima problem i koji to problem? Neki problem može biti bilo koji problem, a to ne pomaže baš puno u shvaćanju što se dogodilo.

To što ti je sada na ekranu samo znači da ga moraš spojiti na iTunes za akrivaciju, a aktivaciju možeš napraviti samo ako imaš odgovarajuću SIM karticu uloženu u iPhone, tj SIM karticu onog operatera kod kojeg je kupljen ako je zaključan.
19.07.2011 | 13:50
ja sam pre toga pokusao da ga jailbreak na novi 4.3.4 i onda nesto nije uspelo,pa sam onda isao restore,posle toga je izasao neki problem i stao je i to mi se pojavilo na ekranu.Iphone sam narucio iz nemacke sim karticu free,i onda sam kod mene u Srbiji uzeo kod nas telenor karticu posto je trebala mini nije mogla obicna kartica...
19.07.2011 | 14:42
znaci imao sam 4.3.3 i onda sam ga hteo prebaciti na 4.3.4,do tada ga nisam nikad jaibreakovao ili radio nesto slicno.
19.07.2011 | 16:16
Pa ima li kraja ljudskoj gluposti?!?

Covjece da si se imalo informairao, nasao bi na netu, da je jedina svrha verzije 4.3.4. da zakrpa postojece Jailbreak propuste.

Apple se nije niti potrudio da to zamaskira, tako da za krajnjeg korisnika ne donosi NITI JEDNU JEDINU novost ovom verzijom.

Znaci, i kada ti uspije jailbreak nove verzije (kojeg za sada jos nema untethered), imat ces potpuno isti mob kao sto si imao i na 4.3.3.

U cemu je poanta?? Zasto si to radio?
19.07.2011 | 16:28
Fijuuu, stari moj veliki zaj..! Prije restorea na 4.3.4 svakako si se trebao bolje informirati! Na žalost stari moj, ako imaš sačuvan SHSH za 4.3.3 još se nekako i možeš vratiti na njega i napraviti jailbreak, ali ako je bio i unlockan, onda nema više načina da to napraviš.

Operator kod kojeg je kupljen iPhone ti ga neće otključati ako je zaključan, a jedini način da ga aktiviraš jest da od njih kupiš SIM karticu sa nekakvim paketom usluga, jer ti SIM kartice drugih operatera neće više prihvaćati.

Što ti je to trebalo?
  • Lamija
  • Posjetitelj
05.08.2011 | 00:54
Zašto imam osjećaj da sam nešto gadno napravila iPhone-e(?) Čitajući postove, ja sam najgore prošla od svih.
E ovako..Kad sam uključila mob na računar sve je bilo sjajno, dok se nije pojavila poruka da aplikacije ne mogu biti na iPhone-u jer postoji noviji software. Po belaju, kliknula sam na "Download and Install".
Da ne duljim...

Kad se sve završilo, u iTunes-u piše: "The SIM card inserted in this iPhone does not appear to be supported"
A na iPhone-u je naslikan iTunes i USB.

Ima l' spasa za mene?

Hvala!
05.08.2011 | 09:06
Moraš nabaviti SIM karticu operatera na kojeg je iPhone zaključan da bi ga aktivirala. Za dalje je bitna njegova povijest. Na na koji je iOS updatean, ovaj zadnji 4.3.5 ili si to napravila prije?

Softwareski unlock je svakako izgubljen, tako da ako želiš i dalje koristiti sadašnji SIM možda bi mogao pomoći Gevey SIM adapter ali samo ako se radi o iPhone 4? Koji iPhone ti imaš?
  • Lamija
  • Posjetitelj
07.08.2011 | 01:03
Sank kaže:
Moraš nabaviti SIM karticu operatera na kojeg je iPhone zaključan da bi ga aktivirala. Za dalje je bitna njegova povijest. Na na koji je iOS updatean, ovaj zadnji 4.3.5 ili si to napravila prije?

Softwareski unlock je svakako izgubljen, tako da ako želiš i dalje koristiti sadašnji SIM možda bi mogao pomoći Gevey SIM adapter ali samo ako se radi o iPhone 4? Koji iPhone ti imaš?


Updatean je novi, prije tri dana me zadesila nesreća. Radi se o 3G (16 GB).

Hvala u svakom slučaju!
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 12 sati
  • dpasaric: Osvrt je na naslovnici...
  • dpasaric: Ja bih samo Siri koja radi kako treba.
  • stefanjos: pa nije da ikome treba, ali radije bi to nego iakkav AI image generator haha
  • drlovric: Top je stvar. Razmazi oci i plus dobijes par sat i baterije usput.
  • dpasaric: Kome to uopće treba? :)
  • drlovric: Slazem se. Natjerala ih AI blamaza a ne dobra volja :)
  • stefanjos: 120hz na obicnom iphoneu. Napokon!
  • stefanjos: Drpongrac. Nema uvrede. Autoagnostik sam ali volim svoj polo :)
  • drpongrac23: Bez uvrede, isprika svakome, imao san bekutanera kockici m3, golfa 4 i polo sdi - sve redom šrot!!!!
  • drpongrac23: @stefanjos - fauwe = krampwagen! Hyundai rulez!!!!
  • drpongrac23: Uskoro event! Euforija počinje!!!! Gemišti na hlađenju!!!!
  • stefanjos: @yonkis, a stvarno je tino haha. samo fauve :P
  • Borisone: [link]
  • Borisone: Kao i svake godine u rujnu, nova generacija iPhona, te eventualno AirPodsi, Apple TV, i sl.
  • Yonkis: A što se predstavlja?
  • dpasaric: Danas Appleov Keynote u 19 sati po našem vremenu!
  • Yonkis: tino1 mora pješke jer ga izdao Bayerische Motoren Werke :)
  • stefanjos: ?
  • Yonkis: [link] tužno
  • smayoo: Rijeka je treći grad u Europi po godišnjoj precipitaciji. Prva je Genova u Italiji, a drugi je Nikšić u Crnoj Gori
  • smayoo: Nije istina. London ima više kišnih dana godišnje, ali Rijeka ima veću godišnju precipitaciju (kumulativnu količinu padalina u mm po m2)
  • hal9000: @yonkis • Navodno je.
  • Yonkis: Jel' ovo istina za Rijeku? [link]
  • smayoo: Riječani i ostali zainteresirani, kavica i ćakula ovu subotu (30.08.) ujutro u 10h u gradskoj kavani Renard
  • drlovric: @vanjus: Barem si imao mogucnost izbora. Odaberes banku koja ima Apple Pay i cao :) biH je doslovce prije tjedan-dva dobila Apple Pay, nije uopce bilo dostupno u drzavi.
  • VanjusOS: pa znam da je Apple pay bio dostupan preko PBZ-a već godinama, ali tek od jučer je to moguće i preko HPB.
  • Yonkis: @smayoo - mogli bi subotu ujutro. Ima li još zainteresiranih, gdje je tino1?
  • Yonkis: @VanjusOS - to misliš kao "napokon" tj sarkastično?
  • smayoo: @yonkis - ja mogu u subotu ujutro. U nedjelju popodne-navečer možda također, ali nisam siguran.
  • VanjusOS: ljudi, tehnološka revolucija! od danas Apple Pay i preko HPB-a!!
  • Yonkis: Jel netko za kakvu kavu ovaj vikend? U Ri mislim :)
  • Yonkis: Glede Tita.. u Splitu: [link]
  • smayoo: @drlovric, nema na čemu, drago mi je. :)
  • mbp2009: Titini kriteriji: onaj koji je bio protiv njega. Kao i kriteriji svakog drugog kriminalca i diktatora :)
  • drlovric: @Smayoo: Isli u plavo bijeli. Sasvim pristojna hrana. Nismo uopce razocarani. Hvala :)
  • jura22: Da, tocno tako. Sakupljao po ulici! Zene, djecu, starce. Po redu. Bez kriterija.
  • smayoo: U samom Osijeku, nažalost, po mom iskustvu ništa nije baš trajno na visokom nivou. Ako bih morao preporučiti bar jedno mjesto, to bi bio "Plavo-bijeli". Klasični restoran, kad vidiš kako su konobari odjeveni, izgleda kao da su još osamdesete, ali hrana je konzistentno vrlo dobra. Ali to je nekakav standardni restoranski jelovnik, nema nekih baš tradicionalno slavonskih jela
  • smayoo: Varga u Bilju, pojeli smo zbilja dobar čobanac prije koju godinu. Još je bolji u Sokaku u Đakovu, kod ergele, ali to ti nije blizu Osijeka
  • drlovric: Sutra sam u Osijeku. Molim lokalce za preporuku za dobru slavonsku hranu.
  • Air: U protivnom je imao vanzemaljsku sreću da je baš smaknuo one koji su mu smetali.
  • Air: @jura22 ja sam nekoj logici siguran da je Tito imao kriterije po kojima je to činio.
  • smayoo: Kako misliš - da je nekog dao smaknuti bez kriterija? Skupljao je nasumično ljude po ulici pa ih vodio na smaknuće?
  • Yonkis: Što je kriterij?
  • jura22: “kriterija”
  • smayoo: Što je krizerij?
  • jura22: Danas se sjecamo svih koje je Tito dao smaknuti bez krizerija.
  • Bertone: e da je ufatiti svu tu struju nekako i pospremiti je za kasnije ;D
  • smayoo: Leleee... :)
  • Yonkis: Evo par slika od jutros, slikano iPadom: [link]
  • mbp2009: Sve ok, pbz radi na beti

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 1.08 Seconds

Provided by iJoomla SEO