iPhone 5 u proizvodnju kreće u srpnju ili kolovoz
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 5 u proizvodnju kreće u srpnju ili kolovoz


21.04.2011 | 00:35
Apple već u rujnu počinje s isporukama novog iPhonea 5?

Apple navodno u srpnju ili kolovozu kreće u proizvodnju nasljednika aktualnog modela. Iphone5 trebao bi imati brži procesor, a uglavnom će sličiti na iPhone 4

Novi iPhone 5 imat će brži procesor i dosta će biti sličan sadašnjem modelu. Apple navodno već u rujnu počinje s isporukama prvih mobitela iz tvornica, doznaje Reuters, a u proizvodnju kreće u srpnju ili kolovozu. Službenih izvješća o novoj verziji Appleova 'pametnog telefona' gotovo da i nema, a brojni mediji sigurni su kako će Apple prema kraju godine pustiti u prodaju novi mobitel.

tako pise bar na 24 sata
0a9cee101160de95bffae628122aed50.jpg
21.04.2011 | 07:47
Meni nešto ne štima sa slikom. Zašto je home gumb smanjeni, a otvor za gornji zvučnik i kamera su isti?
21.04.2011 | 09:10
A5 , 4" ekran, još da stave 3D bez naočala ( slično kako ima novi Nintendo 3DS ) mljac )))
21.04.2011 | 12:03
nema šanse da bude veći ekran!
21.04.2011 | 13:38
Mislim da je iPhone 4 toliko savršen da uopće nema potrebe za novim uređajem još najmanje godinu dana. Tim više što dolazi bijeli za kojim su svi slinili, pa im je sad prilika da si ga ubodu. Shvaćam da moraju napraviti taj update da ostanu konkurentni na tržištu plastičnih mobitela sa zelenim robotima i prozorima bez copy-paste funkcija. Da je ova slika fejk vidljivo je iz helikoptera.
21.04.2011 | 15:11
ma da, slika je samo loshi PS
cekat cemo 6 mj i WWDC, ako tamo predstave iOS 5, onda je za pretpostaviti kako ce iphone 5 izaci za 2 mj. mislim, nista nije sigurno, ali tako je do sad bilo, i uvijek su davali developerima 2 mj fore da prilagode svoje appove!
po toj logici, skoro pa sigurno ne izlazi na ljeto jer iOS 5ice nema nigdje!

osobno bi najvise volio vidjeti poboljsanja u samom iOSu i to konkretno u sustavu notifikacija!
21.04.2011 | 15:20
Slika je fake..

Ma iphone 5 se komotno moze preskociti, pogotovo ako bude izgledao kao ip4 jer je on sasvim dovoljno mocan da sluzi narednih godinu dana. Sa 3g na 3gs je imalo smisla jer je bio gotovo duplo brzi ali ovdje to nece biti slucaj. Ja cu opet uzeti 4 kad naidem na nesto povoljno pa cekam slijedece ljeto i dolazak ip6..
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 25 minuta
  • dpasaric: Osvrt je na naslovnici...
  • dpasaric: Ja bih samo Siri koja radi kako treba.
  • stefanjos: pa nije da ikome treba, ali radije bi to nego iakkav AI image generator haha
  • drlovric: Top je stvar. Razmazi oci i plus dobijes par sat i baterije usput.
  • dpasaric: Kome to uopće treba? :)
  • drlovric: Slazem se. Natjerala ih AI blamaza a ne dobra volja :)
  • stefanjos: 120hz na obicnom iphoneu. Napokon!
  • stefanjos: Drpongrac. Nema uvrede. Autoagnostik sam ali volim svoj polo :)
  • drpongrac23: Bez uvrede, isprika svakome, imao san bekutanera kockici m3, golfa 4 i polo sdi - sve redom šrot!!!!
  • drpongrac23: @stefanjos - fauwe = krampwagen! Hyundai rulez!!!!
  • drpongrac23: Uskoro event! Euforija počinje!!!! Gemišti na hlađenju!!!!
  • stefanjos: @yonkis, a stvarno je tino haha. samo fauve :P
  • Borisone: [link]
  • Borisone: Kao i svake godine u rujnu, nova generacija iPhona, te eventualno AirPodsi, Apple TV, i sl.
  • Yonkis: A što se predstavlja?
  • dpasaric: Danas Appleov Keynote u 19 sati po našem vremenu!
  • Yonkis: tino1 mora pješke jer ga izdao Bayerische Motoren Werke :)
  • stefanjos: ?
  • Yonkis: [link] tužno
  • smayoo: Rijeka je treći grad u Europi po godišnjoj precipitaciji. Prva je Genova u Italiji, a drugi je Nikšić u Crnoj Gori
  • smayoo: Nije istina. London ima više kišnih dana godišnje, ali Rijeka ima veću godišnju precipitaciju (kumulativnu količinu padalina u mm po m2)
  • hal9000: @yonkis • Navodno je.
  • Yonkis: Jel' ovo istina za Rijeku? [link]
  • smayoo: Riječani i ostali zainteresirani, kavica i ćakula ovu subotu (30.08.) ujutro u 10h u gradskoj kavani Renard
  • drlovric: @vanjus: Barem si imao mogucnost izbora. Odaberes banku koja ima Apple Pay i cao :) biH je doslovce prije tjedan-dva dobila Apple Pay, nije uopce bilo dostupno u drzavi.
  • VanjusOS: pa znam da je Apple pay bio dostupan preko PBZ-a već godinama, ali tek od jučer je to moguće i preko HPB.
  • Yonkis: @smayoo - mogli bi subotu ujutro. Ima li još zainteresiranih, gdje je tino1?
  • Yonkis: @VanjusOS - to misliš kao "napokon" tj sarkastično?
  • smayoo: @yonkis - ja mogu u subotu ujutro. U nedjelju popodne-navečer možda također, ali nisam siguran.
  • VanjusOS: ljudi, tehnološka revolucija! od danas Apple Pay i preko HPB-a!!
  • Yonkis: Jel netko za kakvu kavu ovaj vikend? U Ri mislim :)
  • Yonkis: Glede Tita.. u Splitu: [link]
  • smayoo: @drlovric, nema na čemu, drago mi je. :)
  • mbp2009: Titini kriteriji: onaj koji je bio protiv njega. Kao i kriteriji svakog drugog kriminalca i diktatora :)
  • drlovric: @Smayoo: Isli u plavo bijeli. Sasvim pristojna hrana. Nismo uopce razocarani. Hvala :)
  • jura22: Da, tocno tako. Sakupljao po ulici! Zene, djecu, starce. Po redu. Bez kriterija.
  • smayoo: U samom Osijeku, nažalost, po mom iskustvu ništa nije baš trajno na visokom nivou. Ako bih morao preporučiti bar jedno mjesto, to bi bio "Plavo-bijeli". Klasični restoran, kad vidiš kako su konobari odjeveni, izgleda kao da su još osamdesete, ali hrana je konzistentno vrlo dobra. Ali to je nekakav standardni restoranski jelovnik, nema nekih baš tradicionalno slavonskih jela
  • smayoo: Varga u Bilju, pojeli smo zbilja dobar čobanac prije koju godinu. Još je bolji u Sokaku u Đakovu, kod ergele, ali to ti nije blizu Osijeka
  • drlovric: Sutra sam u Osijeku. Molim lokalce za preporuku za dobru slavonsku hranu.
  • Air: U protivnom je imao vanzemaljsku sreću da je baš smaknuo one koji su mu smetali.
  • Air: @jura22 ja sam nekoj logici siguran da je Tito imao kriterije po kojima je to činio.
  • smayoo: Kako misliš - da je nekog dao smaknuti bez kriterija? Skupljao je nasumično ljude po ulici pa ih vodio na smaknuće?
  • Yonkis: Što je kriterij?
  • jura22: “kriterija”
  • smayoo: Što je krizerij?
  • jura22: Danas se sjecamo svih koje je Tito dao smaknuti bez krizerija.
  • Bertone: e da je ufatiti svu tu struju nekako i pospremiti je za kasnije ;D
  • smayoo: Leleee... :)
  • Yonkis: Evo par slika od jutros, slikano iPadom: [link]
  • mbp2009: Sve ok, pbz radi na beti

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Borisone, Riba, tino1, Anonimci (720)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 1.03 Seconds

Provided by iJoomla SEO