jailbrake za iPhone OS 3.1
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

jailbrake za iPhone OS 3.1


  • woss
  • Posjetitelj
13.09.2009 | 15:52
Pozdrav,
nekidan sam uzeo iPhone i imao OS 3.0 pa kad sam ga priključio na iTunes automatski mi je ponudio upgrade OS-a.
Gledao sam jailbrake ali on ne podržava novu verziju, da li itko zna više o tome i da li je itko imao kakvih problema
prilikom krekiranja OS 3.1??

pogledajte link na tr.im/yzwV

pozdrav,
danijel
13.09.2009 | 18:36
Za sada je to to. Valja se strpit par dana i sigurno ce izac...
  • woss
  • Posjetitelj
13.09.2009 | 22:06
pozdrav,

evo ovako, našao sam rješenje pa da podjelim ga sa svojim iPhone kolegama.

Prvo ga treba downgredati, prati link tr.im/yASM

pa onda koristiti redsnow.

Ali našao sam još par rješenja koja nisu od devTeam-a
Evo jedan od:
tr.im/yATb

on koristi software ziphone. Download je na sljedećem linku. tr.im/yATA

pozdrav
18.09.2009 | 00:04
sve sam pokusao i nemogu ga otkljucat.
18.09.2009 | 08:30
O kojem se iphone-u radi ?

Kako god bilo, jedini način da ga otključaš - jailbreak-aš je putem pwnage tool-a. Sve drugo zaboravi jer NE radi.

Pročitaj sve polako šta piše ovdje u prvom postu
http://blog.iphone-dev.org/

Onda skini pwnage 3.1, napravi custom ipsw sa expert opcijom u pwnage-u, gurni iphone u dfu mode - samo prati pwnage i sa alt+restore izaberi custom ipsw file za restore.

Detaljno ti je sve objašnjeno ovdje.
http://www.iclarified.com/tutorials/iphone/index.php

Ako ti je iphone 3G i napravio si update na 3.1 sa apple firmware-om, a želiš ga otključati i jailbreakati - nažalost nećeš ga moći otključat jer ti je dignuo vrziju bootloadera.
Pročitaj devteam-s post na prvom linku.
18.09.2009 | 17:38
moj je 3gs zablokirao sam ga i morao ubacit taj novi softwer.
imam windows xp a ne kuzim se mnogo.
moze li se vratiti na 3.0 softwer?
19.09.2009 | 09:32
za 3gs jos nije izasao redsnow ili pwnage tool.izasao je za 3G (mac OS), s im da ako imas na njemu 3.1 ne mozes ga otkljucati,i kako citam po forumima,ko zna da li ces ga ikad vise i moci otkljucati.a sve zbog novog bootloader-a 05.11.07.ako na telefonu imas ovaj bootloader,pozdravi se sa otkljucavanjem.mada se nadam da ce i za to neko naci rijesenje u dogledno vrijeme.
ja sam prijatelju skinuo cydiau ali otkljucati nisam mogao, potrazio sam po forumima i razocarao se.usput evo ti dva linka pa pregledaj

blog.iphone-dev.org/post/128573459/ultras-now
blog.iphone-dev.org/post/126465561/trois-drei-h-rom
19.09.2009 | 16:52
da mene zanima cidya i instaler nemora za karticu biti otkljucan, da si mogu navigaciju i igrice besplatno stavljati.
19.09.2009 | 17:19
Kao što je napisano - još nema jailbreak (cydia) instalera nema više na 3.x za 3GS. Samo postoji za 2G i 3G. Za 3GS se moraš malo strpiti još ...
Sve novosti vezane uz to naći ćeš na blog.iphone-dev.org/
19.09.2009 | 18:50
hvala ljudi na savjetiam, nedavno sam uzeo 3gs- iako sam samo nokiu koristil.
prijatelj mi je sve programe poslozio. da ga ja nakon nekog vremena zablokiram i jedino rjesenje je bilo u itunesu restore i upagrade na 3.1 i sad sam lud. nema igrica nema navigacije nista.
pokusao sam ga vratiti na 3.0 nemogu nikako, pokusao sam preko zipphone nista.
molim pomoc!!!!!!!!!!
19.09.2009 | 20:00
za 4gs jos nema jailbreak-a.morat ces sacekati.
svako ima svoje misljenje ali ja ne kontam ,kupite vrlo skup telefon,a onda skidate igrice i navigaciju na crnjaka.ja koristim cydiu samo za teme i slidere.volim svako malo mjenjati temu na iphonu.
zar nije lakse dogovoriti sa jednim ili dva prijatelja i kupiti navigaciju i nemas kasnije zafrkancija sa update-om.jer svako igricu ili navigaciju mozes na 5 uredjaja snimiti.ja sam uzeo navigon i vec sam poklonio tri a jednu sam i prodao.izasla me je u pola cijene.sto vas je vise manje ce te platiti.

pozdrav
19.09.2009 | 21:50
to je ok.
al mislim zast ne ak je badava...
svi moji frndovi imaju jailbrekan iphon i nevjerujem da bi se sa kim mogao dogovorit.
a mob sam dobio zabadava na pretplatu.
i sta ja znam zanimljivo mi je prckat po iphoneo a sad kad nije jailbrekan nemam sta skidat.
samo sam u tijedan dana skinuo preko kucne mreze 5 giga za iphone.
i imao sam navigona i IGOmy way navigaciju i igo mi je bolja.
sta mislite ce bit jailbreka za ovaj novi softwer?
19.09.2009 | 22:10
ima ga vec ako imas 3G,ja sam prijatelju to uradio neku vece(Mac OS).a za 3GS ces morati pricekati.
19.09.2009 | 22:23
A cekat cu. al molim da tko nest pronađe da objavi na ovom forumu.
19.09.2009 | 22:52
Jel zna tko? Jel došao jailbrake 3.1 za iPhone 3 gs.
05.10.2009 | 23:58
Ljudi dal stigao jailbrake za 3 gs Os 3.1
08.10.2009 | 22:33
Sutra bi se moglo vise znati.
09.10.2009 | 11:05
Spomenuo netko kako ne radi JB za 3.1 i da nece ga niti raditi prije verzije 4.0 koja uskoro izlazi. Ako su ga i napravili, Apple je izbacio 3.1.2 upgrade koji vjerojatno nece biti podrzan.

Postao sam malo umoran od tog nadrkavanja, imam i drugih stvari u zivotu za raditi, a ocu li opet kupiti iPhone, dobro cu razmisliti.
09.10.2009 | 18:14
NenadX je napisao:
Spomenuo netko kako ne radi JB za 3.1 i da nece ga niti raditi prije verzije 4.0 koja uskoro izlazi. Ako su ga i napravili, Apple je izbacio 3.1.2 upgrade koji vjerojatno nece biti podrzan.

Postao sam malo umoran od tog nadrkavanja, imam i drugih stvari u zivotu za raditi, a ocu li opet kupiti iPhone, dobro cu razmisliti.


Imas pravo! Prokleti Apple koji ti ne omogućava na lagan način instalirati ilegalne/ukradene programe. Trebali su napisati da to nije otvoreni sustav! Da, gdje? Eula! Kakva Eula??? Tko to još čita?! Prevara!
11.10.2009 | 14:48
evo ti jailbreake za verziju 3.1.2

kazu da se pravo lagano instalira i da je samo za windowse

blackra1n.com/
12.10.2009 | 15:49
Probao ja i radi. Samo nema još unlocka. A kako stvari stoje ni neće tako brzo.
12.10.2009 | 18:39
izgleda da ce te unlock jos dugo cekati.
13.10.2009 | 01:19
sad sam trenutacno probao na os3,1 i ok instalirao cidyu.
jel sad to to, cu moc staviti navigaciju i igrice. instaler nisam mogao stavit jel nemam vise na racunu.
13.10.2009 | 08:16
ja mislim da mozes,samo ti neko mora objasniti kako.a mozes naci i preko neta objasnjenje.najbolje preko you tube-a.
13.10.2009 | 15:17
bronasao sam na youtubu kako se radi, al pise mi da ne mogu instalirat hacklo.us jer je je zabranjen tak nest, a na youtubu pise kako je to za os 3.0 a ne 3.1
sad cu svoj staviti na 3,1.2 os i opet cu probat jaibrake.
13.10.2009 | 16:05
skinul sam hackulo.us al nemogu skinuti instalousa, tijekom skidanja mi pise HTTP/1.1 404 Not found ja stisnem okay i dalkje se instalira al kad je gotovo nema instalousa
14.10.2009 | 13:50
Moze li mi tko pomoci
14.10.2009 | 21:14
Ovako bi Ja to napravio, čisto informativno:

1. upgrejdao iPhone na verziju 3.1.2
2. sa blog.iphone-dev.org/ skinuo potreban alat; otključao i instalirao Cydia-u na iPhone
3. pokrenuo Cydia-u i navigirao do Manage > Sources > Edit > ADD i dodao cydia.hackulo.us
4. dokrajčio instalaciju i restartao iPhone
5. pokrenuo Installous i skinuo sve moguće

(Ovo se odnosi na pretpostavku da ti je iPhone spojen na Internet preko WiFi-a)

Kao što rekoh ovo je čisto informativno.
17.10.2009 | 18:01
A ima li Pwnagetool za windowse jer mi blackra1n ne radi
17.10.2009 | 19:05
Ima.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 7 sati
  • JOHN: ……naravno uz par iznimki
  • JOHN: Markec je pobjednik bez obzira na brojke! Jako dobra promocija njega kao mladog umjetnika, tradicije, kraja i države od kuda dolazi. Za ostalo/e sam bez komentara. Bilo je tu svega i svačega :)
  • Ender: da ne budem pogresno shvacen, da sam rasista ili sta vec, ali jedan od malog broja normalnih nastupa.
  • Ender: cestitke iz srbije za uspeh i nastup!
  • smayoo: Slažem se!
  • Gjuroo: Saka čast malom na energiji koju je prenio na ljude. Napokon malo masovne pozitive.
  • Zdravac: U svakom slučaju, čestitam mu. Što se mene tiče, on je pobjednik!
  • Zdravac: čini mi se da sam sad u dokumentarcu vidio da Marko ima doma iMac (?), pa si mislim možda je član našeg foruma?
  • Gjuroo: Ma win-win. Kak se već veli, Lazanja je osvojio srca ljudi, a Oni nek si organiziraju Euroviziju u Švici. Ima se, može se :)
  • smayoo: Ja mislim da je HRT okolo lobirao da žiriji ne daju Marku previše bodova jer HRT nema kinte za organizirati natjecanje iduće godine :D
  • cariblanco: Da je Marko nosio suknju, bili bi pobjednici ;)
  • Gjuroo: Rim tim tagi dim!
  • Yonkis: Krehacro, pa ne zove se uzalud Pro.
  • Krehacro: Uh gledam sad usporedbu...pro bolji
  • drlovric: Ma samo Pro. Neka ide zivot :)
  • Krehacro: iPad air m2 ili iPad pro m2?
  • zoranowsky: Isto sam uzeo novog svojevremeno
  • zoranowsky: Išao sam ja pogledati health na svom 12.9 ii gen, ali nema health podatka, inače ok radi, nema problema.
  • drlovric: Pa da, uzeo sam ga cim je izasao. Ne znam sta bih ti rekao za bateriju. Nemam nekih problema, pojma nemam ni na koliko je health. Provjerim pa javim.
  • Yonkis: drlovric: a kakva ti je baterija na njemu, ako pretpostavimo da si ga kupio kad je bio "objavljen"?
  • drlovric: Ja imam iPad Pro (2nd gen). Niti najmanji razlog nemam za upgrade. Oni ubacuju najjace cipove, dok je najveci problem iPada u biti software :)
  • MAK: iPad Air plus Pencil Pro
  • smayoo: Svim Splićanima čestitam dan Sv. Duje! :)
  • cariblanco: kako nogomet može biti okrutan, zaslužili ste najmanje bod
  • cariblanco: Riječani, jeste li spremni za derbi, danas bi trebao biti praznik nogometa na Rujevici
  • smayoo: Možda je to popis po abecedi. ;)
  • cariblanco: Danas čitam VL i koja je najsigurnija zemlja u slučaju holokausta...1 Antartika 2 Argentina ;)
  • Yonkis: Evo, prodajem i neke slušalice, one za u uho. iPhone i sluške, 200€. I nije to sve, one more thing...
  • Mislav2222: ima i 2K 27inca dell monitor, u top stanju na prodaju :D
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Borisone, Riba, Anonimci (386)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.42 Seconds

Provided by iJoomla SEO