Zagreb ovlašteni servis
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Zagreb ovlašteni servis


22.11.2016 | 09:56
Kakvih imate iskustava s ovlaštenim servisima za iPhone u Zagrebu? Imam garanciju za 6s a trebao bih bateriju promijeniti par puta mi se zblesirala..
kakva iskustva imate s njihovim radom, brzinom, koliko dana mobitel bude kod njih i slicno?
Evo na slici se vidi koji su ovlašteni servisi u Zagrebu
Prilozi:
22.11.2016 | 10:35
gladhr2 kaže:
Kakvih imate iskustava s ovlaštenim servisima za iPhone u Zagrebu? Imam garanciju za 6s a trebao bih bateriju promijeniti par puta mi se zblesirala..
kakva iskustva imate s njihovim radom, brzinom, koliko dana mobitel bude kod njih i slicno?
Evo na slici se vidi koji su ovlašteni servisi u Zagrebu



Agram servis sve pohvale.
22.11.2016 | 10:54
Koliko se ceka kad odnesem mobitel pa do kad ga dobijem ako je samo baterija npr
U istyle su rekli kao bar 7 dana i nema zamjenskog ni nista u tom periodu
22.11.2016 | 12:49
E ovo i mene zanima.
Danas sam primjetio da moj 7+ proizvodi čudan zvuk. Kao nekekvo škljocanje u donjem dijelu. I kamera mi je počela smrzavati. Mislio sam da je ovaj zadnji update to riješio, ali očito ne.
22.11.2016 | 14:42
gladhr2 kaže:
Kakvih imate iskustava s ovlaštenim servisima za iPhone u Zagrebu? Imam garanciju za 6s a trebao bih bateriju promijeniti par puta mi se zblesirala..
kakva iskustva imate s njihovim radom, brzinom, koliko dana mobitel bude kod njih i slicno?
Evo na slici se vidi koji su ovlašteni servisi u Zagrebu


Ne znam što toćno misliš pod "baterija zblesirala" ali ako se iPhone sam od sebe ponekad ugasi tu je besplatno riješenje:

9to5mac.com/2016/11/20/apple-repair-prog...nexpected-shutdowns/

Inaće ja oduvjek koristim iStyle servis, i mada više ljudi ima problema s njima, ja nikada nisam imao... redovno hardversko čišćenje MacBook Pro od prašine i razno raznih nećistoća, iPhone servis ili ma što god me pogodilo... nikada problema sa servisom ili sa uređajem nakon servisa.
07.08.2018 | 23:44
Nadam se da nije problem sto ovdje pišem, al trebao bi mi savjet od vas.

7+ kupljen u bih polovan, sve 5 telefon radi bez problema. kolegica išla u zg na in music fest ili kako se zove taj festival, i dok je gore bila otišla je u istyle zamjeniti bateriju jer joj je bila ispod 90%, a i kako su ovlašteni servis, htjela je zamjeniti iako nije bilo bas neke potrebe, jer planira taj telefon dugo koristiti, pa hajde.

uglavnom baterija je zamijenjena, tek kad je došla u bih shvatila je da joj 3d touch ne radi, prije zamjene baterije je radilo sve bez problema, i prošli tjedan ide u zg ponovo i do istyle da im kaže to, jer predpostavljam da možda nisu sve vratili na svoje mjesto prilikom mijenjanja baterije, oni se prave glupi i traže 1600kn za zamjenu ekrana.

iskreno to me je bas iznenadilo da nisu bili u stanju bar da uzmu u obzir da su možda pogriješili i da spoje taj neki dio, ili slično.

imate li vi možda prijedlog šta da radi sada, kome da se obrati, i mislite li da su ok ovi postupci njihovi?
08.08.2018 | 06:59
Naravno da nisu ok općenito. I to je inače problem s njima. Ali u ovom specifičnom slučaju... :/

Koliko je vremena prošlo od prvog do drugog dolaska k njima?
Zašto nije nazvala u servis odmah kad je vidjela da joj ne radi 3d touch?
08.08.2018 | 12:56
pa eto kako je udaljenost problem najveći otišla bi i ranije ovako je prošlo možda mjesec dana, dan gore dolje. servis je kontaktiran mailom nakon zamjene baterije kad je primijećen problem, rekli su im samo da dođu da vide šta je, i to je to.
08.08.2018 | 15:54
Zovi Apple support i žali se. Jbg ništa drugo ne preostaje.
09.08.2018 | 10:49
kvaju kaže:
Nadam se da nije problem sto ovdje pišem, al trebao bi mi savjet od vas.

7+ kupljen u bih polovan, sve 5 telefon radi bez problema. kolegica išla u zg na in music fest ili kako se zove taj festival, i dok je gore bila otišla je u istyle zamjeniti bateriju jer joj je bila ispod 90%, a i kako su ovlašteni servis, htjela je zamjeniti iako nije bilo bas neke potrebe, jer planira taj telefon dugo koristiti, pa hajde.

uglavnom baterija je zamijenjena, tek kad je došla u bih shvatila je da joj 3d touch ne radi, prije zamjene baterije je radilo sve bez problema, i prošli tjedan ide u zg ponovo i do istyle da im kaže to, jer predpostavljam da možda nisu sve vratili na svoje mjesto prilikom mijenjanja baterije, oni se prave glupi i traže 1600kn za zamjenu ekrana.

iskreno to me je bas iznenadilo da nisu bili u stanju bar da uzmu u obzir da su možda pogriješili i da spoje taj neki dio, ili slično.

imate li vi možda prijedlog šta da radi sada, kome da se obrati, i mislite li da su ok ovi postupci njihovi?


Planiram isto napraviti u iStyle Split, nadam se da nece dogoditi ono što i tebi... Javi svakako kako se dalje situacija odvija
09.08.2018 | 13:30
Mjesec dana je trebalo da shvati kako ne radi 3dtouch? Ja bi dvojio za recimo tjedan dana. Ak fakat misli da je do njih, onda joj želim puno sreće.
09.08.2018 | 14:33
ne, trebalo joj je dan dva, nije imala cura iphone do sada, sve joj je novo, i sve joj se pravo svidja i istražuje. ja sam pregledao telefon i demonstrirao joj te neke sitnice, i pregledao telefon detaljno, sve je savršeno radilo. no nakon zamjene baterije ne radi. poslao sam mail na sve mailove istyle koje imaju na stranici, valjda ću dobiti nekakav odgovor.
10.08.2018 | 01:38
Sretno
10.08.2018 | 07:05
Zakon o obveznim odnosima:

Pregled stvari i vidljivi nedostaci

Članak 403.

(1) Kupac je dužan primljenu stvar na uobičajeni način pregledati ili je dati na pregled, čim je to prema redovitom tijeku stvari moguće, i o vidljivim nedostacima obavijestiti prodavatelja u roku od osam dana, a kod trgovačkog ugovora bez odgađanja, inače gubi pravo koje mu po toj osnovi pripada.

(4) Kod potrošačkih ugovora potrošač kao kupac nije obvezan pregledati stvar niti je dati na pregled, ali je obvezan obavijestiti prodavatelja o postojanju vidljivih nedostataka u roku od dva mjeseca od dana kad je otkrio nedostatak.

Ove odredbe se primijenjuju i na sve vrste ugovora, ne samo na kupoprodaju, dakle i na popravak kao ugovor o djelu. Nemaju se na kaj ovdje (uspješno) izvlačiti.
10.08.2018 | 09:12
Članak se odnosi na nove proizvode, tek kupljene. Ovdje se radi o iPhoneu koji je vraćen sa servisa, a na servisu je bio radi baterije.
10.08.2018 | 12:07
i evo raspleta

uglavnom javljeno je da je prilikom mijenjanja baterije se aktivirao senzor za vlagu

naša riječ protiv njihove.

uglavnom mislio sam se i ja da mjenjam na svom 7+ koji je pod garancijom do 11/2018 bateriju, no ovako strah me da i meni ne kažu aktivirao se senzor za vlagu i ne priznaju garanciju jer sam ga kao močio.

s telefonom je sve savršeno ispravno bilo prije zamjene baterije, odjednom kad se otvorio prilikom zamjene baterije taj senzor se neki upalio i odjednom sjebao ekran tj ne ekran nego 3d touch.

dali ima servisera na forumu, samo da vidim dali pričaju prazne price ili?
10.08.2018 | 12:30
@ssivic je jedan od korektnih ljudi koji su radili u iStyle ja sam imao sam njim jako ugodno iskustvo. Mozda se javi i kaže šta misli o tome. Porbaj mu poslat PP da se javi u temu
10.08.2018 | 14:35
Nazovi Apple support, ispričaj priču i izrazi sumnju u njihovu izjavu. Da se aktivirao senzor za vlagu, to su trebali prijaviti već prije izmjene baterije. Izjavi otvoreno da smatraš da lažu i da prikrivaju vlastitu pogrešku te da 3D touch ne radi zbog njihove pogreške prilikom prethodnog zahvata.
10.08.2018 | 23:20
kvaju kaže:
i evo raspleta

uglavnom javljeno je da je prilikom mijenjanja baterije se aktivirao senzor za vlagu

naša riječ protiv njihove.

uglavnom mislio sam se i ja da mjenjam na svom 7+ koji je pod garancijom do 11/2018 bateriju, no ovako strah me da i meni ne kažu aktivirao se senzor za vlagu i ne priznaju garanciju jer sam ga kao močio.

s telefonom je sve savršeno ispravno bilo prije zamjene baterije, odjednom kad se otvorio prilikom zamjene baterije taj senzor se neki upalio i odjednom sjebao ekran tj ne ekran nego 3d touch.

dali ima servisera na forumu, samo da vidim dali pričaju prazne price ili?


Nije to 'senzor' za vlagu, takvo nesto ne postoji. iPhone 7 ima 2 LCI-ja (Liquid Contact Indicator), sto je obicna sitna bijela naljepnica koja u kontaktu s vodom pocrveni. Jedan indikator je vidljiv bez otvaranja telefona, nalazi se na unutarnjoj strani ekrana pokraj SIM tray-a (samo izvadi SIM i posvijetli unutra, trebao bi ga viditi), a drugi je vidljiv jedino kad se telefon otvori, nalazi se unutra pri vrhu, blizu receiver-a (da ne bi bilo zabune receiver Apple naziva onaj gornji zvucnik slusalice sto koristis kad si na normalnom pozivu).

kvaju kaže:
uglavnom javljeno je da je prilikom mijenjanja baterije se aktivirao senzor za vlagu

naša riječ protiv njihove.

Ovaj dio mi bas nije jasan. Sto ima biti vasa rijec protiv njihove ako se nesto dogodilo prilikom mijenjanja baterije. Sve sto se dogodi prilikom servisa je njihova greska. A ako je indikator vec bio aktiviran cim su otvorili telefon, nisu niti smjeli nastaviti sa servisom nego vas odmah obavijestiti da je taj indikator aktiviran, sto telefon automatski cini ineligible for service (sorry stvarno ne znam kako ovo prevesti, nekvalificiran za servis?) i jedina opcija je tzv. OOW WUR (Out of Warranty Whole Unit Replacement), znaci vangarantna zamijena cijelog uredjaja.
10.08.2018 | 23:31
Poštovani


Vezano na Vaš prigovor na servis uređaja pod ranim nalogom HR-1812475 iPhone 7 plus serijskog broja : F2PSN17NHFYD.

Naime korisnik je dostavio uređaj na servis sa opisom kvara da ne radi 3D touch na uređaju nakon zamjene baterije na istome koja je odrađena tjedan dana ranije.
Uvjeravam Vas da se svaki uređaj otvara i radi se dijagnostika na istome, u Vašem slučaju je utvrđeno dijagnostikom da je neispravan ekran te je potrebno isti zamijeniti( ponuda po radnom nalogu u prilogu koja je poslana koriniku), također je prilikom otvaranja uređaja ( na prvom i na drugom servisu) uoćeno da je aktiviran senzor za tekučinu/vlagu na samom ekranu/display-u ( slike u prilogu)te je najvjerojatnije uslijed istoga došlo do navedenog kvara. Naime 3D touch je sastavni dio ekrana i da bi isti radio potrebno je zamijeniti display.



Hvala na razumijevanju i lijepi pozdrav



dakle nakon mijenjanja baterije je rečeno da je taj senzor 'aktiviran' tako su rekli mužu od te kolegice.

gore je mail koji su poslali citiran.

dakle nije bilo 'upozorenja' ili slično prije mijenjanja baterije da bi moglo doći do toga ili slično, sto mi je nekako logično, jer sve je bilo savršeno ispravno. sad je se ispričavam unaprijed ako točne termine ne navodim, jer nisam 100% upoznat sa situacijom kad su gore bili, ali se osjećam u jednu ruku odgovoran, jer sam je nagovarao na iphone, i ovaj svjet, i uvjerio se da je uređaj 100% ispravan kada su ga uzimali jer su mene zvali da to ispitam. ipak su nakon tjedan dana došli na servis naknadno nakon zamjene baterije.
11.08.2018 | 09:29
Ja ti jedino mogu ponoviti što sam ti već napisao.
Što se ove druge stvari tiče, *NIKAD*... ali BAŠ JEBENO NIKAD NIKOG nemoj nagovarati na bilo što ako zaista nisi spreman preuzeti potpunu osobnu odgovornost za sve što će se kasnije eventualno loše dogoditi. Jer, kad se dogodi nešto loše, ta će ti osoba SIGURNO reći "Ti si me na to nagovorio i eto ti sad.". Tvojoj kolegici se nije uopće trebao pokvariti touch, mogao joj je ispasti iz ruke dok se javlja na poziv na ulici i upasti u kanalizacijsku šahtu pa bi ti se isto mogla požaliti da si je ti nagovorio na iPhone, a on je tako klizav u ruci (činjenica je da jest klizav ako nemaš neki skin). Jbg.
BTW, zašto ženu nisi odgovorio od toga da mijenja bateriju ako je 90% health? To je bila majka svih glupih odluka. Off-the-shelf baterija može imati health i do 95%, tolerira se (tj. ne prihvaća se kao reklamacija). Do 80% health se smatra urednom baterijom i ne mijenja se ako nemaš baš jak razlog (npr. heavy duty uporaba).
Jbg, sorry, ne običavam tako post festum docirati, ali ovo je fakat školski primjer kad vučeš vraga za rep. "If it ain't broken, don't fix it.", ne kaže se uzalud.
Ima jedna životno-mudra humoreska velikog Marka Twaina, na tu temu. Naravno da u 19. stoljeću nije napisana o mobitelu, nego o njegovom džepnom satu, ali pouka svakako vrijedi.
infomotions.com/sandbox/alex-lite/twain-my-640.pdf
11.08.2018 | 10:03
Nebi se baš složio sa konstatacijom "If it ain't broken, don't fix it", ili po domaći "ne čačkaj mečku". pogotovo ako se radi o ovlaštenom servisu.

Kažem kod mene je baterija na 87% i planiram je zamjeniti, zato što mi je bitan svaki %, posao je u pitanju.

U ovom slučaju je jako nezgodno procjeniti nečiju krivicu, ovisi o serviseru, i sam se bavim takvim poslom i znalo je biti situacija raznih, ali uvijek (baš uvijek) se izlazilo kupcu u susret, često na štetu firme. Neki su znali cijeniti a neki ne.

Iskreno malo mi ovdje "smrdi" na korisnika, trebalo bi čuti priču direktno od njega

Ja sam nedavno imao slučaj, čovjek ima sve modele iPhonea od 3GS, i kad samo mu na iPhone X pokazao da ima Touch 3D oduševio se, nije pojma imao da to postoji.
Mogu mislit da takav lik ode na servis, bojim se da bi bilo velikih problema.
11.08.2018 | 11:47
ante_p kaže:
Nebi se baš složio sa konstatacijom "If it ain't broken, don't fix it", ili po domaći "ne čačkaj mečku". pogotovo ako se radi o ovlaštenom servisu.


Riječ "ovlašteni" u mom iskustvenom prostoru u pravilu ne znači ništa dobro. Ja je asocijativno povezujem s pojmovima "arogantni", "indolentni", "ucjena", "racket" i tako... Naravno, imao sam osobito zadovoljstvo upoznati ljude koji itekako odstupaju od tog mog dojma (dapače, stoje i na suprotnoj strani), ali ne dovoljno njih da me uvjere da je opće pravilo drugačije od tog koje sam opisao.

ante_p kaže:
Kažem kod mene je baterija na 87% i planiram je zamjeniti, zato što mi je bitan svaki %, posao je u pitanju.


Kako rekoh:

smayoo kaže:
Do 80% health se smatra urednom baterijom i ne mijenja se ako nemaš baš jak razlog (npr. heavy duty uporaba).


Iskreno malo mi ovdje "smrdi" na korisnika, trebalo bi čuti priču direktno od njega


Ne ulazeći u procjenu kolika je i ima li krivnje korisnika, ja bi se žalio Appleu što su primjetili indikator vlage i kad su uzeli telefon na servis radi zamjene baterije, a nisu obavijestili korisnicu o tom problemu niti o njegovim implikacijama. Ovako:

"Moramo Vam reći da mi možemo zamijeniti bateriju, ali, vidite, ovaj indikator pokazuje da je vaš mobitel bio izložen vlazi i radi toga, čak i u slučaju da nakon naše zamjene baterije nešto prestane raditi našom greškom - nećemo priznati to, nego ćete bilo kakav daljnji kvar morati sami financirati. Zato Vam savjetujemo da nam ne ostavljate svoj mobitel, dokle god vas služi dobro."

Ili, kraće: "Ne čačkaj mečku."

Eto.

Ja sam nedavno imao slučaj, čovjek ima sve modele iPhonea od 3GS, i kad samo mu na iPhone X pokazao da ima Touch 3D oduševio se, nije pojma imao da to postoji.
Mogu mislit da takav lik ode na servis, bojim se da bi bilo velikih problema.


Gledaj, osnovni je problem što ljudi temeljno u servisere nemaju povjerenja i u startu polaze s očekivanjem da ćete ih pokušati zajebati, prevariti, oguliti za lovu, itd. A tome ste prvenstveno sami krivi jer dozvoljavate ljudima koji su zaista takvi - da rade taj posao i blate vam struku. Još k tome da dodam, kad se netko takav dokopa papira da je "ovlašteni servis" (za bilo što - mobitel, auto, lift ili brodski motor) - Bože sačuvaj...
11.08.2018 | 11:55
Ako im je receno prije mijenjanja baterije da je indikator vlage (a ne senzor) aktiviran i oni su svejedno rekli nema veze nastavite sa zamjenom baterije, sami su krivi. Za bilo koji drugi scenarij, krivac je servis.

A druga stvar, ako je indikator bio aktiviran prije promjene baterije kao sto navode, servis je prekrsio njihov ugovor sa Apple-om jer su ili koristili svoju bateriju i nisu uopce prijavili servis Apple-u, ili su lagali u servisnom nalogu prema Apple i nisu naveli taj aktivirani indikator.
11.08.2018 | 14:45
smayoo kaže:
Ja ti jedino mogu ponoviti što sam ti već napisao.
Što se ove druge stvari tiče, *NIKAD*... ali BAŠ JEBENO NIKAD NIKOG nemoj nagovarati na bilo što ako zaista nisi spreman preuzeti potpunu osobnu odgovornost za sve što će se kasnije eventualno loše dogoditi. Jer, kad se dogodi nešto loše, ta će ti osoba SIGURNO reći "Ti si me na to nagovorio i eto ti sad.". Tvojoj kolegici se nije uopće trebao pokvariti touch, mogao joj je ispasti iz ruke dok se javlja na poziv na ulici i upasti u kanalizacijsku šahtu pa bi ti se isto mogla požaliti da si je ti nagovorio na iPhone, a on je tako klizav u ruci (činjenica je da jest klizav ako nemaš neki skin). Jbg.
BTW, zašto ženu nisi odgovorio od toga da mijenja bateriju ako je 90% health? To je bila majka svih glupih odluka. Off-the-shelf baterija može imati health i do 95%, tolerira se (tj. ne prihvaća se kao reklamacija). Do 80% health se smatra urednom baterijom i ne mijenja se ako nemaš baš jak razlog (npr. heavy duty uporaba).
Jbg, sorry, ne običavam tako post festum docirati, ali ovo je fakat školski primjer kad vučeš vraga za rep. "If it ain't broken, don't fix it.", ne kaže se uzalud.
Ima jedna životno-mudra humoreska velikog Marka Twaina, na tu temu. Naravno da u 19. stoljeću nije napisana o mobitelu, nego o njegovom džepnom satu, ali pouka svakako vrijedi.
infomotions.com/sandbox/alex-lite/twain-my-640.pdf

U potpunosti se slažem s ovim što je smayoo rekao. Jezik za zube i gledaj svoja posla. X puta sam bio u sličnim situacijama dok nisam shvatio da je ipak bolje ne davat preporuke. Kriv si, šta god rekao.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 51 minuta
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Bertone, m@xym, Riba, smayoo, ^SuperUnknown^, Anonimci (474)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.28 Seconds

Provided by iJoomla SEO