prebacivanje svih postavki s iPhone 4S na iPhone 7
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

prebacivanje svih postavki s iPhone 4S na iPhone 7


21.10.2016 | 07:34
Dobar dan,

uskoro mi dolazi iPhone 7 koji sam na kraju kupio umjesto polovnog iPhone 6S, pa sa svog 'starog' iPhone 4S trebam prebaciti postavke na iPhone 7, prebaciti kontakte, eMailove i ostalo.
Da li je moguće prebaciti to s iPhone 4S?
Posebno me zanima da li mogu eMail @zg.ht.hr s iPhone 4S prebaciti na iPhone 7 jer nemam baš sve eMailove na iMacu.

Imam iMac mid 2011 s MacOS Sierra 10.12.
Svoj iPhone 4S ću dati svojoj kćeri, pa ne znam kako da iPhone 4S resetiram i stavim poslije njene postavke na iPhone.

Da li ista SIM kartica odgovara i na iPhone 4S i iPhone 7?

Pozdrav, Petar
21.10.2016 | 09:34
Trebalo bi ići. Prvo nravi backup pa iz njega postavi novi telefon. Ako neće ići vjerojatno će ti reč.

Svoj 6s sam postavio iz obične 5ice koja je vrtila iOS6 i sve je išlo ok. Doduše, prvo sam ga vukao iz svog 5s i tu sam naletio na neki bug koji bi onesposobio telefon ali je trebalo napravit update na noviju verziju pa je i to prošlo. Drugi dan sam napravio restore iz Petice jer mi je to bio glavni telefon.
21.10.2016 | 11:13
Nisam neki power user, više sam običan korisnik. Da li mi možeš točno napisati kako da napravim backup (i restore) u iTunesu i stavim taj backup na iPhone 7?
Da li znaš kako mogu svoj iPhone 4S sasvim izbrisati da ga dam svojoj kćeri?
I na kraju me zanima SIM kartica koju ima iPhone 7...
21.10.2016 | 12:44
Kartica ne odgovara jer u 7 ide micro sim,u svakom boljem servisu mogu izrezati.4s skopcas na itunes i uradis restore.Kada kupis 7 skopcaj na racunar i kada ga aktiviras pita te hoces li kao novi uredjaj ili backup sa starog izaberes sa starog iphone
21.10.2016 | 13:23
Još mi kaži kako da iPhone 4S "resetiram" i potpuno praznog bez igrica i eMailova ostavim svojoj kćeri?
21.10.2016 | 14:25
kada sve zavrsis sa 7 onda skopcas 4s sa i tunes i imas opciju rerstore(obnovi) to kliknes i sacekas.Kada zavrsi samo ides na set as new i to je to.Obavezno iskljuci find my phone prije restore
21.10.2016 | 15:45
Hvala vam na veeeelikoj pomoći!
21.10.2016 | 21:36
Restore ti je jos lakse na samom telefonu (ako ga nisi Jailbreakao). Settings->General->Reset->Erase All Content and Settings
22.10.2016 | 07:28
Nije Jailbrejkan moj stari iPhone.
Čemu služi Restore koji trebam napraviti?
22.10.2016 | 07:59
Vracanje telefona na fabricke postavke.Moze se raditi i na telefonu mada ja preferiram preko itunes-a
22.10.2016 | 11:43
Bolje je s kabelom. Ovako i onako se to radi rijetko pa i nije tlaka spojiti na komp.
23.10.2016 | 12:15
Mislim da iTunes napravi i update na zadnji sistem a kad to radiš na telefonu onda ostane na verziji gdje je bio. Nisam siguran jer sam uvijek to radio na telefonu, za svaki slučaj da bude što prije gotovo.
24.11.2016 | 10:27
ajde da ne otvaram novu temu...nadam se da ću u skoro vrijeme morati prebaciti kompletne podatke i postavke s 5S na SE 64gb pa bi molio neki savjet da nešto ne ufitiljim.
što je bolje, obaviti to preko iCloud ili iTunes-a ; 5S je na iOS 10.1.1 , trebam li obratiti pažnju na još što osim da find my phone bude isključen ?
hvala
24.11.2016 | 10:50
Na tvoje pitanje je vec odgovoreni par postova iznad,misljenja su podjeljena.Ja vise preferiram preko itune-a dok neko drugi preko samog telefona.Do tebe je.Ako pitas za kupovinu koristenog uredjaja pod sticky imas sve sta treba provjeriti,nedavno sam dodao neke stvari pa pogledaj.
24.11.2016 | 10:59
hvala, uređaj će biti novi ide preko operatera uz produljenje ugovora tako da s te strane nebi trebalo biti problema.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 10 sati, 18 minuta
  • Yonkis: hal9000 misliš o norovirusima? Srećom besparica me opet spasila pa nisam na kruzerima :j
  • hal9000: Danas čujem ekipu kako priča o nekim virus killer-ima. Može mi netko objasniti što je to? :D
  • imjasminh: Prodano kolegi s foruma.
  • imjasminh: 750 eur - [link]
  • Yonkis: Moram priznati da je ovo dobro odrađena aplikacija: [link]
  • imjasminh: Pozdrav svima! Prodajem Apple Watch Ultra 3, 49mm Black Titanium, račun garancija. Nije ni 2 mjeseca star, bacite pogled na oglase: [link]
  • dpasaric: I previše su ih prodali s obzirom na sve... oko 600.000
  • user: pa se nije dobro prodavao
  • user: Apple Vision je očito preskup bio
  • Riba: Bas glupost od hardvera.
  • Yonkis: Ok, i nije to neuspjeh, nešto su naučili iz toga, nadam se.
  • Riba: RIP Apple Vision. - [link]
  • drlovric: Lijepo [link]
  • dpasaric: Kao jako su zabirnuti za tvoju privatnost, a istovremeno s druge strane čini sve da je potkopaju...
  • Yonkis: Ova opcija neće nikada biti dostupna u EU ili...? [link]
  • Yonkis: The iOS 26.4.2, iPadOS 26.4.2, iOS 18.7.8, and iPadOS 18.7.8 updates that Apple released today address a security vulnerability that the FBI recently used to extract Signal message previews from an iPhone even after the app was deleted.
  • drlovric: Ja sam zadnji put cuo nikada da mi neko kaze, jao jest mi spor SSD na Mac :) To samo forsiraju ovi YT recenzenti. Nama normalnim smrtnicima totalno nebitna stavka na modernim M Macovima...
  • Yonkis: Zato jer mac diktira koliko će brzo SSD raditi. Ako radi max onda ce se i trošiti max. Ovako radi laganica pa traje dulje. Ovo pričam iz guzice. Možda ima smisla.
  • ZoPaj: mjerim s blackmagic disk speed test: mac studio m4 1tb disk 6380 mb/s read, 5200 write vanjski tb5 samsung 9100pro 4tb u acasis 80gps 6430 mb/s read, 6000 write znači vanjski brži od ugrađenog mac ssd
  • jura22: Uz TB5 i dobro kućište dobiju se velike brzine prijenosa podataka, ne kao interni SSD (otprilike duplo manje).
  • jura22: RAM se ne da "odlemiti" jer je sastavni dio SoC-a.
  • Ender: @cavarovobrdo: ... ili barem SSD.
  • cavarovobrdo: Nadam se da će novi CEO odlemiti RAM ;)
  • cavarovobrdo: Muštuluk: John Ternus to become Apple CEO
  • imenso: John Ternus novi CEO
  • CoffeePod: @yonkis jos me macOS 26 nije vidio a tko zna hoce li 27. Sequioa mi je toliko dobra da nemam razloga updejtati, a cijela prica sa Liquid Glass mi je odvratna.
  • Yonkis: The upcoming macOS 27 release will be compatible with Apple silicon Macs only.
  • dpasaric: Možeš uz search naći svaki
  • dpasaric: Pa zadnji intervju je na naslovnici, a ostali raspršeni tijekom godina
  • Ender: @dpasaric: a gde su ti razgovori? mislim gde se mogu naci?
  • Performita: Omogućuje lako postavljanje novih uređaja, sigurnost podataka i poslovni email bez velikog IT odjela. Cilj je da tvrtke rade jednostavnije i sigurnije na Apple uređajima.
  • drlovric: U cemu je fora sa ti Business? Imamo li mi mali smrtnici neku korist od toga ili je to samo za velike tvrtke?
  • Performita: Kalimera, Dobro jutro... ovo za Apple Business rolls zvuči kao izvrsna vijest!!!
  • Borisone: Apple Business rolls out to 200 countries today - brace for impact - even Croatia!
  • Yonkis: iOS 26.4.1 and iPadOS 26.4.1 This update has no published CVE entries.
  • stefanjos: Treba mi as u rukavu kada me netko pita gdje da ide haha :D
  • smayoo: Ima ih nekoliko koji se oglašavaju kao iPhone serviseri, nijedan mi nije baš ulio povjerenje, ali nemam neposrednih loših iskustava.
  • stefanjos: gdje nositi iphone na popravak u rijeci kada nema jm elektronike?
  • Yonkis: @smayoo Nema na čemu, evo ja upisah.
  • smayoo: @Yonkis, evo, otključano, hvala na upozorenju!
  • dpasaric: Booo?
  • Yonkis: “ Lažu li nas :) ...nastavak sa vikalice.” - tema zaključana a zadnji post završava sa pitanjem?
  • smayoo: Sretan Uskrs!
  • Yonkis: Sretan Uskrs braćo! I sestre!
  • zoranowsky: Sretan Uskrs!
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • user: da bar je propao kao što su Microsoft i ostali predviđali, hvala što si pokrenuo najgori trend u techu Steve.
  • Yonkis: [link] Who’s in Apple’s top 10? Here’s the full list of the most influential people of all time
  • Yonkis: [link] netko fino složio povijest svih modela iPhonea, jako lijepo.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.59 Seconds

Provided by iJoomla SEO