iPhone 4S, traži me aktivaciju i ne mogu ništa..
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iPhone 4S, traži me aktivaciju i ne mogu ništa..


19.03.2015 | 19:37
Ovako, dobio sam od frenda njegov stari mob 4S i trazi me aktivaciju a kad ukucam svoje podatke od iClouda kaže da je netocno.

Kolegu ne mogu nikako dobiti da mi da svoje podatke ili da mob odjavi sa svom iCloud profila, pa me zanima dali potoji nacin kako da se to rijesi jer s mobom ne mogu ništa a treba mi?
19.03.2015 | 20:08
nema ti druge nego ga prvo ukloniti sa postojećeg icloud accounta. Ako ti 'kolega' ne želi izaći u susret, well then your fu***d
19.03.2015 | 20:33
Zanimljivo da nemožeš naći frenda ili kolegu!
19.03.2015 | 21:40
Ako ti je frend onda nek ti se da podatke, ako i nemoze dat podatke onda ti je dao ukraden mobitel....
19.03.2015 | 22:45
Možeš recimo s njime podložiri stol.
Meni su ovakve priće nevjerojatne.
20.03.2015 | 13:32
Nije nikakva krađa ni slično, uostalom ne bi se tu na forum javljao da je gdje su mi svi podaci..

Dobio sam mail i ušao u iCloud ali tamo frend ima i 6 pod mobitelima. Ja sam obrisao iphone iz iClouda ali i dalje me traži podatke i neće ni moj iCloud a ni na njegov kod aktivacije.

I sad ne znam šta da radim.
20.03.2015 | 14:20
prilikom aktivacije putem iClouda koja je potrebna ukoliko je mobitel imao prethodnog vlasnika koji nije ga "otključao" odnosno maknuo svoju Find my iphone zaštitu, postoji svojevrstan Hint, a to je da uvijek gore piše prvo i zadnje slovo email adrese od iCloud računa na koji je zaključan. Ukoliko to nemaš/ne znaš, postoji solucija da se sa orginalnim računom to otključa preko Apple supporta, ali samo i samo ako za navedeni uređaj nije takozvani "lost mode" uključen.

Apple support po nabavci orginalnog računa od uređaja možeš dobiti na 0800222427, radnim danom do 10-17h. Podrška je na engleskom jeziku.
20.03.2015 | 14:48
Piše ovako:

"Ovaj iPhone i Apple ID ( Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript ) su trenutno povezani. Prijavite se koristeći Apple ID koji je korišten za podešavanje ovog iPhone uređaja."

@ssivic, možeš me sad uputiti šta bi trebao napraviti jer nije mi se do dešavalo do sad.
Ja od kolege imam iCloud login a ako treba još nešto dat će mi samo da to riješim.
20.03.2015 | 21:00
Izvinite na smetnji riješeno, frend mi dao pogrešnu šifru jer je on za novu šesticu radio novi iCloud (ne znam zašto-ali njegov problem)..

Može lokot mob radi..
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 16 sati, 14 minuta
  • Yonkis: hal9000 misliš o norovirusima? Srećom besparica me opet spasila pa nisam na kruzerima :j
  • hal9000: Danas čujem ekipu kako priča o nekim virus killer-ima. Može mi netko objasniti što je to? :D
  • imjasminh: Prodano kolegi s foruma.
  • imjasminh: 750 eur - [link]
  • Yonkis: Moram priznati da je ovo dobro odrađena aplikacija: [link]
  • imjasminh: Pozdrav svima! Prodajem Apple Watch Ultra 3, 49mm Black Titanium, račun garancija. Nije ni 2 mjeseca star, bacite pogled na oglase: [link]
  • dpasaric: I previše su ih prodali s obzirom na sve... oko 600.000
  • user: pa se nije dobro prodavao
  • user: Apple Vision je očito preskup bio
  • Riba: Bas glupost od hardvera.
  • Yonkis: Ok, i nije to neuspjeh, nešto su naučili iz toga, nadam se.
  • Riba: RIP Apple Vision. - [link]
  • drlovric: Lijepo [link]
  • dpasaric: Kao jako su zabirnuti za tvoju privatnost, a istovremeno s druge strane čini sve da je potkopaju...
  • Yonkis: Ova opcija neće nikada biti dostupna u EU ili...? [link]
  • Yonkis: The iOS 26.4.2, iPadOS 26.4.2, iOS 18.7.8, and iPadOS 18.7.8 updates that Apple released today address a security vulnerability that the FBI recently used to extract Signal message previews from an iPhone even after the app was deleted.
  • drlovric: Ja sam zadnji put cuo nikada da mi neko kaze, jao jest mi spor SSD na Mac :) To samo forsiraju ovi YT recenzenti. Nama normalnim smrtnicima totalno nebitna stavka na modernim M Macovima...
  • Yonkis: Zato jer mac diktira koliko će brzo SSD raditi. Ako radi max onda ce se i trošiti max. Ovako radi laganica pa traje dulje. Ovo pričam iz guzice. Možda ima smisla.
  • ZoPaj: mjerim s blackmagic disk speed test: mac studio m4 1tb disk 6380 mb/s read, 5200 write vanjski tb5 samsung 9100pro 4tb u acasis 80gps 6430 mb/s read, 6000 write znači vanjski brži od ugrađenog mac ssd
  • jura22: Uz TB5 i dobro kućište dobiju se velike brzine prijenosa podataka, ne kao interni SSD (otprilike duplo manje).
  • jura22: RAM se ne da "odlemiti" jer je sastavni dio SoC-a.
  • Ender: @cavarovobrdo: ... ili barem SSD.
  • cavarovobrdo: Nadam se da će novi CEO odlemiti RAM ;)
  • cavarovobrdo: Muštuluk: John Ternus to become Apple CEO
  • imenso: John Ternus novi CEO
  • CoffeePod: @yonkis jos me macOS 26 nije vidio a tko zna hoce li 27. Sequioa mi je toliko dobra da nemam razloga updejtati, a cijela prica sa Liquid Glass mi je odvratna.
  • Yonkis: The upcoming macOS 27 release will be compatible with Apple silicon Macs only.
  • dpasaric: Možeš uz search naći svaki
  • dpasaric: Pa zadnji intervju je na naslovnici, a ostali raspršeni tijekom godina
  • Ender: @dpasaric: a gde su ti razgovori? mislim gde se mogu naci?
  • Performita: Omogućuje lako postavljanje novih uređaja, sigurnost podataka i poslovni email bez velikog IT odjela. Cilj je da tvrtke rade jednostavnije i sigurnije na Apple uređajima.
  • drlovric: U cemu je fora sa ti Business? Imamo li mi mali smrtnici neku korist od toga ili je to samo za velike tvrtke?
  • Performita: Kalimera, Dobro jutro... ovo za Apple Business rolls zvuči kao izvrsna vijest!!!
  • Borisone: Apple Business rolls out to 200 countries today - brace for impact - even Croatia!
  • Yonkis: iOS 26.4.1 and iPadOS 26.4.1 This update has no published CVE entries.
  • stefanjos: Treba mi as u rukavu kada me netko pita gdje da ide haha :D
  • smayoo: Ima ih nekoliko koji se oglašavaju kao iPhone serviseri, nijedan mi nije baš ulio povjerenje, ali nemam neposrednih loših iskustava.
  • stefanjos: gdje nositi iphone na popravak u rijeci kada nema jm elektronike?
  • Yonkis: @smayoo Nema na čemu, evo ja upisah.
  • smayoo: @Yonkis, evo, otključano, hvala na upozorenju!
  • dpasaric: Booo?
  • Yonkis: “ Lažu li nas :) ...nastavak sa vikalice.” - tema zaključana a zadnji post završava sa pitanjem?
  • smayoo: Sretan Uskrs!
  • Yonkis: Sretan Uskrs braćo! I sestre!
  • zoranowsky: Sretan Uskrs!
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • user: da bar je propao kao što su Microsoft i ostali predviđali, hvala što si pokrenuo najgori trend u techu Steve.
  • Yonkis: [link] Who’s in Apple’s top 10? Here’s the full list of the most influential people of all time
  • Yonkis: [link] netko fino složio povijest svih modela iPhonea, jako lijepo.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.52 Seconds

Provided by iJoomla SEO