Apple Id - ne prihvaca kreditnu karticu
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple Id - ne prihvaca kreditnu karticu


16.09.2015 | 21:25
Dogadja mi se sljedeci problem.Od pocetka koristenja,unazad par godina imam postavljenu kreditnu karticu na apple id za kupovinu aplikacija.U 1 mj kupila sam Iphone 6 od 128GB.Do tada sam imala Iphone 5 od 16gb.Pred 5 mj sam zadnji puta napravila sigurnu kopiju na icloud jer mi fali jos 20GB.Sad sam htjela napokon kupiti 200GB na icloudu medjutim uporno mi javlja za kreditnu karticu da je declined.Mijenjala sam lozinku za apple id,unosila vise puta ispravan broj kartice i sve ostalo ali uporno mi izbacuje da je kartica declined.Radi se o American kartici i do pred par mj sam sasvim normalno kupovala aplikacije j sad odjednom mi izbacuje to declined.Da li je netko imao isti problem ili ima rijesenje problema?Kartica je ispravna,normalno kupujem s njom sve i preko neta i ne znam uopce u cemu je problem.Nasla sam na forumima da se greska cesto dogadjala ali nista ne pomaze a druge kartice nemam s koje bi mi skidalo mjesecno 5$ za tih 200GB.
16.09.2015 | 21:55
PDV se odnedavno na iTunes Store-u placa u Hrvatskoj pa je mozda problem u ovom;

www.americanexpress.hr/sigurnost-na-inte...rnost-online-kupnje/

Koji kontrolni broj upisati?

Upisuje se onaj broj koji traži prodajno mjesto. Na većini stranih prodajnih mjesta će se tražiti četveroznamenkasti broj za American Express karticu. Ako je prodajno mjesto hrvatsko, upišite troznamenkasti kontrolni broj, ako postoji na vašoj American Express kartici, u suprotnom se upisuje četveroznamenkasti. Za strane American Express kartice treba uvijek upisati četveroznamenkasti kod.
17.09.2015 | 06:37
Pokusala sam upisati taj troznamenkasti ali mi izbacuje onda gresku da je sigurnosni kod nevazeci.Cim upisem ovaj cetveroznamenkasti onda mi izbaci da je kartica odbijena.
17.09.2015 | 08:39
Na Amexu ti je CVV broj četveroznamenkasti na prednjoj strani, desno iznad broja kartice.
Ako ti nakon unosa tog broja javlja da ti je kartica odbijena, to je iz nekog drugog razloga, prekoračenje limita, istekla kartica ili slično.
17.09.2015 | 10:50
Velejaj znam da je taj broj s prednje strane.Sto se tice kartice sve je ispravno.Kartica mi vrijedi jos godinu dana.Koristim ju gotovo svakodnevno.Uredno placam sve preko paypala,kupujem online bez paypala i na sve i jednoj stranici sve funkcionira osim unazad par mjeseci od kada sam promjenila iphone ne zeli mi ju prihvatiti samo kod applea a uredno sam s istom karticom kupovala vise prostora na icloudu te su mi na nju i refundirali novac kad su mijanjali nesto oko velicine paketa .Zvala sam Amex i sve ok,svi podaci su tocni a zasto meni izbacuje gresku da je declined ne znam.Mnogima se desavala ista greska ali sve savjete koje sam procitala sam probala i jednostavno i dalje ne funkcionira.Drugu karticu nemam a ne znam na koji drugi nacin kupit aplikacije i paket od 200GB na icloudu
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 dana, 6 sati
  • dpasaric: Osvrt je na naslovnici...
  • dpasaric: Ja bih samo Siri koja radi kako treba.
  • stefanjos: pa nije da ikome treba, ali radije bi to nego iakkav AI image generator haha
  • drlovric: Top je stvar. Razmazi oci i plus dobijes par sat i baterije usput.
  • dpasaric: Kome to uopće treba? :)
  • drlovric: Slazem se. Natjerala ih AI blamaza a ne dobra volja :)
  • stefanjos: 120hz na obicnom iphoneu. Napokon!
  • stefanjos: Drpongrac. Nema uvrede. Autoagnostik sam ali volim svoj polo :)
  • drpongrac23: Bez uvrede, isprika svakome, imao san bekutanera kockici m3, golfa 4 i polo sdi - sve redom šrot!!!!
  • drpongrac23: @stefanjos - fauwe = krampwagen! Hyundai rulez!!!!
  • drpongrac23: Uskoro event! Euforija počinje!!!! Gemišti na hlađenju!!!!
  • stefanjos: @yonkis, a stvarno je tino haha. samo fauve :P
  • Borisone: [link]
  • Borisone: Kao i svake godine u rujnu, nova generacija iPhona, te eventualno AirPodsi, Apple TV, i sl.
  • Yonkis: A što se predstavlja?
  • dpasaric: Danas Appleov Keynote u 19 sati po našem vremenu!
  • Yonkis: tino1 mora pješke jer ga izdao Bayerische Motoren Werke :)
  • stefanjos: ?
  • Yonkis: [link] tužno
  • smayoo: Rijeka je treći grad u Europi po godišnjoj precipitaciji. Prva je Genova u Italiji, a drugi je Nikšić u Crnoj Gori
  • smayoo: Nije istina. London ima više kišnih dana godišnje, ali Rijeka ima veću godišnju precipitaciju (kumulativnu količinu padalina u mm po m2)
  • hal9000: @yonkis • Navodno je.
  • Yonkis: Jel' ovo istina za Rijeku? [link]
  • smayoo: Riječani i ostali zainteresirani, kavica i ćakula ovu subotu (30.08.) ujutro u 10h u gradskoj kavani Renard
  • drlovric: @vanjus: Barem si imao mogucnost izbora. Odaberes banku koja ima Apple Pay i cao :) biH je doslovce prije tjedan-dva dobila Apple Pay, nije uopce bilo dostupno u drzavi.
  • VanjusOS: pa znam da je Apple pay bio dostupan preko PBZ-a već godinama, ali tek od jučer je to moguće i preko HPB.
  • Yonkis: @smayoo - mogli bi subotu ujutro. Ima li još zainteresiranih, gdje je tino1?
  • Yonkis: @VanjusOS - to misliš kao "napokon" tj sarkastično?
  • smayoo: @yonkis - ja mogu u subotu ujutro. U nedjelju popodne-navečer možda također, ali nisam siguran.
  • VanjusOS: ljudi, tehnološka revolucija! od danas Apple Pay i preko HPB-a!!
  • Yonkis: Jel netko za kakvu kavu ovaj vikend? U Ri mislim :)
  • Yonkis: Glede Tita.. u Splitu: [link]
  • smayoo: @drlovric, nema na čemu, drago mi je. :)
  • mbp2009: Titini kriteriji: onaj koji je bio protiv njega. Kao i kriteriji svakog drugog kriminalca i diktatora :)
  • drlovric: @Smayoo: Isli u plavo bijeli. Sasvim pristojna hrana. Nismo uopce razocarani. Hvala :)
  • jura22: Da, tocno tako. Sakupljao po ulici! Zene, djecu, starce. Po redu. Bez kriterija.
  • smayoo: U samom Osijeku, nažalost, po mom iskustvu ništa nije baš trajno na visokom nivou. Ako bih morao preporučiti bar jedno mjesto, to bi bio "Plavo-bijeli". Klasični restoran, kad vidiš kako su konobari odjeveni, izgleda kao da su još osamdesete, ali hrana je konzistentno vrlo dobra. Ali to je nekakav standardni restoranski jelovnik, nema nekih baš tradicionalno slavonskih jela
  • smayoo: Varga u Bilju, pojeli smo zbilja dobar čobanac prije koju godinu. Još je bolji u Sokaku u Đakovu, kod ergele, ali to ti nije blizu Osijeka
  • drlovric: Sutra sam u Osijeku. Molim lokalce za preporuku za dobru slavonsku hranu.
  • Air: U protivnom je imao vanzemaljsku sreću da je baš smaknuo one koji su mu smetali.
  • Air: @jura22 ja sam nekoj logici siguran da je Tito imao kriterije po kojima je to činio.
  • smayoo: Kako misliš - da je nekog dao smaknuti bez kriterija? Skupljao je nasumično ljude po ulici pa ih vodio na smaknuće?
  • Yonkis: Što je kriterij?
  • jura22: “kriterija”
  • smayoo: Što je krizerij?
  • jura22: Danas se sjecamo svih koje je Tito dao smaknuti bez krizerija.
  • Bertone: e da je ufatiti svu tu struju nekako i pospremiti je za kasnije ;D
  • smayoo: Leleee... :)
  • Yonkis: Evo par slika od jutros, slikano iPadom: [link]
  • mbp2009: Sve ok, pbz radi na beti

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 1.00 Seconds

Provided by iJoomla SEO