iOS 7.1
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iOS 7.1


21.03.2014 | 18:28
Ljudi, možda malo glupo pitanje, koliko otprilike treba čekati da izađe jailbreak za iOS 7.1, i da li se jailbreakanjem gubi garancija?
21.03.2014 | 19:14
Gubi se garancija. Koliko cekat? Tko ceka taj doceka. Neki kazu da su 7.1 JB-ali prije nego je izasao. Mene to ne zanima pa ne pratim.
21.03.2014 | 20:53
Apple nema nacina da provjerava da li je neki apratat JB ili ne zeli da zna. Ako hoces da vratis telefon na fabricko stanje samo uradis restore i to je to.Na iPhone nema opcija kao na npr. Samsungu KNOX koji pokazuje da li je aparat root-ovan ili ne. Tako da ako zelis da JB samo naprijed garancija se ne gubi.
22.03.2014 | 13:09
Opa, to nisam znao, ja sam mislio da se gubi. Hvala na informaciji! U tom slučaju idem na jb čim izađe za 7.1.
22.03.2014 | 15:06
Filipek339 kaže:
Opa, to nisam znao, ja sam mislio da se gubi. Hvala na informaciji! U tom slučaju idem na jb čim izađe za 7.1.


Malo pojašnjenje, gubi se garancija ako se radi JB (ili bilo koja modifikacija hardvera ili softvera). Ali ako prije slanja na servis napraviš restore na tvorničke postavke, sve će bit OK.
22.03.2014 | 15:37
Zar nisam to isto napisao ?
22.03.2014 | 16:42
Jesi. Ali mi se činilo da poruka nije 100% ispravno primljena.
22.03.2014 | 21:55
Shvatio sam što je htio reći.
Samo još jedno pitanje, trenutno sam na 7.1, imam iphone 5c. Zanima me ako ga sad vratim na tvorniče postavke, da li će mi ga vratiti na ios 7? ili nije moguće vratiti na stari ios?
22.03.2014 | 22:13
Moguce je samo na onaj koji Apple potpisuje u ovom slucaju 7.1 Postoji i opcija downgrade ali za to si morao imati JB aparat i spasene SHSH Blobs.
26.03.2014 | 18:27
vrijedi samo za iP 4.
08.04.2014 | 20:26
www.overthought.org/blog/2014/the-ultima...ng-ios-battery-drain
Step 3 i Step 6, nove ideje kako produziti vijek baterije.
22.04.2014 | 19:41
Izašao update (7.1.1.)
Further improvements to Touch ID fingerprint recognition
Fixes a bug that could impact keyboard responsiveness
Fixes an issue when using Bluetooth keyboards with VoiceOver enabled
support.apple.com/kb/DL1736
26.04.2014 | 13:29
Ima li netko problema sa slanjem fotki preko iMSG nakon update na 7.1.1. Naime, niti iPad mini, niti 5s ne salju fotke. Nakon sto prodje slanje izbaci "not delivered" ili "delivered" pa onda prebaci da ipak nije. Druga strana ne dobiva fotke. Tekst prolazi normano. Ima li tko kakvu ideju? Sve je uredno popaljeno i restorao sam ga ali nista. Help.
26.04.2014 | 13:57
Provjeri settings messages send&recieve appleID? Meni je nakon updatea vratilo neke defaultne postavke. Npr upaljen mi je bio BTooth nakon instalacije i jos neke sitnice ali nista strasno.
09.05.2014 | 16:18
Zna li netko jel se bliži jailbreak za 7.1?
09.05.2014 | 20:42
soon..
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 dana, 1 sat
  • dpasaric: Nema indoor mapa kod nas AFAIK.
  • Yonkis: Jeste li znali za bolji anti-reflective sloj na 17ici? [link]
  • Yonkis: Ima li u Rijeci ili igdje u HR ovo implemetirano? [link]
  • Yonkis: Novi AirTag: [link]
  • Yonkis: Bijah u Smart Doctoru, zamjenska je 100€ a originalna je 170€
  • smayoo: @Yonkis, pitao si kome vjerujemo :)
  • marioart: @Yonkis ovisno o aparatu koji imas, nije ti zgorega ni provjeriti cijene u sluzbenom servisu... ja sam u mediamarktu u njemackoj platio zamjenu za 13pro 88eura ... spojis ugodno sa korisnim i u Graz u shoping i servis
  • Yonkis: A ovi u Rijeci, Smart Doctor? Evo linka:[link]
  • Yonkis: Novi firmware ako nekome treba: [link]
  • Yonkis: Nevjerovatno da je cijena skočila na 150€ a znam da je prije 2 godine bila cca 70€. Prestrašno!
  • smayoo: @Yonkis - nažalost, u Rijeci više nikom. :( U Zagrebu je Davor više puta spomenuo da ima dobra iskustva s Agramservisom
  • VanjusOS: pa ti vratim
  • VanjusOS: ako imaš kabl kojeg trebaš isprobati možeš poslati meni da isprobam spojiti Mac pro
  • VanjusOS: i ja tražim već thunderbolt 2 kabel, iz Osijeka sam
  • zoranowsky: Jel ima netko u ZG za posuditi thunderbolt 2 kabel? Imam issue sa minijem M4 i thunderbolt 27 displayem pa trebam testirati neke kombinacije...
  • Yonkis: Kome vi u Rijeci vjerujete za zamjenu baterije na iPhonu jer u iStyleu je 150 € i čeka se par tjedana
  • Yonkis: :(
  • smayoo: [link]
  • smayoo: RIP Scott Adams :(
  • Gjuroo: Za sad to može zvučati i kao Affinity priča. Not great but not that bad.
  • Soffoklo: Za to vrijeme Apple se lagano pretvara u Adobe - [link]
  • drlovric: Sve je bolje od ove blamaze sa Apple AI i cekanja pametnije Siri koja nikako da dodje :)
  • IkoIko: Apple i Google sklopili ugovor o korištenju Gemini AI... Zanimljiv razvoj situacije
  • ZeljkoB: Spigen - [link]
  • Riba: Moza zato da mozes koristiti BT tipkovnicu i mouse i dok je zaklopljen?
  • user: glupo: zatvorim laptop, BT i dalje upaljen, što ne bi trebalo ovo **** se ugasit kad ga poklopim
  • rusty: date hack je samo na par sekundi. vratiš datum, startaš app čisto da se digne i vratiš datum opet. To je to. Čisto da loada profile i postavke
  • smayoo: Date hack nisam htio raditi jer potrga druge stvari. Krenuo sam instalirati staru verziju LogiOptions preko homebrewa, ali riješili su problem prije nego sam dospio to napraviti
  • rusty: Osobno mislim da je 12h predugo za cert problem I nisam mogao doć na sebe kakav su problem napravili. Ono što je još gore, ovo im nije prvi put za taj isti slučaj. Dakle kako ne naučiš nešto iz ovoga. Dodano, date hack rješava problem da se ne mora drugi put čekati 12h
  • Bertone: A jučer nisam koristio MBP nego T14s pa nisam iskusio veselje sa certifikatima :D
  • Bertone: Imam MXMastera već godinama [link] i jedina dobra stavr kod njega je što ga mogu koristiti sa MBP, Tnink Padom i desktop računalom bez pretjeranog petljanja, no da je (pre)skup za ono što nudi, je.
  • smayoo: I, na kraju, ako za neki komad hardvera koji sam u životu kupio mogu reći da NIJE preskupo plaćen, to je sigurno Logitech MX Master 3. Jučer ujutro jesam bio spreman popi... na njih, ali činjenica je da su problem riješili unutar cca 12h otkad se pojavio.
  • smayoo: Osim toga, hardver radi s bazičnim postavkama, ali svi tweakovi i custom podešenja - ne.
  • smayoo: Radi se o softveru koji mora dobiti dozvolu korisnika da zakopa dosta duboko pod haubu radi komunikacije s periferijom.
  • smayoo: Ne mora biti spojeno na internet. Sigurnosni certifikat aplikacije je bio istekao i Apple ga je blokirao, a Logitech nije pazio na datum isteka certifikata i nije izdao update s novim certifikatom na vrijeme
  • Bertone: Ček malo, preskupo plaćeni hardver ne dela na Apple računalu ako računalo nije spojeno na internet (na stranu sad istekli certifikat) ili sam propustio nešto
  • smayoo: Da, jučer sam imao natezanje oko toga. Ali moram im priznati da su brzo riješili.
  • Yonkis: [link]
  • smayoo: @mrobert, forum, tema "eOI - opet diskriminacija"
  • stefanjos: SRETNA NOVA!
  • drlovric: [link]
  • signout: Sretna Nova!
  • zoranowsky: Sretna Nova!
  • dpasaric: Sretno nam svima! :)
  • Borisone: Sretna vam 2026-ta godina!
  • Gjuroo: Sretna i berićetna 2026.!
  • smayoo: SRETNAAAAAAAA!!! :D
  • Borostef: Sretna Nova godina!!! :)
  • Air: Sretna i uspješna nova!
  • drpongrac23: Sretna nova 2026. svima!!!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.61 Seconds

Provided by iJoomla SEO