trazim iphone aplikaciju...
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

trazim iphone aplikaciju...


08.02.2013 | 00:13
imam sliku koju cu poslati nekome, i na toj slici zelim prstom zaokruziti neki element, ili strjelicom oznaciti nesto... znaci ultra jednostavno! debljina crte, boja i save u camera roll.
valjda sam glup, ali skinuo sam jedno 10 aplikacija i sve ga nesto kompliciraju.
ako netko zna za takvu aplikaciju, pomogao bi mi.
08.02.2013 | 00:17
Pa, mislim da ti to Preview dobro radi.
Malo sam fulao forum. Mislio sam na Mac. Za iPhone probaj na AppStoreu pogledat.
08.02.2013 | 00:38
Ipak da te ne zeznem probaj ovu, mislim da bi te moglo zadovoljiti a i free je !itunes.apple.com/hr/app/artstudio-draw-p...dit/id395508420?mt=8
08.02.2013 | 01:01
thx!
ta je najbolja koju sam do sada nasao, ali ima brdo opcija (sto je ok jer je svrha ove aplikacije koliko vidim crtanje).
volio bi nesto jednostavnije, ali u krajnjoj liniji i ovo ce odraditi posao.
08.02.2013 | 01:22
Možda PhotoNoter?
08.02.2013 | 19:48
na ovu nisam naisao, thx.
pase, IAKO...
ma cisto glupo sto nema zoom i ne radi u landscapeu, ali ok je.
20.02.2013 | 03:52
Evo jedne bolje, ima čak verzija i za Mac.

itunes.apple.com/app/skitch-for-ipad/id490505997
20.02.2013 | 21:31
Jedno pitanje vezano za iTunes.Skinuo sam aplikaciju koju sam platio AVPlayerHD.Jedno vrijeme je imala nekakve bugove pa su je povukli s store,sad se ponovo vratila.Znači skinuo sam je s iTunesom(tad mi nije bio prikopčan iPhone) i sad prikopčam iPhone i nema je u mojim aplikacijama da je sinham a skinuti je ne mogu ponovo s store jel mi je down na aplikaciji posivljen,nije aktivna komanda.Znači iTunes zna da sam je skinuo ...a di ju je spremio da ju sinham na telefon?
Screen_Shot_2013_02_20_at_8.png
21.02.2013 | 00:39
@mzelic thx, ova je odlicna!

@cariblanco, jel mozes jednostavno preko iphonea skinuti tu aplikaciju sa app storea? ako si ju kupio, nece ti je ponovno naplatiti i to je to.
21.02.2013 | 08:22
@Cariblanco prije kupovine aplikacija treba dobro pročitati što o njoj piše, naročito onaj dio o kompatibilnosti. Da si to napravio onda biš znao da je AVPlayerHD aplikacija ISKLJUČIVO za iPad. Verzija za iPhone zove se AVPlayer bez onog HD. Aplikacije za iPhone se mogu instalirati na iPad, ali one pisane isključivo za iPad ne mogu se instalirati na uređaje s manjim ekranom.
21.02.2013 | 13:12
Da,sad sam se sjetio,hvala sank.To sam i koristio na iPadu,budem ga instalirao kad se doma vrnem.Ty još jednom.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 sat, 50 minuta
  • drlovric: Sve koje znam koriste Whatsapp. Viber, je isto popularan. Kao i Telegram. Signal nije bas zastupljen u mojim krugovima :)
  • dpasaric: Hehe, odlično, ja sam odavno prebacio sve na Signal.
  • Performita: Hvala Smayoo, Kako je Davor napisao ispod članka, i ja ebo čitam knjigu i lagano sve prijatelje, osobito one koji nemaju iPhone nagovaram na Signal.
  • smayoo: svima koje znam, to jest. :)
  • smayoo: skinuo i proslijedio link svima koji su još sposobni čitati knjige... :)
  • Performita: Ekipa, idemo sad svi skinuti besplatnu knjigu Guya Kawasakija da mu na administraciji stranice pokaže kako je odjeknulo u Hrvatskoj ;-)
  • dpasaric: Jest sitni sat, ali je published! :) Uživajte!
  • Yonkis: [link]
  • Yonkis: Baš baš sve!
  • Djuro genijalac: Izgleda da je BAŠ sve ovdje
  • Djuro genijalac: [link]
  • Yonkis: Hooorayyyy [link]
  • dpasaric: Radim na tome da nabavim zanimljiv monitor za tehnički review, držite palčeve da upali jer bi moglo biti mnogima zanimljivo. :)
  • Yonkis: Font je drugačiji.
  • Performita: :-)
  • dpasaric: Pogledajte naslovnicu! :)
  • dpasaric: Taaaa-daaaa! :)
  • dpasaric: Javim uskoro... :)
  • dpasaric: Ne, ovdje na Jabučnjaku!
  • Yonkis: dpasaric - Jel' u Kokolu?
  • dpasaric: Spremamo poslasticu za večeras! :)
  • ivan.ocd: Hvala za konkretni model, budem i ja pogledao za takav neki model… imam puno knjiga koje trrba analizirati i tu je onda preslab.
  • drlovric: Moj kolega koristi Cowork sa M5 Pro sa 64GB, i nema tih problema... Ocigledno ti je taj Air preslab za tu specificnu namjenu :/
  • ivan.ocd: Da, prema Claudeu trebao bi M5 Max… neki dan je bilo preko 90GB Rama koje je koristilo… pogledat ću ovo sto si napisao pa javim
  • accom: Activity monitor će ti pokazat CPU / GPU / memory usage. Pretpostavljam, da je naročito GPU pod plafonom, a možda i Memory...
  • accom: A što kaže Claude po tom pitanju?
  • ivan.ocd: Ekipa, molim vas za brzinski savjet: imam MBA s 16GB RAM-a i koristim Claude puno, osobito Cowork. Izgleda da mi tih 16GB nije dovoljno jer svako malo dobijem upozorenje o memoriji, a i grije se ko lud (M5). Trebam li prodati ovaj Mac i gledati neki Pro ili Max s vise memorije ili hlađenja ili ne? Hvala
  • hal9000: OVO: -> [link]
  • hal9000: @yonkis: ma neki kompjuterski virusi... nemam pojma što je to! @smayoo: pa ja bih baš na krstarenje... :D
  • VanjusOS: [link]
  • smayoo: Sad su ti ta krstarenja vrlo povoljna pa nemaš više izgovora. ;)
  • Yonkis: hal9000 misliš o norovirusima? Srećom besparica me opet spasila pa nisam na kruzerima :j
  • hal9000: Danas čujem ekipu kako priča o nekim virus killer-ima. Može mi netko objasniti što je to? :D
  • imjasminh: Prodano kolegi s foruma.
  • imjasminh: 750 eur - [link]
  • Yonkis: Moram priznati da je ovo dobro odrađena aplikacija: [link]
  • imjasminh: Pozdrav svima! Prodajem Apple Watch Ultra 3, 49mm Black Titanium, račun garancija. Nije ni 2 mjeseca star, bacite pogled na oglase: [link]
  • dpasaric: I previše su ih prodali s obzirom na sve... oko 600.000
  • user: pa se nije dobro prodavao
  • user: Apple Vision je očito preskup bio
  • Riba: Bas glupost od hardvera.
  • Yonkis: Ok, i nije to neuspjeh, nešto su naučili iz toga, nadam se.
  • Riba: RIP Apple Vision. - [link]
  • drlovric: Lijepo [link]
  • dpasaric: Kao jako su zabirnuti za tvoju privatnost, a istovremeno s druge strane čini sve da je potkopaju...
  • Yonkis: Ova opcija neće nikada biti dostupna u EU ili...? [link]
  • Yonkis: The iOS 26.4.2, iPadOS 26.4.2, iOS 18.7.8, and iPadOS 18.7.8 updates that Apple released today address a security vulnerability that the FBI recently used to extract Signal message previews from an iPhone even after the app was deleted.
  • drlovric: Ja sam zadnji put cuo nikada da mi neko kaze, jao jest mi spor SSD na Mac :) To samo forsiraju ovi YT recenzenti. Nama normalnim smrtnicima totalno nebitna stavka na modernim M Macovima...
  • Yonkis: Zato jer mac diktira koliko će brzo SSD raditi. Ako radi max onda ce se i trošiti max. Ovako radi laganica pa traje dulje. Ovo pričam iz guzice. Možda ima smisla.
  • ZoPaj: mjerim s blackmagic disk speed test: mac studio m4 1tb disk 6380 mb/s read, 5200 write vanjski tb5 samsung 9100pro 4tb u acasis 80gps 6430 mb/s read, 6000 write znači vanjski brži od ugrađenog mac ssd

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.71 Seconds

Provided by iJoomla SEO