Izasao 6.1
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Izasao 6.1


28.01.2013 | 20:32
Ceka se JB
28.01.2013 | 21:34
Prilozi:
28.01.2013 | 21:38
ios61.jpg
28.01.2013 | 21:49
JB najavljen za nedjelju.Preporucuje se da se update radi preko iTunes-a a ne OTA
2013_01_28_08.png
  • Navigator
  • Posjetitelj
29.01.2013 | 15:09
A što s mojim telefonom, na kojem sam (budala!) napravio OTA upgrade?
29.01.2013 | 19:01
update sa 5.1 na 6.1 (iTunes) prošao uredno bez ikakvih problema
  • campo
  • Posjetitelj
29.01.2013 | 19:38
Baterija curi duplo brže od 6.o.1 (riječ je o 4)
29.01.2013 | 20:34
campo kaže:
Baterija curi duplo brže od 6.o.1 (riječ je o 4)


Zašto je tebi karma negativna?
29.01.2013 | 20:45
zabac kaže:
campo kaže:
Baterija curi duplo brže od 6.o.1 (riječ je o 4)


Zašto je tebi karma negativna?



A joj !!!!
29.01.2013 | 20:49
ostavstina!
29.01.2013 | 21:19
campo kaže:
Baterija curi duplo brže od 6.o.1 (riječ je o 4)

Ja nisam primjetio da mi se baterija brže troši.
image-33b9238af6e1f54e6619919ccadc9241.png
29.01.2013 | 21:23
Može li se onda isključiti 3G, na iP 4S? Ako ne, ne dižem.
29.01.2013 | 21:33
Moze se iskljuciti.Meni je baterija OK

Treba se uraditi hard reset nakon update-a Home + Power dok se jabuka ne pojavi
29.01.2013 | 21:40
Valjda sam blesav, ali zašto bi se trebao napraviti hard reset?
29.01.2013 | 21:43
LTE podrška za dodatne operatere (potpun popis podržanih operatera dostupan je na www.apple.com/iphone/LTE/)
Pretplatnici na iTunes Match odsad mogu preuzimati pojedinačne pjesme s iClouda
Nova tipka za resetiranje identifikatora oglašavanja
Ima li išta drugo u updatu?
29.01.2013 | 22:42
boriskr kaže:
Valjda sam blesav, ali zašto bi se trebao napraviti hard reset?


Da li si ikada radio reinstalaciju nekog sistema ili instalaciju nekog programa(pogotovo na winu).Po mom misljenju ali i drugih korisnika Hard reset nakon update pomogne da se sve slozi i obrise cache na telefonu. Tvoja je stvar hoces li ili ne. Ja sam samo naveo da nije lose to uraditi
30.01.2013 | 05:52
Jedno glupo pitanje

Mi sada instaliramo ovaj 6.1 (naravno the most advanced mobile OS sa nekoliko stotina poboljsanja), i dobijemo sta?

Nista od ovoga pobrojanog meni ne predstavlja WOW, niti stavlja smjesak na lice. Pogotovo za korisnike van US.

Apple je opasno usporio. Nema inventivnosti, ali niti ocekivanih iOS poboljsanja (koje ce master J. Ive maestralno osmisliti).

Nadam se da ce barem iOS 7 donijeti neke vrijedne promjene, kao i ukloniti par debilnih ogranicenja.

Dok konkurencija lagano odmice...
30.01.2013 | 08:10
Da ima dugme "like" sada bih ti lajkao post!
Nema glupih pitanja, tako su mene ucili a da se slazem s tobom, slazem.
Mogli su ubaciti nesto poput SBsettingsa u notificiation center ili slicno da sad ne nabrajam jer bi mogao pisati sat vremena ali smo dobili LTE?!? Wtf!? Nemogu ga ni koristiti!
Itd...
30.01.2013 | 12:56
pa šta je bilo očekivati "major" promjene kada je riječ o prvoj decimali unutar OSa koji je već 1 godinu na tržištu? Pa samo major verzije eventualno donose novitete.

Vidjeti ćemo što će Johny pripremiti za ios7

LTE je meni recimo cool dodatak, sigurno će dobro doći.
30.01.2013 | 13:12
Slažem se ali to je tako u industriji nakon svake revolucije ide niz godina evolucija. Kad pogled konkurenciju onda je pravo pitanje kad su oni napravili tako drastičnu revoluciju? Postalo smo razmaženi pa bi htjeli nešto totalno inventivno non stop. Da su mogli dodati cool fjucere jesu i to im mogu zamjeriti. Ali da će svake 2, 3 godine imati nešto vauuu novo, to je nemoguće. Probleme je u našim krivim očekivanjima! To je logika ko appleove dionice, firma posluje nikad bolje ali zato što nisu ispunili nečija očekivanja njima vrijednost dionica pada. Fenomenalno, ma mrak
30.01.2013 | 13:16
pa dobro nije da nisam kritican, ali ne mozes ocekivati neke velike novine na ovakvim updateovima.
uglavom su to ispravci bugova, novi jezici na tipkovnici, siri radi jos neku glupost vise, LTE za jos pokoju drzavu...
nemojmo ocekivati revolucije svakih 6 mj.
  • mileni
  • Posjetitelj
30.01.2013 | 14:41
Sto se tice iOS-a, nitko nije sa 6.1 ocekivao revoluciju. No cinjenica je da isti stagnira vec par godina, tako da oni koji vec nisu promjenili platformu imaju pravo nadati se da ce napokon isti malo dotjerati.
30.01.2013 | 16:29
Da se mene pita....htio bi....da mi fakin omoguće mass storage. Hebo ti uređaj bez toga!
03.02.2013 | 23:43
I meni baterija curi duplo brže...
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 11 sati, 55 minuta
  • dpasaric: Pa nemojte baciti, mogu uvijek biti izloženi ako su ok očuvani.
  • 1v@n: Jel vam za muzej odgovaraju iCloud zaključani uređaji? Dobio sam iPhone 5 i iPad 2 koji su zaključani. Djeca praznila kuću od preminulih baka/djedova i nemaju nikakav pristup mailovima/passwordima. Probali smo kontaktirati Apple, ali nisu ni odgovorili. Ispravno i očuvano, ali cigla
  • dpasaric: Zadnji model koji imamo u muzeju je 5c! :)
  • drlovric: Zasto bi itko kupovao iPhone 3GS a da nije neki muzej? :/ Ja imam svoj iPhone 3G negdje u stvarima. Dao bih ga besplatno ako nekome vrijedi. Nisam uopce znao da to ljudi kupuju i traze.
  • smayoo: Odgovarajuća "tema" je oglasnik. Za cijenu potraži slične uređaje na e-bayu, poprati na kojem iznosu završavaju licitacije pa korigiraj cijenu s obzirom na trošak dostave iz te zemlje.
  • 1v@n: Stavim slike i više detalja ako mi netko kaže koja bi bila odgovarajuća tema za to
  • 1v@n: Psst… jel ima nekog ovdje da ga zanima iPod Photo 40GB (4. Gen) i iPhone 3GS 32GB? Prije nego puknem to na oglase, trebam nekakvu realnu procjenu jer nekakav par specijalaca traži skoro 1500€ za 3GS…
  • matijazx: Da li može u kojem postu na forumu, malo više o tome? :-)
  • drlovric: Radili smo danas mali test sa nekoliko igara. Macbook M5 Pro bolje vrti Windows igre od Steam Machine. Kakva luda vremena :)
  • matijazx: Za eartipse, u specijaliziranoj trgovini kod zagrebačkog Cvjetnog trga.
  • Yonkis: U RH nemam pojma ali ima Amazon
  • iAnte: Ekipa gdje u hr nabaviti eartipse za AirPods pro?
  • Yonkis: Kava, pivo, konjak, štok?
  • smayoo: Je. Jučer je došao
  • Yonkis: Znači Riba je u Rijeci?
  • dpasaric: Ajme da vidite što mi je Riba donio! Mislim da ću u nekom trenu napraviti šaljivi test/review! Hint: radi se o robi iz Brazila! :)
  • CoffeePod: Nadam se da će me služit sljedećih 10 godina ????
  • CoffeePod: Koja sreća da sam prošle godine za 2.900 uzeo MBP 16 48GB RAM 1TB
  • dpasaric: Nema, možda nešto sitno što je lokalno na lageru.
  • zvone: Mislim da u istylwu imaju jos stare cijene. Ili?
  • dpasaric: Klijent jučer poželio kupiti jedan solidan MacBook Pro 16", cijena nešto iznad 3.000 € PDV. Što mislite koliko je nakon poskupljenja radne memorije? 3.500 € PDV... veselo...
  • dpasaric: Hardver koji mi je trebao doći na review nažalost kasni! Nadam se da će uskoro! :)
  • Pongy75: @smayoo - Victoria!!!
  • smayoo: MX Master FTW! :)
  • zoranowsky: Od mene isto glas za MX master
  • Pongy75: Palac gore za Logitech MX Master! Od Magic mouse zabolinruka nakon duljeg rada.
  • Tito: MAgic mouse - najbolji mis ikada!!!
  • drlovric: @super. Zaobidji ga u sirokom luku. Bolje kupi za te pare Logitech MX Master :)
  • jura22: Rubno? Nije upotrebljiv osim kao ukras na stolu. Imao dva, jednog prodao a drugog poklonio kupcu mog MBP.
  • dpasaric: Magic Mouse - lijep, ali rubno upotrebljiv! :)
  • superstric: ako netko treba, apple magic mouse 63,01 euro na amazon prime day
  • dpasaric: :)
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • drlovric: Za nekih tjedan dana moj Macbook Pro M1 Pro 16" ide na prodaju. Ako nekoga zanima takvo racunalo (us layout, 16gb ram) neka se javi za dogovor.
  • dpasaric: Možda je to bio Belonguzije - androdi kojeg je predstavio LET 3 u Pikiju jednom davno... istina, imao je dosta ograničen rječnik... :)
  • accom: Evo, čitam o zidiću i gledam Baltazara... jel to bila prva AI mašina na svijetu?
  • dpasaric: To se i meni dogodilo par puta, uvijek prije objave napravim barem copy u buffer, a često ako je nešto kompleksnije, samo paste u TextEdit, just in case.
  • Yonkis: I pretraga je beskorisna, zato sam pisao novu temu jer mi je trebalo manje vremena da ju natipkam i dodam screenshotove nego da češljam rezultate pretrage.
  • Yonkis: Jedem ti jabucnjak, napišem novu temu i nisam odabrao Forum i sve mi izbriše kad sam kliknuo PROVJERI. Odsutajem, 20 min tipkanja otišlo u vjetar. Nikakav alert ili nešto da iskoči da me upozori.
  • ZeljkoB: Zaba na dev beti radi bez greske
  • dpasaric: Vidio sam neke na Twitteru da su stavili dev betu, ali nisu ovdje.
  • mbp2009: ne vidim neke konkretne info na netu za to
  • mbp2009: Ne znam odakle ove diskusije poticu, ali da vidim, ima li koga na dev beti ios? Pogotovo ovaj dio me zanima za PBZ i poslovnu PBZ, ako radi
  • dpasaric: Čekam da mi dođe jedan zanimljiv komad hardvera, pa ću finalizirati velik pregled monitora koji će mnogima biti koristan!
  • dpasaric: "Your request has been processed"
  • Ender: takodje i ja molim admina da obrise i moj korisnicki nalog. ostavljam mogucnost da se kasnije opet prijavim kad i ako se neke stvari promene. pozzz i svako dobro.
  • dpasaric: @Air U redu, razumio sam. Hvala ti na svemu onom pozitivnom, ono drugo će srediti vrijeme.
  • jura22: Vrijeđaj partizane i Tita pa da vidiš.
  • Air: Ako si razumio onda napravi to, a ne da moram pisali litanije za jednostavan zahtjev.
  • dpasaric: Air, naravno da je dovoljno, ako to želiš mogu i ja odmah, ali hej, jutro je pametnije od večeri, prespavaj, pa javi, najmanji je problem kliknuti na delete.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.47 Seconds

Provided by iJoomla SEO