MobileMe
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

MobileMe


10.01.2010 | 01:04
Trenutno koristim probni period MobileMe i mogu reci da to strasno sporo radi (sync). Neznam da li se isplate pored Google Synca placati za ovu uslugu 99$ godisnje ?!??!
10.01.2010 | 09:49
Ja sam uslugom prezadovoljan.Evo u martu mi istice prva godina i produzit cu s tim da cu najvjerovatnije kupiti preko ebay-a jer se tamo moze naci za 70 eura family paket.A sync mi sa iphone-om radi i bez prikljucivanja na mac.U svakom slucaju meni se isplati dati te novce.A kad preracunas ipak je to manje od 10 € mjesecno.
10.01.2010 | 10:33
Mozes mi malo pojasniti kupovinu preko ebaya? Jel ti moze onda ta osoba (od koje si kupio) pregledavati tvoje podatke ?!?
10.01.2010 | 10:47
Ma jok.nego ti posalje box isti ako sto u prodavnici kupis.i moras g;edati kako je ko ocjenjen od prodavaca,tj ima li pozitivnu preporuku.Evo ti ovaj prodaje za 70 dolara

25.08.2010 | 17:25
Imam problem s MobileMe. Naime, odjednom se javlja poruka da treba sinkronizirati više od 25% bookmarksa i kad kliknem na sink, obriše sve bookmarkse. Imam iMac, MBP i iPhone. Do sada je sve bilo sinkronizirano, ali unazad tri dana me zeza. Mislim da ništa nisam prčkao, pa ne znam šta je. Kad ponovo radim bookmarkse, upiše 4-5 adresa i onda pobriše. Šta mu je?
25.08.2010 | 17:49
Borise,

da nisi možda prilikom sinkronizacije odabrao Replace data on MobileMe?

25.08.2010 | 18:07
kako ti radi iDisk?, ja sam odusto prije godinu dana jer još nije bilo servera u europi osim onog u kaliforniji pa je bio neupotrebljiv od sporosti prebacivanja podataka
25.08.2010 | 18:36
danijel,
moguće, šta bih trebao napraviti?
25.08.2010 | 18:41
nmrzlja1-iDisk skoro da i ne koristim. Prije je radilo normalno (sink) a da iDisk nisam ni primjećivao. Koristim samo galeriju. Kontakti i kalendar se normalno sinkaju, samo je problem u bookmarksima:evil:
25.08.2010 | 18:49
aj probaj ak ti nije problem ubaciti file od 20ak mb pa da mi kažeš kakav je upload filova?,
25.08.2010 | 18:55
File od 31,5 mb otišao gore u trenu. Takvu brzinu nisam vidio:unsure:
Greška, bilo je 31,5 kb. Sad sam probao, i ide 1 mb oko 30sek
25.08.2010 | 22:18
Probaj ovako. Na jednom kompu sredi bookmarkse i nakon toga syncaj s MobileMe. Zatim syncaj drugi komp i onda kada iskoči upozorenje za promjene, klikni na Show Details i odaberi Replace data on this computer. Tada bi bookmarksi trebali biti isti na oba kompa, a i iPhone će ih kod idućeg syncanja pokupit s MobileMe. Svake promjene i novi bookmarksi bi se nakon toga trebali syncati bezbolno. Ako to ne bude slučaj morat ćeš napraviti unregister svih kompova i ponovno ih regat na MobileMe (System Preferences > MobileMe > Sync > Advanced > Stop Syncing Computer...).
25.08.2010 | 22:57
Sada sam išao preko iPhona. Odredio sam mu bookmarkse, i pojavili su se na oba kompa, kao da je iPhone glavni uređaj, što je bez veze jer je bitna mail adresa. Bila su 4 bookmarksa na iPhonu i čim sam na bilo kojem kompu dodao peti, sve je nestalo. Sada stoji na svim uređajima a ako se opet sruši, probat ću kako kažeš. Hvala!
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 15 sati
  • dpasaric: Kao jako su zabirnuti za tvoju privatnost, a istovremeno s druge strane čini sve da je potkopaju...
  • Yonkis: Ova opcija neće nikada biti dostupna u EU ili...? [link]
  • Yonkis: The iOS 26.4.2, iPadOS 26.4.2, iOS 18.7.8, and iPadOS 18.7.8 updates that Apple released today address a security vulnerability that the FBI recently used to extract Signal message previews from an iPhone even after the app was deleted.
  • drlovric: Ja sam zadnji put cuo nikada da mi neko kaze, jao jest mi spor SSD na Mac :) To samo forsiraju ovi YT recenzenti. Nama normalnim smrtnicima totalno nebitna stavka na modernim M Macovima...
  • Yonkis: Zato jer mac diktira koliko će brzo SSD raditi. Ako radi max onda ce se i trošiti max. Ovako radi laganica pa traje dulje. Ovo pričam iz guzice. Možda ima smisla.
  • ZoPaj: mjerim s blackmagic disk speed test: mac studio m4 1tb disk 6380 mb/s read, 5200 write vanjski tb5 samsung 9100pro 4tb u acasis 80gps 6430 mb/s read, 6000 write znači vanjski brži od ugrađenog mac ssd
  • jura22: Uz TB5 i dobro kućište dobiju se velike brzine prijenosa podataka, ne kao interni SSD (otprilike duplo manje).
  • jura22: RAM se ne da "odlemiti" jer je sastavni dio SoC-a.
  • Ender: @cavarovobrdo: ... ili barem SSD.
  • cavarovobrdo: Nadam se da će novi CEO odlemiti RAM ;)
  • cavarovobrdo: Muštuluk: John Ternus to become Apple CEO
  • imenso: John Ternus novi CEO
  • CoffeePod: @yonkis jos me macOS 26 nije vidio a tko zna hoce li 27. Sequioa mi je toliko dobra da nemam razloga updejtati, a cijela prica sa Liquid Glass mi je odvratna.
  • Yonkis: The upcoming macOS 27 release will be compatible with Apple silicon Macs only.
  • dpasaric: Možeš uz search naći svaki
  • dpasaric: Pa zadnji intervju je na naslovnici, a ostali raspršeni tijekom godina
  • Ender: @dpasaric: a gde su ti razgovori? mislim gde se mogu naci?
  • Performita: Omogućuje lako postavljanje novih uređaja, sigurnost podataka i poslovni email bez velikog IT odjela. Cilj je da tvrtke rade jednostavnije i sigurnije na Apple uređajima.
  • drlovric: U cemu je fora sa ti Business? Imamo li mi mali smrtnici neku korist od toga ili je to samo za velike tvrtke?
  • Performita: Kalimera, Dobro jutro... ovo za Apple Business rolls zvuči kao izvrsna vijest!!!
  • Borisone: Apple Business rolls out to 200 countries today - brace for impact - even Croatia!
  • Yonkis: iOS 26.4.1 and iPadOS 26.4.1 This update has no published CVE entries.
  • stefanjos: Treba mi as u rukavu kada me netko pita gdje da ide haha :D
  • smayoo: Ima ih nekoliko koji se oglašavaju kao iPhone serviseri, nijedan mi nije baš ulio povjerenje, ali nemam neposrednih loših iskustava.
  • stefanjos: gdje nositi iphone na popravak u rijeci kada nema jm elektronike?
  • Yonkis: @smayoo Nema na čemu, evo ja upisah.
  • smayoo: @Yonkis, evo, otključano, hvala na upozorenju!
  • dpasaric: Booo?
  • Yonkis: “ Lažu li nas :) ...nastavak sa vikalice.” - tema zaključana a zadnji post završava sa pitanjem?
  • smayoo: Sretan Uskrs!
  • Yonkis: Sretan Uskrs braćo! I sestre!
  • zoranowsky: Sretan Uskrs!
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • user: da bar je propao kao što su Microsoft i ostali predviđali, hvala što si pokrenuo najgori trend u techu Steve.
  • Yonkis: [link] Who’s in Apple’s top 10? Here’s the full list of the most influential people of all time
  • Yonkis: [link] netko fino složio povijest svih modela iPhonea, jako lijepo.
  • Yonkis: Apple employee #8 Chris Espinosa on working his whole life at one company: [link]
  • Ender: vrlo moguce, ja video to na nasem sajtu 02. apr. sorry.
  • Yonkis: @ender članak je prekopiran odavdje [link] i po tome ispada da je 1.april šala.
  • Ender: AMD kupuje Intel: istorijski preokret koji menja čitavu x86 industriju [link]
  • dpasaric: Super je prošlo! :) Sretno im!
  • miomika: Možda glupo pitanje, dal će se vidjeti putovanje te rakete iz .hr prema mjesecu? zasada nije oblačno
  • Ender: USA lansiranje rakete sa ljudskom posadom ka mesecu
  • Ender: [link]
  • Ender: [link]
  • CoffeePod: @yonkis iStyle takvo ruglo od firme. Pogotovo dućan u Splitu. Osoblje nema pojma, morao sam ih sve školovat :P
  • dpasaric: Večeras tko je u Rijeci u Piki na proslavu 50 godina! :)
  • Borisone: Onaj dan u godini?
  • Yonkis: zato iStyle daje popust od 2.27% ne od 3% ne od 2.5% nego 2.27% Presmiješno.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 0.57 Seconds

Provided by iJoomla SEO