USB_wireless_MacPro
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

USB_wireless_MacPro


20.12.2009 | 01:08
..zna li netko koju USB antenicu tj. resiver prepoznaje
MacPro? Već sam nekoliko puta pokušao razne i ništa..
..kao da ne postoji..
20.12.2009 | 01:39
Hm, a što će ti to kada Mac Pro ima Airport? Ako baš imaš model koji ga nema, kupi Airport karticu i vozi - barem će biti spojena na veliku antenu u kućištu.
20.12.2009 | 18:40
ma sve to super..moj model nema mac airport i svakako si ga planiram nabavit no to će morati još pričekat zbog trenutno loše fin situacije pa me zanima jeftinijia varijanta pošto mi je stvarno hitno..pa ako netko zna za neku jeftiniju varijantu bio bih zahvalan
20.12.2009 | 19:59
jesi probal uguglati kaj? Meni je izbacio ovo. Ja nemam pojma koje si stikove probal, ali ako je jedan s ove liste, onda ti treba ovo mac.softpedia.com/get/Drivers/Zydas-WLAN-USB-driver.shtml
20.12.2009 | 21:19
djuro stvarno si genijalac..to je izgleda to sto trazim..puno hvala
20.12.2009 | 21:26
Pa čuj, nije da su mi kognitivne sposobnosti nešto iznad prosjeka... Mislim, samo sam ukucal u google USB WLAN adapter OSX i ovo je bilo prvo kaj je izbacil....
20.12.2009 | 22:09
U slučaju da ti treba, ja imam za prodati Zydas ZD1211 USB WLAN-icu...

Javi se na PP ako si zainteresiran.

bok!
21.12.2009 | 18:22
..ma ja sam tražio po raznim forumima pa nisam našao ništa konkretno..
22.12.2009 | 08:16
Boogie, kaj onda? Jel radi sad stvar ili ne?
22.12.2009 | 09:58
Tak sam sada vidio. Edimax ima hrpu USB stickova i svi dolaze s podrskom za OSX 10.5.x i odnedavno i za 10.6.x.
Ima ih u Zagriji i cijene su popularne.
Ja na 10.5.8 koristim njihov mini usb wifi koji podrzava b, g i n standardne i micro je dimenzija.
217.14.221.177/StartEU.ashx?_command=sho...4DMmao4pze2lYKcXnBNn
22.12.2009 | 14:23
..ma sutra idem doma pa ću isprobat..
..imam neki stari edimax koji mi nikako nije htio proradit..
..Zeljko hvala ovo ce mi koristit al moram dobro provjerit
prvo sta uzimam jer radim na 10.6.. hvala svima jos jednom
22.12.2009 | 15:41
boogie, ako zelis mogu ga isprobati kod sebe na Snow Leopardu? Meni je to 5 minuta posla kad dodjem doma....
24.12.2009 | 18:44
zeljko bio bih zahvalan..
24.12.2009 | 23:23
AirLive radi provjereno, ima ga u protis.hr

U tom dućanćiću sam vidio još jedan USB Wireless koji je na sebi imaoikonicu Maca, ali se ne mogu sjetiti kako se zove.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 9 minuta
  • drpongrac23: Preko 30 god. vjerni Apple korisnik - sada je vrijeme da zahvalim svima, ali Apple u mojim očima više nije što je nekad bio.
  • drpongrac23: Ovaj novi MacOS - bye, bye Apple!!! Ćesme od svega!
  • drpongrac23: PC za 400 EUR iz Pevexa žvače taj prastari MacPro za gablec :)
  • drpongrac23: U PC svijetu je DDR5 RAM polako standard - o čemu vi pričate?!?
  • BigMac: i ja kažem, prvo bolja pasta, nego zadnji put, i nižaa temperatura, očito prvi put nisam dobro stegao hladnjake, pa su procesori radili na nižem taktu :(
  • dpasaric: Odlično! :)
  • BigMac: Promjenio pastu na starom mac pro, osvježenje ....
  • smayoo: plus je sigurno problematičan, ali nije jedini
  • dpasaric: Više sam zaboravio koji su sve znakovi u pitanju, ali u tome je stvar.
  • dpasaric: I meni se često dogodi na nešto napišem i samo PUF!
  • dpasaric: Jura, na Vikalici se "progutaju" neki komentari jer postoje neki karakteri koje modul Vikalice ne podnosi i onda to sve samo ode u crnu rupu!
  • jura22: Mozda nezasitan?
  • VanjusOS: evo ja sam isprobao i radi! na A1 je moguće sa fizičke SIM prebaciti se na e-SIM na samom telefonu..
  • Borisone: Jer je gladan!
  • jura22: Zasto Jabucnjak guta komentare?
  • smayoo: :D
  • Borisone: Kako prebacuješ eSIM između moba za koji žena smije i za koji ne smije znat?
  • VanjusOS: ali bravo drlovric, nekad su najjednostavnija rješenje i najbolja!
  • VanjusOS: hahaha, problem je što imam službenu SIM karticu, pa ako mi se sjebe moram tražiti od firme da mi šalju novu...
  • drlovric: Pa probas i samo ce ti se kazati jbt. Sta je najgore sto se moze dogoditi? :)
  • VanjusOS: pitam da li je to itko isprobao?
  • VanjusOS: u iphoneu sa fizičkom sim karticom se pojavila opcija da se prebaci ta fizička sim u e-sim
  • VanjusOS: niste me shvatili, očito
  • miomika: na A1 ti samo pošalju na mail/sms ili putem aplikacije Moj A1 i to je to
  • rusty: Prije jedno 3 godine na Tmobile. u 22h navečer putem supporta jer se u protivnom trebalo ići u poslovnicu
  • VanjusOS: da li je netko isprobao funkciju konvertiranja SIM u e-SIM, i na kojoj mreži?
  • ZoPaj: ha ha, nisu li usbC isforsirali upravo radi štednji na punjačima:)
  • dpasaric: I bez punjača... :(
  • Borisone: Danas najavljeni novi iPad Pro, Vision Pro i MacBook Pro 14-inch. Sve s M5 procesorima (bez Pro i Max varijanti).
  • Air: Veliko priznanje Fedora našem Filipoviću - pozvao ga je na boksački meč.
  • Air: Taj pc laptop je imao cijenu cca 800 eura što nije malo
  • Air: Mislio sam da su se malo pomakli u tom smjeru, ali jok
  • Air: trackpad je... hm...
  • Bertone: Rekao sam ti da je kvaliteta izrade loša, ali sam CPU je brži od CPU-a iz MBP 2014/2015,... stavi na njega LinuxMint pa ćeš vidjeti da nije spor ;)
  • Air: Moj MBP 2014 je ferari / Bentley za usporedbu...
  • Air: Moj utisaK da sam ga platio 100-150 eura plakao bi što nisam dao još 150 za MBP 2014 - 2016 godište.
  • Air: Samo da javim, na kraju sam dobio laptop od frenda. Nije htio čuti za nikakve pare. Skro smo se posvađali ali eto pametniji popušta ;)
  • hal9000: Steve Jobs, vrati se! Sve ti je oprošteno! [link]
  • hal9000: Kakva pizdarija: [link]
  • drpongrac23: Meni onaj sa uzorkom krzna leoparda
  • hal9000: @Bertone: Da, jedan od najdražih Wallpapera ikad.
  • Bertone: 5k [link] i 6k [link]
  • Bertone: ... kojeg rado koristim
  • Bertone: Na stranu sad brzina i ispeglenost OS-a ali mom oku je najljepši i najugodniji bio Mac OS X 10.4 Tiger, a nativni Aqua wallpaper mi je i dan danas jedan od nesmetajućih wallpapera.
  • Air: RIP otišao je i HALID...
  • drlovric: Ja nekako vjerujem da ovo nije bilo jos uvijek ni planirano, vec su to sfusali na brzinu da izadje prije vremena. Cisto da malo zamaskiraju AI blazamu. Da se pise o necemu drugome. NIkakvu konkretnu vrijednost korisnici nisu dobili ovom promjenom.
  • CoffeePod: @drlovric Malo je reć da su se za*ebali. Prezentacija na WWDC je izgledalja lijepo, ali to su bili cherry pickani trenutci, i sve je bilo uvećano. Liquid Glass ne funkcionira dobro na našim malim ekranima.
  • CoffeePod: @hal9000 Probao ga na M2 Airu od djevojke, jer se njoj svidio dizajn sučelja. Ukratko, laptop je vidno usporio sa animacijama, performanse su zagušene. Stvarno je istina da treba pričekati tek idući release kada se ovako velike promjene naprave. Što se mene tiče, svi xOS26 su i dalje Beta.
  • hal9000: @Yonkis: :D :D :D
  • drlovric: .1 bete vec doziraju transparentnost. Skontali su da su na puno mjesta pretjerali, pa se to sada mijenja sa frosty staklom :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Oglasi

Komentari

Anketa

Koji Mac koristite?

Page Speed 1.35 Seconds

Provided by iJoomla SEO