Unatrag nekoliko dana sam primjetio problem s događajima u kalendaru kada mu pristupam preko browsera (Safari, Chrome). Kada pokušam neki događaj koji traje cijeli dan prebaciti na neki drugi dan ili ga urediti, trajanje događaja se automatski postavi u trajanje od dva dana s nekim random vremenom od - do. Ukoliko događaj nije posavljen da traje cijeli dan već ima podešeno trajanje od - do sve uredno radi. Pokušao sam napraviti novi testni kalenadr, ali i dalje se javlja isti problem.
Meni je skroz OK. Ali ja nisam pro user.
A za kalendar, da li ga ispunjujem ga u kompu ili mobu, sinhronizira se uredno i na aplikaciju Fantastical, sve mi radi OK.
To, priznajem - rijetko radim. Malo nekad dodam Pages dokument ili upotrebim Find my iPhone app. Pa žali se Appleu, ako te zaista smeta i radi ti probleme. Oni su ionako najrelevantniji i trebali bi ti to riješiti i preko telefona. Naglasak na trebali.
Yonkis: Mene, kao prišlića, iznenadilo koliko je puno zastupljeniji Viber nego WhatsApp a Signal skoro nitko nije ni čuo (osim jabučnjaka). Zanimljivo.
drlovric: Sve koje znam koriste Whatsapp. Viber, je isto popularan. Kao i Telegram. Signal nije bas zastupljen u mojim krugovima
dpasaric: Hehe, odlično, ja sam odavno prebacio sve na Signal.
Performita: Hvala Smayoo, Kako je Davor napisao ispod članka, i ja ebo čitam knjigu i lagano sve prijatelje, osobito one koji nemaju iPhone nagovaram na Signal.
ivan.ocd: Ekipa, molim vas za brzinski savjet: imam MBA s 16GB RAM-a i koristim Claude puno, osobito Cowork. Izgleda da mi tih 16GB nije dovoljno jer svako malo dobijem upozorenje o memoriji, a i grije se ko lud (M5). Trebam li prodati ovaj Mac i gledati neki Pro ili Max s vise memorije ili hlađenja ili ne? Hvala