Host wow servera?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Host wow servera?


18.09.2006 | 02:28
Ima ko voljan da hosta wow server?
19.09.2006 | 07:23
Kako se hosta WOW server? Tko je maznuo server softver?

I koja je logika u tome kada je poanta igre u tome da igraju stotine tisuća igrača po serveru. Lutali bismo nas 10-ak sami po Azerothu?
19.09.2006 | 17:45
Trebas imat WOW emulator,imas vise verzija ali su vecina pisana za Windowse. Kad imas emulator onda ucitavas skriptove,spawnas likove itd..puno posla da sve to stima,i naravo to nikad nemoze biti kvalitetno ko Blizzardov server. A sto se tice broja igraca ima besplatnih servera gdje igraju i vise stotoina igraca. Koga zanima kako pokrenut server nek si pogleda link www.wickle.com/wiki/index.php/Installing_WoW_Server_on_Linux
19.09.2006 | 22:24
dpasaric je napisao:
Kako se hosta WOW server? Tko je maznuo server softver?

I koja je logika u tome kada je poanta igre u tome da igraju stotine tisuća igrača po serveru. Lutali bismo nas 10-ak sami po Azerothu?


rijetko kad 10 (to je uspjeh servera) ali za one koje bas nemaju puno vremena za igru i neda im se/nemogu placati bonove ovo je sasvim ok
19.09.2006 | 22:33
Shvati to kao WOW za sirotinju. Salu na stranu,hrpa servera je zaista smece gdje nis ne radi ali ima strvarno i dobrih besplatnih servera.
20.09.2006 | 07:02
Meni to sve skupa uopće ne izgleda privlačno. To bi recimo bilo ok za RTS ala Warcraft III, pa se nađe ekipa i igra free preko neta, ali s druge strane čak i Starcraft i Warcraft su toliko jeftini i ne traže pretplatu da zaista nema opravdanja ne kupiti ih.

WOW je pak priča za sebe - kvaliteta samog gameplaya je upravo u toj gomili ljudi, pa igrati u praznoj zemlji mi se čini besmisleno.
20.09.2006 | 16:44
Ja sam napravio vrlo dobar repack emulatora (bilo je tu puno posla)... zeli li tko hostat??? please

Davore ti imas 2 kompa si reko... a moze se i hostat i igrat sa jednog kompa... ili bar sa kreativnog odjela hostate? Bolje ti je ovako igrat nego placat...


Client version supported: 1.8.0

Server rules: PvP

Maximum level 60
Blizzlike XP rate
Blizzlike drop rate
Blizzlike world
Honor works
Mail works
Buypack works
Auction works
RestState works
PetSystem works
Tame works
StatSystem works
FriendsList works
Autoshot works
Spell channeling works
Talent masters
Hyjal spawned and opened
Warsong spawned and works
All instances are spawned
Hackers are autobanned
Over 50000 working quests
Almost all spells working
...and much more working stuff...

Supports over 100 players online (depends on PC capatibilities and internet connection)

!!! IMPORTANT !!!
When you enter world if you get yellow error message in chat window you must relog!!!
20.09.2006 | 19:18
Sve instance ti rade?Bravo majstore. Sad jos samo treba neko s jakim kompom i dobrom vezom da hosta.
21.09.2006 | 08:07
Ah, nije meni toliki bed platiti igranje, meni je bed nedostatak vremena.

Što se tiče hostinga - svi jaki kompovi u Kreativnom su dual Macovi, a pogotovo bi bilo teško naći komp koji ne radi ništa, pa da može glumiti server. Trenutno je najjači komp koji ne služi ničemu jedan Mac mini 1.5 GHz G4. Koliko ja kužim, server je PC kod, zar ne?

Drugi problem je što bi i uz naš flat-rate takvo nešto totalno zaštopalo vezu za ozbiljne stvari, a nama posao ovisi o brzom netu. Kako imamo i luđačko radno vrijeme - u firmi je gotovo uvijek netko od 8 ujutro do ponoći, prostor za igru je zapravo jako malen.

Ima li kakav drugi kandidat?
21.09.2006 | 17:40
Minimum System Requirements za hostanje servera
--------------------------------------------------------------------------------
800+ MHz
512 Mb RAM
Windows Server 2003 ili Windows XP
ADSL internet veza 1mbps

To sve skupa bi držalo 30 igraca...
--------------------------------------------------------------------------------

Server nebi zaštopao vašu internet vezu... nego vi možete svojim aktivnostima povećat igracima latenciju...

Ima li koj windows u kreativnom??
21.09.2006 | 18:32
To ti je stvarno minimalna komfiguracija,treba ti vise rama,barem 2gb.
22.09.2006 | 07:39
a kolko bi ljudi igralo? za server nije neki bed... nešto bi se moglo nać, al za 30 ljudi nema smisla...
22.09.2006 | 16:25
bit ce dobro da igra samo nas 30 to je sasvim solidno

što se tiče konfiguracije ona minimalna je dovoljna za 30 igraca ako na tom racunalu stoji samo server bez ostalih aplikacija koje trose cpu i memoriju..

ja sam bio hostao server preko modema 56k, process 2.8Ghz, 512Rama i igralo je nas troje i jos sam pokrenuo wow sa tog kompa...(wowemu je uzeo 250mb memorije a wow ostalo)
22.09.2006 | 22:05
Mika je napisao:
a kolko bi ljudi igralo?

A slusaj mogu svi s jabucnjaka koji su zainteresirani + jos neki sa starne mozda nas se skupi stotinjak sto i nije lose za private server.
23.09.2006 | 21:01
Samo trebamo jedan FREE KOMP! I adsl vezu !
26.09.2006 | 17:32
ja cu vam dignut server..
ti koji imas emupak javi se na pm da se dogovorimo.
lol

mogu vam ga drzat neko vrijeme.
javite se za pm.

stroj:
dedicated masina u fr.
100mbit mreza

ping obicno oko 50 sa 3 cod2 servera + torenti.

javite se da se preuzmu fajlovi.
26.09.2006 | 23:27
oO thx ..

Jer imas wow, jer trebas extractat mape?

IMAS STALANU IP ADRESU???

Te hoces li ti igrat sa nama ili samo drzat server?

Javi mi se na email ---> Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

brzo!!!

i koliko ce server bit online kad itd? navedi to u mailu
28.09.2006 | 03:31
se zna mozda kad ce server bit upaljen i spreman da pokori ona sva smeca. svi sa jabucnjaka su pozvani a pogotovi pasaric i mika i svi koji su igrali ili igraju na originalu.
28.09.2006 | 04:39
Ne bih želio da dođe do zabune, naime ja ostajem pri mojem prvom mišljenju - ne vidim logike u tome da igram na neslužbenom serveru MMPORPG tip igre kada je najveći dio zabave upravo u tom MMP dijelu.

Inače, nisam izdržao, opet sam u igri od ove subote. Moj problem nije server nego vrijeme za igru. Uložiti vrijeme za gradnju lika na malom ilegalnom serveru mi se ne čini kao nešto meni primamljivo. Na kraju samo netko jednog dana kaže: \"Žao mi je, ne mogu više hostati.\" Takve situacije meni nisu prihvatljive, a tih 100 kuna mjesečno zaista nije nešto - mnogi više potroše na puno veće gluposti.
28.09.2006 | 13:36
ma daj davore... server je jos najboji od svih privatnih...
28.09.2006 | 17:40
dpasaric je napisao:
Na kraju samo netko jednog dana kaže: \"Žao mi je, ne mogu više hostati.\" Takve situacije meni nisu prihvatljive, a tih 100 kuna mjesečno zaista nije nešto - mnogi više potroše na puno veće gluposti.



aki kaze...
dosta tiraniji sa ilegalnim serverima.
digo bi vam to.ali su potrebne windoze.tu je mali problem. . . .
29.09.2006 | 20:14
Ovo je jedino riješenje...
wine.sourceforge.net

Ako / kad instaliras to poslat cu ti emulator... a mape cemo lako... server moze i radit bez mapa ali buggano no sredimo to
30.09.2006 | 22:43
A da jednostavno negdje materijalizirate tih 100 kuna, pa da igramo svi skupa normalno i na sluzbenom serveru? Nas četvero (Cystrom, Marylnn, Edex i ja) smo prilično redovni - skoro svaki dan smo navečer nakon posla u Azerothu.
30.09.2006 | 23:34
dpasaric je napisao:
Nas četvero (Cystrom, Marylnn, Edex i ja)

ko su ovo troje il nam predlazes imena
01.10.2006 | 12:30
vjeruj mi... stvarni ljudi....
01.10.2006 | 21:04
03.10.2006 | 15:44
... evo ideje ... davore mozemo igrat sa tvojim accom dok si ti na poslu? za uzvrat... sta ja znam izmisli nes
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 16 sati, 54 minuta
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Maxxy, Riba, Anonimci (653)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.36 Seconds

Provided by iJoomla SEO