Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 20 sati, 10 minuta
  • dpasaric: Javi benchmarke u thread o MBP na naslovnici :)
  • energyman: Stigao mi 16” M1 Pro :)
  • smayoo: Evo ovdje: [link]
  • stefanjos: ljudi iParty 2021 prijave u forumu!!
  • smayoo: Piši u oglasnik
  • dodoonn: Prodajem MBP 13, M1 star 2mj, 512gb, space gray, 9500kn. Kupljen u DE. Zdravlje baterije 100%.
  • Dijete: :) Smayoo shhhh, skrati jezik, mogu te cuti…
  • smayoo: sjetio sam se te pjesme na Dan sjećanja nedavno. :( Tužno je što su neke bitne životne stvari, iako drugačije, opet nekako - iste... :(
  • smayoo: [link]
  • Bertone: Vrlo prigodno... sjela recenzija za Dan Republike :D
  • smayoo: Evo, jesam! :D
  • dpasaric: Evo MBP 14" test na naslovnici, slobodno komentirajte!
  • ^SuperUnknown^: Ekipa, ima li tko tipku 0 (nula) sa MBP 2011 (ili slicnog), te mozda sarafe od donjeg poklopca? :)
  • stefanjos: tino1 ista ista :)
  • Dijete: Dobra stvar sa Salash je kaj nemaju puno cvaraka, ali ih ipak imaju kroz cijelu godinu… tak da manje vise imam uvijek malo u frizideru i grickam ih umjesto cokolade…
  • Daddo: Inače čvarci su postali problem. Nema više kvalitetnog leđnog špeka za iste. :(
  • Daddo: Jako fino ali ne i zasitno. Osim hobe.
  • Daddo: Ribe i mekušci su sasvim druga kategorija.
  • Dijete: Venisoni se isto love aha… ali i uzgajaju
  • Dijete: Ima i divljih svinja, isao sma u lov dva puta, al preferiram osti i podmorje vise od puske u sumi
  • Daddo: Zamajavam. Kod vas ipak najviše se venisoni love. :)
  • Dijete: ima, svinja, al tu di sam ja nema hladnoce i ekipice s kojom bi napravio pravo kolinje :)
  • Daddo: Hladetina, pihtija, piktija, lučenje, dželadija… kako gdje i tko ju spravlja i zove.
  • Daddo: Nema kod vas svinja?
  • Dijete: Hladetina…
  • Dijete: Pobeglo mi je bez jednog s…. Moram si nokte postucat… tu nema kolinja :( al imam super obitelj blizu koja ima firmu Salash i rade mesna bozanstva - i cvarke… dakle taj dio mi fali, mijesat i stiskat cvarke…
  • Daddo: /me kuha hladetinu upravo
  • Dijete: Se ide rano spavat vecera prije kolinja? Ili kolinje vise nije in?
  • Daddo: “Afrika sa strujom” all over again.
  • drlovric: @VanjusOS: Pa znas da jeste :) Instaliram evo novi. Odlucio sam na clean instalation, pa to malo traje. Tebi treba?
  • smayoo: Možda se ne sjećaš (očito se ne sjećaš) 80%-tnog blackouta Hrvatske prije cca 20 godina kad se razletio VN prekidač u TS Tumbri i izazvao raspad EE mreže u Hrvatskoj
  • smayoo: Shit happens. Nije da netko baš želi da se takvo što dogodi, ali nije ovo više SFRJ, niti postoji više JUGEL koji je imao zakonsku obavezu održavanja 95%-tne raspoloživosti mreže.
  • smayoo: :D :D :D :D
  • JOHN: Pa to se ne smije dogoditi!
  • smayoo: @JOHN: kako ne bi bilo moguće? Ako se dogodi neki pičvajz na TS Konjsko, može i cijela Dalmacija ostati bez struje
  • tino1: @John možda nisu platili račune?
  • tino1: @riba debilana, prijatelju po cijeloj liniji. DA smo na vrijeme, već bi i zaboravili. Sad je kasno, ovaj val nas lomi punim. Pitam se gdje će im duša.
  • tino1: @žabac, koje veze ima ministarstvo zdravlja na bliskom istoku s potvrdama?
  • JOHN: Kako je moguće da cijeli Split ostane bez struje?
  • Riba: I da je opravdano, ne zelim da dijete propusta jos vise skole nego sto je to vec slucaj.
  • Riba: U svakom slucaju debilana.
  • Riba: Nisu oni odredili nego ministarstvo zdravlja, a i nitko ne kaze da je putovanje obavezno.
  • smayoo: Ne može izostanak biti neopravdan ako su oni sami odredili da ne dolazi u školu.
  • jura22: To je dokaz da su potvrde bezvrijedne.
  • Riba: Nece ici u skolu pa ce dobiti neopravdane izostanke.
  • smayoo: Kakve veze to ima što ti dijete mora biti dva tjedna u karanteni? Pa nije to dvije godine. Što bi da ti se dijete razboli? Isto bi bilo doma dva tjedna.
  • Riba: Ali kako je krenutlo, opet ce pozatvarati pola zracnih luka, pa je svejedno.
  • Riba: Nema veze sa poslom, metnula nam ga je skola, traze da dijete nakon puta mora biti dva tjedna u karantetni ako nije cijepljeno, a djecu ne cijepe tako da su nam de facto sjebali sve mogucnosti za putovanje.
  • jura22: Je li bar novce daju za metanje?
  • Riba: Necu jer su mi ga metnuli, a kako je krenulo cini mi se da nece jos njih...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Komentari

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%