Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 5 minuta
  • stefanjos: ekipa koga zanima, promoviram album svog benda u KSET-u u petak 7.10. pa ako koga zanima neka googla tidal pull kset. snimano sve u logicu! :D
  • Zmay: Sorry na uletu... Možda netko ima viška skener Heidelberg, Umax? Hvala
  • Lihto: ako si već uzeo dream car onda treba uzet i neki pioneer radio i poštene zvučnike :D
  • Dijete: @Siky97 - pretpostavljam da ti dream car ima 12v upaljac, pa si kupi USB punjac/BT to FM ...
  • smayoo: Ako netko u Zagrebu ima radni stroj s grafuljom GeForce 3090Ti ili 3080Ti i/ili Quadro RTX A5000 ili A4500 ili malo slabijom, i Windowsima, imam prijatelja koji bi hitno trebao na takvom stroju kratko testirati jedan specifični softver pa molim da mi se javite privatnom porukom. Hvala!
  • m@xym: Korisnički isprženi diskovi nebi trebali predstavljati nikakav problem, samo moraju biti zatvoreni (na način da više nije moguće dosnimavanje nove muzike) jer većina auto-radija koje sa kojim sam imao iskustva, nisu mogli čititi diskove sa otvorenim session-om
  • drpongrac23: U iTunes se može snimiti playlista kao AUDIO CD, samo je pitanje da li auto čita pržene diskove
  • mbp2009: nisam skinuo pjesmu nekih 10 godina haha
  • Siky97: ekipa... uzeo sam dream car iz 2004.g. i nemam bt i aux...samo cd haha ... zna li tko koje programe koristiti na meku za skidanje glazbe da mi cd čitač u autu to može pročitat
  • Kloba: Putinu pak fali da pripoji još samo Mars Ruskoj Federaciji - uglavnom - u super smo dobu živi :D
  • Kloba: No vidim da ga Biden opasno sustiže, neki dan je javno pozvao suradnicu da mu se javi - iako je dotična već nekoliko (dana, tjedana?) pokojna... Senili lagano i on
  • Kloba: A jbg, Trumpa nisam pratio uopće, a na ovo sam naletio u nekom dokumentarcu koji nema veze s njim, nego je tip spomenuo baš taj meme - pa reko da vidim
  • mbp2009: ali čudi me kako nisi znao, to je već meme barem 5 godina haah
  • mbp2009: meni se takvi gafovi dogode svaki dan, izgleda da sam onda kreten teški
  • Kloba: U prvih deset sekundi se sve čuje... :D
  • Kloba: Nisam znao da je Trump ispao ovako glup na sastanku sa Cookom: [link]
  • ZeljkoB: Zna li tko kada nova posiljka Apple Watch Ultra stize u iStyle ?
  • andy: realno nema utjecaj na bateriju jer backlight jednako blješti bez obzira na profil
  • andy: mislim da u životu display profil nisam micao s defaulta
  • mbp2009: dečki, koji display profile koristite? sad malo vrtim na rMBP i ovaj apple rgb mi paše puno više nego colour LCD, ima to nekakav utjecaj na bateriju?
  • dpasaric: Danas, od 20 sati nadalje, prvi dan proslave u Pikiju! :)
  • ZeljkoB: Ja pitao Telemach za eSIM i doslovno mi rekli da ne znaju i da pratim objave na webu.
  • Zdravac: Bio danas u Telemach-u, rekli su do kraja godine će biti podrška za eSim. Rade na tome.
  • andy: i ovdje i u Austriji mi je uvijek na LTE. iPhone 12, A1
  • andy: kad se već spominje 5G, ima li još itko da ga ne može uhvatiti nigdje?
  • alojz: Telemach uopće ne podržava iPhone 5G, a kamoli eSIM. Možda kad updateaju mrežu i dobe licencu od Apple-a budu i to
  • Zdravac: thanks
  • ZeljkoB: Samo A1 i HT za sada
  • ZeljkoB: [link]
  • Daddo: U HR samo A1 i T-mobile.
  • Zdravac: Zna li netko da li Telemach HR podržava eSim?
  • dpasaric: Držim palčeve za svemoćnu baku! :)
  • zoranowsky: @dpasaric, sve je u rukama baka-servisa :)
  • dpasaric: Rezervirajte si petak i subotu! Ili barem jedan od ta dva dana! :)
  • Junuz: Hvala soffoklo
  • mbp2009: update na watchos 9, nakon 4-5 dana privikavanja, sat ima izuzetno dugo trajanje baterije. Jutros u cca 7:30 ga skinuo s punjača na 100%, trenutno je na 74%, SE je u pitanju, tako da nemam always on display, za svaki slučaj.
  • 1v@n: Koliko je danas realno tražiti za iPad Pro LTE 12.9’ (2. gen) s 512 GB. Apple Keyboard cover, Apple Pencil i još nešto dodataka. Nemam neku potrebu riješiti ga se, ali me svrbi da bih uzeo takav, ali noviji 11 ili 12.9
  • Soffoklo: Za sad se još možeš vratiti na iOS 15.6.1. Odi ovdje [link] odaberi svoj iPhone i skini zadnju dostupni iOS 15 verziju
  • Junuz: Jeli neko zna za mogućnost vraćanja iphona na prethodni OS.16 mi pravi probleme u viberu kucam poruku a ona nestane.Primatelj je dobije ali ja to neznam.Takođe mi nedođu poruke već naknadno.I jezički problemi na zaključanom ekranu.Miješa septembar sa rujan i sl
  • Junuz: Partizanska eskadrila,vođa njemačkih lovaca.U dobrom duhu te vrste filmova gine od partizanskog oficira.
  • smayoo: Je, svi ga znamo kao zlog SS-oficira. A Stevo Žigon je najpoznatiji YU Gestapovac. :)
  • m@xym: Praktično nema partizanskog filma ili serije u YU filmografiji, u kojoj Radko nije glumio njemačkog oficira (imao je tvrdi slovenski izgovor)
  • m@xym: ako nikad nisi gledao neki njegov film ili seriju, onda si dosta mlad.
  • mbp2009: ekipa, koristi li itko sketchup i ,po mogućnosti, v-ray plugin
  • smayoo: Neka mu je lijepa vječnost!
  • mbp2009: nekim čudom sam čuo za njega, ali nikad nisam gledao film
  • mbp2009: nisam gledao njegove filmove, rip
  • m@xym: Umro Radko Polič
  • 1v@n: *fileove
  • 1v@n: Ne znam zašto bi ga itko uspoređivao s Garminom i Suuntom. Evo, ja prvi kao korisnik Fenixa 6X Pro ne razmišljam o drugom satu, sve dok ne naprave nešto što može nadmašiti ova 2 tjedna na jednom punjenju. A kad već hoće biti sat za planinare hobiste, onda bi dobro došla i podrška za .GPX filmove i topografske offline karte.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%