Apple watch s9
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Apple watch s9


01.10.2023 | 08:04
Pozdrav,
Jučer sam kupio navedeni sat i sad me zanimaju par stvari, pošto mi ke ovo prvi apllle sat.
Zašto mi na zaslonu ne pišu otkucaju nego “otključajte za prikaz” a sat nike zaključan i na upitama mi piše da otvorim “ trening app” a nemam ju instaliranu ali kad odem u postavke tamo je aplikacija i mogu mijenjati mjerne jedinice i ostale stvari.
Puno hvala!
Prilozi:
01.10.2023 | 08:47
Morao bi imati workout app u kojoj su ti razne vrste treninga. Trčanje, hodanje, bicikliranje i slično. Kako je to prevedeno na hrvatski nemam pojma. Ikonica je zelena sa čovječuljkom u trku.
01.10.2023 | 08:58
Znam da bi trebao imati ali jednostavno nemam. Tražio sam je preko app storea pa je nema tamo.
01.10.2023 | 10:03
Iz Trening app van, na početni zaslon dodaješ aktivnosti koje želiš, npr. hodanje, plivanje, trčanje, bicikliranje…. Uglavnom su dostupna 4 mjesta u kutevima. Podešavaš dugim pritiskom na glavni ekran i onda dodaješ u te kuteve što želiš (trening, vrijeme, kalendar, otkucaji srca…)

Malo se poigraj, ja imam Apple watch SE2, jako sam zadovoljan.
01.10.2023 | 11:55
Ali meni ne prikazuje korake, kalorije, otkucaje srca (jer piše otključajte za prilaz)
01.10.2023 | 16:50
Ne znam ja frende što si ti uključio da moraš otključati za prikaz, ja to inemam. Točnije ja ne znam kako to uključiti, što si ti uspio.
01.10.2023 | 17:22
Što je najbolje ništa. Čak sam ga vratio na tvorničke opet postavio, ništa nisam dirao i opet neće. Hvala na trudu ako itko skuži bio bih zahvalan.
02.10.2023 | 05:40
Šime Pula kaže:
Što je najbolje ništa. Čak sam ga vratio na tvorničke opet postavio, ništa nisam dirao i opet neće. Hvala na trudu ako itko skuži bio bih zahvalan.


Ja ti sat nemam, Šime.

Ali se trenutno zezam sa jednom telefonskom aplikacijom za spavanje koja je nakon predstavljanja Apple Watcha više bazirana na satu nego na mobitelu.

Evo što ti kaže kako da vidiš ikonu na ekranu, moraš neki toggle uključiti:

How to install the Sleep Cycle watch app on your Apple Watch:

On your Watch app on your iPhone, open the tab ‘My Watch’, now, scroll all the way down to find the available apps that you can install.
From here you will be able to install Sleep Cycle, once done, click on “Sleep Cycle” and make sure you have enabled the toggle “Show app on Apple Watch” and tada, you should now have the Sleep Cycle watch app available on your Apple Watch!

Ponavljam, nemam sat, a kako ekipa većinom ima i to vjerojatno već drugu, treću ili petu verziju, možda im je taj toggle postao toliko normalan da su ti zaboravili reći. Nisam čitao. Postavljam se na temu kao netko tko se prvi puta susreće sa satom, poput tebe.
Jer bi i mene puno toga bunilo na tvom mjestu sigurno.

Kako ova aplikacija ima, vjerojatno imaju i ostale svoju desktop web stranicu gdje ti malo detaljnije objašnjavaju kako i šta dalje.
Ovo sam iščupao se slijedeće stranice, čisto ukoliko ti to bude korisnije da imaš:
support.sleepcycle.com/hc/en-us/articles...-Integration#battery

Pozz i sretno!
02.10.2023 | 14:46
Hvala na pomoći ali nije ni to. Idem dalje istraživati.
02.10.2023 | 16:19
Uđi u Watch aplikaciju na iPhoneu, idi na watch faces, odaberi taj face koji imaš, idi na edit i promjeni tu donju komplikaciju na nešto drugo, recimo baterija i sl. Spremi, pogledaj ako se promjenilo na satu, ako je, onda samo vrati natrag.

Kad stisneš digitalnu krunu, sve one aplikacije koje budu u "balončićima" vidiš, tamo nema uopće te trening aplikacije? Ikona je isto zelena s crnim stickmanom kako trči.
02.10.2023 | 16:25
Šime Pula kaže:
Hvala na pomoći ali nije ni to. Idem dalje istraživati.

Jbg...
Možda ti pomogne ovo što ti je napisao kolega poslije mene.
Ako ne, probaj sumirati pitanje koje te zanima u jednu rečenicu na engleskom jeziku i tako je ukucaj na Google. Moraš dobiti odgovor.
02.10.2023 | 16:30
Možda ovo:
(ovo ti je za zaključavanje i otključavanje sata stranica)
support.apple.com/en-gb/guide/watch/apd0e1e73b6f/watchos
ili ovo - kako da vidiš otkucaje srca na zaslonu:

Screenshot2023-10-02at17.28.47.png


Ili ovo (kako da si ti urediš izgled ekrana po želji):
support.apple.com/en-gb/guide/watch/apd3cd8641c2/watchos

A možda i ovo:

Screenshot2023-10-02at17.31.30.png
02.10.2023 | 17:00
Kakav Apple watsch! Počešem se po jajima a on odmah "Čestitam počeli ste s Workout-om)".
02.10.2023 | 17:12
tino1 kaže:
Kakav Apple watsch! Počešem se po jajima a on odmah "Čestitam počeli ste s Workout-om)".

LOL!
Čuj, razgibao si prste.
Možda to računa. Tko će ga znati..
02.10.2023 | 17:37
Kao prvo hvala na trudu. Aplikacija trening mi se ne pojavljuje na satu uopće a u postavkama je ima tako da sam zbunjen. Što se tiče uređenja facea sve napravim kako želim ali mi ne prikazuje otkucaje nego mi piše “ otključajte za prikaz”. Ne prikazuje mi ni broj koraka, kalorije… sve što ima na watch faceu.
02.10.2023 | 17:41
To ovako izgleda…
Prilozi:
02.10.2023 | 18:55
Možda glupo pitanje, da se ne uvrijediš, unaprijed se ispričavam. Da li si ti uopće kupio originalni Apple watch? Da li si ga spojio na iPhone (jer inače se ne može ni aktivirati) prilikom prvog pokretanja. Ovo što tvrdiš je nemoguće, da nema aplikacije Trening.

Između ostalog, na iPhone-u (i na satu naravno), imaš kompletni vodič kako upravljati sa satom, kako ga podesiti.

Evo kompletno uputstvo

support.apple.com/hr-hr/guide/watch/welcome/watchos

Ako na satu zaista ne postoji aplikacija koju tražiš (trening), ja bih ga nosio u servis na reklamaciju, jer ovo prvi puta čujem i zaista je čudno.
02.10.2023 | 19:22
Osim ovoga što ti je iznad napisano a što si zaista možebitno zaboravio, evo ti ovaj video:


Ili još bolje, zanemari gornji video i počni ispočetka:
02.10.2023 | 20:06
@kloba - Fora je skupljati ove bedževe kroz napredak, ustvari te tjera da svakim danom povisuješ ljestvicu vježbanja, a ustvari sve za dobrobit zdravlja. Apple watch je zakon, kad se zakačiš na sve te fore, zaista te tjera na fizičku aktivnost
03.10.2023 | 04:57
drpongrac23 kaže:
@kloba - Fora je skupljati ove bedževe kroz napredak, ustvari te tjera da svakim danom povisuješ ljestvicu vježbanja, a ustvari sve za dobrobit zdravlja. Apple watch je zakon, kad se zakačiš na sve te fore, zaista te tjera na fizičku aktivnost

O znam. Nisu bedževi novost watcha. To ti je staro kao Apple iPod i Nike+ app, kada se još senzor za komunikaciju sa aplikacijom stavljao u posebne Nike tenisice koje su ispod desnog uloška imale udubinu da im stane Nike+ komad plastike. Trčao na tome, hodao.
Sada ponovno to radim, nema dugo - ali još uvijek sve kroz telefon.
Watch je samo pojednostavio te sve stvari i prenio na na višu razinu.
Sjećaš se da je prije ekipa trčala sa onim narukvicama sa čičkom za iPod ili iPhone na ruci?
Na samom početku priče, držali su telefon ili "iPod" na "vani", nije moglo drugačije zbog kabela slušalica.
Pa žica se do ušiju, one stare bijele Apple slušalice...
Ali nisu bili točni kada je iPhone počeo pariti sve to sa GPS-om, ispostavilo se da bi to tom senzoru odtrčao 8 km, a po GPS-u 9,5.
03.10.2023 | 21:40
Probaj ovo Hard reset ili ovo Unpair and pair
03.10.2023 | 21:49
Ti imas kao komplikaciju Activity, a trebas staviti Workout.
11.11.2023 | 16:58
Samo da javim svima da sam napokon riješio problem koji je bio zaista banalan. Naime radilo se o ograničavanju sadržaja i privatnosti. Trebalo je isključiti tu opciju. I sada sve radi. U moju obranu trebalo je 2 stručnjaka iz Apple supporta da mi pomognu.
11.11.2023 | 20:48
Mraq! Glavno je da si riješio.
12.11.2023 | 11:52
Ma da… na kraju uvijek bude neka banalna glupost. Ali bolje i tako.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 12 sati, 18 minuta
  • MAK: iPad Air plus Pencil Pro
  • smayoo: Svim Splićanima čestitam dan Sv. Duje! :)
  • cariblanco: kako nogomet može biti okrutan, zaslužili ste najmanje bod
  • cariblanco: Riječani, jeste li spremni za derbi, danas bi trebao biti praznik nogometa na Rujevici
  • smayoo: Možda je to popis po abecedi. ;)
  • cariblanco: Danas čitam VL i koja je najsigurnija zemlja u slučaju holokausta...1 Antartika 2 Argentina ;)
  • Yonkis: Evo, prodajem i neke slušalice, one za u uho. iPhone i sluške, 200€. I nije to sve, one more thing...
  • Mislav2222: ima i 2K 27inca dell monitor, u top stanju na prodaju :D
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

accom, Air, divanl, Gjuroo, m@xym, Maxxy, Piko, Riba, zoranowsky, Anonimci (377)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.18 Seconds

Provided by iJoomla SEO