Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 12 minuta
  • dpasaric: Čestitle na albumu i dobru svirku želim! :)
  • stefanjos: ekipa koga zanima, promoviram album svog benda u KSET-u u petak 7.10. pa ako koga zanima neka googla tidal pull kset. snimano sve u logicu! :D
  • Zmay: Sorry na uletu... Možda netko ima viška skener Heidelberg, Umax? Hvala
  • Lihto: ako si već uzeo dream car onda treba uzet i neki pioneer radio i poštene zvučnike :D
  • Dijete: @Siky97 - pretpostavljam da ti dream car ima 12v upaljac, pa si kupi USB punjac/BT to FM ...
  • smayoo: Ako netko u Zagrebu ima radni stroj s grafuljom GeForce 3090Ti ili 3080Ti i/ili Quadro RTX A5000 ili A4500 ili malo slabijom, i Windowsima, imam prijatelja koji bi hitno trebao na takvom stroju kratko testirati jedan specifični softver pa molim da mi se javite privatnom porukom. Hvala!
  • m@xym: Korisnički isprženi diskovi nebi trebali predstavljati nikakav problem, samo moraju biti zatvoreni (na način da više nije moguće dosnimavanje nove muzike) jer većina auto-radija koje sa kojim sam imao iskustva, nisu mogli čititi diskove sa otvorenim session-om
  • drpongrac23: U iTunes se može snimiti playlista kao AUDIO CD, samo je pitanje da li auto čita pržene diskove
  • mbp2009: nisam skinuo pjesmu nekih 10 godina haha
  • Siky97: ekipa... uzeo sam dream car iz 2004.g. i nemam bt i aux...samo cd haha ... zna li tko koje programe koristiti na meku za skidanje glazbe da mi cd čitač u autu to može pročitat
  • Kloba: Putinu pak fali da pripoji još samo Mars Ruskoj Federaciji - uglavnom - u super smo dobu živi :D
  • Kloba: No vidim da ga Biden opasno sustiže, neki dan je javno pozvao suradnicu da mu se javi - iako je dotična već nekoliko (dana, tjedana?) pokojna... Senili lagano i on
  • Kloba: A jbg, Trumpa nisam pratio uopće, a na ovo sam naletio u nekom dokumentarcu koji nema veze s njim, nego je tip spomenuo baš taj meme - pa reko da vidim
  • mbp2009: ali čudi me kako nisi znao, to je već meme barem 5 godina haah
  • mbp2009: meni se takvi gafovi dogode svaki dan, izgleda da sam onda kreten teški
  • Kloba: U prvih deset sekundi se sve čuje... :D
  • Kloba: Nisam znao da je Trump ispao ovako glup na sastanku sa Cookom: [link]
  • ZeljkoB: Zna li tko kada nova posiljka Apple Watch Ultra stize u iStyle ?
  • andy: realno nema utjecaj na bateriju jer backlight jednako blješti bez obzira na profil
  • andy: mislim da u životu display profil nisam micao s defaulta
  • mbp2009: dečki, koji display profile koristite? sad malo vrtim na rMBP i ovaj apple rgb mi paše puno više nego colour LCD, ima to nekakav utjecaj na bateriju?
  • dpasaric: Danas, od 20 sati nadalje, prvi dan proslave u Pikiju! :)
  • ZeljkoB: Ja pitao Telemach za eSIM i doslovno mi rekli da ne znaju i da pratim objave na webu.
  • Zdravac: Bio danas u Telemach-u, rekli su do kraja godine će biti podrška za eSim. Rade na tome.
  • andy: i ovdje i u Austriji mi je uvijek na LTE. iPhone 12, A1
  • andy: kad se već spominje 5G, ima li još itko da ga ne može uhvatiti nigdje?
  • alojz: Telemach uopće ne podržava iPhone 5G, a kamoli eSIM. Možda kad updateaju mrežu i dobe licencu od Apple-a budu i to
  • Zdravac: thanks
  • ZeljkoB: Samo A1 i HT za sada
  • ZeljkoB: [link]
  • Daddo: U HR samo A1 i T-mobile.
  • Zdravac: Zna li netko da li Telemach HR podržava eSim?
  • dpasaric: Držim palčeve za svemoćnu baku! :)
  • zoranowsky: @dpasaric, sve je u rukama baka-servisa :)
  • dpasaric: Rezervirajte si petak i subotu! Ili barem jedan od ta dva dana! :)
  • Junuz: Hvala soffoklo
  • mbp2009: update na watchos 9, nakon 4-5 dana privikavanja, sat ima izuzetno dugo trajanje baterije. Jutros u cca 7:30 ga skinuo s punjača na 100%, trenutno je na 74%, SE je u pitanju, tako da nemam always on display, za svaki slučaj.
  • 1v@n: Koliko je danas realno tražiti za iPad Pro LTE 12.9’ (2. gen) s 512 GB. Apple Keyboard cover, Apple Pencil i još nešto dodataka. Nemam neku potrebu riješiti ga se, ali me svrbi da bih uzeo takav, ali noviji 11 ili 12.9
  • Soffoklo: Za sad se još možeš vratiti na iOS 15.6.1. Odi ovdje [link] odaberi svoj iPhone i skini zadnju dostupni iOS 15 verziju
  • Junuz: Jeli neko zna za mogućnost vraćanja iphona na prethodni OS.16 mi pravi probleme u viberu kucam poruku a ona nestane.Primatelj je dobije ali ja to neznam.Takođe mi nedođu poruke već naknadno.I jezički problemi na zaključanom ekranu.Miješa septembar sa rujan i sl
  • Junuz: Partizanska eskadrila,vođa njemačkih lovaca.U dobrom duhu te vrste filmova gine od partizanskog oficira.
  • smayoo: Je, svi ga znamo kao zlog SS-oficira. A Stevo Žigon je najpoznatiji YU Gestapovac. :)
  • m@xym: Praktično nema partizanskog filma ili serije u YU filmografiji, u kojoj Radko nije glumio njemačkog oficira (imao je tvrdi slovenski izgovor)
  • m@xym: ako nikad nisi gledao neki njegov film ili seriju, onda si dosta mlad.
  • mbp2009: ekipa, koristi li itko sketchup i ,po mogućnosti, v-ray plugin
  • smayoo: Neka mu je lijepa vječnost!
  • mbp2009: nekim čudom sam čuo za njega, ali nikad nisam gledao film
  • mbp2009: nisam gledao njegove filmove, rip
  • m@xym: Umro Radko Polič
  • 1v@n: *fileove

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Daddo, drlovric, pak, Riba, zoranowsky, Anonimci (521)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%