pomoc oko apple tv-a.
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

pomoc oko apple tv-a.


11.04.2011 | 13:12
imam problem sa apple tv-om.citav net sam pretrazio ali nikako da skontam kako da ovo rijesim. uradio sam jailbreak, stavio xmbc i sad kad sa HD-a zelim filmove da gledam , ne mogu.trebao bih instalirati windowsnetwerk ( SMB ) jer kad ga kliknem prikaze mi neku gresku.Sve na macu sam uradio.Stavio sam da mogu HD dijeliti,ali ga taj SMB ne prepoznaje.Da li se na airportextreme-u moze sta nastimati?I da li mi HD mora biti FAT32 format?
Gledao na you tube klip u vezi toga i sve uradio kako je frajer rekao ali meni ne prepoznaje HD.
25.04.2011 | 23:48
da li te ne mrzi da probas da ubacis program aTV Flash....svasta radi....meni ovih dana stize Apple tv2 Black...pa ti javljam sta sam uradio....
firecore.com/atvflash
Do more with your AppleTV. Get aTV Flash. It's a quick software upgrade that will take your AppleTV to a whole new level. With aTV Flash on board your AppleTV's true potential will be unleashed. Don't worry about the technical details - aTV Flash is simple to use and safe for your AppleTV. The software installs in a snap and doesn't require any physical changes to the AppleTV. Best of all, aTV Flash will NOT void your warranty. In fact, you can easily remove it at any time, if you can ever bear to part with it.
Play More Video Formats
Go beyond iTunes. aTV Flash enables the AppleTV to play media formats such as DivX, Xvid, AVI, WMV, RMVB and many more.

Enjoy DVDs the Simple Way
Store all your DVD's on a single device for easy viewing. No more searching through stacks of discs. Includes support for menus and special features.

Create Video Playlists
Keep tabs on your newly accessible media with playlists, which you can loop and shuffle as you please

Expand Capacity with External USB Hard Drive Storage
Get more from your AppleTV by expanding its storage capacity. Just attach an external USB hard drive in either the OSX or FAT32 format.

Access Media Anywhere
Don't depend on iTunes any longer. Drag and drop media onto your AppleTV, or even stream it directly from most NAS devices. This feature includes support for FTP, SFTP, SSH and SMB protocols.

Add More Apps
Extend the functionality even further by adding applications such as Firefox, EyeTV, Google Earth and Mobile Air Mouse.

Take Control
Use the Loop pointer from Hillcrest Labs to gain enhanced control on all AppleTV features.

Stay in the Know with RSS News Feeds
Keep track of your favorite news feeds by viewing them on the AppleTV.

Manage Your Plugins
The installed options on the AppleTV can be easily adjusted as needed.

Control the Show
Use your iPhone or iPod Touch to control the AppleTV with the Remote app from Apple.

Unchanged Original Features
Sync with iTunes, rent movies, view photo slideshows - you'll still be able to do it all. The original features of your AppleTV wont change a bit when you use aTV Flash.

Supported Video Formats:
- AVI, DivX, Xvid, FLV, WMV, RM and RMVB
- MKV formats supported up to 480p resolution (hardware limited)
- MPEG-1, MPEG-2, MPEG-3 and MPEG-4
- DVD files (VIDEO_TS/VOB)
- AVI support for: AAC, AC3 Audio, H.264, MPEG4, and VBR MP3
- Subtitle support for SSA and SRT
- plus many more (click here for the full list)

Included Software:
- FTP/SFTP/SSH Access - Transfer files to and from the AppleTV
- NitoTV 0.8.2 - Play DVD files, enable USB storage and much more
- Sapphire 7.6 - Play and organize media using IMDB database
- AirControl beta 0.92 - Use the Loop Pointer from Hillcrest Labs on AppleTV
- XBMC - A fully customizable media center software
- Boxee - Watch and share media with your friends
- Keyboard Magic 1.1 - USB keyboard support
- Maintenance 2.2 - Manage installed plugins, and install additional features
- All Available Video Codecs (Perian, A52, Mplayer + more)

Version 4.2.1
* [Feature] Added Last.fm streaming for Australia, Canada, Germany and New Zealand
* [Updated] Sapphire (8.0.6.1) - Updated IMDb scrapers + improved metadata importing
* [Updated] nitoTV (0.9.5.1) - Improved video playback
* [Updated] Maintenance (4.2.1) - Minor download related bug fixes
26.04.2011 | 09:16
po niku smo komsije. Ipak cu pricekati da ti prvi probas atv flash. Steta sto nigdje nema probna verzija, jer ne zelim da kupim nesto sto ne znam da li ce mi raditi. javi mi ako kod tebe bude radilo.
26.04.2011 | 12:07
samo po niku......vazi,javljam cim probam...moram prvo da uradim jailbreak,pa onda se ubacuje aTv Flash.....zavisno koji model Apple Tv imas...
26.04.2011 | 15:00
imam dvicu kao i ti.
26.04.2011 | 18:14
meni je danas poslao lik,sutra mi stize..pa cim dodjem sposla,palim Macbook i gazim...pa ako sve prodje,javljam sta sam uradio......
ako si vec uradio Jailbreak,mozes slobodno da ubacis aTV Flash...khmmm da ga nabavis `nako....
27.04.2011 | 22:21
ovako,na prvu loptu....danas stigao ATV2...sa PWnage Tool uradio Jailbreak,sve proslo bez problema,nisam jos ubacio Atv Flash,ali sam preko Nito Tv i njegovog instalera instalirao XBMC,i radi ko zmaj...odmah je poznao oba moja Mac-a u mrezi,i jedan Nas uredjaj sa Hardom od 500gb.....znaci nisam nista posebno podesavao ,samo sam napravio u XBMC putanej do Hard,i Mac-a....
veceras cu jos da se igram...malopre sam video da je izasao novi Grooveshark za ATV2,sto me posebno raduje,i planiram da ubacim jos par zezalica....pa se javim....
www.appletvhacks.net/2010/11/15/groovy-b...rk-to-your-apple-tv/
27.04.2011 | 23:00
Iskreno, uopće se nisam imao vremena zafrkavati sa brejkanjem atv-a, ali sad ste mi dali pinku i sutra je na redu
27.04.2011 | 23:49
lepa to ispadne igrackica
07.02.2012 | 17:53
da ne otvaram novu temu imam jedno pitanje kako ugasiti ili staviti u standby modus, tako da ne moram uvijek iskopacati TV od struje? Ubiti dali je to moguce?
hvala
07.02.2012 | 18:50
Mozes da ga nastimas da ti ode u sleep ali meni se to kasnije ponisti.Ne vjerujem da je moguce, mada nisam nikog ni pitao a ni po forumima trazio odgovor.
07.02.2012 | 21:41
pitam samo jer djeca su mi sada preko vikenda dosta nakupovali filmove i crtice, tak ako bi bilo moguce da se ga "uspava", ugasi ... budem javio ako cu nesto nac..hvala na odgovoru
07.02.2012 | 22:01
u vezi gasenja..koji imas AppleTv...1ili2.....mislim da ni jedan ni drugi ne mogu da se gase...vec idu u neki sleep mode...jedino da cupas iz struje...
ima u okviru Nito Tv podesavanja za AppleTv 1..opcija za gasenje...ali mislim da ne radi..bar ja nisam uspeo....tako da i njega bacam u sleep.....
08.02.2012 | 13:33
imam dvojku, da ali kad se pretisne neki gumb onda se "upali" i ako imas srece kupis nesto .... no rijesio sam problem, daljenski sam stavio tj sakrio od djece tak da sam miran
08.02.2012 | 15:30
jbg...ja i da ocu ,ne mogu bar za sada da kupujem...a i IceFilms je opet proradio....pa ima filmova za dz..kolko oces....
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 13 sati, 30 minuta
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]
  • Gjuroo: Upozorenje Apple korisnicima glede moguće krađe identiteta: [link]
  • Gjuroo: @drlovric: Sviđaju mi se oznake što nisu šareni... Taj grb sa zoo vrtom je uvijek nekako kao šaka u oko, al ajd.
  • drlovric: [link]
  • drlovric: Sitno se broji :)
  • JOHN: Sretan i blagoslovljen Uskrs!
  • Borostef: Sretan Uskrs :)
  • Miro Spiro: sretan Uskrs
  • Beli: Sretan Uskrs svima :)
  • Gjuroo: Sretan Uskrs!

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.18 Seconds

Provided by iJoomla SEO