TV Shows
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

TV Shows


21.03.2016 | 11:55
Sorry, ja sam taj link uklikao i dobio stranicu "Netflix besplatno na mjesec dana".
Inače, nisam baš ljubitelj emisija o kuhanju. Najveći dio njih mi je žešći "preserateur" . Ima nekih koje su zanimljive, ali jedina koja me zaista zainteresirala je ona Barbierijeva "Jelovnici izgubljenog vremena" jer ima priču iza svakog jela, baš kao i u knjigama.
21.03.2016 | 16:47
Ima Barbieri priću ali bi mogao u hrvatski pričati ako se već reklamira na HRT-u. LOL
23.12.2016 | 11:40
Evo malo update. Pošto je bilo jako dobrih preporuka do sada u ovoj temi, malo da napravim update sa svoje strane što se u zadnjih godinu dana pojavilo i vrijedi pogledati (ako vam se sviđa takav stil serija i naravno ako imate vremena)

Westworld www.imdb.com/title/tt0475784/
The OA - www.imdb.com/title/tt4635282/
Stranger Things - www.imdb.com/title/tt4574334
The Exorcist - www.imdb.com/title/tt5368542
Star Wars Rebels - www.imdb.com/title/tt2930604
The Strain - www.imdb.com/title/tt2654620
Outcast - www.imdb.com/title/tt4229954
Preacher - www.imdb.com/title/tt5016504
The Expanse - www.imdb.com/title/tt3230854

Noviteti koji počinju sada u prosincu i siječnju

Trollhunters - www.imdb.com/title/tt1734135
Legion - www.imdb.com/title/tt5114356
A Series of Unfortunate Events - www.imdb.com/title/tt4834206
  • Dijete
  • Posjetitelj
24.12.2016 | 07:34
Black Mirror

www.imdb.com/title/tt2085059/

Zakon price...
24.12.2016 | 08:08
Od Rustyevog popisa nisam pogledao dvije serije, a za Black Mirror se slažem - čak bi reko da je neka nova verzija Zone sumraka.
Evo moj mali doprinos.
1. The Crown
www.imdb.com/title/tt4786824/
2. Westworld
www.imdb.com/title/tt0475784/?ref_=fn_al_tt_1
3. Medici: Masters of Florence
www.imdb.com/title/tt5057130/?ref_=fn_al_tt_1
4. The People v. O.J. Simpson: American Crime Story
www.imdb.com/title/tt2788432/?ref_=fn_al_tt_1
5. Quarry
www.imdb.com/title/tt2980696/
6. The Night Of
www.imdb.com/title/tt2401256/?ref_=fn_al_tt_1
7. Mr. Robot
www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=fn_al_tt_1
8. Designated Survivor
www.imdb.com/title/tt5296406/?ref_=nv_sr_1
24.12.2016 | 11:33
The nigh of sam krenuo, ali je onda krenula nova sezona postojećih serija pa sam stao, iako vjerujem da bi ga stavio na popis.
Designated Survivor je nakon 5 epizode (a vjerojatno i prije) otišao u nekom glupom, tipičnom USA smjeru pa sam odustao. Tipični primjer da dobra glumačka postava ne mora značiti ništa ako ti je scenarij u kurcu.
24.12.2016 | 11:59
Istina, zato sam ga i stavio zadnjeg.
24.12.2016 | 15:14
Blago vama s tolikim viškom vremena.
24.12.2016 | 15:17
I mene je zacudilo da je Rusty izostavio odlicni Mr. Robot
24.12.2016 | 15:52
@Zabac - Osim vijesti, ja na TV-u gledam samo sadržaj poput HBO-a on demand ili Netflixa - znači ona vremena da "ajmo okrenuti na 2., da vidimo šta ima na tom kanalu" su davno prošla. Već godinama biram šta gledam, filmove, dokumentarce, ili serije. Od kanala mi je čak najdraži postao Viasat History, National Geographic mi ide na jetra s reklamama svakih 20 minuta. To bih zakonom zabranio.
24.12.2016 | 16:20
pogledao sam the young pope, i sjela mi serija.
nova sezona vikinga standardno meni dobra.

nego jel neko pratio ovu hr seriju, novine?
citam neke dobre kritike, a nikako da ulovim.
24.12.2016 | 17:13
Nisam, ali navodno je dobra - i ja čujem.
A navodno da je izvrsna i nova srpska mini serija Ubice mog oca.
Ajde da smo i mi počeli raditi kvalitetan TV materijal...
I da, The Young Pope je dobra serija, ali nije za svakoga
Ali skandinavci standardno rade zaista dobre serije
Tko nije pogledao islandsku Ófaer/Trapped na engleskom - topla preporuka
www.imdb.com/title/tt3561180/
Intro pjesma mi je izvrsna, tako sam i čuo za bend Kaleo
25.12.2016 | 16:35
Pola gore navedenih serija mi nije sjelo a kako imam CBS account onda najviše njih gledam. Za razliku od gore navedenih serija nijadna moja ne navodi na razmišljanje već je čisti odmor.
Tu su svi NCIS-ovi
NCIS
NCIS LA
NCIS New Orleans
a onda i ostali
Bull
Kevin can wait
Pure genius
Narcos
Bosch
Peaky blinders
The big bang theory
25.12.2016 | 17:01
Narcos je stvarno izvrsna, zaboravio sam na nju, Peaky Blinders također (mladi Churchill mi je genijalan) - za Bosch nisam ni znao - ali NCIS je postao dosadan nakon 6 sezone, a kamoli u 14. ili kojoj već jesu. I spinoffi mi nikad ne sjedaju - isto sr--e, drugo pakovanje. Tipični Holywood thinking, ako nešto ide, prepakiraj i prodaj dalje nanovo verziju 2,3,4...
25.12.2016 | 18:02
Mr Robot.. je ok... ali imam toga dosta u stvarnom svijetu, tako da mi ne treba još IT, hackova i hollywood Snowdena na TV. Syfy, horror i fantasy to je ono što me opušta. Ove drame i detektivske serije su mi već 90tih bile dosadne, a gdje neće sada. Ne moram ni 1/3 mozga uključiti kada to gledam, a uglavnom i zaspim.

@zabac - višak vremena je čisto pitanje organizacije, ali o ovome smo već razgovarali u ovom topicu
26.12.2016 | 08:01
Vise je retorika nego stvarno pitanje. Nabacujete se s nekoliko serija kojeimaju dosta dijelova i to je dosta dosta vremena. Hm, osim ako je to oblik godisnjeg odmora.
26.12.2016 | 19:29
Ako ti kao meni pukne ahilova, vremena za gledanje imaš napretek. Puno je bitnije kako ćeš organizirati kavu, kekse, voće, sok dok ti ukućani ne dođu doma pa ponovne napune zalihe.
09.01.2017 | 16:51
Taboo... nova serija.

www.imdb.com/title/tt3647998/
10.01.2017 | 06:13
Gledali u subotu. Blown away. Izvrsna serija
10.01.2017 | 10:26
Preporucam 11.22.63
10.01.2017 | 10:48
dobra mi je, ali mi je drago da je miniserija jer mislim da nastavak ne bi gledao. Franco mi ne ide kao glumac pa je to možda razlog
10.01.2017 | 19:01
rusty kaže:
dobra mi je, ali mi je drago da je miniserija jer mislim da nastavak ne bi gledao. Franco mi ne ide kao glumac pa je to možda razlog


Svako svome, haha!

Ja sam James Franco sucker, pogledat cu sto god gdje on glumi!
13.01.2017 | 17:24
Meni su (skoro) sve serije nakon Braking Bad lose. Nazalost.

Westworld - dosadno.
Strain - pre fantasticno
itd..

Mogla sam gledati The Good Wife (bilo je dobrih caseova sa ChamCham i sl.)
Vikinzi su OK
Better call Saul
Outlander, chicklit ali gledljivo
13.01.2017 | 17:26
Six Feet Under mi je bila najdraza serija do pojave Breaking Bad.
14.01.2017 | 12:20
mihaelamj kaže:
Meni su (skoro) sve serije nakon Braking Bad lose. Nazalost.

Westworld - dosadno.
Strain - pre fantasticno
itd..

Mogla sam gledati The Good Wife (bilo je dobrih caseova sa ChamCham i sl.)
Vikinzi su OK
Better call Saul
Outlander, chicklit ali gledljivo

Ako su ti Vikinzi ok, ne znam zašto ti ne bi valjale serije Game of Thrones, The Tudors pa čak i The Crown...
15.01.2017 | 15:51
GoT naravno
Tudors takodjer
The crown je OK.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 19 minuta
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, Bertone, Ender, Maxxy, Riba, Anonimci (516)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.25 Seconds

Provided by iJoomla SEO