TV Shows
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

TV Shows


13.03.2016 | 18:52
Smanjio sam rez.
Slikazaslona2016-03-13u16.16.55.png
13.03.2016 | 19:57
Prekjucer sam se registrira na Netflix pa poceo gledat House of cards, preoduševljen. Ima li ko jos kakvu preporuku? Vidim da hvale ovu Better call Saul. hvala
13.03.2016 | 22:08
Better Call Saul je 10 godina prije Breaking Bad serije. Po meni jedna od najboljih serija u zadnjih 10 godina. Lista moje preporuke je preduga, ali ovaj topic ima jako puno dobrih prijedloga, pogledaj malo i sigurno ćeš naći nešto što će ti odgovarati.
14.03.2016 | 10:13
da al ova House of cards je prebolesna, Kevin Spacey ubija
14.03.2016 | 10:26
To je istina... HoC je uber... i to pogotovo jer puštaju cijelu sezonu odmah van. Kako je Kevin rekao, 'its like a great book, you just can't let it go until you are done'.
14.03.2016 | 13:26
Valja li sta Narcos?
14.03.2016 | 13:49
drlovric kaže:
Valja li sta Narcos?


Ja sam pogledao cijelu sezonu u jednom danu
14.03.2016 | 13:51
Čovječe, da je meni toliko viška vremena...
Trošio bi ga na sve, samo ne na buljenje u TV serije...
14.03.2016 | 14:39
ti si smayoo previše zauzet.. možd da manje visiš na forumu bi i imao vremena, ovako... djeca, veleučilište, posao, jabučnjak, jabučnjak, jabučnjak... ne može to tako.
14.03.2016 | 15:28
14.03.2016 | 17:41

Jabučnjak mi kumulativno uzima puno manje vremena nego što se vama čini. Samo često navraćam.
  • Hammer
  • Posjetitelj
16.03.2016 | 13:11
Pogledao svih pet sezona Suits, odlična serija (ja inače nisam ljubitelj nikakvih serija, perem samo dokumentarce), ali ova je odlična!
19.03.2016 | 02:03
Narcos topla preporuka u svakom slucaju

Mislim da je Netflixov uradak ako nisam sta pomijesao

Isto tako Suits interesantna ideja ,za razonodu dušu dala
19.03.2016 | 10:43
Ja sinoc gledao jednu Mr. Robot Obecava....

www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=fn_al_tt_1
19.03.2016 | 17:09
Gdje se dobije popis serija? Nemam korisnicko ime.
20.03.2016 | 12:17
drlovric kaže:
Ja sinoc gledao jednu Mr. Robot Obecava....

www.imdb.com/title/tt4158110/?ref_=fn_al_tt_1

ja na ShowBox-u odgledao prvih 10 epizoda,jedva cekam dalje..
20.03.2016 | 13:47
Blago vama s toliko vremena.
20.03.2016 | 15:47
zabac kaže:
Blago vama s toliko vremena.


Možda ga ljudi samo bolje organiziraju od "zaposlenih" te neefikasnih.
20.03.2016 | 16:21
Kako? Trebam 7 sati spavati, 9 sati pojede posao s transportom, klinac "pojede" 2-3 sata, popodnevna zanimacija(koja nije gledanje u ekran) oko 2 sata, nesto se i u kupaoni potrosi, pa za stolom i sto mi ostane? Sigurno ne vrijeme za 10 epizoda bilo cega. LOL
20.03.2016 | 17:28
dobro dakle tebi treba optimizacija protokola hranjenja, 'popodnevnih zanimacija' i kupaone i spreman is za barem jednu epizodu dnevno/tjedno, što je po meni sasvim dovoljno. Ni ja ne gledam sve serije u šutu (sezonu na dan).

možda postoji app za to...hmm /googles
20.03.2016 | 18:21
Kako sam na prisilnoj bezalkoholnoj dijeti, zamijenio sam šank televizorom.
20.03.2016 | 21:51
za ekipu iz teme pozdrav iz kuzine

www.netflix.com/ba/title/80022456?p=os
21.03.2016 | 01:03
rusty kaže:
dobro dakle tebi treba optimizacija protokola hranjenja, 'popodnevnih zanimacija' i kupaone i spreman is za barem jednu epizodu dnevno/tjedno, što je po meni sasvim dovoljno.


Vjerojatno bi tako isto tebi netko mogao reći kako ti treba organizacija gledanja TV serija i spreman si za barem jednu epizodu stvarnog života dnevno.
21.03.2016 | 01:04
iStrucnjak kaže:
za ekipu iz teme pozdrav iz kuzine

www.netflix.com/ba/title/80022456?p=os


Nisam shvatio. Zato što se bavim kuhanjem, daješ mi link na "probajte Netflix besplatno na mjesec dana"? WTF?
21.03.2016 | 08:02
smayoo kaže:
rusty kaže:
dobro dakle tebi treba optimizacija protokola hranjenja, 'popodnevnih zanimacija' i kupaone i spreman is za barem jednu epizodu dnevno/tjedno, što je po meni sasvim dovoljno.


Vjerojatno bi tako isto tebi netko mogao reći kako ti treba organizacija gledanja TV serija i spreman si za barem jednu epizodu stvarnog života dnevno.


priznajem /shamed
21.03.2016 | 08:58
Ma ne, daj, oprosti... nisam sad htio da to tako ispadne, kao neka neprimjerena kritika. Samo sam htio reći kako svatko bira na koji način koristi svoje vrijeme, isto kao i novac.
21.03.2016 | 09:08
pa nisam ogledao 10 epizoda u cugu,samo sam rekao da sam odgledao prvih 10...svasta....
21.03.2016 | 09:26
Pa kako nisi u cugu, majkumu... Ja kad krenem sa sinom gledat Star Wars, ne prekidamo ni za pišanje dok ne dogledamo do kraja Povratka jedija.
21.03.2016 | 10:13
smayoo kaže:
iStrucnjak kaže:
za ekipu iz teme pozdrav iz kuzine

www.netflix.com/ba/title/80022456?p=os


Nisam shvatio. Zato što se bavim kuhanjem, daješ mi link na "probajte Netflix besplatno na mjesec dana"? WTF?


Čovjek je linkao seriju o kuhanju.

www.youtube.com/embed/epMAq5WYJk4
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 49 minuta
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata
  • Bertone: Ma znam, ali tko će to čitati :(
  • smayoo: Svatko je slobodan otvoriti kakvu god želi temu koja ne krši opća pravila. Zar je uredništvo krivo što vi, članovi, pokazujete 25 puta veći interes za političke teme, nego za stručne? :)
  • Bertone: ... no u pravu si, lakše je mlatiti o politici nego o stručnim hardversko-softverskim temama :)
  • Bertone: Kad si stavio video, malo sam bacio oko na forum no nisam našao zasebnu temu o sigurnosti u koju bi se mogle staviti vijesti ili linkovi na iste no tražiti ću još malo
  • Gjuroo: Apple teme nam se svele na vikalicu, a forum preuzela politika...
  • Bertone: Još malo o sigurnosti (ako nekoga zanima), [link] i [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.29 Seconds

Provided by iJoomla SEO