TV Shows
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

TV Shows


19.01.2014 | 21:48
Pošto nisam našao sličnu temu, a osobno volim gledati filmove/serije mislio sam da možda vidimo kako stoje naši članovi sa istim.

Krenuo bi sa jednom od serija koja iza sebe ima samo jednu (ali jako jako dobru imho) sezonu. Cura i ja željno očekujemo slijedeću koja kreće 28.02.2014. Naravno to nisu Game Of Thrones (iako je i to odlična serija koju aktivno pratimo).

Riječ je seriji Hannibal



Sezona 2 ima vrlo napeti trailer koji nije dostupa van US-a (u ovom trenutku) pa koga interesira: mega.co.nz/#!6M50mbLT!G0tVPG88HCrAbhsM9y...s6OBGmAwCuxB5G7yh7LA

Osim Hannibala kao 2013. favorita definitivno dodajem i...
Breaking Bad seriju



Naravno uz navedene serije tu je još puno onih koje pratim i volim, ali ove dvije sam istaknuo posebno.

Ako netko ima sugestiju ili komentar volio bi čuti.
19.01.2014 | 21:59
pa veoma zanimljivo moram reci, da vidimo sto drugi vole )

mene je takoder breaking bad ocarao, preko ljeta sam ju poceo gledati i 5 dana nisam izlazio iz sobe

i walking dead, ono ajme yes. takoder gledam marvel agents of shield, nije nesto najbolje ali je puno bolje od vecine drugih serija. to je ajmo reci obiljezilo 2013

takoder sam planirao gledati vikings, ali nikad mi nije nesto sjeo. i onda kako nisam imao sta raditi preko praznika sam sada u 2014 pogledao i odusevljen sam.


naravno game of thrones nemoram ni spominjati ali eto da se zna da gledam
19.01.2014 | 22:17
da walking dead mi nikada nije bio nešto posebno, možda zato jer ima previše na temu Zombia već, što filmova, što serija. Naravno GoT/Big Bang theory i ove navedene nisu baš ostavile previše prostora za nešto drugo

Agents of SHIELD sam pogledao pilot i nisam nešto oduševljen. Slažem se, bolje od većine što je trenutno dostupno, ali ništa specijalno. Imam ih sa strane ako mi koji put dođe gušt.

Ono što sam zaboravio navesti na početku su naravno i...

Star Wars The Clone Wars



Izvrsno napravljeni, a opet savršeno nadopunjuju priču između Epizode 2 i 3.

U biti ovo je popis svih serija koje sam pratio i/ili pratim aktivno trenutno:

19.01.2014 | 22:25
[img=http://downol.dr.dk/download/dr1/ekspresDL/WALLPAPER-download/nye-demokrater-1024.jpg]

[img=http://downol.dr.dk/download/dr1/DL_Broen/download/broen1280x1024.jpg]

[img=http://3.bp.blogspot.com/-yo0VVzpR5Gg/T0xl5YO6uYI/AAAAAAAALQ4/hOHqv0bCoCM/s1600/sherlock.jpg]
19.01.2014 | 22:36
Što sam stariji sve teže podnosim američki stil, i u filmovima, i u TV produkciji. Vjerujem da ima tu puno kvalitetno produciranih uradaka, ali jednostavno ne mogu više smisliti tu njihovu neprestanu i sveprisutnu potrebu za ... (u nedostatku bolje riječi) spektakularnošću...
19.01.2014 | 22:55
Da čovjek bi zaključio upravo isto s obzirom na tvoje prijedloge. Definitivno se slažem, to naravno vrijedi i za filmove. Jako puno lošeg je sada dostupno, ono kvalitetno/interesantno se nalazi na kapaljku. Upravo jedan od razloga je ova tema
19.01.2014 | 23:40
Sa shieldom se ni ja u pilotu nisam odusevio, ali sto vise epizoda odmice to mi je bolji.

Probo sam i blacklist ali je sranje. Prica ok ali kako taj covjek ima toliki intel to je nezamislivo hahaha

E smayoo, daj sansu vikinzima. Pa javi kako je proslo
19.01.2014 | 23:44
Nemam ja više vremena za davanje šansi. U mojim godinama, gotovo je sa šansama, svoje vrijeme trošim samo na provjerene stvari. Skandinavska produkcija i BBC. To je to. Ostalo - križam.
19.01.2014 | 23:51
Ovo je kanada i irska. Close enough? Haha
20.01.2014 | 00:05
Evo, potrošio sam 2 minute svog života da pročitam uvodni tekst na IMDB. Uzalud.
20.01.2014 | 00:47
...neki moji prijedlozi

Garth Marenghi's Darkplace
www.imdb.com/title/tt0397150/?ref_=fn_al_tt_1

Wilfred
www.imdb.com/title/tt1703925/?ref_=fn_al_tt_1
20.01.2014 | 07:22
Bip kaže:


Ovo apsolutno, imam na DVDu.

Nije za svakoga doduse.
20.01.2014 | 07:32
Smayoo pogledaj Luther www.imdb.com/title/tt1474684/
20.01.2014 | 08:35
1+ za Smayino razmisljanje. Luther i jeste BBC, pa samim tim je pozeljan za pogledat. Eh, ja sam igrom slucaja pogledao Killing. americku varijantu, a koja je bas precrtana skandinavska. Iznenadio se kako je dobra, dok nisam vidio da je uzvorno Danska ...jos jedna na taj fol je Bridge, pa se odlucite koju zelite pogledat. Topla preporuka.

www.imdb.com/title/tt1637727/?ref_=ttfc_fc_tt
www.imdb.com/title/tt2406376/?ref_=fn_al_tt_5
Prilozi:
20.01.2014 | 10:41
Borgen, 24 sata
20.01.2014 | 11:11
mad men
www.imdb.com/title/tt0804503/
uz sopranose, jedna od najboljih koje sam gledao.

south park i dalje pogledam, iako sam malo strasti izgubio, kako ja tako i autori koliko vidim, ali i dalje znaju napraviti dobru epizodu.
20.01.2014 | 11:40
Breaking Bad mi je odlicna serija i s uzitkom sam gledao svaku sezonu. Preporuka.

Hannibal je isto super serija, za one koje vole nesto tipa Dextera.

Vikings mi je totalni hit, sad ce uskoro druga sezona.


Od starijih preporuka za: Six Feet Under, Sopranos, Oz..
20.01.2014 | 12:34
The Wire, Luther (već spomenut), The Wrong Mans, Orphan Black, Utopia
20.01.2014 | 13:09
Bron/Broen, Borgen, Forbrydelsen - Danska i Švedska, od filmova Snabba Cash 1 i 2 i trilogija Stiega Larssona poznatija kao The Girl with the dragon tatoo, The Girl who played with fire & The girl who kicked the hornets nest (švedska verzija - naravno)
BBC - Luther, Downton Abbey i još mali milion drugih kojih mi se neda sjećati
The Wire, Breaking Bad, Sopranos, Game of Thrones, Boardwalk Empire, OZ - SAD
20.01.2014 | 13:42
U zadnje vrijeme sam prekopavao po starim serijama jer mi većina novog ne odgovara. Uglavnom se slažem sa Smayoom.

Prošle godine sam pogledao i svakako preporučam:

Black books
www.imdb.com/title/tt0262150/

Tinker, tailor, soldier, spy
www.imdb.com/title/tt0080297/?ref_=fn_al_tt_2

Počeo sam s Walking deadom ali sam negdje zapeo. Game of thrones i Braking bad imam u planu.
20.01.2014 | 14:12
came here to say Mad Man
www.metacritic.com/tv/mad-men
ali me kinsif pretekao
@smayoo - ništa spektakularno nema u Mad Men osim možda u vjernoj reprodukciji 60-ih i 70-ih
20.01.2014 | 15:56
Evo s čim se ja zabavljam u zadnje vrijeme...

Lilyhammer...
www.imdb.com/title/tt1958961/

House of cards...
www.imdb.com/title/tt1856010/

The IT crowd...
www.imdb.com/title/tt0487831/

Derek...
www.imdb.com/title/tt2616280/

The office UK...
www.imdb.com/title/tt0290978/

Neke od tih serija su mi nove, a neke samo obnavljam gradivo... Ova scena iz IT crowd me uvijek nasmije, susreo sam se sa dosta takvih stručnjaka pa znam da i nije toliko pretjerano...

20.01.2014 | 16:04
A nije ni ova loša...

20.01.2014 | 16:07
Vidim da niko nije spominjao Fringe, inace malo starija ali vrijedi pogledati.
20.01.2014 | 19:14
Fringe odlična serija!
20.01.2014 | 19:52
Ma taj Walking Dead je obična sapunjara sa 5 minuta zombija u svakoj epizodi.
20.01.2014 | 21:53
Odlicna tema! Nisam ni znala da postoji ekranizirana verzija Larssonove trilogije, kako se zove u originalu? Inace- breaking bad, big bang theory i 2two & a half men. I uvod u anatomiju sorry
20.01.2014 | 22:07
Pogledao par epizoda Breaking Bed, nisam ostao previše oduševljen...
Gledao sam nekolicinu dobrih serija, neke već spomenute:
Entourage, Dexter, House MD, Sherlock. Ostale su OK za pogledati, ali ovih par mi je vrh.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
20.01.2014 | 22:43
Samo neke od serija koje pratim koje još nisu svršile:

American Horror Story
Arrow
Atlantis (2013)
Castle
Continuum
Da Vinci's Demons
Downton Abbey
Falling Skies
Game of Thrones
Grimm
Haven
Homeland
Person of Interest
Revolution
Suits
Supernatural
The Big Bang Theory
Two and a Half Men
The Vampire Diaries
The Originals
The Mentalist
Warehouse 13
White Collar

Od onih koje su svršile dobre su mi:

Stargate SG-1
Stargate Atlantis
Battlestar Galactica
The 4400
Heroes
Eureka
Fringe

SF mi je nekako na prvom mjestu i komedije, ali i svaki drugi žanr je ok. Ima tu još hrpa drugih serija poput Doctor Who, Malo Misto, Lud Zbunjen Normalan itd.
20.01.2014 | 23:58
Karen Walker kaže:
Odlicna tema! Nisam ni znala da postoji ekranizirana verzija Larssonove trilogije, kako se zove u originalu? Inace- breaking bad, big bang theory i 2two & a half men. I uvod u anatomiju sorry


Larsson trilogija - larssontrilogy.com:

01. www.imdb.com/title/tt1132620/
02. www.imdb.com/title/tt1216487/
03. www.imdb.com/title/tt1343097/
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 sati, 41 minuta
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, Gjuroo, m@xym, Maxxy, MoschuS, Riba, zoranowsky, Anonimci (701)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.30 Seconds

Provided by iJoomla SEO