TV Shows
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

TV Shows


21.01.2014 | 12:25
Kad ipak imate vremena pratiti serije?
21.01.2014 | 13:37
od 20:00 pa nadalje
21.01.2014 | 13:45
Sank kaže:
Samo neke od serija koje pratim koje još nisu svršile:

American Horror Story
Arrow
Atlantis (2013)
Castle
Continuum
Da Vinci's Demons
Downton Abbey
Falling Skies
Game of Thrones
Grimm
Haven
Homeland
Person of Interest
Revolution
Suits
Supernatural
The Big Bang Theory
Two and a Half Men
The Vampire Diaries
The Originals
The Mentalist
Warehouse 13
White Collar

Od onih koje su svršile dobre su mi:

Stargate SG-1
Stargate Atlantis
Battlestar Galactica
The 4400
Heroes
Eureka
Fringe

SF mi je nekako na prvom mjestu i komedije, ali i svaki drugi žanr je ok. Ima tu još hrpa drugih serija poput Doctor Who, Malo Misto, Lud Zbunjen Normalan itd.


Totalni respect za broj Serija koje pratis.
21.01.2014 | 14:17
To imaš neku exelicu, remindere, pop-up alertove, šta već da popratiš sve to?
Pa nek svaka ta epizoda traje 30 min pa to je preko 10 sati gledanja!!! I don't get it... Ja jedva popratim Dnevnik na HRT1 svaki dan.
21.01.2014 | 14:40
Isto kao i novac, svatko svoje vrijeme troši na ono što se njemu sviđa.
Meni se ljudi čude koliko vremena provodim ovdje. Da ne radim to, možda bi i ja pratio 450 TV serija.
21.01.2014 | 14:43
Sank kaže:
Samo neke od serija koje pratim koje još nisu svršile:


Imamo isti ukus Sank, barem što se serija tiče. Jedino, Atlantis 2013 nisam čuo i The Vampire Diaries sam mislio da je to neko teen smeće kao Twilight... Kaj sam u krivu?
21.01.2014 | 14:43
Ja ih ne pratim u paraleli (tj neke da) ali većinu gledam jedno za drugom. Dakle odaberem seriju gledam sezone i ne križam. Tek kada završim onda prelazim na drugu itd..
21.01.2014 | 14:47
Yonkis kaže:
To imaš neku exelicu, remindere, pop-up alertove, šta već da popratiš sve to?
Pa nek svaka ta epizoda traje 30 min pa to je preko 10 sati gledanja!!! I don't get it... Ja jedva popratim Dnevnik na HRT1 svaki dan.


Ako ne ostanem na poslu prekovremeno, onda mi je rutina da nakon što uspavam dijete (ili ako je ženin red) počnem gledati epizodu, dvije ili tri, pa čitanje, pa spavanje. Legnem oko dva ujutro i dižem se oko osam. I eto ti vremena između 23h i 02 ujutro za kvalitetne serije...

Apropos aplikacije za praćenje, koristim iTV Shows, sad je u verziji 3 koja mi nikako nije sjela, pa i dalje koristim v.2 koja mi je ono baš odlična. U njoj vidim koje sam epizode pogledao, koje su friške i sl. Al pošto gledam u burstovima, prvo čekam da se skupi... Serije su kao i knjige, nije mi fora skakati s jedne na drugu svakih nekoliko stranica.
21.01.2014 | 14:50
Ja u Plexu imam zavedeno što sam gledao što ne i koliko epizoda preostaje.
21.01.2014 | 14:54
Vanjuška kaže:
Yonkis kaže:
To imaš neku exelicu, remindere, pop-up alertove, šta već da popratiš sve to?
Pa nek svaka ta epizoda traje 30 min pa to je preko 10 sati gledanja!!! I don't get it... Ja jedva popratim Dnevnik na HRT1 svaki dan.


Ako ne ostanem na poslu prekovremeno, onda mi je rutina da nakon što uspavam dijete (ili ako je ženin red) počnem gledati epizodu, dvije ili tri, pa čitanje, pa spavanje. Legnem oko dva ujutro i dižem se oko osam. I eto ti vremena između 23h i 02 ujutro za kvalitetne serije...


A kad je vrijeme za seks?
21.01.2014 | 15:01
smayoo kaže:
A kad je vrijeme za seks?


Kad se ženi hoće
21.01.2014 | 15:31
Ah, jbg... Znači isto kao i kod mene...
21.01.2014 | 17:34
Evo serije koje trenutno pratim:
Arrow
The Big bang Theory
Brooklyn Nine Nine
Castle
Covert Affairs
Criminal Minds
Homeland
How I Met Your Mother
The Mentalist
Person of Interest
Psych
Sherlock
Suits
True Detective
Two and a half Men
White Collar


A od serija koje su završila, gledao sam:
Entourage
Breaking Bad
Californication
i dr.

Na ovom popisu ima dobrih i manje dobrih serije. Breaking Bad sa ovog popisa mi je definitno VRH. Veliki sam fan i Entourage-a, a sad se i film počeo snimati i možemo ga očekivati do kraja godine.

Dajem preporuku i za Brooklyn Nine Nine. Nova serija, u svojoj prvoj sezoni još uvijek. Definitivno preporuka i za Homeland, Person of Interest, Psych, Sherlock, Suits, True Detective.

Večinom su to sve lagane serije, koje volim pogledati uvečer pred spavanje.

A vidim da je netko napisao kako to sve pratiti, kad koja serija izlazi i slično.

iOS: itunes.apple.com/hr/app/itv-shows-3/id741292427?mt=8
Android: play.google.com/store/apps/details?id=com.tvshowfavs&hl=en
21.01.2014 | 20:45
Hvala Rusty!
E, i zaboravila sam Bones
A medju serijama koje vise ne gledam jer ih vise nema vrh mi je bio crveni patuljak
21.01.2014 | 21:17
zaboravio sam spomenuti neke stare a legendarne.
mucke, zivot na sjeveru i seinfeld.

bio sam u srednjoj (negdje 2000.) kad su te tri serije isle jedna za drugom na hrt-u. krenule bi oko 22:30 ako dobro pamtim... kakav je to gust bio jao
21.01.2014 | 21:38
mucke i seinfield sam obozavao u srendjoj, meni su bile oko ponoci pocinjale po ljeti. ajme
21.01.2014 | 21:55
Ha, mislim, ako ćemo navoditi te stare, onda, uz Mućke, tj. prije njih i definitivno iznad njih:

Top lista nadrealista (ne nalazim nikakvu "originalnu" ilustraciju, nažalost). Pa onda, dalje, majka svih humorističnih serija:

[img=http://rjbuffalo.com/images/monty_python/monty_pythons_flying_circus_uk-show.jpg]

[img=http://www.imfdb.org/images/2/2c/La_Piovra.jpg]

[img=http://img811.imageshack.us/img811/9881/prosjaciisinovi.jpg]

[img=http://s18.postimg.org/pmc0htu7d/KIKLOP.jpg]

I onda, da odem skroz u... djetinjstvo. :) Ovo, naravno, više nema veze s kvalitetom, nego s čistom reminiscencijom na to čime sam se ushićivao kad sam bio klinac od 8, 10, 12 godina...

[img=http://thumbs3.ebaystatic.com/d/l225/m/mjf3nVlt5LJy-FOMZW2z2KA.jpg]

[img=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/3/39/Space1999_Year1_Title.jpg]

[img=http://www.h-alter.org/admin/fckeditor/Image/05/otpisani.jpg]

[img=http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8f/B7-Logo1.jpg]
21.01.2014 | 22:16
A...
Dugo toplo ljeto
Muzej voštanih figura
Kamiondžije
... itd.
Nisam ni tražio slike.
22.01.2014 | 00:25
Nitko nije spomenuo Twin Peaks?
http://www.imdb.com/title/tt0098936/?ref_=nv_sr_3
22.01.2014 | 00:33
Twin Peaks je bio fantastično započeo, ali vrlo brzo se bio pretvorio u ... ne znam ... ništa...
22.01.2014 | 08:10
Haha, sjecam se da sam Twin Peaks odgledavao jedno 3 puta i svaki put bi se otprilike na istom mjestu potpuno pogubio.
A Space 1999...jao, pred neko vrijeme sam skinuo epizodu da se podsjetim, ekipa sjedi na PVC stolicama iz buducnosti i damage report izadje na printanom racunu iz kase.
22.01.2014 | 08:11
No da, od novije produkcije jedino me britanski Sherlock zaista zainteresirao, ostalo nula.
22.01.2014 | 13:07
Space 1999... Kakav potpuni trash... Koji jeftini efekti... AGHAAA!! Ali, kad se sjetim s kakvom sam pažnjom pratio tu seriju... Kad bolje pomislim, ovo smeće što moji klinci gledaju na Disney kanalu je miljama bolje od toga...
23.01.2014 | 01:36
Evo i par prijedloga od mene: Prison Break, Rome, Spartacus, Merlin, Lost
23.01.2014 | 16:51
Motel bates prva sezona mi je bila odlicna vidit cemo za dalje
23.01.2014 | 20:44
Vjerojatno znate, ali odličan sajt za praćenje serija je cat calendar.
Bez logiranja možete odabrati serije koje vas zanimaju pa će vam se u kaledaru prikazivati samo one

Za ljubitelje komedija predlažem Community (ocjena: 8.7 na imdbu)
23.01.2014 | 20:59
Ja za pracenje serija koristim iOS apliakciju TeeVee 2, veoma zgodan alat
24.01.2014 | 03:27
Dajem toplu preporuku za seriju Masters of Sex



Meni je pun nos krimićkih i horor serija koje su sada hit u Americi, a u sustini se svode na istu glupost - neupitno herojstvo i nadnaravnu inteligenciju glavnih likova
24.01.2014 | 21:07
Ljubitelji serija,
jeste li probali TVShows?

TVShows is the easiest way to download your favorite shows automatically in your Mac.

When new episodes are released, your chosen torrent application will download them.

http://tvshowsapp.com
24.01.2014 | 21:37
Umem da kažem samo dve reči - House of Cards.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 19 sati
  • Mislav2222: ima i 2K 27inca dell monitor, u top stanju na prodaju :D
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.30 Seconds

Provided by iJoomla SEO