apple
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

apple


04.02.2009 | 21:49
Pa kupi si Mac i iPod pa se sam uvjeri i ti kaži nama. Jest da je PC bolji za igre i nadogradnju, no Apple je ipak pojam računala, ono nije samo računalo nego i prijatelj (koliko ti god to čudno zvučalo). Isto priznajem da se i ponekad kvari (naprimjer meni se pokvario iMac), no što se danas ne kvari? VISTA je super, no OSX je za pola koplja ipak bolji. Ja sam isto bio neko vrijeme malo isfrustriran, no ne možeš ljude koji nešto vole siliti da ti dokazuju tu ljubav. Probaj sam otkriti tu ljubav pa onda možemo civilizirano popričati. Svaka platforma ima svojih prednosti i mana (ja radim preko 12 godina i na jednom i na drugom). Nekvalitetni materijali? Probaj se porezati na Macu...
04.02.2009 | 21:49
Microsoft fan, koji si razred?
04.02.2009 | 22:04
Nemoj se dat frendu da te nagovori na Mac, razmišljaj sam svojom glavom i ti odlučuj. Pa kakav ti je to frend koji te nagovara da kupiš Mac? Nagovori ti njega da proda Mac i da si kupi PC, tako da možete zajedno igrati igrice u mreži. Mac ti niš ne valja, ozbiljno, reci to frendu:)
04.02.2009 | 22:12
Dražen je napisao:
Nemoj se dat frendu da te nagovori na Mac, razmišljaj sam svojom glavom i ti odlučuj. Pa kakav ti je to frend koji te nagovara da kupiš Mac? Nagovori ti njega da proda Mac i da si kupi PC, tako da možete zajedno igrati igrice u mreži. Mac ti niš ne valja, ozbiljno, reci to frendu:)
Kralju hahaha nisam se ovak nasmijo od let 3-a u peek & pokeu
04.02.2009 | 22:25
Riba je napisao:

Pa i je cim ste reagirali na njegove poruke.

Cuj netko ce uvijek reagirati ali zato valjda postoje modovi koji ce zakljucavati ovakve topice i brisati ovakve usere? Ili ste se ugledali na MK?
04.02.2009 | 22:31
Zasto? Forum je "Razno" dakle off topic nije, i vrijedjanja nema, dakle tko voli - samo naprijed.
05.02.2009 | 01:05
Ma Riba je prije dobro rekao - čovjek nas je navukao i uspio. I sramim se što sam uopće išao nešto pisati.
05.02.2009 | 01:34
05.02.2009 | 07:22
dpasaric je napisao:
Ma Riba je prije dobro rekao - čovjek nas je navukao i uspio. I sramim se što sam uopće išao nešto pisati.


A tebe jadnog teško isprovocirati...
05.02.2009 | 09:27
@ Davor - ROFL ...hvala ti na ovome...smijem se da mi suze idu...
05.02.2009 | 10:37
hahah
Don__t_feed_the_troll.jpg
05.02.2009 | 16:30
Riba je napisao:
Zasto? Forum je "Razno" dakle off topic nije, i vrijedjanja nema, dakle tko voli - samo naprijed.



Znači, ako vas sve steram u p.m., i spomenem još malo bliže i daljnje rodbine, te spolne organe i razne životinje na hrpi. I još kad se skoncentriram na jednog ili dvojicu, budeš zaključao topic?
05.02.2009 | 16:44
Vanjuška je napisao:
Riba je napisao:
Zasto? Forum je "Razno" dakle off topic nije, i vrijedjanja nema, dakle tko voli - samo naprijed.



Znači, ako vas sve steram u p.m., i spomenem još malo bliže i daljnje rodbine, te spolne organe i razne životinje na hrpi. I još kad se skoncentriram na jednog ili dvojicu, budeš zaključao topic?
ja bi cak i probo al necu popusit bann na glupost. A sta se mi uopce zamaramo sa trollom opce bespotrebno pusti ga da pise odustace kad mu niko nebude odgovaro
05.02.2009 | 17:21
ne hrani trola kaj vam to znaci niste me razuvjerili pozz
05.02.2009 | 20:02
Vanjuška je napisao:
Riba je napisao:
Zasto? Forum je "Razno" dakle off topic nije, i vrijedjanja nema, dakle tko voli - samo naprijed.



Znači, ako vas sve steram u p.m., i spomenem još malo bliže i daljnje rodbine, te spolne organe i razne životinje na hrpi. I još kad se skoncentriram na jednog ili dvojicu, budeš zaključao topic?


To kume ! Ja se dobrovoljno javljam za sudjelovanje u eksperimentu !
05.02.2009 | 20:09
Dječaćiću (nekak imam dojam da je riječ o djetetu, ako ne fizički, onda na sličnom emotivno-mentalnom stupnju razvoja),

Mi ne prodajemo kompove pa nemamo razloga uvjeravati u bilo što. Postavit ću ti samo jedno pitanje, ti razmisli, duboo udahni i onda iskreno odgovori. Da li si kupovao komp koji je brand name s namjerom da na njemu pokreneš prozore zato kaj su oni kul i super ili si složil nekaj u HG Šrotu i onda gore krknul piratsku vistu jer nisi imal drugog izbora? Da, nudili su se i krekani XP-i, ali to nije više fora. Malo glupavo zgledaju i bez veze su, nemaju gadgete, recimo... A to je super, kaj ne?
E pa ti gadgeti su zapravo widgeti koje je sa sobom donio OSX 10.4 predstavljen prije neke 4 godine, ako me sjećanje ne vara.
Mi ovdje nismo zaljubljeni u trifrtalja jabuke, nego želimo raditi na OSX-u, a to je stvar koja kuca u svim 3/4 jabukama. A kad jednom probaš raditi na OSX-u, kad skužiš da ti za podešavanje mrežnog printera ne treba barem viša škola (VŠS) i pol vure tipkanja i sličnih sranja nego sve radi u tri klika, kad vidiš da možeš odjednom imati aktivno 5-6 aplikacija i niš se ne ruši ne bloka, da ti ne trebaju antivirusni programi i njihove nove definicije i da ti ne treba ni Microsoft sa svojim pljačkaškim navikama, onda se više ne vraćaš na staro.
Dijete kad se rodi nakon nekoliko mjeseci počne jesti hranu. Kašice, kuhano meso i povrće. Isprva jede kak je kuhano, ali onda baš i neće. Metneš malo soli i mali se čovjek oblizuje i fino mu je. VIŠE NIKAD NEĆE PRIHVATITI NESOLJENU HRANU. Upravo to ti je razlika između prozora i OSX-a. MOžeš raditi na njima, ak imaš mazohističkih sklonosti onda ti je i simpatično da se start-up time viste mjeri u minutama (množina, da minute!), ali kad si jednom to bezukusno jelo malo posoliš, povratka više nema.
Ne zaboravi da s kupovinom Gay Maca dobivaš POTPUNO funkcionalan komp koji 3 minute nakon raspakiravanja radi. Ne treba na njega instaliravati ništa. Možeš na net, možeš poslati mail, možeš napisati text, možeš odgledati DVD, možeš snimiti DVD, možeš puno više nego se može s prozorima koji se dijele u 54 izvedbe (skupa, skuplja, još skuplja i najskuplja).
Jednostavno, probaj nažicati frenda da ti posudi komp na tjedan dana i onda se javi iznova.
A ako misliš da si me iscimal da ti nekaj natipkam i sad se gorhotom smijuljiš budali koja je to sročila, onda znaj da sam ja to radil na macu i da to nije ni izbliza takva patnja kao tebi na visti i kanti koja ruži ko vešmašina, zauzima 2 kvardatna metra sobe i usrećuje te s 23 metra raznog kablovinja.
05.02.2009 | 20:26
A evo me i s drugog maca. Vidiš, ima dva. Zbilja sam mrkla pederčina, čim mi jedan Gay Mac nije bil dovoljan, kaj ne?

Imaš li ti, dječačiću, dva piceka s vistom kad je to tak super?
05.02.2009 | 20:52
ja sam htio rec kako mac nije kompatibilan jest da je on meni isto sexy i privlacan ko da usporedjujes ferrari( mac-sexy) i pc(mustang-isto masina ali sirov) , ko zna mozda u dogledno vrijeme i upiknem macbook -treba mi laptop. ali ne kuzim onda ipod zasto bi on bio bolji od bilo kojeg drugog mp3/4 uredaja koji kosta 3 do 4 puta manje , a pogotovo onaj shuffle nema ni ekran a skuplji je od pola drugih sa ekranima. ajfon covjece cijene ga 7000 kn za te pare mogu dobit i asusa, compaqa i htc-a zajedno. Pljujte po meni kolko hocete mac je cool super i sve ali je cinjenica da nije kompatibilan i da ne pokrece igre( frend se namucio da nade neku igru koju moze pokrenut a mac ga trazi da ima instaliran os 9 koji je puno stariji od ovog 10. Sad ce mi ovaj mjesec sjest neka lova pa se nadam da cete mi unatoc nesuglasicama objasnit kaj ikako uzet koji macbook...
05.02.2009 | 21:05
neko se brzo ohladil od uvjeravanja da je pc bolji
da ti objasnim razliku izmedu iPoda i ostalih mp3 playera. Dakle, svoj prvi iPod kupil sam jos pred par godina. iPod nano, 1gb sam tad platil nekih 1200kn. Dok je brat platil mp3 player 300kn (sa diktafonom, radio itd..). vecinom ga koristim u voznji na motoru (da da.. znam da je opasno jer ne cujem druge ), i taj ipod, izdrzao je zamislite, hladnocu do nekih -20, brzinu do 160.. baterija radi kao prvog dana. kvaliteta zvuka, i samih slusalica koje dobijes uz njega je iznad nivoa ostalih mp3. svi moji prijatelji smijali su mi se zbog novaca koji sam dal za njega, ali oni su dosad izmjenili svaki po nekolicinu mp3 playera, dok ja jos uvijek koristim ipod. navedi mi 1 razlog zbog cega je drugi mp3 bolji od ipoda, i bacam ga u zid i kupujem taj tvoj. Zbog videa? Kad pa je ko gledal video na tim malim ekranima?
05.02.2009 | 21:06
Sve ovisi o gledištu. Vjeruj mi da je to što nije kompatibilan blagodat jer te ne kvače ni virusi ni kojekakva sranja koja kolaju mrežom. A igara za mac ima, ja imam colin mcrae rally for mac i radi super...
A u krajnjoj liniji, ionako možeš gore metnuti i prozore pa vrtit i njih ako tije baš do toga, ali vjeruje mi, ako nemaš baš neku izraženu potrebu u vidu nekog profi softa koji trebaš i koji ne postoji za mac, onda to ne buš radil.
A moj ti je savjet macbook bijeli s NVIDIJOM koji još kod nas nije u ponudi, ali treba stići svaki čas. Sjajna mašina za nevelike nofce. ili pričekaj macmini koji treba s istom nVDIJOM biti predstavljen svaki čas. Za switch idealno, nije skupo, a možeš koristiti i postojeći monitor i tipkovnicu i mišonju....
A iPod je bio prvo, ustanovio je cijelu liniju proizvoda i kvaliteta izrade je ipak neupsoredivo bolja od ovih plejera o kojima govoriš pa onda to opravdav cijenu. Ja imam 3 komada....

Ajde, malo si se skuliral. Sad postaj još jedan pokanički post gdje se ispričavaš za neprimjeren nastup i onda ti bumo objasnili baš sve kaj te zanima:P

A prozore ostavi tam gdje im je i mjesto: na zidu tj. u ziduB)
05.02.2009 | 21:37
Đuro, imaš praf !
Ja sem već jednog zazidal !
05.02.2009 | 21:47
Ja imam 2 ipod videa od 30 gb i iphone koji se u neku ruku isto moze nazvati ipod, nikad nisam pozalio sto sam ih kupio sad prodajem jedan video za 500 kn ako imas novaca kupi i uvjeri se a, glede nvidie slusaj majstora djuru zna sto prica. Ja sam planiro kupit apple tv ali su me drage olege sa foruma razuvjerili i rekli da kupim mac mini sto cu u krajnosti i napraviti
05.02.2009 | 21:52
taj mac mini kolko vidim i nije losa ideja hvala vam na savjetima. Sad ovaj tjedan kad sjednu novci idem gledat pa ak bub trebal savjet nadam se da cu ga ovdje dobit. Javim vam se da cujete kaj sam uzel
05.02.2009 | 22:06
Ahhh kako sam znao da su cijelo vrijeme novci bili u pitanju, i da je to glavni razlog averzije prema Macu, a ne DC++

Ipak oprosteno ti je

Ne moras ti kupovati Mac da bi ga probao, reci gdje zivis i bilo koji od clanova foruma koji je u dometu ce ti drage volje napraviti kratku demonstraciju.

Ja ti se nudim za Split.

Ne nagovaram te da switchas jer mene stvarno opusteno zaboli tko radi na cemu, i na kakvom racunalu.

Samo ti pomazemo da shvatis.
06.02.2009 | 01:22
microsoft fan je napisao:
mrzim i to velicanje ipoda po cem je on boli od bilo kojeg drugog mp3/mp4 playera osim sto je zgodan (citaj gay)
pogotovo onaj shuflle kosta ko neki mp3/4 sa ekranom u boji koji moze gledat slike video? obrazlozite


Jeftina provokacija. Dobro ti je covjek rekao idi i uzivaj u PC-u.
Ipak evo ti jedan banalan odgovor od milion mogucih. Jednostavnost! Ipod je bolji od drugih playera jer ima mogucnost da skrolas timeline pjesme koju slusas a drugi to nemaju i nece jos duuugo imati. Mozda je pproblem u tome sto zelis pobjeci od etikete. Cudno je da u svemu citas gay. (citaj svak se cese tamo di ga svrbi, a tebe ocito svrbi nesto vezano uz gay populaciju)
06.02.2009 | 02:49
Ja ne mogu provariti kada mi netko za iPod shuffle kaže: "Ali nema ekran!"

To je kao da vlasniku sportskog kabrioleta kažeš: "Ali nema 5 vrata..."

Onaj tko kupuje iPod shuffle jako dobro zna zašto nema ekran i zašto želi iPod bez ekrana. Meni je baš iPod shuffle najbolji iPod ikada, a valjda sam jedan od rijetkih ovdje koji je zbog prirode posla mogao probati baš svaki iPod model do sada.

Da mi netko nudi na poklon jedan iPod, a da je uvjet da ga moram koristiti svaki dan, bez razmišljanja to bi bio shuflle, bez obzira što je daleko najjeftiniji. To mi je jedan od rijetkih Apple proizvoda kojima bih dao čisti 10/10.
06.02.2009 | 19:21
dpasaric je napisao:
JMeni je baš iPod shuffle najbolji iPod ikada, a valjda sam jedan od rijetkih ovdje koji je zbog prirode posla mogao probati baš svaki iPod model do sada.


Eto i mene. Ako je u pitanju čista MP3 sviraljka vulgaris, onda mi je Shuffle definitivno najbolja sviraljka izdana ikada. Neovisno o tome koja generacija je u pitanju. Ako nekome nije jasno zašto, više može vidjet na http://tinyurl.com/ajpodsafl
06.02.2009 | 21:37
ovako stoje stvari: i ja sam pc korisnik i koristim windowse 5-6 godina. PUN MI IH JE ***** (REZERVOAR), kao prvo Mac nije gay, po ćemu bi računalo moglo biti gay? Da razjasnimo ja bih koristio Mac ali moj srednjoškolski buđet mi to ne dopušta. Windowsi su smeće, nisu ni približno onome što je OSX, jučer mi je istekao avast i morao sam opet registrirati da ne dobijem virus, a i to registrirano mi je kao osnovna zaštita, naravno svaki jači antivirus i košta što je dodatni novčani izdatak- sigurnost - prva stvar koju volim kod OSX-a a ne da se grizem hoće li mi doći virus i uništiti računalo i svaki tjedan stavljam antivirus da pretražuje hard što traje satima. Uz OSX dobiješ sve što ti treba, a ne firewall koji bi se mogao usporediti sa švicarskim sirom (onim rupičastim, a takvi su i sami windowsi), office koji ti traje mjesec dana i prisiljen si platiti za funkcionalne ili ih možeš "kupiti" što ti opet dovodi računalo u opasnost od virusa. Vista je bila totalni promašaj, poluproizvod kojeg su svi proizvođači stavljali na brand-računala i nekad ih se nije moglo maknuti drukčije nego kopati po biosu i skoro uništiti hard disk (u mome slučaju). Vista je imala i još jednu manu, 10 verzija, a jedina koja nećemu koristi je ultimate, danas sam čitao vijesti na bug.hr, ponavljaju istu stvar sa windowsima 7...nema razloga za to, zašto jednostavno ne izbace windows 7 koji bi sadržao sve? poput OSX-a? Ipod...Da nema iPoda nebi postojao mp4, ili nebi izgledao ovako (čitaj: svaki put kad izađe novi nano slučajno ga MS i ostali kopiraju), iPod ima i veći kapacitet, kvalitetniji ekran, duže trajanje baterije i nije napravljen od obične plastike koja se izgrebe nakon tjedan dana kao ostali mp4-i. Za razliku od ostalih, iPod je napravljen da zadovolji kupca kvalitetom, a ne da se napravi bzvz i proda za 300-400 kn samo da ne zaostaje drugim proizvođačima, a ako misliš da su iPodovi skupi, nađi mi mp4 sa 16 gigabajta ugrađene memorije i usporedi s cijenom Ipod nano-a istog kapaciteta. Mislim da ćeš ovo gore navedeno ignorirati zato jer si ti zadovoljan onime što ti netko da besplatno sprženo i ne želiš probati nešto drugo jer nemaš potrebu...mislim da ti nikada nećeš shvatiti apple zato jer je njihov slogan: "Think different"
06.02.2009 | 23:20
da se nadovežem... od prvog C=64 (1986.) sam želio apple kompjuter. nabavio sam ga tek 2007!

kao i većini, i meni je bila cijena uvijek WTF?!, a nisam bio ni siguran kako će preći transfer na novu platformu jer fakat nema softvera za mac toliko koliko ima za pc.

kako sam postajao stariji, a kompjuter mi je sve manje bio eksperiment, a sve više alat, odlučio sam napraviti taj hrabri "iskorak" i kupiti mac. kupio sam mini jer na taj način sam napravio najjeftiniju pogrešku u slučaju da mac nije ono što mi treba. kasnije sam si uzeo i MBP...

o kako je mac dobar! o kako je os x dobar! ne planiram se vraćati na pc!

nadam se da sam pomogao u odluci o seljenju.

p.s. za igre si nabavi next gen konzolu ili barem psp. ja ga imam i vrlo se guštam s njim.
06.02.2009 | 23:27
hal9000 je napisao:
da se nadovežem... od prvog C=64 (1986.) sam želio apple kompjuter. nabavio sam ga tek 2007!

kao i većini, i meni je bila cijena uvijek WTF?!, a nisam bio ni siguran kako će preći transfer na novu platformu jer fakat nema softvera za mac toliko koliko ima za pc.

kako sam postajao stariji, a kompjuter mi je sve manje bio eksperiment, a sve više alat, odlučio sam napraviti taj hrabri "iskorak" i kupiti mac. kupio sam mini jer na taj način sam napravio najjeftiniju pogrešku u slučaju da mac nije ono što mi treba. kasnije sam si uzeo i MBP...

o kako je mac dobar! o kako je os x dobar! ne planiram se vraćati na pc!

nadam se da sam pomogao u odluci o seljenju.

p.s. za igre si nabavi next gen konzolu ili barem psp. ja ga imam i vrlo se guštam s njim.
isto tako i ja za igranje imam psp,ds i xbox 360, cak imam i na mbp-u i imacu wow tako da nema brige a, za rad (keynote,word...) puno je bolji od pc-a. Operativni sistem je 100 puta bolji, sigurniji i sve drugo. Jako sam zadovoljan Takoder i ipod i iphone su odlicni i ispunili su sva moja ocekivanja iako sam kod iphonea bio malo skeptican
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 28 minuta
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.33 Seconds

Provided by iJoomla SEO