Mudre izreke
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Mudre izreke


23.07.2005 | 17:39
Misliš www.landoverbaptist.org/ ?

23.07.2005 | 18:10
hehehehe

otprilike
  • User
  • Posjetitelj
23.07.2005 | 21:08
PR= “pravi radnik” nadam se da sam pomogao Useru


Moralno svakako jesi . Ali vidim da ni tebe nisu stedili .

Uglavnom, samo dodjoh vidjeti kako se na ovoj temi razvija situacija . Pozdrav!

Bolje govno u ruci nego G5 na smetlištu!

P.S. Breed, sad nemoj reci da bi ti radije G5 na smetlištu samo da bi mi kontrirao .
23.07.2005 | 21:41
Ti malo teže kopčaš je li ?
  • User
  • Posjetitelj
23.07.2005 | 21:49
Ti malo teže kopčaš je li ?


Hehe, već sam te se bio zaželio
23.07.2005 | 21:51
Dete drago.....pa jebeš G5...odi na kupanje i tako......mislim...kaj ti je Breed fetish?
23.07.2005 | 21:55
Onda večeras idemo do kraja Useru ?
23.07.2005 | 22:08
možda završite i na cyberu večeras i to s web camom
  • User
  • Posjetitelj
23.07.2005 | 22:13
Dete drago.....pa jebeš G5...odi na kupanje i tako....


Been there, done that Ipak preferiram G5 jer mi je more 4km od kuce pa mogu otic kad ocu, i idem...

Onda večeras idemo do kraja Useru ?


Sorry al ne mogu... Imam pametnijeg posla od toga da trazim partnere po netu jer vec imam partnerICU. Ti si isto obezbijeđen jer si bio na onoj paradi u zg i sve obavio, jel tako?

mislim...kaj ti je Breed fetish?


Ne, al nisam mogo mirno spavat dok sam znao da ce Breed opet nest pisat o meni... Radije njega pitaj da li sam mu ja fetish, reklo bi se po njegovom zadnjem postu i odgovorima, iako si ocito na njegovoj strani.
23.07.2005 | 22:17
Njušim li ja to osim govana u ruci i laganu nervozu ? Je li useru ?
23.07.2005 | 22:18
JEBOTE..ovo je bolje nego Arenin podlistak \"ljeto i plaža\"...još da ima kakva duplerica i križaljka......hehhehheee


ajd da vidim rest of it
  • User
  • Posjetitelj
23.07.2005 | 22:27
Njušim li ja to osim govana u ruci i laganu nervozu ? Je li useru ?


Heh, njusis govna? Super! Malo sam ti predaleko da bi ih njusio iz moje ruke dakle pazi da ti ne ispadne to što ga držiš. Sad znam još nešto o tebi što prije nisam.

Nervoza? Ne. Da me ovo sve nervira ti sad ovo ne bi citao jer ja ne bi nista ni napisao, ali bas naprotiv, ja se zabavljam.

ajd da vidim rest of it


Trazio si, dobio si!
23.07.2005 | 22:34

Sav si vražji! A ja samo puštam u opticaj tvoje mudre izreke! A ti ih izvrćeš! Sram te bilo, nisi konzistentan.

A glede njušenja - kome je nick \"user\" ?
23.07.2005 | 22:41
ti to u \"rukavicama\", pasivno....hmm..ja bi se naljutio na Breeda da sam ti

baš kewl....ovo postaje \"saturday night fever\"
  • User
  • Posjetitelj
23.07.2005 | 22:45
Sav si vražji! A ja samo puštam u opticaj tvoje mudre izreke! A ti ih izvrćeš! Sram te bilo,
nisi konzistentan.



Ja nisam reko da ja ne držim govno u ruci, iako je to i istina . Citaj pazljivije .

Ajd ajd odustajem, pobijedio si! Ne da mi se vise pisat...
23.07.2005 | 22:49
Hajde da i to vidim u ovom threadu
24.07.2005 | 02:48
Joj joj dečki šta ćemo s vama. Ja se inaće bavim rolanje pa idem na rolanje.com na forum i tamo svaki topic ilitiga tema prerasta u svađanje pošto je ovo vrlo profinjeni forum koji služi za informiranje a ne za svađanje. Možete se sramit. Ak imate neke nesuglasice rješite ih van foruma ustvari van jabucnjak.hr!!!! Možda jesam malo poludio al me užasno živcira kad se neko na netu svađa i onda pišu romane(dobro u vašem slućaju ne) ak je ovo mudre izreke onda nek i budu mudre izreke kao što breed ima napisanu na svom profilu ono nešto napisano u zelenom... Može vas bit sram što vam 15 godišnjak mora reč kak se ponaša.!!!!!!!!!!!!
  • User
  • Posjetitelj
24.07.2005 | 10:30
Može vas bit
sram što vam 15 godišnjak mora reč kak se ponaša.!!!!!!!!!!!!


Cekaj da dodjes do 17. pa ces bit isti ko ja .

Ali slazem se da imas pravo, da se radi o usenetu i o PC-Mac svadjanju onda bi ovo vec imalo smisla . Ovako je stvarno glupo da se nas dva Macovca prepiremo samo da bi ostavili zadnju poruku na forumu... Ajmo ovaj put za stvarno zavrsit ovu temu! Shame on us!
24.07.2005 | 12:20
Moja favorite (iako nema veze s ičime): \"Sve što ima početak ima i kraj\".
  • Mosca
  • Posjetitelj
24.07.2005 | 14:27
Dragi sudionici ove teme žao mi je što tako malo toga što ste napisali ima veze s mojom početnom idejom. Otvorite temu: \"Prepucavanja\" i tamo nastavite do unedogled, jer ovdje to nema smisla. Ipak zahvaljujem na sudjelovanju ukoliko ste imali dobro volju i nakanu. Molim Vas da dalje ne nagrđujete ovu temu jer je sada i mene stid u što se stvar izrodila. To stvarno nema smisla...

Trebalo je samo napisati, ako si je usvojio, poneku PRAKTIČNU INFORMATIČKU IZREKU, ništa više.
24.07.2005 | 14:32
Evo ti jedna:
[b]Bolje 1 osx nego osam longhorna
  • User
  • Posjetitelj
24.07.2005 | 19:04
Bolje Pentium u Macu nego G5 u PC-ju

24.07.2005 | 20:50
Koja je to nepresusna potreba imati mudre izreke na Mac forumu? Kaj ides na popravni iz nekog predmeta pa da bi prošao moras sto vise mudrih izreka nakucat? Odi na T-mobile forume pa tamo žicaj

Sto se tice 15 i 17 godisnjaka, odite drkati djeco, kupite penthouse i uzivajte kao sto smo i mi u vasim godinama, doduse uz Vroci Kaj. Ili samo prosurfajte, sirok je net a pronjave ima za svakoga.

A kad smo kod glupih izreka, evo i mog doprinosa (samo još nisam načistu jesam li ga negdje čuo ili upravo izmislio): Bolje pišo u ptici nego ptica na grani.
  • User
  • Posjetitelj
24.07.2005 | 21:54
Sto se tice 15 i 17 godisnjaka, odite drkati djeco, kupite penthouse i uzivajte kao sto smo i mi u
vasim godinama, doduse uz Vroci Kaj. Ili samo prosurfajte, sirok je net a pronjave ima za svakoga.


Heh, mi moderna mladez danas imamo cure, vi niste? No ovo sad moze unedogled... gle vanjuska, kvragu, ovo nema veze koliko je ko star. Sad bi jos samo falilo da se i korisnici jabucnjaka podjele. To sta vi poznate(ako poznate) breeda ne znaci da mu morate lizat gu_icu i pratit ga ko poslusni psi... Ili ste svi kao on... ako je tako, onda vas zalim...
24.07.2005 | 22:46
User je napisao:
Heh, mi moderna mladez danas imamo cure, vi niste? No ovo sad moze unedogled...


Ovako možemo unedogled, istina. I sa foto i video arhivom u prilogu obavezno.

gle vanjuska, kvragu, ovo nema veze koliko je ko star.


Točno! poznajem par klinaca vašeg godišta koji su dapače zreli za svoje godine, što se za vas par koji postate ne može reći. Al fakat bih bio seronja ako bih vam na to prigovarao kao neki djedica sa klupe - valjda sam u Međuzemlju, idu mi na kurac pitanja starčeka (kojih odgovora btw ima već u osnovnom Helpu ili su već proroštana) te fore vas napredne mladeži...
Morti bi bilo bolje da progutam i ignoriram, no kad se počnete vivkati i srati o kvarenju Jabučnjaka ili pozivu na rat i djeljenju, e onda bi vam rado par laganih šamara..

To sta vi poznate(ako poznate) breeda ne znaci da mu morate lizat gu_icu i pratit ga ko poslusni psi... Ili ste svi kao on... ako je tako, onda vas zalim...


Svi smo mi Breed! On ti je jako bogat čovo, samo lizanjem sam si toliko love nagrtio da ću do kraja života živjeti u blagostanju i nikad se moji unuci neće brinuti o budućnosti.
Pa pobogu, nije ti palo na pamet da smo mi ekipa koja smo zajedno duže od Jabučnjaka, da se nas nekoliko često družimo i F2F i da je ovo ispušni ventil? Pogledaj popis članova i vidi gdje smo svi po pristupu pa možda shvatiš zajebanciju cijele priče i ove glupe stavove?
  • User
  • Posjetitelj
24.07.2005 | 23:15
Morti bi bilo bolje da progutam i ignoriram, no kad se počnete vivkati i srati o kvarenju
Jabučnjaka ili pozivu na rat i djeljenju, e onda bi vam rado par laganih šamara..


Jedva te cekam upoznat osobno da vidim jesi li i u stvarnosti ovakva \"frajercina\"...

Pa pobogu, nije ti palo na pamet da smo mi ekipa koja smo zajedno duže od Jabučnjaka, da se nas
nekoliko često družimo i F2F i da je ovo ispušni ventil?


Sramota je onda da ovaj site i neke ljude iskoristavate za svoje privatne probleme... no comment... Znam i ja par Macovaca s kojima sam takodjer u kontaktu puno duze od jabucnjaka i svi su super... Oni su mi pokazali sto je Mac, zasto je Mac bolji itd. No da ima i ovakvih Macovaca ko sta ste vi, to nikad ne bih ni pomislio s obzirom da je moja vizija Macovaca donedavno bila izricito pozitivna... Dok s druge strane, tipovi poput tebe i Breeda mogu me samo naucit psovat, ogovarat te bezobrazno i bahato odgovarat... Uz vas sam vec gotovo zaboravio sto znace rijeci Apple i Mac, s obzirom da ih niste vec dugo izgovorili i radije koristite izraze tipa \"drkanje\", \"pišo\", \"ku_ac\" i ostale gluposti... Pazi... navedene rijeci si ti izgovorio, jos kad bih i Breeda uracunao i nekoliko miomikinih stvarno biste ispali veliki ljudi, zar ne?... Ako to znaci biti \"odrastao\", iako taj izraz ne bih bas koristio u vasem slucaju, onda radije ne bih vise stario. No, imam li izbora?
24.07.2005 | 23:49
User je napisao:
Jedva te cekam upoznat osobno da vidim jesi li i u stvarnosti ovakva \"frajercina\"...


O je ! I uz to je prgaviji od tebe !


Sramota je onda da ovaj site i neke ljude iskoristavate za svoje privatne probleme... no comment... Znam i ja par Macovaca s kojima sam takodjer u kontaktu puno duze od jabucnjaka i svi su super... Oni su mi pokazali sto je Mac, zasto je Mac bolji itd. No da ima i ovakvih Macovaca ko sta ste vi, to nikad ne bih ni pomislio s obzirom da je moja vizija Macovaca donedavno bila izricito pozitivna... Dok s druge strane, tipovi poput tebe i Breeda mogu me samo naucit psovat, ogovarat te bezobrazno i bahato odgovarat... Uz vas sam vec gotovo zaboravio sto znace rijeci Apple i Mac, s obzirom da ih niste vec dugo izgovorili i radije koristite izraze tipa \"drkanje\", \"pišo\", \"ku_ac\" i ostale gluposti... Pazi... navedene rijeci si ti izgovorio, jos kad bih i Breeda uracunao i nekoliko miomikinih stvarno biste ispali veliki ljudi, zar ne?... Ako to znaci biti \"odrastao\", iako taj izraz ne bih bas koristio u vasem slucaju, onda radije ne bih vise stario. No, imam li izbora?


Shvatit ću ovo kao neiskustvo, a ne glupost, mada bi se moglo pronaći par \"mudrih izreka\" koje bi to srušile u vodu. Pokušavam razumjeti što to toliko tjera čovjeka da vlastite nedotupavnosti iz oduševljenja (jer ne pada mi na pamet zbog čega drugoga) ide proturati kao all-around istine.
Vanja ti je napisao direktnije mnogo toga što se i meni motalo po glavi, ali sam se pokušavao tješiti da ćeš kad-tad vidjeti u čemu je fora i zašto te zajebavamo. Vjerovatno je u trenutnoj fazi tvoga razvoja tebi to još out-of-reach.
Lagani hint : pokušaj zamisliti kako bi izgledala sveukupna filozofija i povijest aforizama kada bi se netko poput tebe toga dohvatio. Ne možeš ?
Usput, vjerujem da te tvoja okolina naučila dovoljno o životu, tako da te Vanja i ja ne trebamo, niti možemo pokvariti vulgarnim nazivima spolnih organa i fizioloških potreba.
Ah, da ... Nitko na ovom sajtu nije ovca da ga trpaš u vlastiti tor svojim \"mi\", \"svi\" i \"nitko\".

LLAP !
  • User
  • Posjetitelj
25.07.2005 | 01:02
Lagani hint : pokušaj zamisliti kako bi izgledala sveukupna filozofija i povijest aforizama kada bi
se netko poput tebe toga dohvatio.


Daj se ostavi \"mudrih\" izjava vise i stani cvrsto na zemlju. Za nekoga tko mrzi opce imenice prilicno ih puno rabis... Pretpostavljam da znas sta su opce imenice, ili tek tako kazes da ih mrzis bezveze, pa ak ispadnes \"mudar\" onda super, a ako ne onda \"a valjda ce ljudi zaboravit, nikom nista\"...

Vanja ti je napisao direktnije mnogo toga što se i meni motalo po glavi, ali sam se pokušavao
tješiti da ćeš kad-tad vidjeti u čemu je fora i zašto te zajebavamo. Vjerovatno je u trenutnoj
fazi tvoga razvoja tebi to još out-of-reach.


Jer vam je očito to famozno drkanje koje vanja toliko favorizira dobro udarilo u vaše iskompleksirane glavice od prekomjernog upražnjavanja za vrijeme dok ste bili mojih godina... A da li i dalje to prakticirate... hmmm po nekim simptomima bi se reklo ali ne hvala, to me ne zanima...

Shvatit ću ovo kao neiskustvo, a ne glupost, mada bi se moglo pronaći par \\"mudrih izreka\\" koje
bi to srušile u vodu. Pokušavam razumjeti što to toliko tjera čovjeka da vlastite nedotupavnosti
iz oduševljenja (jer ne pada mi na pamet zbog čega drugoga) ide proturati kao all-around istine.


Pogledaj malo sta su i poznatije novine u svijetu pisale, tipa \"Intel i Apple, da li je to pakt protiv Microsofta?\". ne znam iz kojih je to novina/magazina ali stvar je u tome da je napisano. Ja nisam ni rekao da sam ja začetnik tih konstatacija nego su se one temeljile na onome što sam naučio, a dobio sam od prijatelja puno komentara tipa \"Super, sad OS-X mogu vrtit na PC-u!\" ili \"sad ce mac bit ista kanta ko i PC\" ili \"Sad ce Gates propast!\"... Cilj mi je bio da njima i ostalim manje iskusnim korisnicima ukazem na greske u takvom razmisljanju. Te konstatacije ja nisam napisao da bih ispao pametniji, niti da bi tebe izivcirao, a i na samom pocetku je pisalo da je to za one neiskusnije, a ti si odmah upao što mi govori dovoljno...

Sto se tice informatike opcenito, dakle izvan granica jabuka a i unutar njih... Moj stav je da se nikad o tome ne može znati dovoljno ma koliko god čovjek bio pametan u tome i uvijek težim ka napretku i novim saznanjima, zato sam i otvorio account na Jabučnjaku. Ti, a i vanja s onim komentarom o zatvaranju jabučnjaka za under-18 i over-45 generacije ste se postavili kao sveznajući majstori/gurui/štoveć kojih ostali \"smrtnici\" nisu dostojni, a vidim da čak ni o gramatici, bar u području imenica ne znaš mnogo, inače bi znao da bez općih imenica ne bi mogao govoriti niti pisati normalno... Bez općih imenica me čak niti izvrijeđati ne bi mogao niti \"argumentirati\" moje tvrdnje... Breed, dosta mi je tebe, vanjuške i vaših gluposti... Da se vanjuška nije javio ti bi mi još uvijek bio na ignore listi, ali eto... s radošću ti dopremam i prijatelja na nju...

Pozdrav! Zauvijek, nadam se...
25.07.2005 | 01:15
Kako bi rekao Čika Jova Zmaj:\"Kad odrasteš, kad razmisliš, kast će ti se samo\"
25.07.2005 | 02:25
User je napisao:
Morti bi bilo bolje da progutam i ignoriram, no kad se počnete vivkati i srati o kvarenju
Jabučnjaka ili pozivu na rat i djeljenju, e onda bi vam rado par laganih šamara..


Jedva te cekam upoznat osobno da vidim jesi li i u stvarnosti ovakva \"frajercina\"...


Eno ti moje puno ime i prezime, imaš i sliku. Klinjo, doista si zabrijao malo? mama te prerano pustila sa sise? Zaostao si u razvoju? Ali neću dalje jer ću samo Davoru posla dati - a znamo da i previše radi sada kao privatnik, kao i većina nas.


Sramota je onda da ovaj site i neke ljude iskoristavate za svoje privatne probleme... no comment... Znam i ja par Macovaca s kojima sam takodjer u kontaktu puno duze od jabucnjaka i svi su super...


??? WTF koje fakin privatne probleme? Ti si jedini ovdje koji imas probleme čini mi se - forumi služe za razmjenu mišljenja i komentara, pitanja i odgovore - e pa ja sam komentirao par tvojih doslovno idiotskih postova pa si se našao uvrijeđenim? Odrasti.


Oni su mi pokazali sto je Mac, zasto je Mac bolji itd. No da ima i ovakvih Macovaca ko sta ste vi, to nikad ne bih ni pomislio s obzirom da je moja vizija Macovaca donedavno bila izricito pozitivna... Dok s druge strane, tipovi poput tebe i Breeda mogu me samo naucit psovat, ogovarat te bezobrazno i bahato odgovarat... Uz vas sam vec gotovo zaboravio sto znace rijeci Apple i Mac, s obzirom da ih niste vec dugo izgovorili i radije koristite izraze tipa \"drkanje\", \"pišo\", \"ku_ac\" i ostale gluposti... Pazi... navedene rijeci si ti izgovorio, jos kad bih i Breeda uracunao i nekoliko miomikinih stvarno biste ispali veliki ljudi, zar ne?...


Koja si ti pristojna frajerčina? I u crkvu redovito ideš? I roditelji su te krstili odmah '90? Hajd ne seri sa tom pristojnošću, pitaj me nešto što ne znaš i pomoći ću ti ako znam odgovor, ali sa debilnim postovima dobit ćeš i debilne odgovore i proste riječi. Samo Breed, Miomika i moja malenkost smo prodali macova i širili Apple religiju ovim prostorima sasvim dovoljno da se dileri u nas fino potkože i kupe kućerine i što ja znam što ne. i u ona mračna vremena kada se uz Apple stavljalo Beleguared mi smo bili ovdje - više manje, kako za koga. A ti imaš obraza reći nam klinjo balavi da pokraj nas ne bi znao što je Apple? Ale, Matko, dovedi mamu ili tatu da s tobom čitaju pa da ti objasne neke stvari. A što se tiče pristojih faca - ajd, koji su to? Zar ih zbilja ima?


Ako to znaci biti \"odrastao\", iako taj izraz ne bih bas koristio u vasem slucaju, onda radije ne bih vise stario. No, imam li izbora?


Imaš. Skoči sa litice - jer svijet koji te čeka je sve samo ne uglađen i iskren. Ovakvi seronje poput nas kojih spominješ će ti iskreno reći što te ide i što misle o tebi - ako više cijeniš podmuklice koji ti tepaju pa te gurnu kad ne očekuješ, izvoli - svijet ih je pun. Pa ponavljam, možda bude bezbolnije skočiti odnekud.
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 7 sati, 30 minuta
  • Mislav2222: ima i 2K 27inca dell monitor, u top stanju na prodaju :D
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Anonimci (253)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.27 Seconds

Provided by iJoomla SEO