iOS 7
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iOS 7


18.09.2013 | 15:35
Samo ako ga Apple potpisuje
18.09.2013 | 15:39
da to sam i mislio
18.09.2013 | 15:51
Vlasnici starijih Appleovih uređaja sada će moći preuzimati posljednje kompatibilne verzije aplikacija...

mashable.com/2013/09/17/ios-legacy-apps/
18.09.2013 | 16:20
Kak vi skidate taj novi ios meni jos nis nema pod azuriranjem softvera..??
18.09.2013 | 16:36
bricha kaže:
Kak vi skidate taj novi ios meni jos nis nema pod azuriranjem softvera..??


Izlazi u 19 sati po našem vremenu...
18.09.2013 | 17:58
Borostef kaže:Čemu tako ratoboran stav? Nisam pitao za mišljenje o svojim odlukama, nego za savjet... Potencijalnih razloga za vraćanje na iOS 6, kad te već toliko zanima, mogu ponuditi više... Ružan dizajn, usporio mi telefon, nemogu se spojiti na wifi, itd... Ne kažem da će se išta od toga dogoditi, ali ako se i ne dogodi volio bi znati da li postoji način vraćanja starije verzije iOS-a... I da, znam da to nema veze sa jailbreakom, spomenuo sam ga samo zato jer sam tematiku vraćanja starijih verzija iOS-a obično nalazio u temama vezanim uz jailbreak... Neki blobs koje treba spremiti prije updatea... Vidiš, ne sjećam se... Zato pitam...[/quote]

ma ni najmanje ratoboran no ako imas sumnje u novi iOS zar zbilja moras biti medu prva 3 koja ce ga staviti na svoj uredaj? jednostavno sacekaj dan-2-3 i u meduvremenu skupi informacije koje te zanimaju..
18.09.2013 | 18:24
Imam pitanje. Dali preporucate azuriranje i7 putem Itunesa ili direkt na mobitelu?
Dali ima neke razlike? Mislim na itunesu obicno duze traje, dali to znaci da " se posao obavi kvalitetnije" ?

Hvala na odgovorima!

Pozdrav
18.09.2013 | 18:26
Sve zavisi od korisnika do korisnika,ja praktikujem restore pa set as new jer sve namjestim za 10 minuta a izbjegnem neke moguce probleme.
18.09.2013 | 20:02
stigao ios 7 ljudi navalimo
18.09.2013 | 20:11
Meni jos nema na ip4..
18.09.2013 | 20:12
rak21 kaže:
Borostef kaže:Čemu tako ratoboran stav? Nisam pitao za mišljenje o svojim odlukama, nego za savjet... Potencijalnih razloga za vraćanje na iOS 6, kad te već toliko zanima, mogu ponuditi više... Ružan dizajn, usporio mi telefon, nemogu se spojiti na wifi, itd... Ne kažem da će se išta od toga dogoditi, ali ako se i ne dogodi volio bi znati da li postoji način vraćanja starije verzije iOS-a... I da, znam da to nema veze sa jailbreakom, spomenuo sam ga samo zato jer sam tematiku vraćanja starijih verzija iOS-a obično nalazio u temama vezanim uz jailbreak... Neki blobs koje treba spremiti prije updatea... Vidiš, ne sjećam se... Zato pitam...


ma ni najmanje ratoboran no ako imas sumnje u novi iOS zar zbilja moras biti medu prva 3 koja ce ga staviti na svoj uredaj? jednostavno sacekaj dan-2-3 i u meduvremenu skupi informacije koje te zanimaju..[/quote]

To se slažem... Evo, vani je... Javljajte dojmove...
18.09.2013 | 20:14
Evo jednog komentara sa MacRoumors foruma, korisnika koji je instalirao iOS 7 na iPad 4

Biggest problem: lag and stuttering, something that has never been an issue now is seen throughout the iPad experience. I'm using an iPad 4, so there should be zero excuses for this, especially coming from such a buttery smooth experience. This is android level lag and poor optimization


Massive wasted space: why is the folder grid 3x3 like the iPhone? Last time I checked the iPad screen was a little bigger just take one look how pathetic the iOS music app is. Huge amounts of white space and what happens when you turn it over for landscape mode? MORE WHITE SPACE. They spent no time what so ever on many aspects on the iPad user experience

Nije jedini koji se žali, stoga sam i citirao upravo ovaj post...
I još samo jedna opaska - Ljudi zaboravite lag na androidu. To vrijeme je davno prošlo.

Vjerujem da će prvim updateom 7-ice Apple bolje optimizirati OS, ali po ovome, iPad vlasnici bi se ipak malo trebali strpiti sa upgrade-om.
18.09.2013 | 20:16
meni došao na 4s upravo ga skidam
18.09.2013 | 20:37
Pozz prijatelji, imam jedno pitanje koristim iph5 ali ptkljucan je x-simom dali ce mi storit problem ako skinem iOS7
18.09.2013 | 20:51
Pozdrav!

Hoće li iOS 7 raditi na Snow Leopardu (10.6.8)? Planiram update na iOS 7 na iP5 pa me zanima da li će to funkcionirati ili da ostanem na aktualnoj šestici.
18.09.2013 | 20:59
Sve ok. Nemaš briga oko toga.
18.09.2013 | 21:21
Jel to odg. Za moje pitanje ili??
18.09.2013 | 21:32
GM je radio na x-sim,mislim da ce raditi i sa zvanicnim.Svakako preporucujem da malo sacekas sa update
18.09.2013 | 21:35
GM je 11A465 bas kao i final, izgleda da sam upravu. LP
5S i 5C 11A470a 7.0.1 verzije
18.09.2013 | 21:37
ali nemogu da cekam? saint
18.09.2013 | 21:43
Onda stvarno ne znam sta da ti kazem,novije x-sim se mogu update a na GM su radile.Tvoj je rizik,ako prodje javi ovdje da ljudi znaju
18.09.2013 | 21:44
moragd kaže:
GM je 11A465 bas kao i final, izgleda da sam upravu. LP
5S i 5C 11A470a 7.0.1 verzije


Da,da obicno je GM kao i final ali ko ce im znati.Apple je to
18.09.2013 | 21:47
a sta bih se moglo desit ako ne bude radilo, mogao bih ga otkljucat onda???
18.09.2013 | 21:49
To ne znam,dize se BB tako da ti to nece niko garantovati,sa druge strane uvijek imas mogucnost da ga otkljucas preko operatera(naravno da platis). Zato sam i rekao strpi se malo,sam sebi pravis potencijalni problem
18.09.2013 | 21:50
skinuo na iPhoneu 4S, IZGLEDA ok - JOŠ SKIDA NA IpAD-U 3
18.09.2013 | 21:51
Baš kad pomislih da je najduži dio završen ovo mi se pojavi

Ima netko neki koristan savjet?

bdw. strpljenja imam

18.09.2013 | 21:54
Probaj malo kasnije
18.09.2013 | 22:08
Uspješto instaliran iOS7 na iPhone 4 ali ima malo laga što mislim da će bit normalno za četvorke.
18.09.2013 | 22:28
Još koji sa 4s iskustvom?
18.09.2013 | 22:29
Jel postoji odredjeni razlog zašto ja u postavkama/centru za azuriranje nemam uopće informaciju nikakvu za update vec mi piše traženje azuriranja i nis..??
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 39 minuta
  • smayoo: Svim Splićanima čestitam dan Sv. Duje! :)
  • cariblanco: kako nogomet može biti okrutan, zaslužili ste najmanje bod
  • cariblanco: Riječani, jeste li spremni za derbi, danas bi trebao biti praznik nogometa na Rujevici
  • smayoo: Možda je to popis po abecedi. ;)
  • cariblanco: Danas čitam VL i koja je najsigurnija zemlja u slučaju holokausta...1 Antartika 2 Argentina ;)
  • Yonkis: Evo, prodajem i neke slušalice, one za u uho. iPhone i sluške, 200€. I nije to sve, one more thing...
  • Mislav2222: ima i 2K 27inca dell monitor, u top stanju na prodaju :D
  • Yonkis: prodao bih iPhone 8 Plus, mijenjao mu bateriju prije cca godinu dana, moram provjeriti, pa ako ima zainteresiranih da ne pišem oglasnik.. Zapravo pišem anyway, valjda tamo netko lurka :)
  • mbp2009: Smayoo riješio sam, nego sad nije za mene, nego nekog drugog
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, Gjuroo, m@xym, Maxxy, ping, tino1, zoranowsky, Anonimci (357)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.30 Seconds

Provided by iJoomla SEO