Coronavirus / COVID-19
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Coronavirus / COVID-19


19.01.2024 | 13:41
Englezi ipak na kraju raspravljaju u parlamentu o čudnom "višku smrtnosti"...



Govornik je odličan, vrlo argumentiran i pogađa prava pitanja.
19.01.2024 | 19:13
I još jedna "fake" vijest iz japana o radu komisije ...
odysee.com/@InfoTeam:d/MasanoriFukushima2Lo:0
19.01.2024 | 22:49
Ministarstvo zdravstva uklonilo sve povijesne podatke o pandemiji. Brišu tragove zločina...

20.01.2024 | 12:04
dpasaric kaže:
Ministarstvo zdravstva uklonilo sve povijesne podatke o pandemiji. Brišu tragove zločina...



Vjerojatnije je da vise ne postoji budzet za to pa je stranica umrla prirodnom smrcu, 'brisanje tragova zlocina' bi trazilo dodatna ulaganja plus sto je besmisleno jer je sve i dalje dostupno na https://www.archive.org.
20.01.2024 | 12:23
btw, meni na www.archive.org ne prikazuje ništa. Samo prazna bijela stranica.
20.01.2024 | 12:36
Mracne sile ne zele da vidis istinu!

Kod mene sve radi normalno.
20.01.2024 | 12:54
Možda kad utipkaš adresu, ali klik na automatski link je ćorak jer mora pisati ispred
https://
. Evo, sad radi
20.01.2024 | 12:58
Ne, meni radi kada kliknem na link u postu. Link je www.archive.org ali site radi automatski redirect na https, tako da ne znam sto muci tvoj browser. Ili sam krivo shvatio i tebi sada radi i link iz posta?
20.01.2024 | 13:08
Radi jer sam uredio link. Moj browser valjda po defaultu proba http ako nije naznačen protokol. A tvoj odmah proba https
20.01.2024 | 13:10
Nema to veze sa browserom, autoredirect na https je konfiguriran na serveru, ako i rucno upises http u URL bar redirectat ce te na https, tako je i na jabucnjaku. Ali otisli smo u off topic.
20.01.2024 | 14:38
jzelko kaže:
I još jedna "fake" vijest iz japana o radu komisije ...
odysee.com/@InfoTeam:d/MasanoriFukushima2Lo:0


Pogledao sam ovo i čini se da je japansko povjerenje u zapadnu big pharmu izgubljeno.

Japan mi je uvijek bio malo čudan kako se postavio u pandemiji, oni kao toliko tradicionalna nacija koja drži do časti valjda ne mogu zamisliti da bi netko na toliko odgovornoj poziciji kao što su regulatorne agencije za lijekove mogao lagati, pustiti u upotrebu nešto bez pravog testa, ne pratiti nuspojave i sve ostale propuste koje su činili u mahnitom grabežu za profitom.

Sada, kada imaju tisuće i tisuće Japanaca s ozbiljnim nuspojavama, mnogo preminulih od upala srčanih mišića i čudnih ugrušaka, sada su krenuli sami u detaljne provjere cijele te mRNA priče i koliko vidim nisu joj nimalo skloni. Sviđa mi se što se ne daju preveslati samo tako. Mi u Hrvatskoj smo s ukidanjem vlastitog imunološkog zavoda postali savršene ovce za manipulaciju.
20.01.2024 | 18:54
Mi smo oduvijek bili savršene ovce za manipulaciju.
21.01.2024 | 02:47
Korumpirani političari su falsificirali i skrivali podatke...

21.01.2024 | 08:10
GETLnOpbcAAE59c.png
21.01.2024 | 12:59
Ma šale u tom smjeru uopće nisu zabavne, ja se samo sjetim riječi poznanice kojoj je J&J inducirao CLS sindrom: "Moja najgora odluka u životu je bila što sam se pristala cijepiti ovim."
21.01.2024 | 14:04
Tino, takvim šalama najviše govoriš o sebi...
22.01.2024 | 11:56
Za mene je najgore od svega ta radikalna podjela na dva pola (pa bilo govora o bilo-čemu - cjepivu, političkim stavovima, čak mac-pc debate). To sve više vodi u radikalizaciju svih stavova i onemogućuje strpljiv dialog.
22.01.2024 | 12:06
Slažem se. Tko god sugovornika a priori smatra kretenom jer ima emotivnu blokadu razumnom rasuđivanju, po definiciji ne želi dijalog.
22.01.2024 | 15:32
To je svojstveno totalitarnom sustavu.
Problem je sto se s masama ljudi dade lako manipulirati.
Takvi ljudi podrzavaju nacizam mada ga nisu svjesni:
dnevnik.hr/amp/vijesti/svijet/predsjedni...a-ss-a---803874.html
Skandiraju hitlerovom govoru, rast nacizma.
Vidite sto Google kaze na “nazi in usa”!
23.01.2024 | 01:22
Pa koje ludilo, sada CDC razmatra obavezu da se na mRNA "cjepiva" stavi oznaka da postoji rizik da mogu uzrokovati miokarditis! Onako, ležerno, kao što imamo ružne fotografije karcinoma na kutijama cigareta...

Glavno da smo mi oprezni i kritičkog uma bili proglašeni "ravnozemljašima bakoubojicima".



No, žviždači kažu da je opet netko iz big pharme povukao veze i da će to sve ipak malo "odgoditi"...
  • Air
  • Korisnik
  • 64
23.01.2024 | 09:43
Još jedan mladi život se ugasio. RIP.
link

Ostaje nam pitanje da li je bio cijepljen?
Baš je jadan i žalostan cijeli zdravstveni sustav (prvenstveno mislim na ljude koji su odgovorni i povezani sa ovim događajima: od običnih liječnika kojima je specijalizacija srce do onih koji su u hijerarhiji odlučivanja), koji ignorira i gura pod tepih ovakve slučajeve umjesto da ih sustavno istražuje u skladu sa svim spoznajama oko cjepljenja (primjerice dokumentiranog istraživanja u Japanu koje je ovdje bilo podjeljeno).
23.01.2024 | 14:01
Air kaže:
Još jedan mladi život se ugasio. RIP.
link

Ostaje nam pitanje da li je bio cijepljen?
Baš je jadan i žalostan cijeli zdravstveni sustav (prvenstveno mislim na ljude koji su odgovorni i povezani sa ovim događajima: od običnih liječnika kojima je specijalizacija srce do onih koji su u hijerarhiji odlučivanja), koji ignorira i gura pod tepih ovakve slučajeve umjesto da ih sustavno istražuje u skladu sa svim spoznajama oko cjepljenja (primjerice dokumentiranog istraživanja u Japanu koje je ovdje bilo podjeljeno).


To je bilo 2021. godine, ovaj članak koji si linkao samo govori da je nakon 2 godine podignuta optužnica protiv organizatora javnog okupljanja koji nije osigurao nazočnost medicinskog tima na javnom okupljanju. Malo sam prekopao jer se sjećam da je o tom događaju bio prilog na NovaTV, pa evo priloga:



EDIT:
Što se tiče tvog pitanje je li se cijepio, prema ovom izvoru je.
  • Air
  • Korisnik
  • 64
23.01.2024 | 14:23
Bertone kaže:
To je bilo 2021. godine...


Ajoj! Sad se sramim.
Mrzim kada brzinski preletim, propustim vidjeti bitne informacije a počnem pričati o tome.

Moja isprika na tome.
23.01.2024 | 21:18
Još o povećanju smrtnosti među mladima od 8%...

26.01.2024 | 01:04
O sjajno, evo napravili su daleko smrtonosniju mutaciju virusa i testirali na miševima s ljudski modificiranim genima, prekrasno, baš nam to treba!



A zlikovac Gates traži "intervenciju u ponašanje" onih koji su malo neodlučni oko uzimanja njihovog "cjepiva":

27.01.2024 | 01:04
Afera iz US kongresa o mitu liječnicima da guraju mRNA "cjepivo":



Ali to nije bilo mito, nego tek "poticajno plaćanje"!!! Blagi užas...
27.01.2024 | 15:43
Švedski istraživački novinar, Peter Sweden na Twitteru danas piše:

I recently discovered something very weird.

Bill Gates invested a whopping $55 MILLION in BioNTech that made the Pfizer mRNA injection.

You will never believe the date that this happened...

Is this just a coincidence?

You know, the company that partnered with Pfizer to make their mRNA covid vaccine and drove Pfizer's revenue to a record $100 billion in 2022.

Well, I had a look and found something very interesting indeed. When did Bill Gates invest this large sum of money?

Turns out that it was on the 4th of September 2019.

Covid was discovered just two months later in November 2019 (at least the first time we got to hear about it).

This turned out to be very profitable for Bill Gates, his investment increasing by 10 times. The original $55 million was worth over $550 million just a few years later.

"the collaboration will fund the identification of potential HIV and tuberculosis vaccine and immunotherapy candidates and their pre-clinical development. It will further enable BioNTech to build out its infectious disease infrastructure, including platform development" - it says in the press release from BioNTech.

Guess what?

Bill Gates has also donated some $20 million to the BBC.

Now it is being reported that the BBC misrepresented the risk of covid in order to boost public support for lockdown.

other words, the mainstream media deliberately mislead the public and scared them into supporting draconian lockdown measures, and also probably scared people into rushing to get the brand new mRNA injections.

Meanwhile Bill Gates investment grew and grew...

"One example is that they gave the impression that hospitals were being overwhelmed during the first wave. Some (mainly in London) were, but overall hospital bed occupancy was at an all-time low during that period" said Professor Mark Woolhouse.

Remember when we were told that the hospitals were completely full and we had all the dancing nurses on TikTok? Remember how some peopel were labelled "conspiracy theorists" for questioning this?

Turns out that the so called "conspiracy theorists" were right once again. The hospitals were not full. We were being lied to.

What do you think about all of this, surely it is just a coincidence that Bill Gates just happened to invest large amounts of money into BioNTech just two months before covid?

Help me to be able to keep EXPOSING the mainstream narrative.

Bill Gates has also funded a think tank that wrote a hit piece on me, trying to get me CENSORED from the internet. Seems like they don't like my reporting very much...
28.01.2024 | 01:57
Američki kongresmen Rand Paul tvrdi da je Fauci sve znao, upravljao i skrivao. Od financiranja "gain of function" u Wuhanu do svega kasnije s lockdownima i cenzurom znanstvenika koji su shvatili što se zbiva. Kaže da je Fauciju mjesto u zatvoru.

31.01.2024 | 23:01
Evo još malo saslušanja iz američkog Kongresa i raskrinkavanje korumpiranih zlikovaca:

07.02.2024 | 20:40
Sjećate se kada sam prije dvije godine ostavio linkove na one američke balzamatore koji su prvi počeli otkrivati protenske ugruške dugačke kao gliste ili duže kod cijepljenih? Suzdržano sam prenio informaciju jer je izgledalo kao iz horor filma, ali ljudi koji su to prijavljivali su se činili iskreni i bez nekih skrivenih motiva da lažu.

I onda je reakcija nekih bila da je sve to "umjetno složeno da se privuče pozornost i dobiju klikovi", da je sve to isprazna teorija zavjere... No, nažalost stvar se nastavila i sve je prisutnija i više se ne može pomesti pod tepih:



Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 5 minuta
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

cariblanco, Ender, Maxxy, Anonimci (516)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.30 Seconds

Provided by iJoomla SEO