Pozdrav iz Dubai
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Pozdrav iz Dubai


11.03.2012 | 11:28
Ekipa,

Apple ducan u Dubai Mall.

Aparat je iPhone 4, sta drugo

Fotka je malo mutna mojom krivicom, jer sam morao kradom slikati zenu na lijevoj strani fotografije, a to bas i nije dozvoljeno

Gospodja je kupila 5 13" MBP, jer je dosla sa 4 djece, i valjda je svakom kupila po jedan laptop...

Prodavac je bio muskarac, i valjda ona ne smije razgovarati s njim. Samo je oborila glavu, pokazala prstom na laptop i gestom pokazala 5 komada. A u drugoj ruci VISA gold

Nekada su rijeci stvarno suvisne, kada imas pare i znas sta zelis. Kupovina obavljena za 20 sekundi
IMG_1767.JPG
11.03.2012 | 11:49
prve dvije ne vidim no možda je samo do IE8 jer sam na poslu ,...

... i ništ ne brini, snimile su tebe nadzorne kamere u dućanu pa će ti ruku odsjeći kasnije
11.03.2012 | 12:33
Bertone,

ne znam da li si bio u Dubai, ali za te kamere si 100% u pravu. Mislim da svega 10-20% grada nije pod video nadzorom. Snima se cak i u sredstvima javnog prijevoza.

Cijeli grad je kao jedan veliki Big Brother
11.03.2012 | 12:48
Nije da je nešto bitno, ali ovo je iStyle - a ne official Apple Store kojeg Dubai ima. Nego, jel netko ima pojma gdje bi se mogle pronaći informacije za prvi Apple Store u SI Europe. Ilitiga Balkan...?
11.03.2012 | 13:01
Sumnjam da istocna evropa ima apple store. Amsterdam je tek otvorio prije sedmicu.
11.03.2012 | 13:21
Kloba, pa nisam ni napisao da je ovo Apple Store Dubai (u kojem sam naravno bio), vec obican Apple ducan

Fotka mi je zanimljiva radi ove zene zamotane. Spoj islamske tradicije i moderne tehnike

Koji Apple store na Balkanu (ne govori tu rijec cut ce te Campo), necemo mi to dobiti ni za 20 godina...

A i sta ce nam... Sve se danas kupuje online
11.03.2012 | 13:23
He, he...zna apple di ce

BTW, proveo sam tamo dosta mjeseci (konkretno abu dhabi) pa samo opaska, dvije...

Nije da zena ne smije pricati sa prodavacem, nego ne zeli!!!
Zene su tamo vrlo visoko rangirane u familiji i imaju neka prava o kojima si frajeri mogu samo sanjati...
Mislim, tko kupuje 4-5 booka samo tako...frajer ili zena ?

I da...uglavnom su pokrivene, jer je to pokazatelj statusa, dok su preslatke azijatkinjice i cakane indijkice ponekad cak i polugole
Ili im se ne da sminkati, jer kad arapkinju vidite bez vela, nasminkane su turbo...i ima ih apsolutno prekrasnih!

A kamere...ima ih stravicno puno...ali zato sam znao setkati po zabitima centra i nikad se u zivotu nisam osjecao sigurnije...
Grad BEZ kriminala!!!

E da...i moze se pusit!
11.03.2012 | 13:35
Inace ne pusim, ali nisam mogao da ne primjetim, da je to sada svudje zabranjeno

Mozda si bio ranije dok se smjelo, ili za Abu Dhabi vrijede druga pravila. Svaki Emirat je donekle neovisan u donosenju zakona i pravila...
  • campo
  • Posjetitelj
11.03.2012 | 13:39
Strpite se još malo moći ćete naručit online apple proizvode na dostavu kući bez prolaska carine važi za hrvatsku a za balkan nadam se što prije
  • campo
  • Posjetitelj
11.03.2012 | 13:46
a što se tiče arapskih žena one "naše" žene koje se smatraju slobodnima uzimaju za jadnice na nižem nivou svjesti koje su izgubile svako dostojanstvo žene i majke
11.03.2012 | 13:47
Campo,

to aludiras na ulazak HR u EU za godinu i nesto dana? Kao tada cemo moci sve kupovati online...

Pa prije par mjeseci smo sugavi PayPal dobili koji vec 15 godina postoji vani.

Uostalom, i sada je carina na IT robu 0%. PDV je druga prica.

I sta me briga koliko ce paket proci fizickih granica i carina ako mi ga postar donese na vrata za 5 dana

Meni, recimo, stigne posiljka sa Apple.com (BEZ CARINE I POREZA) za 4 dana u pustinju, u pola rata. Free shipping, naravno. Beat that!
11.03.2012 | 13:49
Evo link stranice koja prati koliko ima Apple Store-ova i ima informacije o budućima. Samo u 2012. otvorih će ih još 20-ak.

www.ifoapplestore.com/db/future-stores-map/

Pretežno u SAD-u i srednjoj i sjevernoj Europi. Moskva je jedina od istočne Europe. A nama najbliži (novi) otvara se u Padovi. Tako da nam je Italija i Austrija i dalje najbliža.
Campo, kako to misliš, moći ćemo naručiti on-line?
Dobit ćemo Apple stranicu kakva spada, a ne ovakvu na kojoj još nema ni obavijest o novom iPadu (pa će na njoj biti i opcija naručivanja). U tom slučaju, mogli bi kao i Slovenci, Mađari i Poljaci lani dobiti kompletni iTunes store, samo zaista ne znam gdje si čuo/pročitao tu informaciju.
Jel' to provjereno?
  • campo
  • Posjetitelj
11.03.2012 | 14:02
Jedan od glavnih principa EU je slobodan protok robe među državama članicama, ( to nije isto kao i sporazumi o slobodnoj trgovini bilateralni ili multilateralni ) znači zajedničko tržište...ja sam nedavno zbog firme (koja je registrirana u BiH) guglao o tome i našao mnoge zanimljive stvari i da bi sve te pogodnosti iskoristio morat ću registrirat i novu firmu u hrvatskoj a sve se tiće prodaje i dostave u EU .tržište EU je jedinstveno tržište a npr sporazum o pridruživanju govori o ugovoru između EU i neke treće zemlje (dr lovrić tebi je to sve tako banalno ali ako već pričaš o nećemu barem proguglaj prije da imaš minimum informacija)
11.03.2012 | 14:08
Evo opet Lovrić i Campo.
Tebi Lovro (ako te smijem tako zvati) dolazi u pustinju jer je to US teritorija po njihovim mjerilima zato što su tamo njihovi vojnici. OK.
Mene zanima ima li istine u ovome što Campo kaže, i da li će se taj shiping naplaćivati kada recimo, uđemo u tu Uniju...
11.03.2012 | 14:30
@drlovric
Nisam bio, a nekako i nemam neku pretjeranu volju i želju no bilo mi je par poznanika i poznanica pa su mi rekli za kamere na svakom ćošku,…

@kole
Ja se i u Zg osjećam sigurno,… i bilo gdje u Hr,… a kriminala ima vjerojatno i tamo, samo što nemaju novinare i javno-privatnu televiziju kao mi i kojima je udarna vijest i senzacija kad se dva klinca porječkaju u vrtiću oko autića,...
11.03.2012 | 15:00
Kako su teme Apple Store i muslimansko - kršćanska ilitiga istočno zapadna razlika, toplo preporučam svima ovogodišnji pobjednik Oskara za najbolji strani fim "A Separation" koji se radi o rastavi braka muslimanskog para u muslimanskoj zemlji.
Film je fenomenalan, i zaključak je, bez ikakvih spoilera - kako najveći filozofi današnjice ( ) drlovric i Eminem kažu, da smo "svi mi ljudi"...
A što se njihovih vijesti tiče, Hillary Clinton je (da je parafraziram) otprilike Al Jazeeru opisala ovako "Al Jazeera Is Putting American Media to Shame", misleći kako se ta kuća zaista bavi vijestima objektivno.
A kada to kaže podpredsjednica glavnih "protivnika" istočne kulture - onda se zamisliš zar ne?
Ajmo kviz - koja je najveća muslimanska zemlja na svijetu?
(Hint - jedini se moleći se Alahu ne okreću prema istoku)
11.03.2012 | 15:34
Ma znam ja zasto meni ovdje dolaze narudzbe, i da se ovo tretira kao USA, samo mi me se povraca na "superiornost" Hrvatske (po Campovom misljenju) u odnosu na zemlje okruzenja. Hrvatska je u nekim stvarima bolja, u nekim gora, ali suma sumarum, svi skupa smo jad, bijeda i cemer.

Pa on je otvorio firmu u Bosni, a veliki domoljub. Ocigledno, da ne placa porez u HR

Ja ne znam da li se u zadnju godinu nesto promijenilo, ali ranije nije postojao niti jedan website u Hrvatskoj sa kojeg mogu naruciti comp (ili peglu, ili hladnjak ili TV ili auto dijelove) online, i da mi to za 3-4 dana dodje besplatno na kucnu adresu.

A ovi US stores to isto dostave besplatno na drugi kraj svijeta. O tome ja pricam...

To kada budemo imali, ja skidam kapu. Do tada smo zadnja rupa na svirali, i imam pravo da pljujem po stvarima koje ne valjaju. I koje trebaju, i moraju, biti bolje.

Ma, uostalom, ne mogu naruciti ni obicni rodni list da mi dodje na kucnu adresu, nego moram stojati u redovima, i izgubiti pola dana kao idiot za obican papir. Neka nasa Vlada ode u posjetu Estoniji da vide koliko su oni daleko otislina tom planu. Ljudi cak i glasaju online...

U Splitu (drugi grad po velicini u zemlji) ne mozes kupiti graficku karticu ili hard disk ili malo bolju maticnu plocu, a da ne cekas 3-4 dana da "dodje iz Zagreba". I onda mi neko prica o blagostanju i superiornosti drzave... fuj

Malo samokriticnosti nas ne bi ubilo, a ne bismo bili nista manji domljubi
11.03.2012 | 16:56
Drlovric
Potpuno se slažem sa svime što si rekao.
A kako vidim da nitko ne ferma moje pitanje: odgovor je Indonezija. I kako se to otočje nalazi istočno od Meke, ekipa se klanja prema sjeveru.
11.03.2012 | 17:53
mislio si valjda prema zapadu? Ali nisu jedini koji su istočno od Meke. Naprotiv više ih ima istočno od Meke, nego zapadno.
  • campo
  • Posjetitelj
11.03.2012 | 17:57
lovriću ako imaš firmu trebaš plaćati porez tamo gdje ostvariš dobit to je normalno ..prije sam imao firmu u italiji pa što je tu čudno a u hr prijavim zaradu koju ostvarim u inozemstvu jer mi je prebivalište u st...a za tvoju informaciju nikad nisam iskoristio nijednu braniteljsku povlasticu a mogao sam dosta puta,..toliko o meni i poslovanju.
Kakva superiornost? Hrvatska je 10 godina ispred svake zemlje u našem susjedstvu i to su činjenice koje objavljuje i evropska komisija i svjetska banka,..meni to uopće nije drago i ti domoljublje shvaćaš pogrešno ..pravo je domoljublje ako znaš poštivati i cijeniti svoje znat ćeš i tuđe i smatram da je veliki hrvatski interes da BiH bude bogata i stabilna zemlja .
a što se tiče dostave sve će se promijeniti po ulasku u EU ...
  • campo
  • Posjetitelj
11.03.2012 | 18:06
kloba muslimani imaju dva osnovna "viđenja" islama sunitski i šitski ..međusobno se ne podnose baš dobro,..Al Jazeera za tvoju informaciju spada također u Main stream Media isto kao i new york times i jedan su od glavnih promicatelja američkih interesa na bliskom istoku.
11.03.2012 | 22:26
Da se malo vratimo na prvi post. Naime, zanime me i volio bih da mi netko pametan jednostavno objasni: kako staviti fotografiju snimljenu iPhoneom na Jabučnjak u novu (ili staru) temu ”Pozdrav iz....”.
Hvala!
11.03.2012 | 22:44
da se i ja vratim na početak i ono kaj sam napisao,... IE8 je doista u banani jer mi je pokazivao dva prazna mjesta s neučitanim fotkama??!!,... kojih sad koliko vidim i nije bilo,... mrak i +5 za IE
11.03.2012 | 23:02
Smayoo (hint je glasio: ne okreću se prema ISTOKU) jer se prema primjeru musliman u Londonu,Sarajevu, pa i na većini zemalja Bliskog istoka okreće prema istoku. Dok se musliman na najvećoj muslimanskoj zemlji na svijetu, Indoneziji (otočju s više od 800 naseljenih otoka) pkreću prema zapadu, jel tako?
Druga tvrdnja ti vjerojatno stoji, nisam siguran i tu ne ulazim u raspravu...
11.03.2012 | 23:04
Campo - Nemoj me zezat Radim u novinarsvu 10 godina - stvarno nisam znao za šiite i sunite. Da tebe nema vjerojatno ne bih znao niti za sedam sestara. Sad traži po netu što to znači...
A kada sve znaš, čija je Al Jazeera?
Ja znam, samo tebe pitam.
12.03.2012 | 00:09
Kloba kaže:
Smayoo (hint je glasio: ne okreću se prema ISTOKU)


zapravo si napisao da se JEDINI ne okreću prema istoku pa sam ja na to reagirao (jer nisu jedino Indonežani, nego i oni iz Bangladesha, Indije (Sikhi), Pakistana, Irana...).
12.03.2012 | 07:00
U Dubai sam, u hotelu, vidio neke strelice na stropu moje sobe. I, iz znatizelje, pitam osoblje sta je to...

Covjek kaze da je to da vjernici znaju u kojem ce smjeru se okrenuti u molitvi

Ne bi mi nikada na um palo...
12.03.2012 | 07:32
campo kaže:

Kakva superiornost? Hrvatska je 10 godina ispred svake zemlje u našem susjedstvu i to su činjenice koje objavljuje i evropska komisija i svjetska banka...



Jojjj campo, ti si meni kralj

Svjetska banka kazes? Oni nas hvale? Pa HR je duzna, da nasa unucad ne mogu da vrate sve te dugove. I jos se taj dug svake godine povecava, jer nemamo dovoljno priliva novca da nahranimo birokratski aparat.

Bez ijedne kune investicija, Hrvatska ne moze pozitivno funckionirati, samo za "hladni pogon", bez da se dodatno zaduzuje svake godine

Mi dizemo kredite da isplatimo place budgetskim korisnicima Znas li sta to znaci? Slijedeci mjesec te cekaju et iste place + rata kredita Ako si poduzetnik, trebao bi znati da je to put u propast...

I da, granicimo se sa:

Slovenijom
Madjarskom
BiH
Crnom Gorom
Italijom (preko mora doduse, al hajd)
Sami sa sobom (dok HDZ ne napravi most na Peljescu)

Ja bi stvarno volio znati u cemu je to Hrvatska za 10 godina ispred bilo koje od ovih zemalja.

Ja cu ti reci svoje misljenje, a ti me demantiraj. Ovo je ipak demokratski forum

Slovenija - Kukaju od kako su usli u EU, ali ipak zive bolje od nas po svim relevantnim mjerilima. I u masu su stvari ispred nas. Uvlacili smo im se u guzicu radi Piranskog zaljeva. I tu su nesto usicarili na racun HR i blokade pregovora. HR failed

Madjarska - Siromasna zemlja kojoj je YU bila zapad i pojam dobrog zivljenja, nas je presisala za dva koplja u svemu. Mi tamo kupovali jefitni sir i suhomesnate proizvode, a danas njihovi turisti rentaju jahte po nasoj obali. HR failed

BiH - Siromasna i nacionalno podijeljena zemlja, razorena ratom. Realno iza HR, ali financijski stabilnija, tj. ne zaduzuje se megalomanski. Privlace strane investitore u zadnje vrijeme. Objektivno, HR is a winner.

Crna Gora - Donedavno leglo kriminala i auto mafije, sada zemlja u usponu. Za par godina ce Hrvatskoj preuzeti sve "jeftine turiste", citaj Cehe, Poljake, Slovake, Bosance... U HR su iznajmljivaci i ugostitelji napumpali cijene toliko da ce otjerati te turiste slabije platezne moci, a nemamo sto ponuditi bogatoj klijenteli. Radio sam u nautickom charter biznisu, i tocno znam u kom smjeru sve to ide. Mozda blago zaostaju za HR, ali uopce ne puno... Sigurno nisu duzni kao HR. Ogroman potencijal za strane investicije...

Italija - Duzna skoro kao i Grcka, ali ima dovoljno jako industriju i privredu da to moze sanirati.

Hrvatska ima lijepo more, i to niko ne moze osporiti, niti omalovaziti...

Ja kada uzmem jedrilicu i odem 10-15 negdje. Uzivam u svakom pogledu, u svakom trenutku, u svakom zalivu. I zahvaljujem se Bogu sto imam privilegiju da zivim tamo. Da zivim negdje gdje ljudi moraju uzeti kredit da bi dosli 10 dana na odmor.

Ali to nije dovoljno za normalan zivot...

Nije dovoljno jer 60% zive za primanjima ispod procjescne potrosacke korpe. Na granici siromastva. U Splitu, to sam gledao svaki dan, djedovi i babe skupljaju plasticne boce po smecu, jer imaju mirovinu od 1000kn.

Jos je Dalmacija, kao, bogatiji dio zemlje. Ne smijem ni zamisliti kako onda zive ljudi u sioromasnom, istocnom dijelu zemlje.

Ali iz domoljubnih razloga se o tome ne treba pricati, jer je mozda nekome tamo jos gore, pa nas to, kao, treba tjesiti
  • campo
  • Posjetitelj
12.03.2012 | 08:13
Klobe pa nisi znao odgovor na mnogo lakše pitanje o smjeru klanjanja muslimana i Indoneziji pretpostavio sam da ne znaš i to nema veze oprosti. Također nisi znao zašto hillary hvali AJ ( ako si novinar to si trebao znati) pa rekoh da ti kažem . a o sedam sestara klobe sam znao davno. Ja muslimane srećem svakodnevno (poslovno u BiH) pa znam mnoge stvari koje u medijima nećeš nikad pročitati (osim predrasuda koje serviraju amerikanci)..inače novinari su danas relativan pojam postoje oni pravi i časni a postoje i oni iz jutarnjeg koji su sve samo ne novinari
Moderatori: Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 52 minuta
  • accom: O muziki nemam pojma, surfanje je o.k., gaming - isto nemam pojma. :)
  • Krehacro: Dj-ing...Netflix,surfanje i neki gaming :)
  • accom: @Krehacro: meni ne uspjeva koliko bih željeo. Ali je iPad super alat, i sve više mi je neophodan (ajde, navika). Najviše ovisi o tome, što želiš radit.
  • lucija: Dosta ih je uspjesno preslo na iPad.
  • lucija: Nisam no ima na YouTubeu dosta recenzija ljudi koji jesu.
  • Krehacro: Planiram preci sa MacBook air na iPad da koristim kao svoj primarni uredjaj...jel netko to još pokušao i kako mu ide :)?
  • smayoo: Pa zar još to nisi riješio?
  • smayoo: :D
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, cariblanco, Maxxy, temeljnik, Anonimci (642)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.28 Seconds

Provided by iJoomla SEO