Restore backupa s iP4 na iP5
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Restore backupa s iP4 na iP5

24.12.2016 | 12:13
Elem, kćer dobila moj stari iP5. Na njemu je zadnji iOS8. Na njenom sadašnjem iP4 je zadnji iOS7. Zar se ne može napraviti, nakon što sam ja na iP5 rekao "set as new", spojiti ga kabelom na Mac, na njemu reći restore from iTunes backup pa povući backup s njenog starog iP4?
Slutim da možda ne, radi toga što je backup od iOS7, a mob ima iOS8?
24.12.2016 | 13:08
Naravno da se to može. Verzija iOS-a nema veze sa spremljenom backupom.
24.12.2016 | 14:08
Sa novijeg ios-a na stari ne mozes restorati backup, ali obrnuto ide bez ikakvih problema.
Na I5 napravi reset to factory i kad se reboota pita da li da radi restore iz backupa ili set as new.

Sent from my iPhone using Tapatalk
24.12.2016 | 16:57
@smayoo
To legla 7-ca
24.12.2016 | 19:47
Ne. U mojoj glavi, bez obzira na sve, to je i dalje SAMO MOBITEL. Teško pristajem na to da toliko košta...
Iskreno, i ovo što sam platio za 6S (32GB) mi je hohštapleraj, čak i ako uzmem u obzir da je kupljen na firmu pa je stvarni trošak manji za PDV. Razmišljao sam o 6 64GB refurbished iz Njemačke, ali previše je komplikacija za kupiti na firmu, a da kupim kao fizička osoba razlika u cijeni je premala da bi imalo smisla.
24.12.2016 | 19:48
Hvala na savjetima. Nešto mi se čudno ponašalo pa sam zato posumnjao. Ali da, zapravo, sebi sam backup s 5-ice na iOS 8, na 6S sa iOS10 digao bez frke. Hm... Probat ću još jednom.
12.01.2017 | 21:57
da ne otvaram novi...

dakle, prešao sam s iP4 na iP5S, nisam radio backup 4ke pa povlačio na 5icu nego sam manualno podesio sve na 5ici, ali sam na samom kraju skužio da su mi u 4ci ostale sve poruke. mogu li ikako te poruke prebaciti na 5icu bez da radim restore i povlačim backup?

vidim da postoje appovi za to, ali svi se plaćaju, a trial verzije su vrlo ograničene...
13.01.2017 | 10:10
Procackaj nesto za Windowse. Tamo bi se moglo naci i besplatnih. Opet i opet mi nije jasno sto to vazno mora biti u porukama (SMS pretpostavljam) da se mora seliti s telefona na telefon. Ako je kao dokaz, napravi sliku ekrana pa to spremi.
Da li ima kakav nacina da se kompletan SMS (recimo korespodencija 20-ak poruka) spremi kao slika ekrana?
13.01.2017 | 12:08
tesko, jako tesko ces prebaciti poruke bez vracanja backupa. imas alata ali se placaju i cesto ne rade.
Ja sam istrazivao danima kako to odraditi, na kraju ih nisam vratio.
Debilna stvar od applea...
13.01.2017 | 18:22
da, čini mi se da ću morat odustat od toga. nije mi za glavu, ali bi bilo dobro imat ih... povadit ću ručno podatke koji mi trebaju i to je to.
Moderatori: jupi
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 9 sati
  • Soffoklo: Meni slike da pregledati, a ostalo moram downloadati, jbg :-)
  • dpasaric: Evo vam igra za ljeto! :)
  • smayoo: Je. I ništa se ne da pogledati jer je ispucana kvota i pregleda, i downloada... :)
  • Soffoklo: Netko je skupio i stavio na jedno mjesto sav Apple promo od 1970. do danas. :-) [link]
  • zabac: Je, ako ne kalibriraš, onda ti se postotoak bez veze pokazuje.
  • smayoo: Ne radi se o samoj bateriji, nego o algoritmu koji prikazuje koliko je preostalo naboja u bateriji (kalibracija).
  • Yonkis: Žabac, zar nije to dokazano da to ne važi za nove baterije?
  • zabac: @Yonkis, ako se isprazni do 0% i kada se napuni do 100%, tada se posloži % da ispravno prikazuje jer je baterija smanjenog kapaciteta.
  • Daddo: Common misconception? :)
  • Yonkis: [link] Zašto se još uvijek savjetuje zadnji postupak (isprazniti bateriju do 0%)?
  • stefanjos: ja sam koristo prijasnju verziju. ok je slika, ali nije to to
  • mario.zg: Koristi li tko uz OS X monitor Dell U2718Q?
  • Mate22: Pusti to imate film o titi na hrt-u gledajte tog zločinca u ovom izvrsnom dokumentarnom filmiću.
  • drlovric: al nema veze ako krsi pravila, povlacim ponudu....isprike
  • drlovric: covjek ionako dolazi, ne treba meni nista od toga
  • drlovric: kakav crni sverc smayoo.... cinim ljudima uslugu ako neko hoce kupiti mac po US cijenama
  • smayoo: @drlovric, već sam te upozorio više puta da ne koristiš vikalicu za svoje švercerske transakcije
  • VanjusOS: @drlovric - koliko košta
  • drlovric: Jel planirao neko od kolega Jabucara kupovati MBP iz USA? Velike su sanse da mi kolega vojnikza 2 tjedna slijece u ZG, pa mogao bi vam nesto uvezati :)
  • cariblanco: Bitno je da budem sutra u 20.05h, počinje nova serija
  • zabac: cariblanco: je si pred TV-om s HRT1?
  • stefanjos: najlakse i najbezbolnije ti je kupovat itunes gift kartice na ebazu iz drzave koje zelis imati account
  • VanjusOS: napravio sam strani ACC, ali mi traži i stranu bankovnu karticu
  • stefanjos: ja na AUS accountu isto oko 10 godina. doduse imam aus bankovnu karticu, ali sve mi radi.
  • drlovric: Vanja ja sam na US account vise od 10 godina valjda. Gdje si zapeo?
  • VanjusOS: tj. da netko kaže kako je najlakše napraviti strani apple id
  • VanjusOS: htio sam vidjeti vaša iskustva..
  • VanjusOS: da li netko koristi apple tv app na mobu
  • cariblanco: @Daddo, život ima materijalnu i duhovnu stranu....isto kao hardware i software ;)
  • cariblanco: Istina drlovrić,isti klinac kao i Dinamo...ako nema 3-4 Bosanca, oni su za *urac :)
  • Daddo: a od toga što je HR osvojila u nogometu ja imam što? I otkud ti ideja da ja imam išta protiv bosanskih Hrvata? :)
  • drlovric: @Daddo: Sta imas ti protiv bosanskih Hrvata. Da nas nema, nikad nista HR u nogometu osvojila ne bi :D
  • drlovric: Tito pobio 500K Hrvata. Moguce, ne bi znao. Ali znam da ih je vise HDZ raselio u posljednjih 5 godina.
  • cariblanco: evo nove teme pod razno...to je danas i tema u dnevniku
  • cariblanco: Kaj je već gotovo ? Đabe kupio kokice...bude ih dr. Lovrić platio :)
  • Daddo: Žabac ne pretjeruj i nemoj (sve/neke) Bosance brojat ko Hrvate. :D
  • zabac: Napravili bi cestw da Jozef nije pobio preko 500.000 Hrvata.
  • Daddo: Ovako nam komunisti grade mostove a Turci autoceste, za lovu koju ionako nemamo. :)
  • Daddo: Da su nas oslobađali Ameri a ne partizani imali bi AC do Budve u 3 trake a Y bi bio u punom profilu.
  • Daddo: @drlovric, ako čovjeka zanima daj mu moj kontakt, dotični je s mojom prabakom bio bratić. :)
  • Bertone: A kako kad je u petak prvu epizodu o Titu navodno gledalo 800 000, a za slijedeće očekuju i veću gledanost :)
  • drlovric: Ma poslao mi Amer jedan, kaze nisam znao da ste imali takvog bad ass :) Ja ta vremena ne pamtim, ali mi se ovo cini kvaliutetno odradjena biografija.
  • stefanjos: Ajmo probat na godinu dana ne izustit imena totalitarnih rezima i njihovih voda. Koliko bi izdrzali :D
  • Riba: Joj Lovricu...
  • drlovric: [link]
  • drlovric: Kako vam se cini ovaj prikaz? :) Objektivno ili ne?
  • ihorvat: zna li tko gdje bi mogao brzo nabaviti ipd flex kabel za mb 12" 2015 A1534?
  • Bertone: LOST ima maloprodaju u svojoj podružnici Trilit informatika (mislim da je Glamočka ulica neki broj, uglavnom isto na Trešnjevci).
  • gladhr2: [link] Ajmo znalci :)))
  • energyman: Koliko bi mogao dobiti za MacbookPro 2017 touchbar i5/8gb/512gb?

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%