Nemogu obrisati aplikacije
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Nemogu obrisati aplikacije


25.11.2016 | 19:03
Bok,
Postavljam pitanje za frendicu koja ima iphone 4s i zeli obrisati neke aplikacije i neda joj. Ne pojavljuje se x niti ih nema u postavkama kada ih zeli na taj nacin obrisati.. Kako da ih makne? Postavila sam sliku da imate viziju

Hvala!

IMG_6088.JPG
25.11.2016 | 19:04
Restart nije pomogao
25.11.2016 | 20:38
Pod restrikcijama je zabranjeno brisanje aplikacija. Settings>General>Restrictions pa deleting apps mora biri ukljucen.
25.11.2016 | 20:40
Ove potamnjene nemre obrisat.
Al idem joj rec ovo sto si napisao
25.11.2016 | 20:42
Ne znam da li ima veze ID s kojeg je instalirana aplikacija. Mada ne bi trebao biti veze.
25.11.2016 | 20:50
Ovo potamnjene kao da su čekale instalaciju ili update i zato ih ne registrira. Evo ti dva linka koji će joj pomoć da sredi situaciju.
www.iphonefaq.org/archives/971489

www.igeeksblog.com/how-to-fix-unable-to-delete-apps-on-iphone/
25.11.2016 | 21:05
damy. kaže:
Bok,
Postavljam pitanje za frendicu koja ima iphone 4s i zeli obrisati neke aplikacije i neda joj. Ne pojavljuje se x niti ih nema u postavkama kada ih zeli na taj nacin obrisati.. Kako da ih makne? Postavila sam sliku da imate viziju

Hvala!

IMG_6088.JPG



Probaj postavke-opcenito-resetiranje-resetiraj raspored pocetnog zaslona
26.11.2016 | 13:33
Kloba kaže:
Ovo potamnjene kao da su čekale instalaciju ili update i zato ih ne registrira. Evo ti dva linka koji će joj pomoć da sredi situaciju.
www.iphonefaq.org/archives/971489

www.igeeksblog.com/how-to-fix-unable-to-delete-apps-on-iphone/


Tenks... Prosljeđujem pa javim jel bilo rezultata...
26.11.2016 | 13:33
big_mac kaže:
damy. kaže:
Bok,
Postavljam pitanje za frendicu koja ima iphone 4s i zeli obrisati neke aplikacije i neda joj. Ne pojavljuje se x niti ih nema u postavkama kada ih zeli na taj nacin obrisati.. Kako da ih makne? Postavila sam sliku da imate viziju

Hvala!

IMG_6088.JPG



Probaj postavke-opcenito-resetiranje-resetiraj raspored pocetnog zaslona


Moze i to ćemo probat...
26.11.2016 | 16:07
zabac kaže:
Ne znam da li ima veze ID s kojeg je instalirana aplikacija. Mada ne bi trebao biti veze.


Kak mislis ID?
26.11.2016 | 16:19
damy. kaže:
Kloba kaže:
Ovo potamnjene kao da su čekale instalaciju ili update i zato ih ne registrira. Evo ti dva linka koji će joj pomoć da sredi situaciju.
www.iphonefaq.org/archives/971489

www.igeeksblog.com/how-to-fix-unable-to-delete-apps-on-iphone/


Tenks... Prosljeđujem pa javim jel bilo rezultata...


Stvar je u tome sto jedne aplikacije na storeu vise nema...
Palo je i meni na pamet pokusat je oper skinut pa obrisat, al eto.. Nema je..
26.11.2016 | 16:49
damy. kaže:
zabac kaže:
Ne znam da li ima veze ID s kojeg je instalirana aplikacija. Mada ne bi trebao biti veze.


Kak mislis ID?


Lupetam bez veze. Ne trebaš biti upogiran sa jednim ID-em, da bi obrisao app koji je instaliran s drugom ID-em.
26.11.2016 | 17:57
zabac kaže:
damy. kaže:
zabac kaže:
Ne znam da li ima veze ID s kojeg je instalirana aplikacija. Mada ne bi trebao biti veze.


Kak mislis ID?


Lupetam bez veze. Ne trebaš biti upogiran sa jednim ID-em, da bi obrisao app koji je instaliran s drugom ID-em.


A da...
Ma najbolje da vrati na tvornicke ali to je glupo zbog toga radit..
Kaze da je sve zivo probala..
Jedan decko je poslao tu dva linka, i veli opet ih nemoze obrisat. Meni je to nevjerojatno...
Kaj napravit... ?
26.11.2016 | 19:10
Mozes probat sakrit te aplikacije a kako to napravit pogledaj u ovom videu od
11:20
youtu.be/FJJJw2X8vJY
26.11.2016 | 21:30
A da ih izbrišeš kroz iTunes?
26.11.2016 | 21:44
Nece moci,sigurno su skinute sa drugog ID,restore jedino pomaze ako ne zna taj drugi ID i Pass
27.11.2016 | 11:51
iAnte kaže:
A da ih izbrišeš kroz iTunes?


Kaze da nezna kak obrisat prek itunesa... :/ .. Nedaje nikakvu opciju brisanja...
27.11.2016 | 11:51
saint kaže:
Nece moci,sigurno su skinute sa drugog ID,restore jedino pomaze ako ne zna taj drugi ID i Pass


Reci cu joj, sigurno zna, mamin je mob..
27.11.2016 | 11:52
big_mac kaže:
Mozes probat sakrit te aplikacije a kako to napravit pogledaj u ovom videu od
11:20
youtu.be/FJJJw2X8vJY


Ako nista me uspije , savjetovat cu joj to..
27.11.2016 | 12:14
saint kaže:
Nece moci,sigurno su skinute sa drugog ID,restore jedino pomaze ako ne zna taj drugi ID i Pass


Neznam dal bi to imalo kakve veze cak... Bez obzira s kojeg je ID skinuta ,ona se mora moc pobrisat sa iphonea...
27.11.2016 | 14:46
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update
27.11.2016 | 16:06
saint kaže:
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update


Nisam to znala... Mislila sam da to nema veze...
27.11.2016 | 16:46
saint kaže:
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update


Znaci treba se ulogirat sa id-em s kojim je skinula te aplikacije?
27.11.2016 | 17:06
Ista aplikacija drukcije izgleda..
To su stare verzije app koje vise ne postoje..
Novi app se bez problema brise, stari ne.
IMG_6109.JPG


Dali vrijedi ulogirat se sa ID-em s kojim je app skinuta? Sta onda?
27.11.2016 | 17:09
Logujes se s tim ID i obrises app bez problema.
27.11.2016 | 18:08
saint kaže:
Logujes se s tim ID i obrises app bez problema.


Kaze da je probala, neide...
Ovo sad vec izgleda ne izvedivo
27.11.2016 | 18:25
damy. kaže:
iAnte kaže:
A da ih izbrišeš kroz iTunes?


Kaze da nezna kak obrisat prek itunesa... :/ .. Nedaje nikakvu opciju brisanja...


Ne zna kako obrisati aplikacije kroz itunes ili itunes "nedaje" opciju brisanja?
Velika razlika.
27.11.2016 | 18:39
saint kaže:
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update


A otkud ti ova informacija? Ako ti se desilo nesto slicno ovome sto opisujes, to je nekakav bug, a definitivno ne typical behavior. Ako ti se to ucestalo dogadja, mozes nazvati AppleCare, prijaviti bug, poslati im dumpove da istraze i isprave (ako uopce uspiju ponoviti taj bug na njihovim uredjajima).
Inace kad radis update aplikacije koja je kupljena sa drugim Apple ID-om od trenutno logiranog u AppStore, pitat ce te user i pass tog drugog Apple ID-a i nakon unosa normalno updateati app. A ukoliko imas ukljucen automatski download za update na tom accountu i iPhone je jos uvijek authorised za taj account, nece te niti to pitati, nego ce odmah updateati app.

Ovo sto ti opisujes mi vise djeluje kao nesto sto bi moglo biti uzrokovano raznim jailbreak tweakovima i crackanim aplikacijama.
27.11.2016 | 19:02
songoku kaže:
saint kaže:
Nisi u pravu,ako skines app sa jednog ID i onda se logujes s drugim prilikom update aplikacija zakuje i bude siva.Nema teorije da je obrises ni zaustavis update


A otkud ti ova informacija? Ako ti se desilo nesto slicno ovome sto opisujes, to je nekakav bug, a definitivno ne typical behavior. Ako ti se to ucestalo dogadja, mozes nazvati AppleCare, prijaviti bug, poslati im dumpove da istraze i isprave (ako uopce uspiju ponoviti taj bug na njihovim uredjajima).
Inace kad radis update aplikacije koja je kupljena sa drugim Apple ID-om od trenutno logiranog u AppStore, pitat ce te user i pass tog drugog Apple ID-a i nakon unosa normalno updateati app. A ukoliko imas ukljucen automatski download za update na tom accountu i iPhone je jos uvijek authorised za taj account, nece te niti to pitati, nego ce odmah updateati app.

Ovo sto ti opisujes mi vise djeluje kao nesto sto bi moglo biti uzrokovano raznim jailbreak tweakovima i crackanim aplikacijama.


Dali se ovaj odgovor odnosi na sainta ili mene?
Jer ja opisujem problem kroz temu..
Evo javila mi je frendica da se jedna aplikacija uspjela obrisati, ali samo zato sto postoji u app storeu...
Ove dvije druge ne postoje, i sad se nedaju obrisati..
Mob nije nikad jailbreakan..
Aplikacije koje se nedaju obrisati su one crne na prilozenim slikama. No sad se uspjela obrisati samo pošta.. Druge dvije ne.. Kaze ponovo ju je skinula pa obrisala.. S tim da ju dva dana nije uspjela obrisati..
28.11.2016 | 01:24
Ovo se odnoslo na saintov komentar jer tvoja izjava da apple id nije bitan za brisanje app-a je potpuno tocna. With all due respect, na tragu je za rijesenje, ali obrazlozenje problema mu je potpuno krivo.

Problem je nastao jer je app u pitanju corruptan (najvjerojatnije ko sto saint kaze tijekom updatea, ali moze biti i neki drugi razlog, npr. iskopcan USB dok je app syncan iz iTunesa). Rijesenje je prvo popraviti app i onda ga mozes izbrisati. Probaj downloadati taj app (ili te appove, ako sam dobro skuzio vise ih je) u iTunes na kompu i onda ih ponovno syncaj na telefon. To sto kazes da app vise ne postoji u AppStoreu nema nikakve veze, ako stvarno znas Apple ID na kojem je app kupljen, uvijek ga mozes redownloadati iz Purchased, i direkt na telefonu i u iTunes-u na kompu, bez obzira sto je app povucen iz AppStorea.
Moderatori: jupi, Bertone
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 11 sati, 36 minuta
  • mbp2009: Doslovno sam ju ja otvorio hahaha
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Air, drlovric, Ender, m@xym, Maxxy, Riba, Anonimci (731)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.26 Seconds

Provided by iJoomla SEO