iOS 10
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

iOS 10

24.08.2016 | 18:06
Lijep pozdrav!!!
Zanima me jel kada iPhone sada stavim na beta 10 jel onda poslije kada izađe konačna verzija iOS - a 10 jel moram rušiti na 9.3.
Unaprijed hvala...
24.08.2016 | 18:21
Ne znam za iOS 10, ali prosle godine sam bio na beti iOS 9 i sve sto je trebalo napraviti za prelazak na stabilnu verziju je bilo pobrisati beta profil prije izlaska iste, restartati telefon i nakon toga je bila ponudjena nadogradnja na " normalnu" verziju direktno sa bete. Pretpostavljam da je i sad isto.
24.08.2016 | 19:31
Tako je: samo pobrisati Beta profil i Restart.
09.10.2016 | 22:31
Primijetio sam na 6s kada je ukljucena opcija povecalo( postavke-->opcenito-->pristupacnost-->povecalo) da se multitasking sporije otvara.
Znaci kada je ukljuceno povecalo dvoklik home buttona ne otvara odmah multitasking nego treba malo vremena dok sa iskljucenim povecalom multitasking se otvara odmah.

Jel mi moze to jos netko potvrdit ko je na ios 10 ili novijem?
10.10.2016 | 08:29
@big_mac da, sporije reagira. Ima i logike, jer ako bi otvarao istom brzinom mnogi koji žele povećalo sa tri klika na home button ostali bi "kratkih rukava"
Ali osobno na 6S multitasking otvaram jačim pritiskom na rub lijevog ekrana i to mi nekako puno više odgovara, osim kad je iPhone na docku onda koristim home button.
  • Stranica:
  • 1

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 1 dan, 6 sati
  • Mate22: Ajmo prošli su ti dani vrnimo se mi tj. vi IT temama
  • smayoo: Ne brini. Proći će kad narasteš... :)
  • Mate22: Jbg, sorry... izazivaju.
  • JOHN: opet vi o komunjarama i fašistima! :-)
  • Mate22: Smrt komunizmu!
  • zoranowsky: Smrt fašizmu!
  • smayoo: Eto, slažemo se, dakle, da ne pričamo o boji uniforme. :)
  • m@xym: po istoj toj logici ustaše su bile khaki smeđe (osim jedne postrojbe koja je imala crne uniforme)
  • smayoo: Po imenu. A uniforme su im bile crne. Ha! :)
  • Daddo: zaboravio si Kmere... oni su isto crveni ;)
  • smayoo: tom logikom su komunisti samo oni koji su nosili crvene uniforme, dakle britanska kraljevska vojska u 19. stoljeću i Garibaldijevi crvenokošuljaši u doba talijanskog Risorgimenta :D
  • Daddo: smayoo, tom logikom su i domobrani bili antifašisti (jer nisu nosili crne uniforme) :D
  • smayoo: Antifašizam nije crven nigdje u Europi, pa ni ovdje. Antifašizam je ne-crn. B)
  • cariblanco: Iz "crvene" Jablanice....smrt fažizmu
  • stefanjos: Takodjer :)
  • cariblanco: Pozdrav iz Bosne :)
  • Mate22: Hvala i tebi sinko svako dobro.Živio ti nama!
  • smayoo: Čestitam svima Dan antifašističke borbe!
  • Soffoklo: ok
  • marvin: @soffoklo - imaš PP, pa pogledaj. :)
  • Cheka: Pozdrav ekipi, jel netko kupio novi Macbook Pro 15 ? Ima li kakvi problema u ovih 2-3 tjedna sto je vani ? Dvoumim se da ga kupim. :)
  • drlovric: Mjesec dana free na CuriosityStream, i meni i vama :) [link]
  • cavarovobrdo: MacBook Pro spašen, očišćen i posušen. Svaka čast ekipi s Trešnjevke jer su imali muda.
  • smayoo: Požuri dok nisu napravili te ograde! ;)
  • cariblanco: UPOMOĆ , kako uteći iz Bosne...zaglavio sam ovdje, skoro kao Mamić :D
  • cavarovobrdo: Ufff, hvala! hospitaliziran na Trešnjevci. Vidjet ćemo dalje!
  • smayoo: U EE otpad, bojim se... :(
  • cavarovobrdo: UPOMOĆ laptop MacBook Pro zaliven mlijekom!!! Koji servis u ZG je najbrži i najbolji. Neki su već odbili uzeti laptop. Nisam iz ZG? Gdje odnijeti laprop. Pomagajte! Hvala!
  • drlovric: Imamo li IPSC strijelaca ovdje? :)
  • kupus: i zabranjeno je prodat odmah nakon sto kupis (ne mozes zaradit u par sati), vec preko noci. ako hoces dionice, odi do brokera.
  • kupus: al navodno mozes zaradit, mojem frendu su isplatili neku sitnu lovu svojevremeno
  • kupus: ja ne bih davao offshore racunima novac, ima tonu primjera na internetu ulagaca koji vise do njega nisu mogli doci
  • kupus: jel to isto kao i plus500? igras se sa sirovinama i dionicama, ali sa polugom (omjerom)?
  • m@xym: 'zarada do 90' da budem precizniji, ali zaključak isti
  • m@xym: čim je 'zarada 90%' mora bit prijevara
  • Mate22: dobije se .|.čina
  • drlovric: Ma nesto se kladis na neke dionice.... stvanri su podaci, al ne znam ho e li biti stvarne isplate ako sta dobijes :)
  • Riba: Sa takvim imenom ne može biti ništa drugo do prevara.
  • Riba: Što je to, zvuči kao tableta za povećanje spolovila?
  • drlovric: Jel netko od vas koristio Binatex? Jel to prijevara? :)
  • saint: Ne,6s i SE au zadnji za update
  • Mate22: Znači na moj iPhone 6 plus koliko skužajem neće se moć puknit ovaj novi iOS 13 :/ Correctly?
  • stefanjos: jasno je to, bez performativnih poboljsanja bio bi jednako dobar kao i ios 12, dobar! ali sa najavljenom promjenom pakiranja aplikacija i njihovim brzim otvaranjem to ce biti mrak.
  • drlovric: Stefanjos: Odavno vec HW nije usko grlo na iPhone vec osakaceni iOS. Tako da ne sumnjam da ce sve raditi barem jednako dobro kao iOS 12 :)
  • stefanjos: citam da je ios13 zvjerka na iphoneu 7 pa me veseli sto ce jos jednu godinu drzat mobitel relevantnim. za sada sam na 2,5 od planiranih 5 godina koristenja. nadajmo se da ide tako dalje :D
  • cavarovobrdo: Kako li će nova "RENDA" renderirati :)
  • drlovric: Kupicu ja medalju kakvu ako je dobra cijena, ratni veteran da budem :D
  • smayoo: Žabac, nema frke, stavi ordenje u oglas. Rubrika je “Hardver” :D ;)
  • mate321: Al želim ga se riješit što prije, pa pokušavam sve opcije...eto
  • mate321: Mogu ja izbrisat, ako bas vrijeđa članove

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%