Stigao Apple Music u Hrvatsku
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Stigao Apple Music u Hrvatsku

28.04.2020 | 10:53
Koristi li neko Youtube Premium? Ideja da imam music streaming service i da nemam reklame u YT mi je bas primamljiva.

Al ne znam nikoga ko ima iskustva s tom uslugom
28.04.2020 | 12:12
Kakve veze ima Music store? Music app na Macu radi isto što i Music app na iOSu... Samo što na Macu izbaci taj popup kod pokretanja, dok na iOSu glumi windows filozofiju
28.04.2020 | 12:20
drlovric kaže:
Koristi li neko Youtube Premium? Ideja da imam music streaming service i da nemam reklame u YT mi je bas primamljiva.

Al ne znam nikoga ko ima iskustva s tom uslugom

Zar ne nude 30 dana besplatno? Meni to stalno iskače kao ponuda, ali mi nije zanimljivo jer je YT audio kvaliteta najčešeće tek osrednja i ok je dok se sluša u uredu na nekim plastičnjačama, ali za slušanje doma mi nema smisla.
28.04.2020 | 15:38
@drlovric, ja sam na ovaj način sebi odradio yt premium. Šljaka sve fino kao singerica
forum.bug.hr/forum/topic/internet/youtube-premium/274363.aspx
30.04.2020 | 18:26
Da nastavim temu...

Prije par dana sam nakon 2 god mozda ponovno aktivirao Trial Apple Music i testirao dan dva i jednostavno nije to za mene. Necu rec da je servis los ili da ima neke krucijalne mane, ali mi se sama filozofija ne svidja.

Mislim da je idealan ljude koji znaju tocno sta hoce i sta traze. Oni ce zbilja uzivati.

S druge strane ja pojma nemam ni sta bi danas jeo, niti radio, ni gdje bi isao, tako isto ne znam ni sto bi slusao od muzike. Daj mi nesto ponudi, predlozi mi nesto novo, bombardiraj me kvalitetnim pjesmama slicnim onome sto vec slusam. Go with a flow, a da se puno ne zamaram

Primjetio sam da Apple Music te zadace ispod haube puno losije radi i od Spotify i od Deezer, tako da sam se odjavio s pretplate. Ostavicu Deezer za sada...

Mozda bi sve to doduse radilo bolje da sam ga koristio dulje, ali nisam imao zivaca jer mi se na prvu nije dopalo.

Kakvi su vasi dojmovi?
01.05.2020 | 09:35
Nakon sad već malo duljeg druženja sa Apple music mogu se složiti sa gore napisanim da Deezer bolje odrađuje taj dio što se tiče predlaganja glazbe. Nije da to i Apple music ne radi ali mi se čini da je potrebno puno duže korištenje da bi ti prijedlozi počeli na nešto ličiti.
Primjetio sam da je i Deezerova ponuda, barem onoga što zadovoljava moj glazbeni ukus, bolja... Barem zasad.
Kod Apple musica mi je zgodno što se nude i glazbeni spotovi, poneki intervju sa izvođačima i tako neki "dodatni sadržaji" ali mi to nije ključno... Tako da se moje druženje sa Appleovim glazbenim servisom nastavlja... Barem dok ne istekne probni period, a za dalje ćemo vidjeti.
01.05.2020 | 10:05
Pa realno 6mj koliko je Trial u HR je vise nego dovoljno da mozes sve to detaljno testirati i donijeti odluku da li je za tebe ili ne.

Ono sto sam ja vidio u par dana i Deezer i Spotify algoritmi su mi bolje sjeli. Javi bas da li Apple Music vremenom postaje pametniji
01.05.2020 | 10:09
erseticmatej kaže:
@drlovric, ja sam na ovaj način sebi odradio yt premium. Šljaka sve fino kao singerica
forum.bug.hr/forum/topic/internet/youtube-premium/274363.aspx

Probao sam i sve radi. Nije me cak nikakvu Indijsku adresu ni pitao. Samo sam odabrao Indija i bubnuo bzv pokrajinu sa liste. Uredno platio bosanskom debitnom Mastercard karticom koju imam za te internet gluposti. VPN je doduse bio aktivan. Kasnije kad sam ga ugasio sve uredno radi, i na Apple TV, iOS uredjajima i Android box, gdje god je logiran taj YT account u biti.

Hvala ti puno. Puno gledam YT dok radim i zivot bez reklama je bas lijep Duznik sam... Kafa, piva, cevapi, janjetina, biraj
01.05.2020 | 10:10
drlovric kaže:
Pa realno 6mj koliko je Trial u HR je vise nego dovoljno da mozes sve to detaljno testirati i donijeti odluku da li je za tebe ili ne.

Ono sto sam ja vidio u par dana i Deezer i Spotify algoritmi su mi bolje sjeli. Javi bas da li Apple Music vremenom postaje pametniji

Ako bude kakvih poboljšanja javim.
I da, ako ništa drugo stvarno ti daju dovoljno dugi probni period da sve stigneš isprobati.
02.05.2020 | 13:11
Moonlike kaže:
Ne vara ili 'zeni"mene nitko. Sto se 10,49 eura tice u oravu si

Screenshot2020-04-26at08.37.05.png

No i tebe netko "zeni"

Screenshot2020-04-26at08.37.36.png

Bar u kvaliteti zvuka... AM je 70 kn family pack u Apple Lossless kvaliteti

jel moze link, meni stalno izbacuje 14,99 €. ... ne znam gdje grijesim.
03.05.2020 | 06:33
https://www.deezer.com/en/offers

EDIT: nikad nisam naucio link staviti tu na forum Molio bih nekog od moderatora da ovo ispravi...
03.05.2020 | 09:48
Evo.
Ako u URL-u nema "čudnih" znakova, samo ga pejstaj, kao da je običan tekst, i sve će biti OK.

Ako ima razmaka i ostalih znakova koji se u URLovima prikazuju pomoću %nn, onda ispred staviš

[url]

a iza

[/url]
03.05.2020 | 09:52
Kako mislis? Pa objavio si ga, doduse nespretno.

Fali ti jedna zagrada nakon offers tj. kraja linka, ali ovaj tip funkcije koristi se kao hyperlink.

Evo jedan glupi primjer

Samo link, lagano copypejst

www.apple.com/

A ako ga hoces zamuljati, sintaksa je ovakva

[*url=tu uneses url]tekst[/url] (maknes zvjezdicu)

Ili eto, da ti ja zamuljam gornji link, u duhu foruma

To je sintaksa koja uvijek prolazi. Ovaj forum to u sebi vec ima lakse rjeseno, gore desno je ikona lanca, oznacis rijec koja ce biti link/hyperlink, kliknes na lanac i uneses url

Nadam se da si barem nesto pohvato, nekad ni ja sam sebe ne pohvatam nakon sto citam svoje biljeske nakon nekog vremena

EDIT: haha, ocito i ja nesto krivo radim. Bolje mozda ipak samo lanac...

EDIT2: apple

Evo ovaj radi. Mozda je samo fora da youtube automatski forum "sredi", ocito je bilo previse rickrollanja admina u proslosti
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 2 sati, 27 minuta
  • Dijete: Ma znam, zapeo mi za oko skroz... gledam da li nekako mogu opravdat cijenu za “akhm” music player za novo pojacalo :) :)
  • Riba: Ja ne dam sbojeg, najdrazi mac ikada :)
  • Dijete: Ja sam na Novom Zelandu, ali da obicno ono sto kosta u hrv kosta 1000kn, kod nas kosta 1000nzd (sto je oko 4200kn) :) i, jel kupio kod od vas tog od 1000kn :)
  • kupus: cube g4? bio je oglas na njuskalu za 1000kn, ne toliko davno.
  • Dijete: Neko prodaje Cube na Nz verziji EBaya... za 1100nzd.. srecom, nemam viska para trenutno
  • Riba: ??
  • Dijete: Cube na oglasniku u susjedstvu... pocetna cijena 4500kn... :(
  • Calsam: MacBook mi ne čita više od danas Kingstone USB stick. Disk Utility isto ne prepoznaje USB Stick. Neki besplatni program za recover podataka sa sticka ili da netko to može povoljno napraviti u Rijeci, hvala :)
  • drlovric: Ki fa whaaat? :) Sta vam je to? :)
  • smayoo: Ki fa meno nisam igrao... čovječe... skoro 30 godina... :D
  • Borisone: Ajde da na Jabučnjaku doživim i ki fa meno.
  • smayoo: 1000! Ja nudim 1000! :D
  • john_st: Ja ga pokupim za 2000 :D
  • stefanjos: 3000 kn vec ga danas navecer ja pokupim :P
  • energyman: Za koliko se da prodati iPhone 11 pro 64 u super stanju, kupljen 9/2019?
  • cariblanco: Možda je i dvije minute, nisam mjerio...samo znam da mi to išlo na živce
  • songoku: Samo malo mi je cudno sto kazes ponovi nakon 5 minuta, ako se ne varam repeat alarm interval bi triba biti 2 min
  • songoku: Tako je, ako ne zelis ponovni alarm stavi nikad
  • cariblanco: ty, znači kod ponovi alarme, odaberem nikad
  • songoku: @cariblanco Settings->Notifications->Messages->Repeat Alerts
  • smayoo: piši u forum
  • cariblanco: Dobijem sms na ajfon...zvučni signal, ne pogledam pokuru i dobijem još jedan zvučni signal, nakon 5 minuta, ali za istu poruku ? dali se to može reducirati, na samo jedan zvučni signal !!!
  • stefanjos: prvi glas
  • Parangal1307: Netko čuo ili ima problem sa novim MBP 2019 da se u stand-by poziciji isključuje ?
  • JOHN: Hvala i pridružujem se čestitkama!
  • smayoo: Svim hrvatskim građanima, i onima koji se tako osjećaju, čestitam Dan državnosti! :)
  • zoranowsky: Očito bi mac pro s kotačićima komotno mogao u topic Automobili :)
  • dpasaric: Smayoo, bez kotačića, ne možeš za 80.000 kn očekivati i kotačiće! :)
  • cariblanco: Moguće, jer obično ga punim navečer i ostane do jutra na punjaču
  • drlovric: Ja sam to skontao da ti nauci navike pa smanji struju punjenja, da bi se sacuvala dugovjecnost baterije.
  • Riba: To imam i ja na Sonyju, prati kada drzis mobitel na punjacu tako da ga napuni na 100% neposredno prije nego ga skines sa punjaca jer nije dobro da stoji na punjacu na 100%.
  • cariblanco: Znači sad ga punim i skoro je pun, a završetak će biti rano ujutro :D
  • cariblanco: Ponekad dok punim ajfon, dobijem obavijest...završetak punjenja će biti dovršeno u 4.30. A telefon je cijelo vrijeme na punjaču ??
  • zoranowsky: Ej bok chichak!
  • smayoo: JEEEEJ! S kotačićima ili bez? ;)
  • dpasaric: Evo, da prvi saznate: za cca mjesec dana imat ćemo Mac Pro (7,1) prikaz na Jabučnjaku!
  • stefanjos: dobrodosao chichak
  • smayoo: @chichak: dobro nam došao! :)
  • invictus: @songoku - da li ti možeš preko IMEI broja iPhone-a provjeriti gdje je kupljen i jel tvornički otključan? Mogu ti i platiti ako je potrebno, da mi to provjeriš. :)
  • chichak: samo da viknem :)
  • chichak: novi sam na forumu
  • chichak: Zdravo
  • rusty: 10.15.5 je vani
  • rusty: @dario15 - tako je
  • dario15: Hvala za info rusty. Ali to je samo win verzija, čini mi se?
  • rusty: Civ6 je free do 28. - [link]
  • Soffoklo: Windowsi lagano sve više ugrađuju Linux u svoj OS, a time pomalo dodaju i štih macOS-a. Za početak Windows Terminal - [link]
  • zvone: Neke preporuke?
  • zvone: Vidio sam par ali nisu mi dovoljno detaljni.
  • Djuro genijalac: @zvone: imaš nekoliko threadova koji se DETALJNO bave tom tematikom...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Komentari

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%