PlayStation 5
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

PlayStation 5


23.06.2021 | 18:17
Zato što je nemam. Niti je planiram imati.
I zašto što tu tehologiju smatram još uvijek nepotrebnom kraj normalnih TV ekrana.
EDIT:
Mada me zanima, htio bih ju probati - daleko od toga da ne bih.
I zanima me da li se postojeći PS4 VR može koristiti i sa PS5, te da li je taj VR konačno PS5 VR rješenje ili će kasnije izbaciti novo?
Eto.
Da ti upotpunim odgovor.
24.06.2021 | 00:39
Koristi li Elite za PlayStation VR, je li tko probao?
24.06.2021 | 00:52
dpasaric kaže:
Koristi li Elite za PlayStation VR, je li tko probao?

Kako je i mene zanimalo isto pitanje, pitao sam Google.
Odgovor je u prvom linku:
www.forbes.com/sites/erikkain/2020/10/10...-but-theres-a-catch/
EDIT:
No, to je ipak workaround, koliko sam shvatio.
Rade na next gen VR-u za PS5:
blog.playstation.com/2021/03/18/next-gen...-the-new-controller/
24.06.2021 | 01:22
Kloba kaže:
Zato što je nemam. Niti je planiram imati.
I zašto što tu tehologiju smatram još uvijek nepotrebnom kraj normalnih TV ekrana.


Uvijek sam bio zagovornik jednostavnosti, a ovo s VR me nikad nije fasciniralo. Ali Astrobot je odličan, baš odličan primjer koliko je VR zabavan kad se dobro osmisli. Gran Turismo i razne shootere s VR ne bih igrao, nije toliko dobro... Možda novi GT koji bude prilagođen baš za VR, a ne ovako sklepan..

I zanima me da li se postojeći PS4 VR može koristiti i sa PS5, te da li je taj VR konačno PS5 VR rješenje ili će kasnije izbaciti novo?


To i mene zanima, ali čisto sumnjam da neće izmusti još novca s novim rješenjem
24.06.2021 | 01:23
Znači čekamo da izađe VR za PS5...

  • overtherainbow
  • Posjetitelj
24.06.2021 | 01:52
VR kasni jos koju godinu mozda ce to doc na svoje relativno uskoro. To je buducnost isto ko i cloud gaming. Half Lyfe Alyx je vrijedno spomena ajd.
24.06.2021 | 09:02
Slikao sam broj sati igrica koje sam odigrao. Frapirao sam se.
Dok to ne složim, evo HCL-ov review "prve next gen igre za PS5".
25.06.2021 | 21:22
Evo, Witcher III GOTY odnosi nagradu i po broju sati provedenih igrajući ga.
Mada mi ne pokazuje pravi broj za God of War niti AC Origins, kao ni za AC The Ezio Collection.
Za zadnju navedenu mi piše 150 sati, a to mislim da sam samo ove godine proveo loveći zaostale trofeje.
Tu sam kolekciju igrao nakon AC Origins kao drugi set igara na tada novom PS4 Pro još 2018.
AC Origins nemam instaliranu jer sam je kompletirao, pa ju valjda zato ne pokazuje...
Iako pokazuje neke druge koje također nemam skinute.
Opet bug...
ABE71F3D-F009-4909-B178-2668F2B9DB53_1_105_c.jpeg

Uglavnom, prosječno vrijeme igranja - nekih 400 sati kada se sve zbroji i oduzme.
Ovisi o igri.
25.06.2021 | 21:55
Wow jbt. Tebi se bas isplati investicija kad kupis neku igru
25.06.2021 | 23:34
O da. Ali se gomilaju.
Šta će tek biti sa ovim mjesečnim iz PS Plusa, bojim se...
  • Dijete
  • Posjetitelj
26.06.2021 | 05:59
Damn, Horizon Zero Down ima toliko gameplaya?? Bolje da stanem prije nego se zahaklam...
26.06.2021 | 08:59
Ja bih nastavio. Pogotovo ako misliš igrati dvojku.
Nego, AC Odyssey se trenutno nudi jako jeftino.
Ultimate Edition, sa Season Passom koji uključuje tri DLC-a i neku opremu i do neki dan je stajao u HR storeu više od 879 kuna, sada košta 263 kune.
Na popustu je 70%.
To je prilika samo takva za one koji su kupili Valhallu.
EDIT:
Ne da mi staviti sliku pa sam stavio link, a postovi mi se množe sami od sebe.
Pojma nemam zašto, no kada god uđem da nešto obrišem ili dodam - čim izađem evo novog posta.
  • Dijete
  • Posjetitelj
27.06.2021 | 09:22
Nastavljam svaku igru dok mi ne dosadi… vjerovao ili ne RDR2 mi je dosadio nakon 2. poglavlja… vratit cu mu se valjda jer super izgleda, al nije sve u izgledu…

Al fakat sam padobranac, igram se na slozencu… prestat cu pisat tu…
27.06.2021 | 11:10
Dijete kaže:
Nastavljam svaku igru dok mi ne dosadi… vjerovao ili ne RDR2 mi je dosadio nakon 2. poglavlja… vratit cu mu se valjda jer super izgleda, al nije sve u izgledu…


RDR2 je za 10, ali kužim što ti se dogodilo, tako je i meni, u nekom trenu ti se možda učini da ima toliko toga što možeš i što je u igri moguće, da na kraju to postane "preveliko" i uhvatiš se onoga "ajme treba li mi još jedan paralelan život?". Takav je EVE Online, ono obožavam svemirske simulacije, ali treba li mi to u životu?

Baš zato mislim da je Ghost of Tsushima savršena igra, uz sve one divote koje ima RDR2, ovdje još postoji jasna i "fokusirano dovršljiva" smislena priča, ne traje u beskonačnost i toliko je umjetnički dobro izvedena da se igre te razine mogu izbrojati na prste jedne ruke. Cijeli "learning curve" je savršen, ugodan za igrača, sve je "točno kako treba" i tako kroz cijelu ovu ogromnu igru. Nemam dovoljno riječi pohvale Sucker Punch Productions.
27.06.2021 | 11:14
I ja sam odustao od RDR2 isto kao i ti @Dijete. Mislim da sam nakon 20 sati igranja - odustao. A nisam stigao dalje od prve kuće i pucačine na njoj pa onih vukova koje moraš pobit ili pregazit konjem pa onda ostati neokrznut da bi dobio zlatnu karticu.
Doslovce PRVA mislija, zar ne?
E pa - 20 sati sam se mučio i nikako. Reko - ZDRAVO.
I zašto bi ti bio padobranac?
Pa šta ako nemaš PS5.
Ova tema je otvorena kada ga je imao samo jedan član ako se dobro sjećam.
Igraš li video igre?
Igraš.
I to na M1 ako sam dobro shvatio (OK, krivo sam shvatio - napisao si da igraš na složencu ).
I što onda? Opet igraš!
Sve pet.
@dpasaric - kada završim AC Odyssey ide Ghost of Tsushima ili RDR2.
EDIT:
Samo da vam odgovorim - niti Witcher ima 900 niti HZD ima 500 sati gameplaya. To je bio čisti mazohizam.
Došao bi na skoro pa pola igre, obrisao sve i krenuo isponova.
Još sam igrao na najtežim postavkama pa mi je za sve trebalo četiri puta više vremena.
Računajte pola od toga, ako igrate na easy trećinu.
27.06.2021 | 13:01
Kloba kaže:
Samo da vam odgovorim - niti Witcher ima 900 niti HZD ima 500 sati gameplaya. To je bio čisti mazohizam.
Došao bi na skoro pa pola igre, obrisao sve i krenuo isponova.
Još sam igrao na najtežim postavkama pa mi je za sve trebalo četiri puta više vremena.
Računajte pola od toga, ako igrate na easy trećinu.


Ti si mazohist. Easy i mooožda, samo možda intermediate ako sam već iskusniji. Nemam toliko životaza sve te igre, serije, filmove, knjige... A tu i tamo se treba i poseksati
  • Dijete
  • Posjetitelj
28.06.2021 | 07:58
[quote="Vanjuška" post=193770]Kloba kaže:
Nemam toliko životaza sve te igre, serije, filmove, knjige... A tu i tamo se treba i poseksati


Ma nema seksa dok se ne podvezem. Bas mi treba jos jeda ovakav mali…


Kloba, igram se na slozencu zbog RDR2 poceo sam igrat igru i shvatio da mi MacPro ne iskoristava grafulju kako spada. Pa sam ubo, maticnu, cpu, kuciste i 16gb rama.
I sad imam “mrcinu” za igranje i 3d RDR2 ne stvarno super, ali ta vrsta open worlds mi je skroz izvan dosega dostupnog vremena.

Horizon Zero Down, Baldur’s Gate 3 su mi sad igre kad imam malo vise vremena, a Dead Cells i Neir Automata su mi kad se ocu malo poigrat… RDR2 i CyberPunk2077 su ti da im se vratim jednog dana…

Ono sto me najvise nervira ko igara je kad im se vratim nakon nekog vremena, treba mi dost dugo da usaltam i sjetim di se kaj stisce…
28.06.2021 | 10:06
@Dijete, sve kužim. I ja sam negrad imao PC - Doom 3, Half Life 2, FarCry, Prince of Persia...
To sam igrao na ATI 9800 Pro, pa reko "moram ja imat mrcinu od kompa" i pljunuo pet tisuća kuna samo na NVIDIA 6800 Pro koja je tada bila najjača grafulja. Di je još prateća memorija (Cruicial Ballistix dvije pločice po ne sjećam se ni sam više koliko RAM-a i para). Pa HDD koji je morao biti najveći (500 GB - možeš misliti koliko mo koštao tada), pa pržilice dvije koje su mogle crtati i gornji dio DVD-a crno-bijelo.Htio sam Plextor ali nisam mogao naći pa sam uzeo prve lošije. Onda napajanje skupo ko vrag. A di je tek periferija, koja je morala biti Logitech i to najskuplja.
Cca 20 000 kn bi pljunuo na sve to - samo radi igrica.
MAK me, kada je čuo koliko sam para dao i na šta, htio premlatiti.
Ne doslovno, ali verbalno.
I to mi je radio non stop neko vrijeme.
Zvao me - budalom.
"EJ, BUDALO" - kad bi se prodero, znao bi da misli na mene...
Pa bi mi objašnjavao kako je svojevremeno predlagao da se Večernji List prebaci na  sustav od glave do pete i da bi to bio puno pouzdaniji sustav od PC idiotarija koje smo imali, s izuzetkom par Macova u Grafici i Infografici te Fotorubrici.
Ali mu glavonje nisu dale.
No meni je šlag na tortu bio kada bi iz svoga ruksaka izvadio izgledom ganc novi Appleov Pro laptop, onako bi se se šeretski nacerio i procjedio: "To sam dobil' od direktora zastupnika za  s kojim sam prijatelj. On je sebi uzeo najnoviji pa mu ovaj više nije trebao" - i onda bi me još šutnuo dok sam psihički bio "na podu" zaključivši na glas: "Pih, neznalico. PC plaćat tu lovu. Kak da te zovem nego budala".
Ali razovarati s njim ili ga slušati kako priča s nekim u stankama između posla u Večernjaku mi je bio uvijek gušt.
Čovjek enciklopedija.
Koji ima smisao za humor da se valjaš od smijeha.
Anyway - tema su igrice? (Budala, jbg)
Imam pitanje - ne želiš si kupiti PS5, ili ga nema tamo?
  • Dijete
  • Posjetitelj
28.06.2021 | 11:51
Kloba kaže:

Imam pitanje - ne želiš si kupiti PS5, ili ga nema tamo?


PS5 bi mi bio prva konzola, ali koliko god sam mislio da cu je uzet, odustao sam jer i dalje ne vidim smisao imati uredjaj samo za igranje.
Kad se naigram svega sto mi se igra, mozda uzmem polovnjacu jednog dana da zaigram Ghost of Tsushima - koja mi je bila igra zbog koje bih kupio.

Jako mi je drago da nisam popustio i uzeo PS5 jer slijedom okolnosti imam dobru masinu za VR (koji jos nemam, ali je u planu)

Spomenuti Cyperpunk 2077 mi je moram priznat jedno od najvecih razocarenja koje sam dozivio. Stvarno sam mu se godinama veselio, a igra mi je totalna pusiona...

p.s. nisam pratio, al sam bacio oko sad i koliko vidim, nema ih na lageru po ducanima...
28.06.2021 | 12:36
U Sancta Domenici ih ima. A ja se još trgam da li je kupiti ili ne, obzirom da ljudi kao ti i ostali do čijeg mišljenja mi je stalo pljuju igru skroz.
Tako da nisam siguran uopće, em imam što za igrati em sam neodlučan za Cyberpunk.
05.07.2021 | 14:11
Eto - izgleda da su SONY i CD Projekt Red izgladili nesuglasice i Cyberpunk se ponovno nalazi na njihovom online storeu, što znači da ima podršku za patcheve, update i sve što treba da igra izgleda dobro ako je tako napravljena.
U međuvremenu, PS Plus dijeli Call od Duty Black Ops IV za PS4 od sutra, što mi je još jedna neodigrana igra koju ću samo označiti kao kupljenu bez da je skidam.
Drago mi je za Cyberpunk.
Mislim da ću ga kad tad kupiti čisto da vidim o čemu se točno radi i zašto su ljudi razočarani.
05.07.2021 | 22:18
Dijete kaže:
Kloba kaže:

Imam pitanje - ne želiš si kupiti PS5, ili ga nema tamo?


PS5 bi mi bio prva konzola, ali koliko god sam mislio da cu je uzet, odustao sam jer i dalje ne vidim smisao imati uredjaj samo za igranje.
Kad se naigram svega sto mi se igra, mozda uzmem polovnjacu jednog dana da zaigram Ghost of Tsushima - koja mi je bila igra zbog koje bih kupio.


Ma tako sam ja razmišljao desetljećima, a sada kada sam probao PS5, čini mi se smiješno zaigrati išta na Macu osim neku strategiju ala Starcraft, to je još uvijek nemoguće igrati na konzoli.

A Ghost of Tsushima je "killer app", vrijedi konzolu kupiti samo zbog te igre. I kada recimo direktno usporedim toliko razvikani Cyberpunk i Ghost... pa ne znam kako bih ti to uopće predočio; Cyberpunk 2077 izgleda kao da ga je složila neka napredna grupa informatičara i programera na nekom mega-hackathonu. Da, ima tu svega, ima fora trenutaka, ali sve to je tek - sklepano. Sam gameplay je meni totalno bezvezan, a kod Ghosta se baš vidi da je tim bio super iskusan, da su znali što rade i da su baš sve isprogramirali s ljubavlju i onda još ispolirali do viskog sjaja.

Jedva čekam Director's Cut ovog kolovoza! (dodali su lip-sync za japanski i podršku za PS5 kontrolere!)
  • Dijete
  • Posjetitelj
05.07.2021 | 22:47
dpasaric kaže:
Cyberpunk 2077 izgleda kao da ga je složila neka napredna grupa informatičara i programera na nekom mega-hackathonu.


Upravo to... a cekali ga godinama...

Jednog dana polovno 5ica i GoT
07.07.2021 | 10:41
Malo uletavam u razgovor kao padobranac no jel se isplati kupiti Ghosta na PS4?
07.07.2021 | 10:49
E jbg.
Prema Davoru, jako.
Ja imam tu igricu, ali ju nisam ni pokrenuo na PS5.
A PS4Pro sam prodao...
Ali koliko sam shvatio Davor ju je prvo odigrao na PS4 i bio je (i ostao) oduševljen.
Ali ja ne bi kupovao ako imaš onu prvu verziju četvorke.
Ako je u pitanju Slim ili Pro, onda da.
To je ipak relativno nova igra, a prva četvorka se prestala proizvoditi 2016.
EDIT:
Gledaj, samo da ti ovo zaključim - velika većina PS4 igara nema niti najosnovniju vibru na PS5 controllerima.
Znači, rađene su za PS4 hardware.
Učitavat će ti se duže, ali to je u biti to.
Mi koji imamo PS5, nemamo ekrane da vidimo kaj smo kupili.
Tako da - kupuj i uživaj.
07.07.2021 | 19:39
@drlovric - sada sam uzeo Call o Duty IV, koji dolazi kao free igrica ovoga mjeseca.
Nego, reci mi - znaš li išta o ovoj za PS5?
Kao, vraća nas u doba kuge.
Kakve ocjene ima, jesi gledao?
08.07.2021 | 19:29
@kloba:

Kud ce mi veca kuga od ove sto nista ne igram

Stvarno nista ne stizem. Samo sam ih dodao u account, skupa sa ostalim igrama. Pa nekada ce neko valjda odigrati to
09.07.2021 | 03:12
lucija kaže:
Malo uletavam u razgovor kao padobranac no jel se isplati kupiti Ghosta na PS4?


Nisam ga nikada probao na PS4, ali nema veze, mislim da je igra toliko dobra da je svakako treba imati bez obzira na čemu se igra. Vjerujem da na PS4 Pro radi slično kao na PS5 uz malo duže učitavanje.
09.07.2021 | 11:06
dpasaric kaže:
Nisam ga nikada probao na PS4, ali nema veze...

Oprosti. U sjećanju mi je nekako bilo da si Ghost of Tsushima nabavio prije PS5, koji ti je stigao u veljači (to se sjećam pouzdano). A onda si stavljao postove kako igra izvrsno izgleda i na PS5, pa sam tu pretpostavio da si ju već odigrao na četvorci.
My bad. Isprika.
Na kraju krajeva, igra je najbitnija - i nju sam kupio radi tvojih dojmova.
Još kada bi se ti dao nagovoriti na Witchera III; da ti ispere loš okus Cyberpunka, bilo bi "1:1" u uvjeravanjima.
10.07.2021 | 01:43
Kloba kaže:
dpasaric kaže:
Nisam ga nikada probao na PS4, ali nema veze...

Oprosti. U sjećanju mi je nekako bilo da si Ghost of Tsushima nabavio prije PS5, koji ti je stigao u veljači (to se sjećam pouzdano). A onda si stavljao postove kako igra izvrsno izgleda i na PS5, pa sam tu pretpostavio da si ju već odigrao na četvorci.


Istina, zaista sam ga kupio prije nego li je stigao PS5, ali ga nisam želio niti pogledati na PS4 (još klinci imaju običan, a ne Pro), tako da sam čekao da mogu imati "pun gušt" na Petici.
Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 6 sati, 31 minuta
  • Kloba: Na Bačvicama, sorry
  • Kloba: Sjećam se. Spavali su u onom hotelu na Žnjanu. I ja sam tamo noćio jednom. Jako dobar hotel. Ko jučer da je bilo. Kako je Laušević rekao "Godine prođe, dan nikako". :)
  • drlovric: Prvi i zadnji put sam HR reprezentaciju gledao na Poljudu protiv Brazila. Davno je to bilo.
  • Kloba: I zaključno da se i ja priljučim - samo da se nešto novo i zanimljivo događa! :D
  • Kloba: Ma što se atmosfere tiče, nema do Poljuda. Još samo da nisu u svađi s HNS-om, svaka reprezentacija tamo se smrzne kada dođe. Samo šta ćeš kada kafići u koju zalaze Torcidaši otvoreno stavljaju znakove "ne poslužujemo osobe koje su došle gledati reprezentaciju". U tom stilu. Ne vole HNS nikako.
  • Kloba: Evo link [link]
  • Kloba: drlovric, pa spomenuo sam to ako ti je promaklo. Točnije, zacrtali su si da za 112. rođendan Hajduka (11. 02. 2023.) dosegnu probjku od 112 tisuća članova. A kako su ranije stigli sa 60 preko sto, nije bilo nerealno to očekivati. A po podacima za 2022., ako ne griješim, Real je imao 120 tisuća članova
  • drlovric: Ma nema veze, samo nek se nesto desava :D
  • cariblanco: Badava će trčati bili i plavi, kad će bijeli biti prvi ;)
  • drlovric: Poljud bi bio pun da je i duplo veci. Ne postoji na daleko losiji klub sa lojalnijim navijacima :)
  • drlovric: @Kloba: Hajduk ima 100 K clanova. Neki dan su pustili ulaznice u prodaju. Otvorio sam na 3 racunala, 7 browsera, logirao se u svaki (kao clan) da uspijem ugrabiit ulaznicu. I nisam uspio. Srecom je brat raido istu stvar u Njemackoj, pa nam je kupio on. Za 2h rasprodat stadion, serrver padao......lista cekanja po sat i po da udjes u sucelje da bi kupio kartu. I to sve ako si clan. Ostali nisu mogli
  • Kloba: Aha, hvala ti na informaciji!
  • Borisone: Ako imaš i LAN i WIFi aktivan na Mac-u, prioritet ti je po defaultu da promet ide prvo po LAN-u.
  • Borisone: To ti je propusnost WiFi-a usko grlo.
  • Kloba: Što se brzine neta tiče, kada laptop spojim LAN-om na ruter, iako mi je u postavkama i dalje Wi-Fi mreža kao opcija spajanja - brzina je 950 Mbps. Kada iskopčam LAN kabel, doslovno deset sekundi nakon ovog rezultata - brzina padne na 200 do 300 Mbps-a. Nije nam jasno! :D
  • Kloba: A Hajduk je ipak najtrofejniji i najstariji hrvatski klub. Bio bi red da se i oni vrate na staze stare slave. Zanimljivost mi je da imaju registriranih navijača više od 110 tisuća, u rangu Real Madrida. Respect, u svakom slučaju. :)
  • Kloba: Štose nogometa tiče, nisam pratio HNL osim u tekstovima pa ne znam tko je više zaslužio ove godine. Rijeka ili Hajduk. Ako je Rijeka dala više, neka bude Rijeka. Zarad one krađe kada ih je Gračan trenirao, ako se dobro sjećam.
  • Kloba: Star možda godinu dana, refurbished kupljen od A1.
  • Kloba: Mobitel je iPhone SE 2022.
  • Kloba: Ljudi, imam pitanje u vezi brzine interneta. Kako sada imam gigabit download u teoriji, u praksi mi je to na laptopu oko 940 Mbps. No na mobu, koji je spojen na isti Wi-Fi (5G) ne pokazuje više od 450 Mpbs download. Ima li neki razlog tomu?
  • cariblanco: I ja kao Dinavovac, bi Volvo da Rijeka osvoji naslov, jer je to zaslužila
  • drlovric: Dinamo j ezapoceo kao drzavni projekt, da se podigne nacionalna svijest u novonastaloj drzavi. Kasnije je prepusten kriminalnoj skupini na upravljanje, koja je radi osobnih interesa obesmislila cijelu ligu. Srecom ta vremena su iza nas. Mislim da je ove godine Rijeka najvise zasluzila da bude prvak, jer igraju najbolji nogomet.
  • Kloba: Iskreno, radi dobrobiti hrvatskog klupskog nogometa, htio bih da ili Hajduk ili Rijeka ili Osijek osvoje ovu sezonu. Da se stvori nova velika četvorka u ovoj maloj zemlji.
  • Kloba: Pa valjda ćeš ove godine slaviti. Dugo niste bili ovako blizu. ;)
  • drlovric: Za Hajduk. Zato sam ovako mlad i pogubio zivce :D
  • cariblanco: za koga navijaš...naše ;)
  • drlovric: Za vikend sam u Splitu. Ostajem par dana. Ako neko od Jabucara dolszi gledati najveci nogometni derbi u Hrvata, tu sam za pice, kavu, rucak…
  • smayoo: Nažalost, je... :(
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Kaj je umrla Slađana Milošević?
  • smayoo: RIP Slađana Milošević :(
  • Yonkis: [link] iPhone prodan na aukciji za 130.000 dolara
  • Yonkis: macOS Sonoma 14.4.1: fixes USB hubs connected to external displays may not be recognized; Apps that include Java may quit unexpectedly
  • Soffoklo: Fora. Creating a Macintosh-inspired Mac Studio iPad dock. [link]
  • abajo: Kloba: [link]
  • Kloba: Ekipa, može li me neko upititi n stranicu da si skinem macOS Catalina kako bih nanovo reinstalirao komjuter? Taj OS mi je najnovji koji ovaj moj Retina iz 2013. može "progutati". Kako se svi razumijete u ove stvari više od mene, bio bih zahvalan!
  • cariblanco: Na kraju sam skužio koliko je sati, po svitanju...ono fakat čudno ?
  • cariblanco: Istina je da Paragvaj mjenja vrijeme koji je blizu, ali ja imam Argentinski sim :D
  • cariblanco: Sad na mobu s našim sim_om je 7.25 a na mobu s Argentinskim sim_om je 8.25 ! S tim da Argentina nema promjenu verbena ?
  • cariblanco: Jurors imam dilemma, koliko je sati ? koliko mi je poznato mi nismo premjenili vrijeme, mjenjamo ga sljedeći vikend
  • Zdravac: MKBHD pratim i ja, ok je lik, realno recenzira, ne sipa hvalospjeve
  • Kloba: Ma bez daljnjeg. Čovjek si je osigurao egzistenciju, pa i vrlo luksuzan stil života već sada. Ima video u kojem pokazuje svoj studio, linkao sam ga tu svojevremeno. Ma preludo. A tek onaj Mr. Beast? Taj živi u studiu. Opsjednut YT-om.
  • drlovric: Zaradio j eon puno vise na otm videu. Pogledaj samo broj pregleda :)
  • Kloba: NIsam ni ja znao. A šta ćeš, cijena napretka. Za šta je dao 40 somova, sliku CD-a i iTunesa... :)
  • Yonkis: Kloba, što nisi odmah rekao kako je završio unboxing i aktiviranje iPhonea :)
  • Kloba: MKBHD kupio originalni, nikada otvoreni first gen iPhone na aukciji u Chicagu za 32 tisuće dolara. Sa dostavom, porezima, i dodacima na sve ispalo ga je 40 tisuća. Video je tu: [link]
  • Yonkis: [link] - Justice Department sues Apple, alleging it illegally monopolized the smartphone market
  • Kloba: I ja brže na net, nađem video naslova 7 Ways To Fix PS5 Error Code CE-117773-6 :) I prvi "way2 mi pomogne, skužim da je do njih
  • Kloba: Uglavnom, kada sam htio skinuti save sa clouda PS Plua za Horizon 2, javi mi grešku Error Code CE-117773-6
  • Kloba: EON Premium sam uzeo, ne vjerujem koje sve kanale imam. Ruske, Ukrajinske, pa klasika CNN, BBC, Sky, ovo ono. Ali i puno iz regije

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.29 Seconds

Provided by iJoomla SEO