PlayStation 5
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

PlayStation 5


27.08.2021 | 11:21
Kada već pričamo o rezolucijama, išao sam malo pogledati jahtu O'Pari na kojoj nam ljetuje Michael Jordan.
Duga 95 metara, u vlasništvu grkčke charter kompanije Golden Yachts trenutni vrh ponude koji tjedno stoji milijun zelenbaća.
Kako Michael ima 1,6 milijardi istih, smatra se daleko najplaćenijim sportašem ikada i samo od Messijevog prijelaza u PSG (jer Parižani nose Nike Air Jordan dresove) je zaradio sedam miliona dolara a da nije mrdnuo prstom (kako lova stvara lovu, to mi je fascinantno) - ovu mu ljepoticu nije bio nikakav bed iznajmiti.
Sletio je u Split, ukrcao se na O'Pari, plovio po Splitskom i Šibenskom arhipelagu, posjetio ta dva grada, bio je na Hvaru i zadnja stanica mu je Dubrovnik odakle se ukrcava na avion za Chicago.
Nego, sinoć je policija morala intervenirati zbog buke i zamoliti Aira da malo stiša zvučnike na jahti.
Kada sam vidio ovu sliku, zapitao sam se da li je slušao muziku ili samo - gledao TV.

Koliko ovo ima inča?
I koji je tu zvuk ugrađen, zaista me zanima.

SYT_185089-e.jpg
27.08.2021 | 13:49
To je projektor
27.08.2021 | 13:53
A di bi bio projektor kada je to kao neka otvorena terasa?
To je custom made TV koliko sam ja shvatio. Ovakav ja još nisam vidio.
Da je prostorija unutar jahte, složio bih se da se radi o projektoru.
Ovako, ne vidim di bi on "lebdio".
O tome se radi.
Ovo je moje mišljenje, ne znači da je točno.
Ali pogledaj bolje kada uvećaš sliku, zar nije istina da platno nema stalke i da ne vire žice kraj njih?
I na zadnje, pa platno nema crne rubove - ili griješim?
27.08.2021 | 14:01
U ovom okruglom stoliću?
27.08.2021 | 14:11
@kupus - Pliz, odi na ovu stranicu.
Vidiš da koliko god se trudio, ne mogu sliku staviti ovdje.
www.yachtcharterfleet.com/news/stunning-...charter-yacht-orpari
Pogledaj prvu skupinu fotografija (tri komada, jedna veća i dvije ispod) kada počneš skrolati prema dolje.
I uvećaj donju desnu.
Ta ti pokazuje isti deck samo iz kuta da točno vidiš kako se radi o TV-u.
Napiši mi jesi li našao.
Ja sam pokušao skinuti sliku, nisam mogao, pa sam napravio screenshot, to mi ne da da objavim - mogu ti jedino ovako pokušati pokazati.
TV je definitivno, ekran se sjaji sve u šesnaest.
Vidi se i na slici lijevo, ali malo. I rub mu je metalni.
Ako gledamo ovu prvu sliku jahte na vrhu stranice, taj deck je treći odozgora - iznad je ovaj sa bazenom i još jedan koji se ne vidi.
Ali jahturina je - hm, hm, hmmm...
Da bi reč rekel...
Kada uvećaš bilo koju sliku (ova o kojoj ti pričam je broj 3) daje ti da listaš lijevo desno uvećanim fotografijama da vidiš šta sve jahturina ima. Jahta s teretanom ej. Pa kuće s teretanom su luksuz, ovaj je na jahti s teretanom.
Nemreš vjerovat.
EDIT:
Nego, čija je to zastava?
Crvena sa ovakvim križem? Jel to Malta?
I Neil Patrick Harris je doplovio na hrvatsku obalu sa manjom jahtom, no s istom zastavom.
www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/ho...-seksi-tata-15097259
27.08.2021 | 15:24
Kloba kaže:
@kupus - Pliz, odi na ovu stranicu.
Vidiš da koliko god se trudio, ne mogu sliku staviti ovdje.
www.yachtcharterfleet.com/news/stunning-...charter-yacht-orpari
Pogledaj prvu skupinu fotografija (tri komada, jedna veća i dvije ispod) kada počneš skrolati prema dolje.
I uvećaj donju desnu.
Ta ti pokazuje isti deck samo iz kuta da točno vidiš kako se radi o TV-u.
Napiši mi jesi li našao.
Ja sam pokušao skinuti sliku, nisam mogao, pa sam napravio screenshot, to mi ne da da objavim - mogu ti jedino ovako pokušati pokazati.
TV je definitivno, ekran se sjaji sve u šesnaest.
Vidi se i na slici lijevo, ali malo. I rub mu je metalni.
Ako gledamo ovu prvu sliku jahte na vrhu stranice, taj deck je treći odozgora - iznad je ovaj sa bazenom i još jedan koji se ne vidi.
Ali jahturina je - hm, hm, hmmm...
Da bi reč rekel...
Kada uvećaš bilo koju sliku (ova o kojoj ti pričam je broj 3) daje ti da listaš lijevo desno uvećanim fotografijama da vidiš šta sve jahturina ima. Jahta s teretanom ej. Pa kuće s teretanom su luksuz, ovaj je na jahti s teretanom.
Nemreš vjerovat.
EDIT:
Nego, čija je to zastava?
Crvena sa ovakvim križem? Jel to Malta?
I Neil Patrick Harris je doplovio na hrvatsku obalu sa manjom jahtom, no s istom zastavom.
www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/ho...-seksi-tata-15097259


Ne znam Kloba, na slici 3 uopće nije isti "kat" broda. Ovaj o kom mi pričamo je najvjerojatnije najviši kat.
27.08.2021 | 16:07
Čovječe Božji, kako ne vidiš???
Link koji sam ti dao za najgornju sliku ima veliku sliku ptičje perspektive.
www.yachtcharterfleet.com/news/stunning-...charter-yacht-orpari
Ispod nje kada skrolaš dolje dolaziš do prvog reda slika.
Prva je jedna velika, ispod nje su dvije male.
Vidi malu s desne strane - shvaćaš li me sada?
Isti kat, isti TV, slika gleda ravno u njega.
Treća paluba jahte, što po stolu možeš vidjeti na prvoj najvećoj slici opaljenoj iz zraka.
EDIT:
Osim toga, kada klikneš na bilo koju sliku od tih manjih, dat će ti da ih listaš. Traži sliku broj 3, jer taj je broj po redu ako ih gledaš redoslijedom odozgora prema dolje s lijeva na desno, a ne računaš ogromnu sliku preko cijelog vrha strane iz ptičje perspektive.
Vidjet ćeš brojeve slika kako koju gledaš, pazi da nađeš sliku broj 3.
Znači klikni da ti se uveća prva veća kad kreneš prema dolje, to je slika 1, klikni strelicu desno dva puta i doći ćeš do slike 3.
I tu ti je TV u svoj svojoj slavi.
Ako sada ne možeš naći onda stvarno više ne znam kako da ti objasnim.
Isto tako na toj slici imaš i zastavu Malte koja visi s vrha fotografije, tako da znaš o kojoj se slici radi. Gleda ravno preko stola na TV.
Opaljena je sa onog kauča.
Najgornju sliku niti ne možeš uvećati.
Donje kada počneš klikati na njih krene slideshow. I sa gornje lijeve strane na crnoj pozadini ti piše 1/20 ako je prva slika, 2/20 ako je druga.
Ti tražiš 3/20.
Molim JOKER Pomoć publike!
27.08.2021 | 16:22
Okej ajde, jel ovo zezanje neko?

Idem ugasit internet.
27.08.2021 | 16:23
Koji je tebi vrag?
Tko te zeza?
Pa jel znaš kliknuti na sliku?
EDIT:
Dosta sam dopisao gore: pročitaj u miru i napravi kako sam ti rekao. Ne znam u čemu je problem.
Stvarno mi nije jasno.
Ja bi je postao, ali mi neda.
27.08.2021 | 16:28
Ja lijepo molim nekog trećega da pokuša shvatiti što tražim @kupusa da napravi, pa da nađe treću sliku od njih 20 ali uvećanu.
I da kaže da li na njoj vidi TV ili platno.
Ako ikako može, molio bih treću osobu da sliku nekako posta ovdje, jer meni ne ide.
EDIT:
Ako niti ta osoba ne može skinuti sliku, samo neka potvrdi da je uvećala fotografije koje sada na donjoj lijevoj strani imaju potpis YachtCharterFleet, a iznad toga su brojevi fotografija tipa 1/20 pa nadalje do 20/20.
Ne shvaćam što je tako teško.
klikneš na link, dva puta skrolneš prstom, dođeš na najveću sliku u prvom trojcu fotografija, klikneš na nju i počneš "listati".
Potrebno je samo dva puta stisnuti desnu strelicu na tastaturi da dođeš do te fotke.
27.08.2021 | 16:33
Ovo je prva slika sa TV-om, ovo je treća desno,... pogledaj stol i vidjeti ćeš da nije isti kat broda, ovo na trećoj/dolje desno slici u pozadini nije TV nego staklena vrata tako da je @kupus u pravu
27.08.2021 | 16:36
Ma dobro to...
Nisam znao da na to čovjek misli.
Poanta je da je TV.
Da su sve telke.
Nema nikakvih projektora.
Tražio sam fotku koja najbolje pokazuje vanjske telke.
EDIT:
Kupus, oprosti - ali meni se učinilo da je isti kat - no stvarno mi je poanta bila da je TV zbog čega smo i počeli raspravu.
I onda sam tražio najbolju moguću fotku da to dokažem.
Trebao sam shvatiti da nije ista sam, my bad.
No, slažemo se po pitanju da nema projektora valjda?
27.08.2021 | 16:41
Sada malo bolje gledam i mislim da ste vi zabrijali.
To je isti kat broda.
Pogledajte vi malo bolje fotke.
Koji brod bi imao TV na dvije palube kada je svaka od pet paluba potpuno različita?
EDIT:
To je jahturina koja je najskuplja od najskupljih, i da ima dvije iste palube???
Nema šanse, što se vidi iz ptičje fotografije odozgora.
Ima TV unutra, i to je drugi veliki TV na slici ali se nalazi unutra.
27.08.2021 | 16:45
Link na O˙Pari jahtu (gdje imaš opis i više slika) i onda ispod link na YT iste jahte gdje na 1:54 imaš projektor i na 1:57 platno za projektor (ovo sa tvoje slike).



Što se tiče katova, pogledaj lijevo i desno stepenice koje vode na etažu iznad,... nisu iste zar ne?
27.08.2021 | 16:46
@Bertone - pogledaj ti malo bolje stol.
Primjećuješ li iste šare na njemu?
Okrugao je sa istim motivom?
Samo na jednoj fotki ima debelo dno, a na drugoj uvučeno.
Misliš da se ne može napraviti custom stol koji to radi za ovakvu jahtu?
Pa gledaj kakav TV su naručili, šta im je stol naspram toga?
27.08.2021 | 16:49
Da ne editiram dodatno gornji post, baci oko na radarske antene, luk na koji su postavljene (gdje je navodni TV) je najgornja etaža, ona druga slika (desna) je kat niže.

EDIT: Ipak sam pogriješio, radi se o najgornjem i najdonjem katu



PS. Ima još 30-ak detalja koje sam vidio za 15 sekundi i koji se razlikuju na slikama, ali ih otkrij sam
27.08.2021 | 16:58
Istina, projektor je.
Isprike obojici.
Ja sam zbog tog sjaja na slici tri mislio da je TV.
Zar nisu platna drugačija?
No dobro.
Dođem obojici isprike, Bertone hvala ti što si uspio dokazati šta je šta.
Ja sam bio 100% siguran da je TV.
Ali nekoga sam naljutio i eto, -1.
Nije mi problem ispasti u krivu, samo da se razumijemo.
Bez Bertonea ja bih i dalje mislio da kupus ne nalazi sliku, a on bi vjerojatno mislio da sam ja lud.
A šta ćeš.
Ponavljam, kupus isprika - u pravu si.
Bertone - zahvala i isprika - u pravu si.
Umorilo me ovo. Odo gledati nešto.
Pozdrav!
EDIT:
Da stvarno!
To su vrata palube i unutrašnjosti za koja sam zabrijao da su TV i zato sam tako čvrsto branio stav da ne može biti platno.
Eto, kada ne pročitam post do kraja.
Stvarno isprike obojici.
Do kraja dana imate karmu gore da vam se odužim na oduzetom vremenu.
Drugačije ne mogu.
27.08.2021 | 17:03
Meni se ne moraš ispričavati, prihvatio sam te tu na forumu takvog i da se mogu na tebe (ili bilo koga drugog) ljutiti zbog nečeg napisanog, ne bih nikad ulazio u raspravu s tobom
27.08.2021 | 17:07
Ma sve pet.
Ponavljam nije mi poanta ispasti najpametniji.
Ali tu me stvarno zavaralo staklo fucking vrata.
I još si (šatro iskusnjara jedrenja moš misliti) mislim pa kako bi platno izdržalo vjetar na moru ovo ono.
Kad vidiš, kripl...
A ja mislio da kupus ne može naći sliku kada čovjek valjda misli da sam lud...
Šta ćeš.
Nije daleko od istine.
Šune mene oveći napon tu i tamo.
27.08.2021 | 17:12
Stvarno sam ispao budaletina.
Idem klečati na kuruzu.
01.09.2021 | 07:36
Da se vratimo s offtopica:
Upravo izašla 1. revizija PS5

Kako je na svom YT kanalu predstavio u detalje Austin Evans - u Japanu i Australiji (vjerojojatno i u Novome Zelandu po toj locgici, no nije spomenuto) počelo je prodavanje prve revizije PS5 konzole.
Čovjek je direktno iz Japana naručio novu ediciju, stavio dvije konzole digital edition jednu kraj druge, i započeo usporedbu da vidi što je promijenjeno.

Odmah u leadu kome se ne da sve čitati, ima vidljivih razlika ispod haube, u konačnoj težini modela, ali toplina u modelu i zrak sa stražnje strane plastike ispada hladniji u starom.
pretpostavka je da je SONY zbog jet engine zvuka PS4 išao overboard sa materijalima u prvoj inačici PS5, da bi shvatili da gube lovu i da moraju uštediti na tome.

Rezultat je sljedeći:

Stara verzija:
3,8 kg
Isti stalak koji ne drži “najbolje” vodoravan položaj.
Isti šaraf stalka zbog kojeg je potrebno uzimati odvijač a nespretnima se lome kukice koje drže unutar zapremine stalka
Šum ventilatora originala u radu Astrobot igrice je 43.5 decibela
Stara konzola ispuhuje nešto hladniji zrak na stražnje otvore, izmjereno je 51 stupnjeva Celzijevih

Nova verzija:
3,5 kg = lakša 300 grama
Poboljšani stalak
Odvijač sa puno debljom "glavom" kojeg je sada moguće zašarafiti i odšarafiti prstima
Šum ventilatora poboljšane verzije u radu Astrobot igrice sada iznosi 42.1 decibel
Nova konzola ispuhuje topliji zrak, izmjereno je 55 stupnjeva Celzijevih

Zašto je lakša?
SONY je objavio da više ne želi dobivati gubitak u prodaji konzola, odnosno išli su na jeftiniju izradu identične konzole.
Obje testirane konzole ispale su (namjerno ili slučajno ne znam) opremljene najtišim Delta ventilatorima, od kojih je noviji bolje uređeniji i sigurno bolje hladi od starog, no usprkos razlikama u perajama težina im je apsolutno ista.

No zato je pasivni ventilator smanjen ako ne za pola (od oka), onda za dvije trećine.
I više nije ona boja bakra, već klasična boja lima - no to ću prepustiti znalcima da prokomentiraju jer bakar koliko znam je materijal za izradu pasivnih hladnjaka. No, ja znam malo - to smo svi svjesni.

Video od Austina Evansa gdje sve to prikazuje:


Slika aktivnog i pasivnog ventilatora, kao i šarafa na postolju ću probati postati kasnije onima kojima se ne da gledati video, sada moram jurit.
Pozdrav!
01.09.2021 | 10:50
Ako su performanse iste - za ostalo me nije briga!
01.09.2021 | 12:40
Ma. Naravno da jesu.
Nikako da postam te slike, jednostavno mi ne da.
Jer poanta Austina Evansa čiji sam video clip linkao je da je prvoj generaciji aktivni cooler malo neučinkovitiji, ali su zato stavili mrcinu od pasivnog collera.
Na novome je aktivni coller kompletan u perajama (učinkovitiji), ali su smanjili pasivni cooler totalno.
Pa kažu da su u SONY-u rekli da na konzolama trenutno gube (cijena bakra, mrcina od coolera - to je moj i Evansov zaključak), pa su se odlučili na taj potez jer su sa pasivnim zbog "jet engine" zvuka koji je proizvodio PS4 bilo koje generacije kada su susreo sa zahtjevnijom igrom koja je izašla nakon te konzole otići "overboard" sa pasivnim hladnjakom PS5.
Sada su shvatili da mpogu uštediti.
Pokušati ću staviti slike, ali kada bi mi netko objasnio zašto ne idu - bio bih jako zahvalan.
Razlika između novog i starog ventilatora:

Activeventilators.jpg
01.09.2021 | 12:43
Razlika između novog i strog šarafa na postolju vidi se između 2:00 i 02:08; starog i novog aktivnog coolera na 07:11, a pasivnog coolera na 10:06.
Čak se vidi i šteta koju može uzrokovati grebanje unutrašnjosti konzole bijelim zubcima ukoliko se krilo ne skine potpuno pravilno prvi puta između 06:35 i 06:40.
Stvarno mi je žao što ne mogu postati slike ovdje.
Nadam se da ćete pogledati video na navedenim minutama (zaista ukupno minuta posla), i reći mi da li novi uopće ima bakar kao pasivni hladnjak pošto taj hladnjak nije bakru karakteristične narančaste boje.
Zaključak videa je da je prva generacija - bolja.
01.09.2021 | 14:44
Kako, svih mu vukova Ontarija, ovdje postati sliku a da mi ne prikaže da je ne može učitati?
Naime, gledam video, okinem screenshot ("SHIFT + CMD + 4"; označim što želim, pokušam to učitati na Jabučnjak - ne da, pa ne da i ne da.
A prije je bilo sve OK.
Pokušao sam preimenovati sliku, prebaciti je iz jpega u jpg format, maknuti je sa desktopa koji je povezan s iCloud accountom u Pictures ili Downloads foldere i opet ništa.
Učita mi jednu od 20 kao šo se gore vidi.
Molio bih znalce da mi objasne u čemu griješim jer mi se već ovo penje na sljeme.
@Bertone - kako je tebi uspjelo napraviti onako lijepo koja je koja slika u postu di me školuješ kako griješim oko projektora i TV-a na jahti O'Pari?
Ono je izvedeno samo tako.
02.09.2021 | 09:37
Koliko sam ja pratio (a Riba zna točno), screenshot uvijek ispadne problem jer je PNG formata. Prebaci u JPG (preview appom na primjer) i eventualno smanji veličinu
02.09.2021 | 10:00
Radi png bez problema, evo uploadam screenshot sa desktopa.

Screenshot2021-09-02at09.59.57.png
02.09.2021 | 10:04
Možda je do preglednika (Safari), imam instaliranu i Mozillu.
Baš ću probati, ako mi ne uspije - ostaviti ću natpis da vidite što mi točno izbaci.
Uglavnom, čim dugo učitava stranicu na kojoj sam postao slku/više njih i kliknuo na "objavi" - znam da je problem.
Kada je stranica učitana kroz desetak sekundi najviše, onda je to sve OK (to je u slučaju više slika 10 sekundi).
02.09.2021 | 10:10
Slika 1:

Oštećeno kučište PS5 grebanjem kuka po crnoj plastiti prvi prvom otvaranju konzole.
Znači, ljudima se dešava jer se tipu u videu desilo pa se Evans smijao njemu jer se ovaj navodno smijao Evansu kada je to pokušao napraviti sa prvom konzolom koju je dobio još lani.
Eto - čisto da znate kako to izgleda:

Grebanjekonzole.jpg
02.09.2021 | 10:14
Slika 2


Prilog/zi Pasivni hladnjaci.jpg nije/su pronađen/i

Moderatori: Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 29 minuta
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.32 Seconds

Provided by iJoomla SEO