Molimo, logirajte se

Samo članovi mogu sudjelovati u temama na ovome forumu. Morate se registrirati ili logirati ako želite aktivno sudjelovati.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 11 sati, 51 minuta
  • zvone: Nadam se da kosilica neće imati notch da ne bude trava neravnomjerno pokošena. ????
  • JOHN: naravno sa M2 Pro/Max čipekima
  • JOHN: .....kao nešto inovativno....nešto napredno što se može pogoniti iz sobe samo jednim klikom i tako to
  • JOHN: Možda se sprema kosilica za idući event!?
  • zvone: Ne znam zasto nisu pokosili travu , barem za keynote. Da nije to u stilu njihove nove ekoloske osvijestenosti?
  • Riba: Hahaha
  • Piko: Netko zaboravio napomenuti i novi gadget [link]
  • Vanjuška: Imaš TouchID, to je ok. Zamisli FaceID koji kad god pogledaš ekran kupi nešto bez da si mu rekao :D
  • dpasaric: Evo kratka vijest, pa se može komentirai ispod da se ne gubimo po Vikalici :)
  • drlovric: Idem u USA jako skoro i donijet cu si jednog. Nez jos 14 ili 16. Taman ce recenzije biti prije nego podjem... Zao mi je i TouchBara....
  • zoranowsky: SDXC reader su vratili :)
  • drlovric: Uvale mi notch i ne stave FaceID unutra. Ili sam nesto previdio :/
  • Borisone: Još nitko nije komentirao ... notch
  • BigMac: Neka ožive Aperture, ostalo me ne zanima :)
  • Borisone: Čekaj malo, di je Big Sur update?
  • Borisone: 2.350 Eur u Italiji. Mislim da će kod nas biti oko 19.999 Kn.
  • Djuro genijalac: @ Borisone: 22 kile kn, cca, dodaj-oduzmi 500 kn
  • Daddo: Znam da mi to nikad neće trebat, ali sama pomisao da je netko to napravio i da u takvo kućište stanu te performanse je - uffff.
  • Daddo: Dakle gledajući ovaj keynote osjećaj je bio isti ko kad sam prvi put ko klinac stavio ruke na Sinclairovog Spectruma. Magično.
  • dpasaric: Jeste li skužili da je uvodni video namjerno složen u garaži kao stara Jobsova? :)
  • Borisone: Baš me zanima cijena za ulazni 14" model u Hr.
  • dpasaric: E da je sada vidjeti Mac mini s M1 Max. To bi moglo biti nešto strašno upotrebljivo i moćno za ne previše novca!
  • dpasaric: "What have we done!" - Apple je danas pomaknuo granice prijenosnika; novi MacBook Pro je znanstvena fantastika, Intel i9 se čini kao neka retro skalamerija za naš muzej!
  • JOHN: Mislim da bum si piknuo 14
  • kupus: ni voditeljica nije losa
  • Djuro genijalac: Macbook pro izgleda _ebeno, morma priznati
  • Riba: Ili pastu za zube, lazni lab je tu. :)
  • Riba: A ovaj lik sto prica o M1 Pro kao da reklamira detergent. :)
  • kupus: evo ga
  • Riba: Sto Tim radi do koljena u toj šikari??
  • Daddo: Ova glazba pred događaj… skoro ko Aj Bi šumica. :D
  • drlovric: 1 Za Aperture. Bila bi im idealna prva PRO aplikacija za iPad M1, al nisam optimistican uopce. Niko tu aplikaciju vise ni ne spominje.
  • zoranowsky: @Borisone i mene bi to jako veselilo, totalno su me raspixxxxi s ubijanjem Aperture-a
  • Borisone: Znam da nije hardver, ali mene bi još najviše veselilo da vrate Aperture u život. Prokletinja od Adobe LR i PS se svakih par dana update-a i poždere usput hrpu GB.
  • stefanjos: ja se nadam dobrom proizvodu danas. moja retina 2013 i dalje gura ali moram kad tad kupit nesto novo :P
  • JOHN: baci pogled na Evo i malo humora....
  • JOHN: da li si se sinoć poistovjetio sa onim meme od Bertonea? :-)
  • dpasaric: Danas bi mogao biti dobar keynote! :)
  • smayoo: :D
  • Riba: A ono...ne radi taman kako bi trebalo. :)
  • smayoo: Kako to misliš "radi sve ok"? Pokrenuo si Windowse i kažeš "radi sve OK"? Stvarno? :)
  • Riba: Ali radi sve ok.
  • Riba: Evo i ja sam, da oprostite, pregizao govno neki dan i digao Windows server 2016 u Virtual Boxu neki dan pa si mozemo zajedno plakati na ramenima.
  • smayoo: Da, naravno. Ajde, najprije si skini VirtualBox (besplatan je) pa se poigraj, a onda otvori temu u forumu pa pitaj što god ti treba
  • Miki9890: ha više od toga ne ide :D a ako moram nešto konfigurirati po sustavu, mi to ostane na virtualki za drugi put?
  • smayoo: 8GB nije baš "napucano" :) ali nema razloga zašto ne bi radilo
  • Miki9890: napucao ja njega jesam sa 8gb, simuliramo mreže u CORE-u, analiziramo promet sa Wiresharkom i slično
  • Riba: Koliko RAMa imas i sto namjeravas raditi u tom linuxu?
  • Miki9890: za virtualke sam tutlek... misliš da bi to dobro šljakalo na mojoj mašini - mbp 2009?
  • smayoo: Pa vrti Linux na VirtualBoxu, wtf? :)

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Oglasi

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%