Poklanjam-Mijenjam-Potrazujem (Nisu oglasi)
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Poklanjam-Mijenjam-Potrazujem (Nisu oglasi)

17.05.2015 | 11:11
Poklanjam dvije torbice sa kompaktni foto aparat ili nesto slicno. Dimenzije su otprilike 13x9.5x5 cm, jedna je hard case. Oboje je nekoristeno. Kupio za fotoaparat koji na kraju nije stao, i tako dva puta.

Isporuka za cca mjesec dana, tko prvi njemu djevojka.

image-17-05-15-01-01.jpeg

image-17-05-15-01-01-1.jpeg
17.05.2015 | 11:28
smayoo kaže:
Je. Takav uređaj i tražim. Ali ne želim ugovarati njihovu uslugu, nego želim samo uređaj, kojeg bi otključao i unutra stavio bonbon karticu.

Bio neki dan u Vipu i te uredjaje ne otkljucavaju.
Smrt komunizmu, fašizmu i antifašizmu.
17.05.2015 | 13:54
Riba kaže:
Poklanjam dvije torbice sa kompaktni foto aparat ili nesto slicno. Dimenzije su otprilike 13x9.5x5 cm, jedna je hard case. Oboje je nekoristeno. Kupio za fotoaparat koji na kraju nije stao, i tako dva puta.

Isporuka za cca mjesec dana, tko prvi njemu djevojka.

Riba, probaj još nekoliko puta kupit torbicu, pa nakon toga možeš na ebay otvoriti trgovinu s torbicama za fotače
17.05.2015 | 14:37
cariblanco kaže:
Riba, probaj još nekoliko puta kupit torbicu, pa nakon toga možeš na ebay otvoriti trgovinu s torbicama za fotače

Jebi me, jebi.
17.05.2015 | 19:01
Riba kaže:
.. i tako dva puta.

Hvala na podijeljenom iskustvu sa nama...... sad mi je lakše jer znam da nisam jedini
17.05.2015 | 20:17
Hm, Fata je Fata, ali dvaput je dvaput!
19.05.2015 | 05:24
Ima verzija i s Brenom ,btw tapatalk za Jabucnjak zeza
u bazama sam
  • Sin
  • Korisnik
  • 18
23.05.2015 | 10:18
Mijenjam PowerBook G4 12"

G4 1.33
768 MB Ram
60 GB Hard
punjač

www.everymac.com/systems/apple/powerbook...book_g4_1.33_12.html

Stanje PowerBook-a:
Tragovi korištenja - ogrebotine, Lid sa LCD-om ne stoji ne stoji fiksno, konektor od punjača je prekidao, ali je prigodno saniran i radi, kad se upali nakon bonga dođe do upitnika na dislpayu ( nema instaliran OSX), ne radi DVD...dakle netko sa drugim Macom i Firewire kablom bi mogao instalirati OSX.

Edit: Pokusao se igrati sa Open Firmwareom i instaliranjem sa USB, pa vise nema ni upitnika )

Mijenjam za:
1 x Ram modul SODIMM 4GB 1066 MHz DDR3 SDRAM (PC3-8500) 204 pin ( provjeren u Mac notebooku), moguće i 1333 Mhz ako bude radio kod mene
+ velika Milka čokolada sa jagodama

IMG_2531.JPG

IMG_2532.JPG

image_2015-05-23.jpg

image_2015-05-23-2.jpg
  • Sin
  • Korisnik
  • 18
26.05.2015 | 17:06
PBook udomljen
27.05.2015 | 03:27
Riba kaže:
cariblanco kaže:

Jebi me, jebi.

Po jucerasnjem tweetu, izgleda da je otvorenje vrlo blizu.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
30.09.2015 | 05:53
EDIT - Licenca je našla svog novog vlasnika!

Poklanjam jednu licencu za iMazing pa tko mi se prvi javi na PM njegova je. Samo požurite ponuda vrijedi samo do sutra!

feature_home_mac.jpg
01.10.2015 | 12:58
Potrazujem polovnu(za jednog usera) licencu za autocad?

hvala
u bazama sam
01.10.2015 | 17:39
@Strucnjak:

Bio je na Pik neki lik iz Tuzle, sto je prodavao polovan software. Imao je licence za svasta.

Javio mi se prije par mjeseci nudio neke zamjene, pogledaj malo. Lako ces ga naci. Prilicno sam siguran da je imao i AutoCad.
02.10.2015 | 07:15
hvala .sta da kucam u pretragu?
auto cad licenca?
u bazama sam
04.12.2015 | 08:58
Potražujem grafičku karticu s ADC izlazom, po mogućnosti neispravnu jer mi treba samo ženski ADC konektor.
Naime, želim spojiti 20" cinemu na MBP, a ne bih htio cvikati originalni kabel jer imam i jedan funkcionalni G4 MDD, nego bih napravio adapter/kabel DVI>ADC.
Hvala!

EDIT: RIJEŠENO!
14.01.2016 | 17:17
Poklanjam printer Canon i550.
Crna glava je začrpljena neoriginalnom tintom iz Makro-Mikro (koji usput drže govno od tinti).
Uz printer dajem i tinte broj 6, C i M. U printeru su sve četri tinte, ali je crna zamjenska.
Printer je do jućer printao bez crne boje (koj aje govno).
Radi na 10.10 s generičkim driverima za i560.
Kupio novi Epson L310 pa ovaj smeta.
U Zagrebu sam u centru grada.
Printer izgleda kao na linku
www.canon-europe.com/support/consumer_pr...os=OS%20X%2010.10%20(Yosemite)
Bez kablova je.
22.07.2016 | 09:54
POTRAZUJEM: entry level DSLR fotic
22.07.2016 | 11:59
Zesko da ti bude to netko poklonio.

Zabac
22.07.2016 | 12:35
A joj, mislila sam da je to oglas sto trazim, da ne treba biti besplatno. Naravno da bihi kupila Budem promjenila rubriku onda
22.07.2016 | 15:12
Postoji oglasnik..

Zabac
30.09.2016 | 10:23
Poklanjam tamno plavu preklopnu maskicu za iPhone 6+ i 6s+. Maskica je zabunom naručena s ebaya i imitacija kože je kao. Nemam sliku ali ako je neko zainteresiran mogu slikati.
A usput i da malo oživimo temu
30.09.2016 | 18:09
Pa ajde slikaj. Mozda zena hoce jer ima neku silikonsku i nije nesto presretna.
30.09.2016 | 18:22
mogu poslati slike ali vec me jedan jabucar kontaktirao pa ce je on uzeti :/ metoda odabira je bila najbrži prst zabac kaže:
Pa ajde slikaj. Mozda zena hoce jer ima neku silikonsku i nije nesto presretna.
30.09.2016 | 19:13
Napiši nam onda, tko je taj koji je zezno žapca
30.09.2016 | 20:18
cariblanco kaže:
Napiši nam onda, tko je taj koji je zezno žapca

Evo vam mala pomoć trenutno nije online ahhahah
Ne možete reci da ne zelim pomoć svima Haha
01.10.2016 | 17:14
Kakve veze ima? Nitko me nije zeznuo.
03.12.2016 | 13:41
Poklanjam ili mijenjam za neku drugu maskicu za iPhone 6s dvije maskice

1. Maskica preklopna tamno plava naručena zabunom za iPhone 6s plus ili 6 plus
2. Maskica obična za iPhone 6 ili 6s ima logo apple-a na poleđini imitacija kože neka također zabunom naručena

- Slike od obe maskice su tu
Prilozi:
04.12.2016 | 14:35
ako nisi poklonio ja se javljam za br. 2
04.12.2016 | 14:47
posalji mi pm odakle si i to
19.03.2017 | 16:53
Uredili smo za potrebe posla zadnje dvije sobe koje su se koristile za držanje svega onog što smo trebali odavno baciti, a srce nam nije dalo pa nam sad nema druge, nego te stvari - baciti.

Nešto od toga zaista teška srca bacam pa, evo, nudim na poklon prvom koji se javi i do kraja ovog tjedna preuzme. Nalazi se u Rijeci (na Viškovu), nije problem da ponesem sobom kad nekamo idem poslom, SUTRA sam u Osijeku, a ostatak tjedna ili ne putujem ikamo, ili sam u Rapcu (kod Labina).

Elem, poklanjamu dobre ruke audio-kazete koje vidite na slikama i Technicsov double-decker (komponenta s linijskim izlazom i ulazom, mora se spojiti na pojačalo sa zvučnicima). Sve u paketu. Tko ne želi sve, svejedno mora uzeti sve pa neka baci što ne treba, samo dok ja ne gledam.

Photo19.03.2017.101519.jpg

Photo19.03.2017.102945.jpg

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 0 minuta
  • robee: a ovo je nuzno zlo :),
  • Yonkis: Od Androida preferiram Sony i Motorola. Ako već moram birati.
  • Daddo: i primarni
  • Daddo: a općenito mi android nije opcija za privatni telefon.
  • Daddo: od svih brand name android uređaja samsung mi je najmanje drag :)
  • robee: s7
  • Daddo: 3GS je idealan uređaj za reprodukciju glazbe, da glumi ipod :D (iako imam i ipod nano 4 GB koji još uvijek radi)
  • Yonkis: Daddo, svaka čast! Definitivno nisam očekivao takav "rasplet" :) Robee: a koji Android?
  • robee: android na zalost...privremeno dok si ne rijesim neki iph :)
  • Daddo: nova baterija je unutra... skoro nikad korišten
  • Yonkis: Damn bro! Živiš opasno! :D Trčiš li od utičnice do utičnice ili.. Kako uspijevaš?
  • Daddo: inače, imam ja i 3GS funkcionalan i u radu :D
  • Yonkis: Allright, misunderstanding :)
  • Daddo: pričam o platformi kao takvoj, ne o uređajima fizički. MS više ne radi na Windows Mobile OS-u, developeri ne razvijaju nove aplikacije etc...
  • Yonkis: Daddo, pusti ti to mrtav, jučer vidio iPhone 4/s u tramvaju, mislio sam da je taj model mrtav tj da se koristi in real life. :)
  • Daddo: windows phone je mrtav... vjerojatno je u pitanju Android.
  • Yonkis: Koji je to susjedni tabor? Neki windows phone?
  • robee: privremeno sam u susjednom taboru ali tako mi je bilo dok sam imao i7...nebitno, vratio sam se na jpg kao zadani format
  • robee: ako stavim da je zadani format heic onda ga uploada takvog a heic nitko ne prepoznaje
  • Yonkis: Robee: Settings / Photos / i dolje na dnu, što ti je označeno?
  • robee: meni je kod uploada na Njuskalo stavio .heic i to ne prepoznaje
  • big_mac: tnx idem onda s tim
  • Yonkis: da, go with High Efficiency, a kod slanja ili skidanja slika se convertiraju u jpg tako da druga strana nema problema sa gledanjem *.HEIC formata slike.
  • big_mac: Going with “High Efficiency” gets you half smaller videos/photos without losing quality.
  • big_mac: Moze li mi netko tko se kuzi reci da li da za format fotografija na ajfonu koristim visoka ucinkovitost ilinajkompatibilnije?
  • Yonkis: Shvatio sam, radi se o slijedećem: [link]
  • Yonkis: Čemu služi ova opcija [link] Meni ništa ne "zalocka"
  • Yonkis: big_mac: osobno smatram da uopće nije loše. Baterija se puni i dok ga koristiš.. Što je, npr, sa situacijom da ti je iPhone na docku i slušaš muziku ili koristiš Siri (malo vjerojatno :)
  • big_mac: A koliko je lose koristiti uredaj dok je na punjacu?
  • Soffoklo: Osnovno pravilo je izbjegavati da se uređaj sa Li-ion baterijom isprazni do kraja. Nije drama, ali nije preporučljivo. O samim baterijama u Apple uređajima ima više ovdje [link] i ovdje [link]
  • robee: Puni ga kada ti dodje do 20%
  • dodoonn: 100% praznim na 0 i onda punim?? Koji je barem malo "korisniji" nacin ??
  • dodoonn: Cekajte, kad smo kod baterija ja zapravo radim krivo kada je od 100
  • JOHN: :-) možda i 3%.
  • JOHN: Mislim da se ajfonu X baterija NAPUNI za 2% preko noći.
  • drlovric: Zar ga logicno ne punis nocu?
  • Mislav2222: Meni ne padne niti jedan posto, iphone X
  • big_mac: 6% da padne u stanju mirovanja preko noci je puno
  • smayoo: PIši u forum
  • Yonkis: Jutro.. Opet ja sa baterijom, znam, dosadan sam ali me zanimaju vaša iskustva. Točnije, koliko vam postotka "iscuri" tijekom noći, za koliko padne preko noći. Meni kada sve pogasim (avio mode, Battery saver, Location serv Off) padne 6%, a sa time svime upaljeno 11%. Nije li to puno s obzirom da se Apple hvali kako malo troši bateriju u pozadini.
  • smayoo: Što se desnog klika tiče, možeš staviti na desni klik što god želiš. Piši u forum
  • smayoo: To je radilo normalno (i meni radi i sad normalno) na 10.11
  • robee: Taj Stay ne radi naravno...
  • robee: znaci nisam lud :) ne kontam kako taj osx stalno isticu kao super jednostavan i sve radi a za svaku trivijalnu radnju morma traziti upute na netu :(, isto tako i za rar da bi ga napravio nema desni klik nego moram otvoriti app i vuci u nju ono sto zelim rar-ati, hrpa sitnica koje izludjuju...
  • Bertone: ... o lijepi moj Linux :)
  • Bertone: ... otišao je OSX u maunu kad mora postojati aplikacija "Stay to remember" da bi korisnik mogao upravljati otvorenim prozorima :)
  • Bertone: @smayoo, ja ću se raniti na ovaj tvoj link :D
  • cariblanco: Nema nigdje prijenosa trke, a medijski je katastrofalno popraćeno. Svugdje u svijetu je to događaj koji pljeni pažnju, samo smo mi sami sebi dostatni :(
  • cariblanco: Maloprije mi je ispred zgrade prošao Tour of Croatia, žalosno je da sam bio ja i još jedan mladić koji smo fotkali...i jedna baka koja je čekala bus :(
  • smayoo: [link]

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Novo na Jabučnjaku

Teme

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Page Speed 2.18 Seconds

Provided by iJoomla SEO