Poklanjam-Mijenjam-Potrazujem (Nisu oglasi)
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Poklanjam-Mijenjam-Potrazujem (Nisu oglasi)

21.07.2014 | 16:12
Moze smayoo! Ne smijem jedino kutiju baciti.
21.07.2014 | 16:36
stefanjos kaže:
Smayoo ako ti treba. Imam ja wacom tablet na usb. Pa ti ga mogu dati jer ga uopce ne koristim.

Ne treba meni, ali kćer pokazuje veliku sklonost i interes za crtanje i slikanje pa sam joj mislio "podmetnuti" da vidim da li je to nešto ozbiljnije. Ako ti trenutno nije potreban, posudi mi ga na par mjeseci (kad se vratimo u Rijeku, i ti, i mi). Hvala!
21.07.2014 | 18:20
Ma evo ja na praksi u ri sada. Kad se vratis baci PM, pa se dogovorimo
21.07.2014 | 18:50
Idući tjedan. Hvala!
22.07.2014 | 09:36
smayoo kaže:
Evo i odgovora na moje posljednje pitanje :
code.google.com/p/waxbee/

Vidiš da se to sve jednostavno može riješiti
22.07.2014 | 10:04
30.07.2014 | 11:33
Poklanjam Siemens router, t-com ako kome treba
Prilozi:
30.07.2014 | 11:45
Ako se nađe nekom tko će ga odmah iskoristiti, daj ga njemu, a ako ne, uzeo bi ga ja. Taj se dade dosta korisno hacknuti pa natankati friziranim softverom
30.07.2014 | 12:16
Smayoo druze sto se mene tice tvoj je samo jos moram potrazit power adapter. Nadam se da nije zagubljen
30.07.2014 | 12:31
Ne sekiraj se za power adapter. Imam ih punu kutiju.
A gdje si ti? U Zagrebu?
30.07.2014 | 12:33
Ja sam ti u Bjelovaru. Posaljem ti ga postom
30.07.2014 | 13:17
Pošalji mi ga onda tisak paketom. Žurba nije, a jeftinije ti je (možda možeš i poslati na moj račun). Javim ti se na PM
30.07.2014 | 16:31
Smayoo, jesi se vratio ili? Jer wacom te ceka
30.07.2014 | 16:58
Eh...
Uhvatio me žrvanj. Zaboravio ja na wacom... Nađemo se na marendu negdje? U petak sam na putu, ostale dane sam raspoloživ. Evo ti broj moba na pm.
30.07.2014 | 17:44
jeste rješili onaj router meni je baš krepucnuo siemens se555 koji sam koristio
30.07.2014 | 18:01
Imam thomson Tg782i sa Tcoma, može li on poslužiti?
30.07.2014 | 19:42
E moj siemens ode smayi. Ko prvi njegova je )
31.07.2014 | 06:39
jzelko hvala uspio sam se snaći!
31.07.2014 | 06:51
Poklanjam gigaset sx763 sa dd-wrt firmware-om.
31.07.2014 | 07:08
Onsight kaže:
Poklanjam gigaset sx763 sa dd-wrt firmware-om.

E taj bi mi pasao jer jedino s njim mi normalno radi DSL bridge mode na Iskonu.
javim se na PM.
31.07.2014 | 09:07
Poklanjam Samsung SCX-4521F (printer c/b laser, fax, scanner), printer treba zamjenu valjka koji povlači papir, ostalo ispravno.
Prilozi:
31.07.2014 | 09:42
Ja sam zainteresiran za Samsung SCX-4521F
31.07.2014 | 14:05
ima tko adapter za spojit VHS, odnosno činče, jer ja imam samo za PC(nema drivera uopce za mac) pa ako bi se tko zamijenio?
31.07.2014 | 14:31
Nisam skužio - kakav ti adapter i za što treba? VHS (kao VHS video?) na što? Trebaš tri chincha (žuti za video, bijeli i crveni za audio) s jedne strane, a s druge - što?
31.07.2014 | 14:32
@ stefanjos, budi malo točniji. VHS video na što ili obrnuto?
31.07.2014 | 15:03
sorry, disleksija me omela

znaci, cinch (crven, bijeli, zuti) na usb, odnosno video capture adaper. ova koja imam radi samo na pc a njega bi se htio rijesiti..
31.07.2014 | 15:08
E.... stvarno si konkretan. Još uvijek ne znamo sa VCRa na PC/Mac ili obratno i koji Mac?

Dopuna: Malo sam ga i ja zakompliciral. Imao sam Hauptauge ili tako nešto USB tuner sa AV ulazom, ali je u vječnim lovištima. Sad imam Elgato ali bez AV.
Imaš ih na Ebayu za 20-30$ sa AV ulazom.
31.07.2014 | 15:28
A. Kužim sad. Ja ti to nemam, ali ako ne nađeš, mogu ti posuditi Samsungov HDD recorder (MM komponentu). Prištekaš VHS SCARTom ili chinchevima i presnimiš na njegov HDD. POslije HDD izvadiš i presnimiš filmove dalje. Imam i điđu za uklanjanje makrovizije.
31.07.2014 | 18:53
A u biti me taj od elgata zanima...

A 100 eura mi nije u interesu, pogledat cu onda na ebayu.

Hmm, al onda moram i telku kacit a nije bas mi zgodno.

Erm, makrovizija? (je to zastita)
31.07.2014 | 19:16
Je.
cs.stanford.edu/people/eroberts/cs201/pr...-2k/macrovision.html
Pametnjakovići su išli kemijati sa sinkro signalom da bi onemogućili kopiranje videokazeta. Tako da si ne možeš VHS kazete koje si pošteno kupio bez te điđe prebaciti na neki digitalni medij.

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 59 minuta
  • Yonkis: [link]
  • Yonkis: iPhone 11 u javnosti. Dugo je trebalo da ih vidim, od kad su pušteni u prodaju, inače to bude vrlo brzo.
  • Zdravac: Inaće, slažem se s tobom, ja sam iz Vremena Jordana, Kukoča, Birda i ostalih! Nikako ne smijem zaboraviti Rodmana :)
  • Zdravac: ja uzeo NBA account, instalirao aplikaciju na Apple TV, i jedva čekam da dođem doma sa posla da pogledam, za početal duel LA :)
  • Kristijan7: Iako mi načelno NBA 'zadnjih godina' ide malo na q.. svejedno gušt sjest na wc pa redom gledat highlightse za dobro jutro
  • Zdravac: NBA počinje večeras
  • marvin: Ako ga danas oko 19h ne najave ništa od October Eventa, ali Kuo kaže također da ga neće biti nego da čekamo proljeće..
  • zkap: Tako navodno proizlazi iz dosadašnjeg kalendara, Ako ne bude October event, čeka se proljeće jer Apple ne radi November event, a malo je već kasno u listopadu...
  • zkap: October event će ili biti najavljen sutra/prekosutra ili ga nema uopće, nego čekamo proljeće.
  • Zdravac: ;)
  • Zdravac: Evo, radi vjerodostojnosti Djurinog posta vadim iz ladice i palim svoj iPhone 3G
  • drpongrac: Ima nešto u tome, ja sam tek prije koji dan kupio novu sedmicu :)
  • Djuro genijalac: Mislim da bu većina ljudi tu, bez namjere da uvrijedim bilo koga, imala 11-cu kad izađe 14-ca....
  • big_mac: Vi koji imate 11ke ima li istine u tome?
  • big_mac: [link]
  • marvin: Ljudi šta mislite, hoće biti ove godine October Event sa novim iPad-om i novim Macbook-om? Da li se igdje spominje? Ili će sve biti odgođeno za 2020-tu?
  • Bertone: :)
  • Zdravac: John me pretekao, hehhe
  • Zdravac: Bertone, gle dolje; Piše da forum trenutno prati 514 anonimaca. Pazi da ti žena nije jedna od njih! :)
  • JOHN: Pazi da te žena ne dohvati. Ostat češ bez svega!:-)
  • Bertone: Eee lijepo je s vremena na vrijeme napraviti potpuni reboot,... i ja bi isto tako da mogu samo bi promjenio i ženu :D
  • drpongrac: Mijenjao sam i mail, prodao Mac mini, kupio novi iPhone 7. Napravio sam reset svega.
  • smayoo: Možda i jesu, ali se Dražen nije sjetio pitati... :)
  • Bertone: Zašto? Pa kaj nisu admini mogli promijeniti nick?
  • drpongrac: Pozdrav svima, otvorio sam novi account na jabučnjaku, prije sam bio drazenp1706..
  • drlovric: Nisam ni razmsljao o tome iskreno. Nemam Steam, jer igram uglanvom na PS4. Pokusat cu nac demo da vidim moze li to moj MBP 2018 uopce vrtiti.
  • kupus: [link]
  • kupus: ne znam jesi li je mislio uzet preko storea, ali ako to nije pod mus, na steamu imas opciju da vratis igru
  • drlovric: Jel ima neko Tropico 6 da cujem dojmove o tome kako to radi na MBP? :)
  • Dijete: fala @zoranowsky ... i bum...
  • smayoo: piši u forum, Ivane...
  • Zdravac: ivan, nisam 100% siguran, ali mislim da trebaš to dodati / instalirati preko office 365 web stranice
  • ivan.ocd: Zna li netko kako prilagoditi Office Word 365 za Mac tako da imam hrvatski jezični paket i bolju provjeru gramatike? Zasad mi je sve na engleskom, a provjera pravopisa je ok, ali dosta lošija bez jezičnog paketa.
  • JOHN: Ima koja alternativa u tim krajevima ili se bolje držati Ubera?
  • JOHN: Super
  • Borostef: @JOHN Koristis ovu kakva je, nema potrebe za ikakvim podesavanjima
  • JOHN: Imam uber aplikaciju i u HR sam ju koristio valjda dva puta. Ako odem u Stuttgart, dali moram posebno nešto podesiti na aplikaciji, instalirati novu aplikaciju ili koristim ovu kakva je?
  • zoranowsky: pardon je treba pisati!
  • zoranowsky: i daj reci Aldous da sam ju pozdravio :)
  • zoranowsky: @dijete ponosim se tobom!
  • rusty: no go
  • stefanjos: quick question, toshiba HDD go ili no go?
  • JOHN: odnosno izražaja!
  • JOHN: Pa meni je baš ekstremna i prikladna u kontekstu ove umjetnosti.:-)
  • Bertone: Zašto misliš da je ispred našeg vremena nego smo navikli? Možda je iza nas :)
  • smayoo: @energyman: business application product development?
  • smayoo: "Ekstremna" nije baš prikladno reći u kontekstu umjetnosti. Meni to sugerira nešto nasilno. Ja bih prije rekao "više avangardna nego što smo navikli".
  • JOHN: Za moje okvire ipak pomalo ekstremna umjetnost
  • energyman: kako bi preveli sa hrvatskog na engleski poziciju "razvoj poslovnih aplikacija" ali ne u smislu developmenta nego product managementa
  • Dijete: cak i svjetski priznata umjetnica, iz malog sela u malom novom zelandu... al nije za svakoga...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Novo u Appleu

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%