Kako unlockati iPhone?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Kako unlockati iPhone?


05.08.2014 | 07:13
Koliko si platila telefon?
05.08.2014 | 09:53
2000kn, zake?
05.08.2014 | 10:07
Otkljucani kosta preko 600€. Plati otkljucavanje, gdje je problem?
Osim ako telefon nije s cenog tezista.
05.08.2014 | 10:07
ta varijanta od 400kn ti je najjeftinije što ćeš nać.
05.08.2014 | 10:11
zabac kaže:
Otkljucani kosta preko 600€. Plati otkljucavanje, gdje je problem?
Osim ako telefon nije s cenog tezista.


kakve veze ima crno tržište???
mogu se i takvi otključat bez problema.
bitno je da nije ukraden/izgubljen a tu je onda problem sa FMI.
05.08.2014 | 10:34
nije nista takvog, kupljen je kad je frendica produzivala ugovor sebi za firmu, a nije uzimala mobitel, pa ga je uzela meni.

u biti mi je problem u tome sto ne znam prepoznat jel nesto legit..

npr ovo... zato sam i pitala za preporuku
05.08.2014 | 11:44
Pa to. Ako je ukraden.
Sko je imala za iP5s, gdje je problem? Sigurno je nutra Tele2 karica na bonove!
U ovakvim slucajevima se sjetim poznanika s A6 i nekim plasticnim gumama. Bio je skrtac.
05.08.2014 | 12:33
@zabac, mislim da se nismo razumjeli...

nije mi isto 600 kn i 400 kn, mislila sam da je netko sa ove teme otkljucavao navedeni model te da mi moze preporuciti preko koga je to napravio.
Ne znam jesi li kliknuo na link, cini li se tebi da ce ti ta osoba koja stoji iza oglasa zaista ga i otkljucati? Ne bih htjela dat 400 kuna uzalud.
05.08.2014 | 14:41
taj sa njuškala je regularan. možeš slobodno preko njega.
05.08.2014 | 14:43
zabac kaže:
Pa to. Ako je ukraden.
Sko je imala za iP5s, gdje je problem? Sigurno je nutra Tele2 karica na bonove!
U ovakvim slucajevima se sjetim poznanika s A6 i nekim plasticnim gumama. Bio je skrtac.


crno tržište i ukradena stvar nemaju veze jedno s drugim.
crno tržište je roba na crnjaka, bez računa, uglavnom prošvercana roba na koju nije plaćen pdv i koja nije regularno uvezena pa se u trgovini kao takva ne može prodavat.

ukradena roba je ukradena roba!
06.08.2014 | 15:40
Je li tko radio tvornički unlock preko ms-elektronika.hr? Onaj s njuskala od prije par postova kaze da mu sad treba do 7 dana (sezona godišnjih odmora), a u ms-elektronici tvrde do 2 dana. Trenutno mi vrijeme igra ulogu.
06.08.2014 | 16:07
regularni su, možeš slobodno.
05.09.2014 | 17:46
Imam iPhone 5,... Nov,... Jos zapakiran,.. Kupljen je preko operatera VIPnet,... Ja sam iz Slovenije, pa ne poznajem tako jako vašu jabuk scenu,... Jel moze neka informacija, koliko bi me kostalo otkljucavanje?... Neki kontakt mozda?...
  • toc
  • Korisnik
  • 3
25.09.2014 | 11:54
I da li je sve ok s ms-elektronika? koliko oni to naplacuju?


AxeMax kaže:
Je li tko radio tvornički unlock preko ms-elektronika.hr? Onaj s njuskala od prije par postova kaze da mu sad treba do 7 dana (sezona godišnjih odmora), a u ms-elektronici tvrde do 2 dana. Trenutno mi vrijeme igra ulogu.
13.10.2014 | 19:05
Pozdrav! nova sam ovdje i imam jedno pitanje. Jeli moguce obnoviti iphone 4s a da se pritom ne azurira iOS 8 ?
14.10.2014 | 14:54
obnoviti nije moguće, Apple potpisuje samo 8.0.2 za iPhone 4S. moguće je resetirati uređaj, tj. izbirsati sve sa njega...
Postavke->Općenito->Resetiraj->Obrisi sav sadrzaj i postavke
23.10.2014 | 13:33
Dobio sam iPhon 6 ne znajuci da je zakljucan,da li neko moze da mi pomogne kako da otkljucam isti,mreza Vodafone Njemacka?
23.10.2014 | 14:15
Sa Njemačkim mrežama ti je stanje ovakvo:

Njemačka T-mobile mogu se otključati uređaji kojima imei počinje sa 011xx do 013xx

Njemačka Vodafone / D2 mogu se otključati uređaji kojima imei počinje sa 0123, 0124, 0125, 0126, 0127
blacklista ne prolazi, nemoze se saznati da li je uredaj na black listi sve dok dobavljac ne vrati nalog.

Njemačka O2 se nemože otključat trenutno.
23.10.2014 | 16:31
Kod mene pocinje sa 35207...... znaci nista od toga.
Sto se tice te black liste nemam pojma sta je a mislim da tel. nije na toj listi.
Telefon sam dobio na poklon od familije a inace je na ugovor(valjda se tako kaze) i do sad sam dobijao na taj nacin telefone i uvek su bili otkljucani 4s,5.
Kontaktirao sam vodafone i rekli su da ce telefon biti otkljucan tek u januaru naredne godine.
Znaci li to da pre januara bas nikakve mogucnosti nemam za otkljucavanje,pitam to sto sam na sve strane na netu kontaktirao razlicite osobe i poneki su mi trazili od 100-120 eura za otkljucavanje,nisu u pitanju strani prevarantski sajtovi
23.10.2014 | 16:38
Neznam za motode otkljucavanja iphone 6 a osobito za Njemacke mreze. Spominju li ti tvornicki unlock ili podloske za sim kartice?
23.10.2014 | 16:54
Tvornicki unlock, samo stim da sam negde procitao da ni to nije bas sigurno jer prilikom update iPhona moze opet da se zakljuca.
Ma kako da cekam januar a resenja nemam
23.10.2014 | 18:36
Tvornički unlock za taj uređaj ne postoji, to ti garaniram. Jedino ako možeš napraviti nešto direktno kod operatera, onda ok.(ali nevjerujem)
Tvornicki unlock je najsigurniji unlock, jer mozes raditi update kad god želiš, za razliku od XSIM, RSIM i sličnih "kartičnih" otključavanja...
Čekaj prvi mjesec ili taj tko ti ga je poklonio neka ode do operatera i pita moze li ga ranije unlockat.

Ovako ne plaćaj nikom ništa ostat ćeš bez unlocka i novaca.
23.10.2014 | 19:24
Operater je vec pitan i rekli su da ne moze kao apple postavio takve uvjete,znaci januar samo da cekam pod uslovom da i to ispostuju
23.10.2014 | 19:37
Ako su ti rekli miruj i cekaj, eventualno mozes uzet njihov sim i aktivirat uredjaj, pa ga koristit za sve (viber,whatsap, kamera...)osim voice poziva i sms poruka
23.10.2014 | 21:34
Samo jos jedno pitanje,da li se vreme do januara kad su mi rekli da ce otkljucat racuna i ako nisam aktivirao telefon,glupo bi bilo da se ta 3 mjeseca racunaju od onog trenutka kad naprimer aktiviram uredjaj njhovom sim karticom?
24.10.2014 | 07:49
aktivacija nema veze sa unlockom, mozes ti njega aktivirat, a ovo otkljucavanje je 90 dana od dana kupnje, sto se tice njih nemoras ga ti aktivirat do dana otkljucavanja ili aktiviraj ga odmah, njima isto.
Zar mu mozes odolit i ne aktivirat ga
24.10.2014 | 13:05
Pozdrav, samo kratko, Apple ne postavlja uvijete za otključavanje iPhone-a, naime operater naručuje zaključane iPhone koji su u interesu operatera, te ih operater ukoliko želi može otključati tako što pošalje zahtjev sa IMEI-om ili serijskim brojem uređaja, koji je obrađen i odobren najviše u roku 2 radna dana.
24.10.2014 | 13:23
ante_pejic kaže:
aktivacija nema veze sa unlockom, mozes ti njega aktivirat, a ovo otkljucavanje je 90 dana od dana kupnje, sto se tice njih nemoras ga ti aktivirat do dana otkljucavanja ili aktiviraj ga odmah, njima isto.
Zar mu mozes odolit i ne aktivirat ga


Sta da se radi kad nemam izbora,sad moram cekat da mi stigne Vodafone sim kartica
24.10.2014 | 13:51
ante_pejic kaže:
Tvornički unlock za taj uređaj ne postoji, to ti garaniram. Jedino ako možeš napraviti nešto direktno kod operatera, onda ok.(ali nevjerujem)
Tvornicki unlock je najsigurniji unlock, jer mozes raditi update kad god želiš, za razliku od XSIM, RSIM i sličnih "kartičnih" otključavanja...
Čekaj prvi mjesec ili taj tko ti ga je poklonio neka ode do operatera i pita moze li ga ranije unlockat.

Ovako ne plaćaj nikom ništa ostat ćeš bez unlocka i novaca.



Ne postoji telefon koji nije moguce otkljucati,pa cak i oni koji su na BL.Samo je pitanje cijene samog unlocka.U ovom trenutku cijene unlock-a iP6 i 6+ su bolesno skupe tako da je totalno ne iplativo.I kao sto je neko napisao Apple nema bas nikakve veze sa otkljucavanjem osim sto ide na njihov server.Sve zavisi od operatera da li ce otkljucati ili ne.
24.10.2014 | 14:36
Mozda sam se grubo izrazio kad sam rekao "tvornicki unlock za taj uređaj ne postoji".
Operater kod kojeg je zaključan uređaj u bilo kojem trenutku ga mogu otključat, samo je stvar hoće li to naparviti i pod kojim uvjetima.
ali vrlo dobro znam kako stvari funkcioniraju...nisu svjetski operateri kao Hrvatski tmobile ili VIP.
Osobno znam a i uvjerio sam se kad sam vidio kako je kanadski bell odbio unlock za iphone 4, znaci ne zele ga otkljucat jer je mob pod ugovorom..i tu sva priča što se tiče njih završava.
kad je ovakva situacija onda ja kazem "ne postoji tvornicki unlock"...
Mob je bio zakljucan godinu dana, jer je Baseband bio updatean, i nije mogao xsim na u njega.
Stvar sam rjesio sa SAM unlockom, dok je bio bug na Apple serveru, i od tada radi:)
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 0 minuta
  • Kloba: Evo link [link]
  • Kloba: drlovric, pa spomenuo sam to ako ti je promaklo. Točnije, zacrtali su si da za 112. rođendan Hajduka (11. 02. 2023.) dosegnu probjku od 112 tisuća članova. A kako su ranije stigli sa 60 preko sto, nije bilo nerealno to očekivati. A po podacima za 2022., ako ne griješim, Real je imao 120 tisuća članova
  • drlovric: Ma nema veze, samo nek se nesto desava :D
  • cariblanco: Badava će trčati bili i plavi, kad će bijeli biti prvi ;)
  • drlovric: Poljud bi bio pun da je i duplo veci. Ne postoji na daleko losiji klub sa lojalnijim navijacima :)
  • drlovric: @Kloba: Hajduk ima 100 K clanova. Neki dan su pustili ulaznice u prodaju. Otvorio sam na 3 racunala, 7 browsera, logirao se u svaki (kao clan) da uspijem ugrabiit ulaznicu. I nisam uspio. Srecom je brat raido istu stvar u Njemackoj, pa nam je kupio on. Za 2h rasprodat stadion, serrver padao......lista cekanja po sat i po da udjes u sucelje da bi kupio kartu. I to sve ako si clan. Ostali nisu mogli
  • Kloba: Aha, hvala ti na informaciji!
  • Borisone: Ako imaš i LAN i WIFi aktivan na Mac-u, prioritet ti je po defaultu da promet ide prvo po LAN-u.
  • Borisone: To ti je propusnost WiFi-a usko grlo.
  • Kloba: Što se brzine neta tiče, kada laptop spojim LAN-om na ruter, iako mi je u postavkama i dalje Wi-Fi mreža kao opcija spajanja - brzina je 950 Mbps. Kada iskopčam LAN kabel, doslovno deset sekundi nakon ovog rezultata - brzina padne na 200 do 300 Mbps-a. Nije nam jasno! :D
  • Kloba: A Hajduk je ipak najtrofejniji i najstariji hrvatski klub. Bio bi red da se i oni vrate na staze stare slave. Zanimljivost mi je da imaju registriranih navijača više od 110 tisuća, u rangu Real Madrida. Respect, u svakom slučaju. :)
  • Kloba: Štose nogometa tiče, nisam pratio HNL osim u tekstovima pa ne znam tko je više zaslužio ove godine. Rijeka ili Hajduk. Ako je Rijeka dala više, neka bude Rijeka. Zarad one krađe kada ih je Gračan trenirao, ako se dobro sjećam.
  • Kloba: Star možda godinu dana, refurbished kupljen od A1.
  • Kloba: Mobitel je iPhone SE 2022.
  • Kloba: Ljudi, imam pitanje u vezi brzine interneta. Kako sada imam gigabit download u teoriji, u praksi mi je to na laptopu oko 940 Mbps. No na mobu, koji je spojen na isti Wi-Fi (5G) ne pokazuje više od 450 Mpbs download. Ima li neki razlog tomu?
  • cariblanco: I ja kao Dinavovac, bi Volvo da Rijeka osvoji naslov, jer je to zaslužila
  • drlovric: Dinamo j ezapoceo kao drzavni projekt, da se podigne nacionalna svijest u novonastaloj drzavi. Kasnije je prepusten kriminalnoj skupini na upravljanje, koja je radi osobnih interesa obesmislila cijelu ligu. Srecom ta vremena su iza nas. Mislim da je ove godine Rijeka najvise zasluzila da bude prvak, jer igraju najbolji nogomet.
  • Kloba: Iskreno, radi dobrobiti hrvatskog klupskog nogometa, htio bih da ili Hajduk ili Rijeka ili Osijek osvoje ovu sezonu. Da se stvori nova velika četvorka u ovoj maloj zemlji.
  • Kloba: Pa valjda ćeš ove godine slaviti. Dugo niste bili ovako blizu. ;)
  • drlovric: Za Hajduk. Zato sam ovako mlad i pogubio zivce :D
  • cariblanco: za koga navijaš...naše ;)
  • drlovric: Za vikend sam u Splitu. Ostajem par dana. Ako neko od Jabucara dolszi gledati najveci nogometni derbi u Hrvata, tu sam za pice, kavu, rucak…
  • smayoo: Nažalost, je... :(
  • Djuro genijalac: [link]
  • Djuro genijalac: Kaj je umrla Slađana Milošević?
  • smayoo: RIP Slađana Milošević :(
  • Yonkis: [link] iPhone prodan na aukciji za 130.000 dolara
  • Yonkis: macOS Sonoma 14.4.1: fixes USB hubs connected to external displays may not be recognized; Apps that include Java may quit unexpectedly
  • Soffoklo: Fora. Creating a Macintosh-inspired Mac Studio iPad dock. [link]
  • abajo: Kloba: [link]
  • Kloba: Ekipa, može li me neko upititi n stranicu da si skinem macOS Catalina kako bih nanovo reinstalirao komjuter? Taj OS mi je najnovji koji ovaj moj Retina iz 2013. može "progutati". Kako se svi razumijete u ove stvari više od mene, bio bih zahvalan!
  • cariblanco: Na kraju sam skužio koliko je sati, po svitanju...ono fakat čudno ?
  • cariblanco: Istina je da Paragvaj mjenja vrijeme koji je blizu, ali ja imam Argentinski sim :D
  • cariblanco: Sad na mobu s našim sim_om je 7.25 a na mobu s Argentinskim sim_om je 8.25 ! S tim da Argentina nema promjenu verbena ?
  • cariblanco: Jurors imam dilemma, koliko je sati ? koliko mi je poznato mi nismo premjenili vrijeme, mjenjamo ga sljedeći vikend
  • Zdravac: MKBHD pratim i ja, ok je lik, realno recenzira, ne sipa hvalospjeve
  • Kloba: Ma bez daljnjeg. Čovjek si je osigurao egzistenciju, pa i vrlo luksuzan stil života već sada. Ima video u kojem pokazuje svoj studio, linkao sam ga tu svojevremeno. Ma preludo. A tek onaj Mr. Beast? Taj živi u studiu. Opsjednut YT-om.
  • drlovric: Zaradio j eon puno vise na otm videu. Pogledaj samo broj pregleda :)
  • Kloba: NIsam ni ja znao. A šta ćeš, cijena napretka. Za šta je dao 40 somova, sliku CD-a i iTunesa... :)
  • Yonkis: Kloba, što nisi odmah rekao kako je završio unboxing i aktiviranje iPhonea :)
  • Kloba: MKBHD kupio originalni, nikada otvoreni first gen iPhone na aukciji u Chicagu za 32 tisuće dolara. Sa dostavom, porezima, i dodacima na sve ispalo ga je 40 tisuća. Video je tu: [link]
  • Yonkis: [link] - Justice Department sues Apple, alleging it illegally monopolized the smartphone market
  • Kloba: I ja brže na net, nađem video naslova 7 Ways To Fix PS5 Error Code CE-117773-6 :) I prvi "way2 mi pomogne, skužim da je do njih
  • Kloba: Uglavnom, kada sam htio skinuti save sa clouda PS Plua za Horizon 2, javi mi grešku Error Code CE-117773-6
  • Kloba: EON Premium sam uzeo, ne vjerujem koje sve kanale imam. Ruske, Ukrajinske, pa klasika CNN, BBC, Sky, ovo ono. Ali i puno iz regije
  • Kloba: Ma sve radi što se telemacha i EONA tiče. SONY nije radio, imao je problem kod njih. Sad je sve OK
  • drlovric: Kloba: I ja sam to dobio nedavno. Telemach Fiber Duo Premium nesto.... Kod mene sve radi odlicno.
  • Kloba: PS5, isprika...
  • Kloba: Prešao na Telemach EON TV. Uzeo Premium paket. Jako zadovoljan. I sada, hoću malo na PS%, kada ono, pao im server...
  • rusty: GRAVIS.DE je kapitulirao (od danas). Zatvaraju... :(

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.14 Seconds

Provided by iJoomla SEO