Kako unlockati iPhone?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Kako unlockati iPhone?


20.05.2013 | 09:51
Samo X sim ili fabricki
20.05.2013 | 12:34
di nabaviti taj x sim i koliko dode?
sta onda samo stavis svoju karticu s tim adapterom?
20.05.2013 | 16:10
U principu to je to,sto se tice cijene to stvarno ne znam jer nisam u HR.Pogledaj malo po lokalnim oglasima i servisima.
10.07.2013 | 20:17
Kćerka mi je prekjućer kupila iphone 4,iOS 6.1.3 i BB 04.12.05...
Dali se može dekodirati jer u njemu ide t-mobile kartica a kćerki treba tele2??
Hvala
10.07.2013 | 20:34
Taj je sigurno više od 2 godine star. Onaj koji ga je kupio (ili ti, ako ste dobili originalni račun) može otići u T-mobile i zahtijevati besplatno otključavanje.
31.12.2013 | 22:44
Kakva je točno situacija s unlockanjem mimo VIPa i Tcoma?

Načuo sam da VIP daje unlock prije istegka ugovora za 400kn, a Tcom ne daje prije isteka.

Postoji HAKOMov pravilnik koji im naređuje unlock nakon istega ugovora.

Mislim da bi to trebalo odmah narediti, šta njih briga koristim li ili ne taj uređaj kod njih....

Postoji li neki drugi način za unlock?
13.01.2014 | 17:21
Situacija je sljedeća: nakon proteka dvije godine ugovora zatražio sam otključavanje iphonea od Tmobile. Prije par dana dobio sam poruku da je telefon otključan i da "umetnem SIM karticu drugogo operatera na kojoj je PIN isključan i da spojim uređaj na iTunes". To zvuči jednostavno, ali me muči da li će se napraviti restore kada umetnem karticu od npr VIP-a ili će sve ostati isto (samo će se telefon "otključati")?
13.01.2014 | 17:33
Pa nemoj raditi restore,samo skopcaj i sacekaj da prodje aktivacija-otkljucavanje.
14.01.2014 | 00:34
Odrađeno, sve 5.
04.02.2014 | 18:24
oke ja sam od danas u istoj situaciji kao i metalni. ali kako da ga otkljucam kada nemam niti jednu karticu drugoga operatera. mislim kao da je to najnormalnija stvar
sada ce netko postaviti pitanje ako nemam drugu karticu koji cu ga k otkljucavati, i to stoji. jednostavno iphone se sprema u prodaju i volio bih ga dati otkljucanoga odmah, ne da kupca zicam karticu, radim to pred njim itd.....
04.02.2014 | 19:01
Sto sebi komlikujes zivot bas bespotrebno,imas dvije opcije.
-Uradi restore i prodji sve korake do registracije onda pod 1. ili pod 2

1.Posudi od nekoga karticu (bilo koju) na par minuta.
-Kada se nadjes sa kupcem reaktiviraj iPhone i sta je problem.
  • toc
  • Korisnik
  • 3
10.03.2014 | 19:22
ekipa, postoji li nacin da se otkljuca (sim) frisko kupljeni iphone 5s (tmobile)?
10.03.2014 | 20:48
Postoji.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
11.03.2014 | 08:06
juka28 kaže:
Postoji.

al' ti neću reći koji pa šta ćeš mi...
11.03.2014 | 10:10
Pa čovjek je samo pitao postoji li način. Nije pitao koji je.
  • toc
  • Korisnik
  • 3
11.03.2014 | 15:07
super, sad kad znam da postoji ima smisla i kupiti telefon nesto sam nasao da se to da otkljucati preko x-sima ili kako se vec zove, medjutim, zna li netko ili ima vezu za tvornicku otkljcavanje (ona ideja s kodom itd..)? spreman sam platiti to...
11.03.2014 | 17:26
to ti se placa oko 500 kn, tvornicko, to mozes i u tcomu ili vipu uz neki nagovor( cuo sam price, sada jesu li istinite neznam), a moze ti to i saint napraviti koliko sam skuzio?
11.03.2014 | 18:18
Moze se otkljucati,nakon uplate ceka se od 24 do 48h.Nema potrebe da se negdje nosi telefon(potreban samo IMEI).Samo se uradi aktivacija ili restore i to je to,ovo sve pije vode ako si siguran na koju je mrezu zakljucan. Ako nisi i ta provjera se placa i ceka se par sati,zavisno od servera.
27.06.2014 | 10:39
hi

na poslu sam uzeo Iphone 5s....
povoljno.....

kako ja telefon nisam mogao probat radi ograničenja na poslu poslao sam ga kući.
problem je nastao kad ga je sestra spojila na itunes te resetirala....
telefon je samo obavijesti da je spojen sa nekim "starim" Apple IDem, te se nemože koristit....
vjerovatno je ostao stari apple id od prijašnjeg korisnika.... telefon je radio normalno do toga trenutka...
kupljen je u slobodnoj prodaji....

na koji se način telefon može koristiti?
27.06.2014 | 12:04
Ako je imao gore IOS 7 onda nikako dok god neukucaš stari Apple ID
27.06.2014 | 13:11
vidim i ja po netu ....

ništa probat ću ući u trag starom korisniku
27.06.2014 | 15:55
A ako stari korisnik ni ne zna da je prodao telefon, onda si u problemu.
27.06.2014 | 17:35
neznam ja sam to kupio od vojnika...... pošto radim u vojnoj bazi, vidio oglas na PXu i kupio telefon...
kako nisam kući već 3 godine i nikakav mobitel nekoristim, a resetirao sam jedan 3gs kući.... koji ima ios 6 ovo mi nije bilo ni na kraj pameti..... a ni taj hillbilly nevjerujem da je to znao...
doduše platio sam telefon 200$ pošto smo uzeli zajedno i tv konzolu igre te još neke sitnice, pa me kao što kažem ispao oko 200 $......

no nesumljam ako je odlazio da nije ni htio uplatit internet pa se vjerovatno nije ni odspojio sa svog računa....... no vidit ću.... ako ništa možda može radit ako se napravi jailbreak...

inače nemam sreće sa appleom, naručui sam 3 mac minija, i niti jedan nije došao.... tako da ću prvo prodavat novu crucial memoriju 16gb (2x8) kad dođem kući..... pošto je to došlo.... nekim slučajem... jbg... apple mi nije sretan.
27.06.2014 | 20:32
Taj telefefon neces moci koristiti ni kao iPod.JB ti tu nista ne pomaze.Nadji vlasnika i uzmi potrebne podatke,ako to n e prodje onda samo za dijelove.
28.06.2014 | 03:36
došao mi je mail da je jedinica otišla....

jbg tako je kako je...
28.06.2014 | 05:28
Znači da imaš držać papira od 200$! Sorry ali to si se trebao informirati i isključiti find my iphone pred njim.
28.06.2014 | 05:56
kao što kažem jbg, kad sam zadnji put bio kući resetirao sam jedan iphone 3gs, sestrična je razbila ekran, te je pokušala ukucat šifru... no kako ekran nije radio kako treba normalno ni šifra se nije poklopila.... te se telefon zaključao. nisam uspio vratit podatke al se telefon normalno mogao koristit..... na mom odnosno sinovom ipadu je ios7 te sam ga isto vratio na tvorničke postavke, al kako je tu bio i ostao moj Apple ID vjerovatno nije bilo problema....
jbg, nemam sreće
kao što sam rekao htio sam si uzet mac mini, 3 komada sam naručivao sa amazonea, i sva 3 su bila cancelovana.... nitko ga nije htio ili mogao poslat.... nemam sreće sa appleo....
već sam 3 godine odsječen od ostatka svijeta.... pa za to stvarno nisam znao.. nevjerujem da me je htio prevarit il nešto.... možda ni on nije znao..

poslat ću mu mail al to tek kad dođem kući..... možda on to može bez uređaja odradit....
28.06.2014 | 07:19
Samo ti mora dati username i password ti aktiviraš i ugasiš find my iphone i on može promjeniti pass a ti najnormalnije restorati uređaj!
28.06.2014 | 08:08
ok hvala!
04.08.2014 | 22:04
Pozdrav, moze li mi netko preporuciti di da unlockam iphone 5s na sve mreze? Trenutno je zakljucan na HT mrezu. Slala sam mail iServisu ali su mi rekli cijenu od 600 kn :O a ono sto sam najnize nasla na njuskalu je 400 kn...
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 4 sati, 5 minuta
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.
  • m@xym: Uostalom, palčevi su na ovom forumu odavno prestali biti relevantni, a nama koji smo redovito ovdje niti ne trebaju da bi smo znali kakav je tko.
  • m@xym: Nerviraj se samo zbog onih koji su ti bitni, a nebitne ignoriraj, inače ćeš ostati bez živaca.
  • Vanjuška: Nema nervoze m@xym, ali da javno prozovem malog žapčića da bog sve vidi i sve zna :D
  • smayoo: Ja nemam.
  • zvone: Servisom naime...
  • zvone: ljudi ima li tko iskustva sa sercisom iklinika?
  • m@xym: Čemu nervoza zbog palčeva?! Evo ti još jedna gore ako te to baš toliko muči.
  • Vanjuška: LOL, puknem post i vidim 1 pozitivan palac gore, a imao sam ih 10 nakon onog Tinovog pushanja. Kaj je Žabac/Jura, opet me imaš na piku? :D
  • Kloba: Predizborna škola Željka Pervana [link]
  • Yonkis: Najljepše je kad ostane u “obitelji” :)
  • imjasminh: Mobitel prodan useru s Jabučnjaka :)
  • Zdravac: :)
  • Zdravac: Jel zna netko bez googlea odakle to?
  • Zdravac: ...Galebi, oj beli tići, poletite dole k jugu, ter moju pozdravite majku...
  • Gjuroo: Moj talent za poeziju nije skriven :)
  • Air: ...možda bi se razvili skriveni talenti za poeziju :)
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis... brzo bi se reducirao broj vojnih stratega, predsjednika, trenera... :)
  • smayoo: @Air: :D
  • imjasminh: u biti cmd r xD
  • imjasminh: updatane slike mobitela u oglasniku - cmd f5 ako vidite stare slike...
  • imjasminh: Apple iPhone 14, 128GB, Midnight Blue - 89% - Spuštam na 450 EUR - [link]
  • Air: Da uredništvo ima smisla za biznis uvelo bi porez na političke teme, 1c za čitanje, 2c za pisanje po postu.
  • Gjuroo: "Smayoo: 25x je vrlo optimistična procjena :)
  • Bertone: Otvorena tema "Zero-day" pa se slobodno možete maknuti od politike i rata

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Riba, Anonimci (583)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.25 Seconds

Provided by iJoomla SEO