Najkorisnije aplikacije?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Najkorisnije aplikacije?


27.12.2011 | 04:06
ima puno tema koje jednostavno nisu pripremljene za ios5.
27.12.2011 | 14:59
sta to znaci da ima i tema koje mogu u potpunosti na ios5? ja sam ih dosta skino na cydii ali su sve mi nepotpune bile...
05.01.2012 | 16:04
Navigon, CallClear, ProTube, xBackup, eWifi...

Pusa svima!!!
13.01.2012 | 02:10
Evo par meni korisnih

Utilities:

iTeleport - Upravljanje Pc/MAC preko iPhonea.Radi preko wifi-a i 3g te podrzava audio streamanje.Vrlo jednostavno za koristenje,a i te kako korisno.
AirDisplay - Ista stvar.
AirVideo - Streamanje videa sa kompa na iPhone, npr filmova dok ste u wc-u xD
Pair&Share - Nesto poput jako slabe inacice AirPlay-a.Korisno za nas sto ne posjedujemo iPhone 4S.Na zalost streama samo slike i video sa iPhone, ali odradi svoj posao kako treba i besplatan je aplikacija.
MungoGamer - Ako ste gamer i volite racing igre onda je ovo definitvno za vas.
Koristite svoj iPhone kao volan, jednostavno obozavam tu aplikaciju.

Sve ove navedene aplikacije zahtjevaju dodatnu instalaciju software na komp koji se besplatno preuzme sa stranica od developera aplikacije.

Čitači vijesti:
Engadget - Po meni najbolja aplikacija,a i stranica za informiranje o novostima iz svijeta tehnologije.
TUAW - Najnovije vijesti vezane uz Apple proizvide.
eHow - Tutoriali za razno razne stvari.
Currents,FlipBoard,Pulse News - Aplikacije za citanje vijesti sa vasih omiljenih sajtova.

Augmented reality:
Layar,Wikitude,Junaio,BrowsAR

Social:
IM+Pro - FB,Skype,MSN,ICQ chat itd.. Aplikacija za instant messeging koja podrzava sve najpoznatije IM klijente

Multimedia:
Goodplayer - Za reprodukciju videa na iPhonu,podržava velik broj video formata.
Action Movie FX - Napravite svoj kratki film sa hollywoodskim efektima. Toplo preporučujem,vrlo zabavno.

Navigacija:
Navigon - Sta reci,kojim putem krenuti..

Vrijeme:
Weather HD - Prikaz vremenske prognoze,vrlo slicno HTC Sense po efektima ali na WP7
WorldWeather - Slicno kao i gornja samo puno manje mjesta zauzima i efekti nisu tako impresivni.

Astronomija - Za nas sto volimo buljiti u zvijezde:
SolarWalk - Prikaz nebeskih objekata u 2D i 3D,informacije o njima,nekolicina videa
SkyView - Trenutni prikaz nebeskih objekata u realnom vremenu koristeci Augmented reality tehnologiju sa informacijma o doticnima.
13.01.2012 | 15:00
Aplikacije koje koristim svakodnevno: Dropbox, SoundCloud, Navigon, ParkingHR, Vrijeme (Limun Apps), IMDb, IM+ Pro, Camera+, Ignition (LogMeIn), Hipstamatic, BiteSMS i iFile...aplikacije koje se plaćaju sam legalno kupio (App Store), također kao i aplikacije sa Cydia-e!
13.01.2012 | 15:13
viber,cal, twitter, dropbox, mail, safari, reminders, evernote, camera, plex, imdb, synoDS, mBanking (erste i zaba)

eto to je moja lista najkorisnijih aplikacija koje korstim svakodnevno
02.02.2012 | 19:00
CamWow bi se sigurno trebala ubrojiti ovdje
Xica jako dobro posluži
Whatsapp i viber
appsgonefree, freeappaday, game free i appfree za nać što je na popusti ili postalo besplatno
fruit ninja, boost 2, temple run, islash i tako slične igrice preeeedobre
shazam za prepoznavanje pjesama
photosynth za odlične panorama fotke izrađivati
touchmouse za upravljanje mišem na laptopu/kompu
dropboox
bumb
steam
picup za uploadanje slika na imgur
gmail
punch 'em za tuć ljude na kameri (pogledajte app da vidite )

04.02.2012 | 19:42
Fring
Tapatalk
Pastebot
Remote
Flipboard
iParking
Traffic HR
Google / Translate
CNET TV
MacTracker
TuneIn Radio
Camera+
Flickr
PS Express
Zimo
CNN INTL
BBC News
AJE Live
AccuFuel
Share-a-bill
Convertbot
Currency
m-zaba
Digits Lite
Soulver
Shazam
Todo
Skype
Find Friends / Find iPhone
Twitter / Facebook / LinkedIn / WhatsApp / Viber
iBooks
iTunes U
Ikea Catalogue
HT Imenik
Box
Google Earth
Cities
Phases
Lonely Planet
iHandy Level
QRReader
Speed Test
db Meter Pro
iAccountsLite
RUn Keeper
LocirajPopust
Plati
TeamViewer / Splashtop / Rowmote Pro / AirPort Utility / VLC Remote / TouchMouse
iCabMobile / Dolphin
Tetris / Angry Birds

I nesto jako prakticno:
http://brdrck.me/settings
04.02.2012 | 20:40
Popis ti izgleda kao mega racun iz konzuma, trebao si jos samo podvuc crtu sa stavkom "total: xxx,xx $"
04.02.2012 | 21:12
Ali fakat, naslov topica "najkorisnije aplikacija" a ti ih ukucas valjda sve koje imas.
05.02.2012 | 03:27
kinsif kaže:
Ali fakat, naslov topica "najkorisnije aplikacija" a ti ih ukucas valjda sve koje imas.


Nisu sve
Ne brinite, nije ovo fax rola, pa da nestane papira.
09.02.2012 | 19:14
navigon... take me home
vremenar... nova hr app prognoze
camera +
whatsapp... the best
iParking... super stvar
tunein radio
cellar... volim vina i skupljam(dokle izdrže)
blitz bejeweled... addicted
where's my water... cool igrica
remove BG...
m-zaba
24.02.2012 | 15:27
Logger Tool — Aplikacija za gps logiranje kretanja.

Aplikacija radi ono čemu je namijenjena, logira kretanje i nudi eksport u gpx i kml formatu. Ima dovoljno sitnica za podesiti preciznost praćenja kako bi si svatko mogao naći kompromis između preciznosti i trajanja baterije. S druge strane, nema dodatnih mogućnosti tipa vođenje dnevnika, snimanja fotki, dodavanja "friendova" itd. koje ovakav tip aplikacije lako pretvore u bloatware. Isprobao svega dva puta za sad, i pokazala se stabilnom.

U svakom slučaju, ako vam treba jednostavna aplikacija koja će samo bilježiti vaše kretanje, topla preporuka.

Link na AppStore
24.02.2012 | 16:04
Cini mi se da se u zadnej vreme,kod mene bas izdvaja Viber..jer svakim danom mi se sve vise prijatelja iz imenika pojavljuje da imaju Viber..a dobro je sto ga ima i za Android..:)tako da izbija kod mene na prvo nesto ,kao nesto korisno..a od omiljenih mi je i cuvena WC aplikacija StreamToMe,iliti slusanje muzike,gledanje video,sve to sa kompa,na WC Sholji.....
25.02.2012 | 00:15
Dobar engleski rjecnik: Dictionary.com (free)

(ima i verzija na USA Store-u bez reklama, a isto free - ako se dobro sjecam)
02.03.2012 | 22:27
pozz.. jel ima kakva mogućnost za neku animaciju na homescreenu ajfona a da nije JB?
07.05.2012 | 19:58
19.05.2012 | 20:51
sony58 kaže:
što koristite od GPS-a ?


Navigon od Garmina,prestrasna stvar!!!

Btw ako mi itko moze pomoci u pitanju T-Wisepilota??Ne mogu podesiti postavke na Iphoneu 4.
20.05.2012 | 00:20
Kakve postavke?? Mislim kako radi sam s E, a ne i s 3G, ili obrnuto.
20.05.2012 | 01:00
scarfaceZD kaže:
sony58 kaže:
što koristite od GPS-a ?


Navigon od Garmina,prestrasna stvar!!!

Btw ako mi itko moze pomoci u pitanju T-Wisepilota??Ne mogu podesiti postavke na Iphoneu 4.



Covjece odgovaras na pitanje postavljeno prije 3 godine i 5 mjeseci????????? Obrati paznu na datum posta.
29.06.2012 | 15:32
Evo jedna jaaaako korisna aplikacija.
Zove se mVijesti
Dakle aplikacija skuplja rss sa najpopularnijih news portala u hrvatskoj (index, tportal, net, juratnji, vecernji ...) rasporeduje vijesti po kategorijama.
Za razliku od standardnih rss citaca ova app omogucava otvaranje svih clanaka na mobilnoj verziji stranice.
Ima sve one standardne stvari za share (face boo, twitter, email).

Ali ono najbolje kod aplikacije je slijedece. Kako aplikacija skuplja vijesti s razlicitih portala ocito je da će naci i vijesti koje govore o istoj temi.
npr.
Svi portali objavljuju detalje suđenja bivsem premijeru ili pobjedu italije nad njemackom

Ono sto ova app radi je da prepozna tu slicnost i onda takve vijesti grupira. Dakle korisnik nece biti obasut duplim vijestima ali ce imat mogućnost procitat i sto drugi portali pisu o istoj temi.

Aplikaciju je moguce skinuti s app store-a: itunes.apple.com/app/mvijesti/id536612571/

screen_3.jpg
30.06.2012 | 09:54
Ajd da i ja nesto napišem na tu temu , iako vjerojatno neću napisati ništa novo što već ljudi nisu vidjeli pa krenimo :
Angry Birds
Gangstar Rio
Bela - treba još doraditi
World Series of Poker

Don ' t Panic
iFile
xBackup
mBanking Erste
Log me in ili Team Viewer-odlična app za remote upravljanje vašeg računala
Any Ring
Smart Office 2
Live Score....
Ima toga još ali da ne duljim to je ukratko to. Pozdrav od Clerica
05.07.2012 | 15:36
Shopping:
DiTech
Geizhals
Njuskalo

WiFi FlashDrive
AirDisk Pro
12.07.2012 | 14:53
garage band
numbers
pages
keynote
chaos ring2 HD
stratus
iGo
things for ipad
N.O.V.A 3
quickoffice pro HD
flight control
infinity blade
galaxy on fire
jurassic park3
djay
notes plus
readdleDocs for ipad
Documents to go
monopoly HD
NBA 2k12
iTap mobile RDP
X-plane for ipad
iDraw
skype
instagram
twiter
.
.
.
12.10.2012 | 21:24
Dragon Diktacija je od danas i na Cro Apple Storeu.
Ako niste probali obavezno morate. Od sada možete diktirati i na hrvatskom
14.10.2012 | 13:34
Baš sam je instalirao i nevjerojatno koliko je točna, radi bez greške, još kad bi se dala startati iz mail app ili iMassage-a bila bi savršena.
19.12.2012 | 08:39
Zašto Google maps for iOS nisu stavili na itunes Croatia? Sigurno zato jer smo "junk" kategorija:)
19.12.2012 | 09:27
Vjerujem da bude uskoro. Nadam se da neće ostati kao Google Earth
19.12.2012 | 19:37
Bok ekipa,

htjeli bismo Vam predstaviti novu kino aplikaciju za iPhone - CINEMATIC! Novi smo na tržištu i htjeli bismo da ju isprobate i kažete nam svoje mišljenje!

Cinematic omogućuje korisniku izbor filma koji želi pogledati, odabir kino lokacije, pregled filmskih kritika i mnoštvo drugih mogućnosti.

Predstavljamo Vam prvu verziju Cinematic aplikacije koja sadrži:

•Odabir kina u većim gradovima države
•Pretraživanje kina unutar dostupnih gradova
•Najnovije informacije i program filmova koji igraju u svakom kinu
•Mogućnost ocjenjivanja filma
•Film traileri i posteri
•Informacija o glumcima

Sljedeća će verzija nuditi više mogućnosti!

App možete skinuti na linku ili potražiti na iTunesu: bit.ly/WoeEOn

Lajkajte nas na Facebook stranici - Cinematic.hr ili ovdje ostavite svoj feedback na Cinematic!!

Pozdrav svima i uživajte u Cinematicu!
19.12.2012 | 20:12
Ima nekakav bug,instalirao i počelo je sve ok,odabrao grad i nove filmove,te kliknuo na jedan video isječak.Kad sam ga želio povećati na full screen sve se zacrnilo i tako stoji,mogu samo s home gumbom izaći van.Telefon je iPhone 4S iOS 6.0.1
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 12 minuta
  • smayoo: @mbp2009, imaš točno tu temu u forumu od prije par mjeseci
  • smayoo: Natrijeve baterije postoje u tzv. REDOX izvedbi već 30 godina, prvenstveno za stacionarne sustave, ali nisu bile pogodne za mobilne jer su bitno manje gustoće pohrane od litijevih, a i veće mase, jer su tekućinske. Velika im je prednost to što su ekološki neutralne, jednostavne za proizvesti i požarno nerizične.
  • m@xym: @Zdravac, OD otkrića nečega u laboratoriju do dolaska na tržište (ako se to upće dogodi) prođe između 5 i 10 godina
  • drlovric: O da. Jako veliko dan. Ljudi nisu svjesni bitnosti ali vrijeme ce polazati.
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

baka, Bertone, BigMac, marioart, smayoo, tino1, Anonimci (536)

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.27 Seconds

Provided by iJoomla SEO