Najkorisnije aplikacije?
(1 korsinik/a gleda/ju temu) (1) Gost

Najkorisnije aplikacije?


  • Sank
  • Moderator
  • 219
23.02.2011 | 19:39
Od prethodno navedenih situacija kako se može koristiti WiFi2HiFi aplikacija otpadaju one situacije u kojima se gleda video Kašnjenje zvuka je dovoljno da upropasti ugođaj. Za sada nisam vidio načina da se to popravi.

Dakle WiFi2HiFi je dobar samo za slušanje muzike.
27.02.2011 | 21:06
stvari koje su meni neophodne na iphone...

1.cydelete
2.external iPod controls- prepaciva na iducu/predhodnu pjesmu sa volume plus minus...
3.infinifolders- neogranicen broj app u jedan folder
4. recent call log delate- mogucnost brisanja poziva po zelji znaci ne mora sve samo odabrane...
5.SBRotator-okrece ekran u svim smjerovima
6.iPhone delivery... za sms izvjesce
7. airplane SBSettings...upali /ugasi 3G, wi-fi..jednim klikom i jos dosta toga...
8.remove Background -ubija sve aplikacije koje su aktivne jednim klikom otvara se u SBSettings
9.iProtect -zakljucava sifrom aplikacije po zelji
04.04.2011 | 03:25
itunes.apple.com/app/viber-free-phone-calls/id382617920?mt=8

ovo je mrak ako funkcionira, budem testirao pa javim =)
04.04.2011 | 13:39
evo super aplikacije za strimanje svega sa Mac-a na Iphone...rade i titlovi u filmovima....jedino je steta sto radi samo na Intel Mac-u,ali odlicno radi....
StreamToMe
itunes.apple.com/us/app/streamtome/id325327899?mt=8#
04.04.2011 | 23:26
Pozdrav emjae!

Koliko vidim, bacio si oko na viber...

Viber ti je wifi/3G klijent sa kojim možeš uspostavljati pozive, i odnedavno čak slati sms poruke.
Međutim, druga strana isto mora imati viber instaliran, a sva komunikacija se obavlja preko wifi-a.
tako da u principu, ovo nije ništa revolucionarno, praktički ista stvar kao skype ili bilo koji IM program.
Koristi Viber neko vrijeme i iz mog iskustva mogu reći da prije zadnjeg update-a (gdje su uključili i sms) konstantno imao problema u VOiP modu, a nakon update-a koristio sam ga i pričao bez problema!
Isto tako, odlično je to što viber ne uzima nikakvu memoriju, ne treba stajati u pozadini da bi te netko mogao dobiti, i još k tome ti automatski integrira sa imenikom u mobitelu i pronalazi ljudi koji su isto na viberu i dodaje ih u svoj imenik.
Uglavnom, stvarčica koja je definitivno potrebna
Jesi ga već isprobao, kakva su tvoja iskustva emjae?
06.04.2011 | 16:35
Isprobao sam Viber i mogu reći da ima bolji zvuk nego kad zovem uobičajenim putem. To mi potvrđuju i ljudi s kojima sam pričao. Dakle - za preporučiti, a sada ima i opciju SMS-anja. Plus automatski ti izlista svih iz kontakata koji također imaju instaliran Viber. A što je najvažnije sve je free.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
18.05.2011 | 16:39
Eto, za sve one kojima su mogućnosti iPhone kamere nedovoljne, konačno još jedan tweak koji donosi timer i rapid shot. Zove se PictureMe, a uskoro bi trebao biti dostupan na Cydia. Doduše, nema točnog datuma izlaska za sada pa ćete morati povremeno provjeravati. Evo i originalne vijesti na Redmond Pie:

www.redmondpie.com/add-camera-timer-dela...era-app-cydia-tweak/
21.05.2011 | 16:46
sike_ri kaže:
Pozdrav emjae!

Koliko vidim, bacio si oko na viber...
Jesi ga već isprobao, kakva su tvoja iskustva emjae?


evo bas sam jucer osposobio iphone i testirao ga, pričao sam s frendom 15 minuta, i radi dobro, super ce mi ovo doc jer obojica imamo iphone i mozemo si slat poruke preko vibera besplatno, jako korisna aplikacija, zadovoljan sam, zvuk se cuje odlično
07.11.2011 | 23:12
iZET - Krisna aplikacija ako ste u zagrebu ima sve novosti o voznom redu tramvaja i autobusa po danu/noći, čak ima i lažni ticket generator (kupili ste kartu za javni prevoz ... molimo na zahtjev pokažite kontroloru) vrlo korisno ako studirate / posjecujete cesto ZG

Viber - Besplatna komunikacija između korisnika vibera (sms, mms, pozivi)

ifile - za bilo kakva podešavanja kopiranja editiranja unutar iphone filesistema

MyPhone+ - Koristi za sinkronizirati kontaktne slike, informacije o lokaciji, rođendan i još štošta vaš imenik sa facebookom

AvPlayer - prvi normalni divx player koji ima subtitle support

Wolframalpha - pomaže mi u rješavanju matematičkih problema (za nas na faxu)

Quickoffice - office na iphoneu, excel, pdf, word & ppt

Mobile Mouse - Koristite iphone kamo wi-fi miš, legnete se u krevet i uzivate (koristim ga kad mjenjam filmove da se ne trebam dizat iz kreveta lol:)

LedFlashlight (free) - vrlo korisna svijtleca aplikacija za sve korisnike 4tvorke

Od gejmova bi izdvojio
Plant Vs. Zombies tu igrcu sam ja mislim igrao cjelo ljeto nikako da mi dosadi, i fieldrunners

e sad tweakovi:
Barrel > neznam kako objasniti: Barrel is new iPhone Cydia app that creates barrel rolling effects on your springboard. It can be purchased for $2.99.
CyDelete > Briše bilo koji cydiinu aplikaciju bez potrebe da se ulazi u cydiu
IconRenamer > Mjenja nazive ikona
InfiniFolders > zaobilazi appleovu restrikciju od 12 ikona po folderu
KillBackground > "ubija" sve aplikacije u pozadini jednim klikom
Iconclasm > 5x5 ikona u springboardu
sbsettings > must have za svakoga ko je jailbreakao iphone
Five Icon Dock > 5 ikona "tamo dole"
Gridlock > mozete postaviti ikonu bilo gdje na ekranu
Iprotect > zaključava aplkacije po želji
ZoomIsBack > zoom se vratio na ios5

Sve aplikacije i tweAkovi su uopbno testirani na mome iphoneu(4 ios5) i rade odlično i bez greške) !!

tako to sve skupa zdrobljeno izgleda na mome iphoneu:




hvala ninetu ca mi je pokozo
08.11.2011 | 01:29
getipa.info/
08.11.2011 | 14:29
iCamcorder-video snimanje za Iphone 2g,sa raznim efektima.....
iNet-pokazuje sta je sve nakaceno na lokalnu mrezu...
JustinTv-online video...dosta live sportskih prenosa
MyWebcam-pratite sta vam se desava kuci,kad vam je upaljena webcamera na kompu....(instalirati mali server za Mac)
Plex-sve od medije sto imate na kompu..gledate i slusate na telefonu,u lokalu...
RemoteMic-instalirate na Mac,program Remote Mic Console...i pretvorite vas telefon u Spijunsku bubu....
RowmotePro-jedno od boljih varijanti za upravljanje Mac-om....odlicno radi i na AppleTv2...
WifiCam-kamera na kompu preko ip adrese telefona...
XBMC-odlican daljinski za xbmc,gde god je instaliran...
Dreambox Remote-upravljanje svim Satelitskim risiverima sa Enigma sistemom...
Sms+-mozete da kucate poruku kao na starim telefonima....
Bambuser-pokrenete program gde god imate net...i moze svako da vas vidi i cuje,u realnom vremenu,cim ode na sajt...bambuser.com..i ukuca vas user...
08.11.2011 | 22:25
Tesko mi je reci sta je "najkorisnije" ali znam sta najvise koristim!
Mail app, iCab, 2Do, mPBZ, numbers, simplenote, dropbox, calcbot, camera+, tapatalk, skype, facebook, twitter, runkeeper! Osim ovog zadnjeg. Ovu su aplikacije koje otvaram barem jednom u dva dana, a veciu toga svakodnevno koristim!
od igrica nisam navucen na neku posebno, ali na ipadu svako malo kupim neku novu pa ju igram par dana dok mi ne dosadi!
11.11.2011 | 19:02
Koju aplikaciju koristite za/kao USB drive/flash?

Jel koristi netko FileApp?
15.12.2011 | 10:44
vlastelica kaže:
[quote]Za sada me je oduševila aplikacija VIBER.
inače Viber ima besplatne pozive među korisnicima iPhone preko wi-fi mreže (jesam li u pravu).

...isto tako i sa korisnicima koji su pogonjeni Androidom...

... meni je dobra aplikacija (besplatna) Flipboard, sve aktualno na jednom mjestu...
15.12.2011 | 11:44
Da Viber je odličan i u biti je sličan Skypeu, ali ne zahtjeva registraciju i nudi isključivo VoIP pozive ili poruke (SMS) preko WiFi, ali i preko 3G mreže. Radi s iOS i s Android platformama.

+1 i od mene za Flipboard, odlično, pregledno, atraktivno.

Jedna od novijih i po meni trenutno najljepših aplikacija je Path, nešto kao moderni osobni dnevnik, ali nećemo pogriješiti ako je nazovemo još jednom društvenom mrežom. Ima i integrirane twitter, facebook i sl. servise u sebi. Sve u svemu funkcionalnost upitna, ali samo sučelje je predivno.

I za kraj ZITE - lijep i ugodan čitač vijesti ili po naški "news aggregator". Sličan je Flipboardu samo više okrenut vijestima određene tematike, a može se povezati i sa Google readerom.

To su onako novije aplikacije.

One koje još dosta koristim, a stavio sam ih na iPhone tek nedavno su: TeamViewer, Instacast, TED, Converbot, djay remote, Soulver...
  • campo
  • Posjetitelj
15.12.2011 | 12:43
Naj korisnija app koju koristim je GoodReader ,..čita i dijeli sve na svim vrstama komunikacije,....
Files također za podijelu dokumenata
to je što se tiče komunikacije i podjele
igra svih vremena Hungry shark
plaćanje Pay pal
WhatsApp i viber
Mac Tracker
Auto Cad WS
18.12.2011 | 20:21
Ljudi.. pozdrav, novi sam ovdje. trebam pomoc! Imam Iphone 3GS i jaibreakan je (IOS 5.0.1).. Imam cydiu,instalous,winterboard i jos neke gluposti.. al problem je u winterbourdu... imam ga instaliranog i kad instaliram bilo koju temu, udem u winterboard i postavim je sa kvacicom, idem RESPRING i pojavi mi se opet isti zaslon, i tako za sve teme koje izaberem.. plss pomozite!!
18.12.2011 | 20:23
probaj izgasiti summerboard pa opet probati s upaljenim.
18.12.2011 | 23:46
Evo probao sam ali ništa..jedino do sad sto mi je radilo je instalous... Ovaj winterboard neće niti jedna tema.. Probao sam i barrel skinut i kad skinem nemogu ga nać u postavkama.. Probao sam i još neke aplikacije koje sam vidio tu na forumu ali neće
Mi.. Sigurno se može nekako riješiti ali zato pitam vas .. Jeli možda problem u iOS 5.0.1?
18.12.2011 | 23:58
Koliko sam vidio po netu dosta korisnika se zali da im crashuje winterboard,koja ti je verzija, zadnja zvanicna je 0.9.3211-1. a nezvanicna 0.9.3901.
19.12.2011 | 00:02
Gdje mogu vidjet verziju?
19.12.2011 | 00:05
Nemam JB na iPhoneu ali koliko se sjecam cydia - menage-paketi-winterboard.Ako je izasao neki update cydia ce ti javiti.
19.12.2011 | 00:10
0.9.3903 mi je verzija.. Jeli to u redu ili?
19.12.2011 | 00:38
to je zadnja koliko znam
19.12.2011 | 00:40
Znaci, nju onda ne podržava ili?? Zna li neko onda šta moram napraviti da mi proradi winterboard?
  • Sank
  • Moderator
  • 219
19.12.2011 | 00:56
Ova tema služi za opis najkorisnijih aplikacija, a ne za riješavanje problema s njima!!

Ljubazno bih vas zamolio da problem sa winterboardom nastavite riješavati u za to odgovarajućem mjestu s odgovarajućim naslovom teme. Hvala.
19.12.2011 | 01:00
Oprosti ali posto sam novi na forumu ovo je bila jedina tema gdje sam mogo napisat svoj problem jer neznam kako napisat novu temu..
19.12.2011 | 01:19
ILoxD kaže:
Oprosti ali posto sam novi na forumu ovo je bila jedina tema gdje sam mogo napisat svoj problem jer neznam kako napisat novu temu..


"Pokreni novu temu" u meniju na vrhu.
  • Sank
  • Moderator
  • 219
19.12.2011 | 01:23
Ne trebaš se ispričavati niti opravdavati, samo si daj malo truda i vidi što ti piše na ekranu. Novu temu otvaraš tako da uđeš u forum koji najbolje odgovara tvojem pitanju i onda pri vrhu klikneš na, zamisli, "Pokreni novu temu"

Naravno prije otvaranja nove teme uvijek je poželjno malo pretražiti forume tražilicom i pokušati naći da li se o tome što tebe zanima već pisalo.

Strpljenje je vrlina koju je danas sve teže naći u ovim fast food generacijama. Da zbog nestrpljenja ne postavljaju pitanja po svuda po forumu bez obzira na temu, tada bi i pretraživanje radilo puno bolje i brže bi se našlo odgovore.
27.12.2011 | 03:40
Evo da stavim sad svoje aplikacije skinute nakon sto sam malo proucio Cydiu,jailbreaik i to ...
Barrel
Gridlock
Bigify+
Color keyboard
Infinidock
SleepFX
SBSetings
Winterboard (jos me uvijek zeza i malo sam gledo kako rijesiti problem na iOS 5 i uspio sam tako sto sam ga resetiro al jos uvijek nije popravljen do kraja jer kad izaberem temu dode mi neki bug gdje su samo par ikona iz teme a ovo ostalo normalno... zna li neko nacin kako da se to rijesi ili?


ii jos sam zaboravio nabrojat moje najdraze igrice:
BMX Touchgrind
Touchgrind
Angry birds seasons
Fruit njinja
Pes 2011
Moderatori: jupi, Bertone

Vikalica™

Zadnja poruka: pred 5 minuta
  • Zdravac: @drlovric, jesu, baš je lijepo danas pratiti HRT4 i live prijenos! :)
  • Zdravac: jel senzacionalizam ili ima nešto u ovoj tehnologiji da bi uskoro moglo i u praksu?
  • Zdravac: [link]
  • drlovric: Stigli Rafali ❤️????
  • mbp2009: Ekipa, treba mi preporuka za neki usb-c dongle za M1. Potreban je ulaz za SD karticu, HDMI ili DP (TB2), barem 2 Usb-a i ako je moguće jedan usb-c
  • smayoo: Funkcionalna zamjena je push notifikacija koja preko 5G ide po generičkom protokolu, samo aplikacija na mobitelu mora to podržavati
  • smayoo: Upozorili su me ljudi koji rade u toj branši, radi nekih telemetrijskih rješenja gdje nadzorni sustav SMSom šalje obavijesti korisniku
  • ZeljkoB: smayoo, odakle ti ova informacija za SMS?
  • smayoo: SMS poruke su phase-out. Znači, neki ih operateri više ne nude, niti omogućavaju njihovo slanje. Određen je neki krajnji rok, nakon kojeg više nijedan operater u EU nije dužan osigurati propagiranje SMS poruka. Probaj ručno promijeniti operatera (pretpostavljam da si u roamingu)
  • Matija klc: Ekipa, pomoc. Nalazim se u Rumunjskoj. Primam poruke normalno, no ne mogu poslati poruku. Pricam o obicnoj. Sve drugo radi najnormalnije. Sta napraviti?
  • MoschuS: Ma svugdje ali sve neka mala mjesta ili sela po Hr ili Slo
  • JOHN: Jesu to oni iz Imotski?
  • MoschuS: Ako netko kupuje rabljeno racunalo pripazite se prevaranata na Njuskalu i Bolhi. Otkrio sam ih par, slicni oglasi i kada ih kontaktirate salju iste/slicne racune i serijske brojeve kao potvrdu i onda odjednom obrisu oglas, naprave novi account i pokusavaju dalje uloviti nekoga.
  • Zdravac: :) Na kraju će ispasti da nas ima dosta koji vozimo motore!
  • rkrosl: prodao triumpha, kupio triumpha
  • JOHN: Honda CB650R
  • FiFi: Skoro sam ga jednom zamijenio za Bandita 1200 , ali sam ipak odustao.
  • Zdravac: ...ili Suzuki Bandit :)
  • Zdravac: E, taj motor je nekad bio moj san, da nije uletila yamaha, sigurno bih toga sad vozio :)
  • FiFi: Honda CB900F2 Hornet, 2002. Evo radim servis i nadam se registraciji prvi put nakon tri godine stajanje (djeca ti promijene raspored vožnje)
  • Riba: Problem je sto "sezona" u Irskoj trtaje tjedan dana. :-D Moram vidjeti ima li kakav nacin da ga registriram u Hr.
  • Zdravac: @ZeljkoB Odličan motor, takvi motori su baš po mom guštu! Lijep i ugodan za voziti.
  • Zdravac: @Riba Pa što čekaš, daj, zamjeni ulje, filtere i svječice, napuni bateriju, i lagano pranje. To će biti dovoljno, siguran sam! :)
  • Zdravac: Ajd, super, nisam jedini! Sad ide sezona, i gušt! Polako plan za moto trip na more...
  • ZeljkoB: Honda NC750X, ali sve manje vremena imam za voznje.....
  • Riba: Imam ja BMW 650CS, mozda ga reaktiviram nakon 10 godina stajanja u garazi. A imam i Vespu iz 1959, ta malo duze stoji. :)
  • Zdravac: Evo, ja ću prvi: YAMAHA XJ900 S Diversion, classic iz 1998., ide ko švicarski sat, čista mehanika, pouzdano do bola! :)
  • Zdravac: Jel imamo ovdje kolega ili kolegica, da voze motor? Ako da, koji?
  • zoranowsky: @air, u biti isti je pricnip, samo si sam sebi target :)
  • Air: Polako, polaku, kuda žurba, daj mi prvo link na to kako pročitati vlastite misli :)
  • smayoo: Za one koji ne znaju čitati misli - [link] :D
  • Borisone: Za one koji ne znaju čitati misli, koja je konfiguracija?
  • VanjusOS: pozdrav, treba li netko Mac mini M2, nekorišteno?
  • kupus: Ima takvih naravno. Iz mog skromnog iskustva takvi su u manjini.
  • smayoo: većina online trgovaca odbija slati na poste restante pa čak i na poštanski pretinac
  • kupus: zasto na osobnu adresu*
  • kupus: Zasto na adresu? Naruci na adresu postanskog ureda, tamo ce te cekat
  • drlovric: Imamo li koga iz Zupanje na forumu da bih mogao naruciti paket na njegovu adresu? :)
  • ecvis17: ok, tnx
  • smayoo: Piši u forum
  • ecvis17: pozdrav svima, imam stari MBP koji maksimalno moze voziti BigSur ... malo nisam vise u toku, gdje se danas mogu pronaci Combo installeri? Tnx
  • cariblanco: Čekao je da Hajduk osvoji prvenstvo i na kraju je odustao ;)
  • Yonkis: Od sada ćemo mjeriti vrijeme pre-JM and post-JM time
  • JOHN: Ako je vjerovao, neka mu dragi Bog pomogne i uzme sebi. Ako nije, opet nema veze……sve u svemu mislim da je živio dobar život!
  • smayoo: Ljudi... ode nam Joža Manolić... Nije šala.
  • accom: ne nadjem...
  • accom: jel postoji tema "must have apps"?
  • Riba: Vjerojtano koliko je Apple mapa detaljna.
  • Yonkis: Ili da otvorim temu u forumu?
  • Yonkis: Jedna osoba dok je bila u Beču, mogao sam vidjeti njenu lokaciju točno na kojem je katu i u kojem dijelu zgrade je bila (iPhone 14 u pitanju). Zna li netko koji su preduvjeti za takvo točno lociranje jer u Hrvatskoj to još nisam nigdje doživio? Vidim lokaciju ali ne u 3D.

Za vikanje moraš biti prijavljen.

Prijava

Prisutni jabučari

Novo na Jabučnjaku

Teme

Poruke

Anketa

Kupujete li profesionalni Mac?

Čekam novi modularni Mac Pro - 48.5%
Novac nije problem, kupujem iMac Pro - 0.7%
Kupujem Valjak, baš je lijep i tih! - 0%
Kupujem polovni Mac Pro tower - 11.8%
Nadogradit ću postojeći Mac Pro tower - 2.9%
Običan iMac 27" mi je dovoljan za posao - 5.9%
Skromnih sam potreba, Mac mini je zakon! - 7.4%
Radim na terenu, mora biti MacBook Pro - 3.7%
Ne diram ništa, stari Mac služi me odlično - 10.3%
Kupujem PC kantu i prelazim na Windowse! - 8.8%

Ukupno glasova: 136
Anketa je završena dana: 08 Svi 2018 - 12:17
Page Speed 1.29 Seconds

Provided by iJoomla SEO